CK YachtWedding

Jižní Itálie

Itálie, Středomoří

Svatba v jižní Itálii je zalitá sluncem a nabízí úchvatné výhledy na moře a luxusní zážitky ve světoznámých historických městečkách. Jižní Itálie je pohodlně dostupná letecky, takže na svatbu u moře můžete pozvat všechny své blízké.

Jižní Itálie

Svatba v jižní Itálii zosobňuje léto zalité sluncem, modré moře a luxusní zážitky, které si můžete pohodlně dopřát i se svými blízkými.
Cena svatebního obřadu od
42 722 Kč

Pronájem místa již od 650 EUR dle termínu a hodiny svatby. Balíček nezahrnuje cestovné pro svatebního koordinátora, které se liší dle sezóny

Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Jižní Itálie

Jižní Itálie je esencí slunečného léta pod vysokou modrou oblohou, s vůní citrusů a bylinek a nádhernými výhledy na moře. Každý si tu najde své místečko, ať už jste milovníci přírodních krás, nebo historických památek.

Svatby v jižní Itálii mají tu výhodu, že jsou pohodlně dostupné letecky, třeba do světoznámé Neapole v srdci Kampánie je to necelé dvě hodiny letu. Proto si můžete naplánovat svatbu u moře jen ve dvou, nebo pozvat celou svou rodinu a přátele. Ti mohou svatbu spojit se svou dovolenou v Itálii na pláži, nebo zaskočit jen na prodloužený víkend.

Svatba v jižní Itálii se může konat jako právně platná, nebo symbolická, tedy romantický obřad bez legalit, který spolu prožijete třeba při výročí svatby. V Itálii určují místa pro právně platné svatby místní úřady. Proto se svatby konají nejčastěji ve svatebních síních, ze kterých pro vás osobně vybíráme ty nejkrásnější. Nabízíme ovšem také krásná místa pro svatbu v jižní Itálii pod širým nebem.

„Krásná je Neapol“ zpívá se ve známé písni, a my můžeme potvrdit, že je to pravda. Neapol je centrem italské provincie Kampánie, která se rozprostírá směrem na jih od Lazia při východním pobřeží Apeninského poloostrova. Přístav Neapol stojí na břehu Tyrhénského moře již bez mála tři tisíce let a její historické centrum se skvostnými paláci a dómy je zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Na hradě u moře v Neapoli se také může konat Vaše svatba. Panorama Neapolského zálivu dokresluje úchvatný výhled na světoznámou sopku Vesuv.

Součástí Neapolského zálivu jsou také dva slavné italské ostrovy – Ischia na severu a Capri na jihu. Tyto nevelké ostrůvky jsou spojené se jmény slavných hvězd, které zde tráví letné dovolené. Oba ostrovy jsou sopečného původu a jsou nezaměnitelné díky krásné přírodě, malým pestrobarveným vesničkám, kopcům a útesům, které strmě padají do moře. Svatba na Capri nebo svatba na Ischii je ve stylu hollywoodských hvězd, se svatebním obřadem na terase a s výhledem na moře. Na Capri i Ischii se dostanete lodí na pravidelné lince, nebo privátním motorovým člunem.

Dalším klenotem jižní Itálie je Amalfitánské pobřeží neboli Amalfitana. Lemuje asi 40 km dlouhou cestu na jih od Neapole, a je nezaměnitelné pro své vysoké zelené kopce, závratně strmé útesy, na kterých se tísní malebné věsničky s křivolakými uličkami, domečky a kostely. Svatby na Amalfitánském pobřeží se proto nesou v duchu nádherných výhledů na moře. Kdo nezná Amafitánské pobřeží, určitě už ale někdy slyšel o Positanu či Ravelu. Tato dvě městečka, známá po celém světě svou jedinečnou krásou, jsou jako z obrazu malíře s velkou fantazií: uchvátí výhledy z útesů na kamenné uličky a střechy domků, modrý mořský obzor a loďky pohupující se při břehu. Svatba v Positanu spojuje romantiku a luxus filmových hvězd a stejně jako svatba v Ravelu se koná na terase pod širým nebem, s výhledem na moře. Positano a Ravelo jsou místem pro jedinečné zážitky a svatební fotografie.

Známým regionem pro dovolenou v jižní Itálii je Kalábrie, která leží mezi Tyrhénským a Jónským mořem. Láká milovníky potápění, vysokých hor, olivových hájů a poloopuštěných vesniček. Svatba v Kalábrii se koná v interiéru svatební síně. Pro svatební romantiku pod širým nebem proto doporučujeme Positano či Ravelo na Amalfitánském pobřeží.

Snad nejznámějším ostrovem jižní Itálie je Sicílie, která je největším ostrovem celého Středomoří. Ostrov překypující přírodními i kulturními krásami nabízí vše, co si představujeme pro jižní Itálii: malebné kopečky i vysoké hory, plantáže s citrusovými plody, olivovníky a vinicemi, bohatá historická města s impozantními paláci a tomu všemu vévodí legendární sopka Etna. Svatby na Sicílii se konají v Palermu, v hlavním městě ostrova, ve slavnostní svatební síni. Svatbu na Sicílii doporučujeme s ohledem na horké africké klima plánovat spíše na jaře či na podzim.

Prožijte svou svatbu v jižní Itálii s romantikou moře, jedinečných zážitků i luxusem hollywoodských hvězd!

V jižní Itálii se svatby konají celoročně. Svatbu v Itálii si tak můžete naplánovat i v zimě. Pro svatbu v Positanu a Ravelu, které se konají pod širým nebem, máme vždy připravenou krásnou alternativu pro případ nepřízně počasí.

Jižní Itálie je dostupná letecky cca za 2 – 2,5hod. dle konkrétního svatebního místa.

Svatba v jižní Itálii se koná jako právně platná civilní, pro kterou snoubenci vždy dodají potřebné dokumenty ze své matriky.

V jižní Itálii se také může konat svatba symbolická (bez legalit), např. jako romantický obřad obnovy manželského slibu při výročí svatby.

Svatba v jižní Itálii v rozkvetlých zahradách nebo s dech beroucím výhledem na moře a vysoké útesy. Taková je svatba v Ravellu, které patří mezi nejkrásnější místa Středomoří.
Cena: 42 722 Kč

Pronájem místa již od 650 EUR dle termínu a hodiny svatby. Balíček nezahrnuje cestovné pro svatebního koordinátora, které se liší dle sezóny

Svatba na místě závratné krásy s jedinečnými výhledy na tyrkysové moře a zelené hory. To je svatba v Positanu, které patří mezi klenoty jižní Itálie.
Cena: 42 722 Kč

Pronájem místa již od 500 EUR dle termínu a hodiny svatby. Balíček nezahrnuje cestovné pro svatebního koordinátora, které se liší dle sezóny.

Svatba Veroniky a Martina v srdci Říma

Veronika a Martin si přáli svatbu v Římě s nádherným výhledem na Vatikán, kde by si užili pohodový svatební den spolu se svými nejbližšími. Po svatebním obřadu se fotili u památek v ulicích Říma. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na jachtě v zahraničí Ilony a Matěje
Svatební obřad proběhl na palubě historické jachty S/Y Lady of the Wind, která i se svatebčany vyplula na moře, kde se také na palubě odehrávala svatební oslava za účasti 50 hostů

Moc děkuji. Cítím se šťastně. Byl to překrásný den, opravdu ten nejhezčí v životě … Děkuju.

Ilona

Svatba na jachtě v zahraničí Ilony a Matěje
Svatební obřad proběhl na palubě historické jachty S/Y Lady of the Wind, která i se svatebčany vyplula na moře, kde se také na palubě odehrávala svatební oslava za účasti 50 hostů

Andrea a Petr – svatba v Itálii, Řím

Hezký večer paní Bočková,

rovněž Vám moc děkuji za zorganizování pro nás té nejkrásnější svatby. Byť byla symbolická, pokládáme jí za „hlavní“ a zde v ČR už pouze v brzké době vyřídíme formální, papírový sňatek. I prstýnky máme gravírované na datum 6.11.

Velká pochvala jde také za paní Evou a hlavně za fotografkou, ta byla naprosto fenomenální – milá, příjemná, rozhodně nám hodně pomohla.

Pokud bude příležitost, určitě Vás rádi doporučíme.

Krásný zbytek dne.

Andrea

Andrea a Petr si přáli svatbu v Římě s nádherným výhledem na Vatikán, kde by si užili pohodový svatební den. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Toskánsku v historické Cortoně

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za perfektní organizaci naší svatby a profesionální přístup k celé věci především ze strany Mgr. Bočkové i ze strany Vašich spolupracovníků v Itálii, máme opravdu nezapomenutelný zážitek, který splnil všechna naše očekávání. Děkuji.

Jiří

Lenka a Jiří se rozhodli pro svatbu ve slunném Toskánsku. Své ANO si řekli v legendárním městečku Cortona, ve starobylé obřadní síni. Po svatbě se vydali i se svými dětmi na svatební cestu na pláži v Toskánsku, na pobřeží Ligurského moře.

Svatební obřad proběhl během dovolené v Toskánsku v Itálii v historickém městečku Citta della Pieve

Svatební obřad proběhl během dovolené v Toskánsku v Itálii v historickém městečku Citta della Pieve.

Svatba Michala a Dominiky v Toskánsku.

Díky moc za vše, bylo to skvělé! Kytka taky super 🙂 teď se těšíme na fotky a samozřejmě užíváme Toskánska 🙂

Dominika

Romantická svatba Michala a Dominiky se konala ve slunném Toskánsku, v historické obřadní síni městečka Citta della Pieve. Novomanželé poté strávili romantickou svatební cestu v Toskánsku a jejich blízcí zde zůstali na dovolenou – svatba v Itálii.

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Církevní svatba Štefánie & Daniela v kostele Santa Costanza v Římě

Dobrý deň prajem, ďakujeme veľmi pekne:)

Štefánia

Snoubenci Štefánia a Daniel si pro svou církevní svatbu v Itálii vybrali Řím a antický chrám Santa Costanza. Po obřadu se fotografovali u známých římských památek. Na svatební cestu novomanželé zůstali v luxusním Grand Hotelu Parco dei Principi 5* – svatba v Itálii.

Právně platná svatba Lenky a Martina, Itálie, Tivoli

Mockrát děkujeme, paní Bočková! S Vaší kolegyní jsme byli velmi spokojeni! A máme krásné zážitky z dnů zde strávených.

Lenka a Martin

Romantická svatba Lenky a Martina se konala nedaleko Říma, v krásném Tivoli. Na obřad snoubenci pozvali také všechny své blízké. Novomanželé se také fotografovali ve světoznámých zahradách s fontánami Villy d´Este. V Římě pak strávili líbánky v luxusním hotelu Raphael Roma 5* – svatby v Itálii.

Církevní svatba v Římě Dany a Juraje v chrámu Santa Costanza, Řím, Itálie

Dobry den p.Bockova,
chceli by sme Vam velmi pekne podakovat za organizaciu svadby! Svadba bola velmi pekna a podla nasich predstav 🙂
Taktiez by sme sa chceli podakovat nasej koordinatorke Eve, ktora bola velmi prijemna, ustretova a hlavne velmi profesionalna!
Este raz dakujeme za vsetko, co ste pre nas spravili, pre nas krasny svadobny den!

Dana a Juraj

Dana a Juraj si řekli své ANO v Římě, při církevním obřadu v antickém kostele Santa Costanza. Do Říma za snoubenci dorazili také jejich blízcí. Po obřadu se novomanželé fotografovali u slavných památek Věčného města – svatba v Itálii.