LUX* South Ari Atoll 5*

Maledivy, Indický oceán

Luxusní resort LUX* South Ari Atol je jedním z nejrozlehlejších resortů na Maledivách, nachází se zde však pouze 187 vil, z nichž přibližně polovina je nad vodou. To Vám zaručuje, že si vždy najdete kus ze 4km pláže jen pro sebe a romanticky strávený čas ve dvou.

 • Jeden z největších maledivských ostrovů v South Ari Atollu
 • skvělé potápěčské centrum
 • 187 vilek
 • 8 restaurací a 5 barů
 • ostrov o rozměrech 1500 x 150m
 • transfer hydroplánem cca 25min
 • doporučujeme pro symbolické svatební obřady

Nechte se hýčkat v tomto luxusním resortu, který se nachází na jednom z největších ostrovů Malediv a nabízí tak 4km bílých písečných pláží.

Celkem 187 vilek a pavilonů na pláži nebo nad vodou, z nichž 62 zahrnuje i privátní bazén. Světlé barvy doplněné o barevné prvky, luxusní vybavení a komfort Vám zajistí ničím nerušenou dovolenou.

Velikost tohoto resortu dokládá i 8 restaurací a 5 barů. Díky pestré nabídce restaurací se Vaše chuťové pohárky ocitnou na cestě kolem světa a poznají tak indickou, mezinárodní, japonskou, asijskou z její jihovýchodní části, italskou kuchyni nebo grilované mořské speciality. Vyberte si některý z barů pro Váš koktejl, ať už na pláži nebo nad vodou. Specialitou hotelů řetězce LUX* je vlastní kavárna, kde najdete tu nejčerstvější kávu na ostrově.

Balíček all inclusive zahrnuje snídani, oběd a večeři ve vybraných restauracích. V odpoledních hodinách si můžete dopřát čaj a kávu spolu s lehkým snackem. Z nápojů si můžete vybrat nealko nápoje, čaj, kávu, pivo, místní víno, džusy, vodu, koktejly a vybrané alkoholické nápoje. Jednou denně vám bude doplněn i minibar.

Osvěžte se v jednom z 2 bazénů s výhledem na západ slunce nebo si zahrajte tenis, protáhněte tělo ve fitness centru, objevte krásy podmořského života při šnorchlování. Vyzkoušet si můžete i kánoe, šlapadla, kajaky, stolní tenis, kulečník nebo stolní fotbálek.

Za poplatek nabízí hotel windsurfing, vodní lyže, kitesurfing, plavbu na katamaránu, flyboarding, výlety loďkou s proskleným dnem, rychlolodí nebo tradiční loďkou dhoni nebo pronájem kol.

Součástí resortu je potápěčské centrum, odkud Vás zkušení pracovníci rádi odvezu na místo, kde lze pozorovat velrybí žraloky během celého roku. Po tomto zážitku si dopřejte relax v lázeňské centru, které zahrnuje 11 zahradních a 4 nadvodní masážní salonky, salon krásy a samozřejmě i obchod s produkty značky LUX*.

O vaše ratolesti se rádi postarají v dětském klubu nebo v klubu pro teenagery.

Transfer z letiště v Male je organizován hydroplánem a trvá cca 25minut. V čase, kdy hydroplány nelétají, Vám hotel zajistí transfer místním přeletem v kombinaci s rychlolodí.

Svatební cesta v LUX* South Ari Atoll 5*

Luxusní resort LUX* South Ari Atol je jedním z nejrozlehlejších resortů na Maledivách, nachází se zde však pouze 187 vil, z nichž přibližně polovina je nad vodou. To Vám zaručuje, že si vždy najdete kus ze 4km pláže jen pro sebe a romanticky strávený čas ve dvou.

Beach Pavilion
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 60m2, kapacita: 2 dospělí a 1 dítě do 17,99let, počet: 36. Terasa s nábytkem, manželská postel nebo 2 oddělené postele, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna se sprchou, vanou, WC, župany, satelitní TV, telefon, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, WiFi.

 

Family Lagoon Pavilion
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 130m2, kapacita: 4 dospělí a 2 děti do 17,99let, počet: 6. 2 ložnice, terasa s nábytkem, manželská postel nebo 2 oddělené postele, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna se sprchou, vanou, WC, župany, satelitní TV, telefon, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, WiFi.

 

 

Beach Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 95m2, kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 17,99let, počet: 45. Terasa s nábytkem, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna se sprchou, vanou, WC, župany, satelitní TV, telefon, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, WiFi.

 

 

 

Beach Pool Villa
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 116m2, kapacita: 2 dospělí a 1 dítě do 17,99let, počet: 12. Vlastní bazén, terasa s nábytkem, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna se sprchou, vanou, WC, župany, satelitní TV, telefon, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, WiFi.

Water Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 98m2, kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 17,99let, počet: 38. Terasa s nábytkem, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna se sprchou, vanou, WC, župany, satelitní TV, telefon, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, WiFi.

 

Romantic Pool Water Villa
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 110m2, kapacita: 2 dospělí, počet: 46. Vlastní bazén, terasa s nábytkem, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna se sprchou, WC, župany, satelitní TV, telefon, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, WiFi.

 

Temptation Pool Water Villa
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 220m2, kapacita: 2 dospělí, počet: 3. Vlastní bazén, obývací část, jacuzzi, terasa s nábytkem, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna se sprchou, WC, župany, satelitní TV, telefon, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, WiFi.

 

LUX* Villa
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 360m2, kapacita: 2 dospělí a 1 dítě do 17,99let, počet: 1. Vlastní bazén, obývací a jídelní část, jacuzzi, terasa s nábytkem, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna se sprchou,  vanou, WC, župany, satelitní TV, telefon, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, WiFi.

 

Resort nabízí stravování formou snídaně, polopenze, plné penze a all inclusive, které Vám zde doporučujeme.

Balíček all inclusive zahrnuje snídani, oběd a večeři ve vybraných restauracích. V odpoledních hodinách si můžete dopřát čaj a kávu spolu s lehkým snackem. Z nápojů si můžete vybrat nealko nápoje, čaj, kávu, pivo, místní víno, džusy, vodu, koktejly a vybrané alkoholické nápoje. Jednou denně vám bude doplněn i minibar.

Benefity pro novomanžele:

 • Mísa s ovocem po příjezdu do resortu
 • Lahev šumivého vína po příjezdu do resortu
 • Půlhodinová masáž v místním Spa (nutná rezervace)
 • 1x plavba při západu slunce
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lenka & Miroslav

Pohádková svatba na pláži, Maledivy, Komandoo Island Resort

Dobrý deň Hanka,
touto cestou by sme sa Vám s manželom chceli srdečne poďakovať za sprostredkovanie našej svadby na Maledivách. Bolo to dokonalé, veľmi sme si to užili a ostali nám tie najkrajšie spomienky. Ďakujeme za Vašu podporu a milú komunikáciu pri organizácií.
Zasielame pár fotiek z našej svadby a svadobnej cesty 🙂

Lenka a Miro
Denisa & Michal

Svatba a svatební cesta v ráji Denisy a Michala na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Byli jsme naprosto spokojeni. Skvělé jednání, rychlá komunikace, ochota, nic nebylo problém a toho si moc vážíme. Doporučujeme všemi deseti.

Denisa & Michal
Diana & Stanislav

Svatba a svatební cesta v ráji Diany a Stanislava na Maledivách v resortu Oblu Select at Sangeli 4*

Moc děkujeme.

Diana
Edita & Ondřej

Svatba a svatební cesta v ráji Edity a Ondřeje na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Vážená paní Behanová,
naše svatba a dovolená s ní spojená proběhla úplně skvěle. Všechno, co se týče organizačních věcí proběhlo hladce. Personál resortu byl velice milý, nápomocný a vstřícný. Co se týče cestování, mrzí nás jen ta strávená noc na letišti. Kdybychom dopředu věděli o možnosti se na letišti na noc ubytovat, určitě bychom ji rádi využili. Zároveň si však uvědomujeme, že časy odletů jsme si mohli na letenkách zkontrolovat dávno sami. Tím pádem i pronájem hotelového pokoje mohl být zařízen z naší strany dříve. Testy před naším odletem z resortu proběhly dle domluvy se zaměstnanci, čímž chci také zdůraznit dobré organizační schopnosti personálu. Jinak jsme si celý pobyt opravdu náramně užili a ještě jednou vám oba moc děkujeme za jeho zprostředkování v tuto dobu. Jsme také moc rádi, že jste nám pomohla se změnou destinace, i když už nezbývalo příliš času. Moc si toho vážíme 🙂

Ondřej
Petra & Martin

Svatba a svatební cesta v ráji Petry a Martina na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den, Petro,

děkujeme za zprostředkování svatby, v resortu jsme byli maximálně spokojeni. Resort Sun Siyam Olhuveli byl nejlepší volbou, resort je nádherný a uchvátí již na první pohled. Zvolený typ ubytování „Grand water villa with pool“ byl naprosto úžasný – poskytuje maximální soukromí a výhodou je přímý vstup z terasy do moře.
Vše proběhlo dle plánu harmonogramu a bez větších obtíží. S Ms. Jenah, koordinátorkou svatby, jsme prošli harmonogram svatby, upřesnili jsme svá přání (včetně zvolené hudby) a využila jsem též služby kadeřníka v resortním spa centru, kde byli všichni velice milí, ochotní a nápomocní. Využili jsme také doplňkové focení při západu slunce, které se ukázalo být skvělou volbou, fotky vyšly nádherně a fotograf si zaslouží naši pochvalu. Všichni, kterým jsme ukázali naše fotky, byli unešení.
Ráno po svatbě jsme využili doplňkovou službu „floating breakfast“ přímo ve vile.
Celkově resort musíme pochválit – s takovým servisem, ochotou, milým přístupem jsme se za léta společného cestování nesetkali.

Měla jste pravdu – Maledivy jsou sen 🙂 stále nevěřím, že jsme tam byli 🙂

Petra
Renáta & Tibor

Svatba a svatební cesta v ráji Renáty a Tibora na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Ešte raz ďakujeme za skvelo zorganizovaný pobyt spojený so svadbou.

Renáta
Veronika & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Veroniky a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Za tento kouzelný a neopakovatelný den. Jeden z těch nejkrásnějších, který člověk ve svém životě prožije, nám pomohl prožít a plnými doušky naprosto bez starostí či jakýchkoli problémů vychutnat YachtWedding. Do Detailu naplánovaný harmonogram, zařízené letenky .. prostě vše fungovalo .. jak se říká .. jako na drátkách a to již od samého počátku, kdy jsem začínal s výběrem destinace, což trvalo skoro dva roky. Nic nebyl problém. Na Mé dotazy reagovali třeba i v osm hodin večer, zpracovali spoustu cenových nabídek .. mohu jen doporučit.

Lukáš
Martina & Josef

Svatba a svatební cesta v ráji Martiny a Josefa na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Dobrý den, my už teda máme večer, děkuji za gratulace, na Maledivách se nám moc líbí.

Martina
Kamila & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Kamily a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Chceme Vám hrozně moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala. Je to opravdu kouzelné a nezapomenutelné a moc děkuji.

Kamila

Reference:

Klára & Jakub
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty