Sun Siyam Iru Veli Maldives 5* Deluxe

Maledivy, Indický oceán

Nechte se hýčkat a odpočívejte ve stínu palem s prémiovými službami all inclusive a výhledem na tyrkysové vody Indického oceánu. Vyberte si jednu ze 125 suite, kdy každá nabízí vlastní bazén. 4 restaurace a 3 bary vč. vinného sklípku, prvotřídní potápěčské centrum a široká nabídka lázeňských procedur a aktivit Vám zajistí dovolenou, kterou hledáte…

Sun Siyam Iru Veli Maldives 5* Deluxe

Cena svatební cesty
86 034 Kč
Cena svatby
Zahrnuje:
30% sleva pro nevěstu
Benefity pro novomanžele
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Suite s vlastním bazénem
Symbolický svatební obřad
Ultra all inclusive
 • Premium all inclusive resort v Dhaalu Atollu
 • skvělé potápěčské centrum
 • 125 suite s vlastním bazénem
 • 4 restaurace a 3 bary vč. vinného sklepu
 • transfer hydroplánem cca 35min
 • doporučujeme pro symbolické svatební obřady

Každá ze 125 suite disponuje vlastním bazénem a plochou min. 90m2. Vyberte si z několika kategorií plážových nebo nadvodních suite. Pro větší rodinu doporučujeme suite s 2 ložnicemi – King Beach Suite nebo King Ocean Suite.

Vaše chuťové buňky budou potěšeny v jedné ze 4 restaurací nebo v některém ze 3 barů. Hlavní hotelová restaurace servíruje po celý den jídlo formou bufetu s výhledem na tyrkysovou lagunu. Přímo u pláže najdete restauraci s mořskými specialitami a steaky, které se podávají k obědu nebo večeři. Nad vodami Indického oceánu najdete italskou restauraci otevřenou na oběd a večeři. Toužíte-li po privátním romantickém zážitku, hotel Vám rád připraví soukromé místo na pláži přímo pod hvězdami. Vychutnejte si koktejl v jednom z barů nebo si nechte doporučit lahdné víno přímo ve vinném sklípku.

V rámci volného času můžete využít 2 bazény, tenisové kurty nebo fitness centrum, kánoe, plavbu na katamaránu, windsurfing, vodní lyže, a nebo třeba parasailing. Budete-li chtít spíše odpočívat a nechat se hýčkat, využijte některou z lázeňských procedur.

I místní potápěčské centrum patří mezi 5-ti hvězdičkové a rádi zde pomohou jak zkušeným, tak i začátečníkům.

Vydat se můžete i na některý z výletů, ať už za rybolovem na širé moře, plavbu při západu slunce nebo např. objevovat místní kulturu.

O vaše děti se rádi postarají zkušení pracovníci v dětském klubu, od snídaně až po dobu, kdy se chodí večer spát.

Transfer z letiště v Male je organizován hydroplánem a trvá cca 35minut. Budete-li mít přání, je možné zajistit i transfer místním přeletem v kombinaci s rychlolodí.

 

Svatební cesta v Sun Siyam Iru Veli Maldives 5* Deluxe

Nechte se hýčkat a odpočívejte ve stínu palem s prémiovými službami all inclusive a výhledem na tyrkysové vody Indického oceánu. Vyberte si jednu ze 125 suite, kdy každá nabízí vlastní bazén. 4 restaurace a 3 bary vč. vinného sklípku, prvotřídní potápěčské centrum a široká nabídka lázeňských procedur a aktivit Vám zajistí dovolenou, kterou hledáte…

Beach Suite with Pool
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 93m2, kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 51. Vlastní bazén, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňována voda), zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, žehlička a žehlící prkno, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s vanou nebo sprchou, fén.

Family Suite with Pool
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 97m2, kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 10. Vlastní bazén, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňována voda), zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, žehlička a žehlící prkno, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s vanou nebo sprchou, fén.

Sun Aqua Sultan Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 135m2, kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 5. Vlastní bazén, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňována voda), zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, žehlička a žehlící prkno, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s vanou nebo sprchou, fén.

Grand Beach Suite
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 194m2, kapacita: 4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 1. Vlastní bazén, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňována voda), zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, žehlička a žehlící prkno, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s vanou nebo sprchou, fén.

King Beach Suite
Kapacita pokoje: 6 dospělých, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 643m2, kapacita: 6 dospělých nebo 4 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 1. Vlastní bazén, 2 ložnice, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňována voda), zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, žehlička a žehlící prkno, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s vanou nebo sprchou, fén.

Ocean Suite with Pool
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 124m2, kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 41. Vlastní bazén, 2 ložnice, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňována voda), zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, žehlička a žehlící prkno, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s vanou nebo sprchou, fén.

Dolphin Ocean Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 124m2, kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 14. Vlastní bazén, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňována voda), zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, žehlička a žehlící prkno, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s vanou nebo sprchou, fén.

Grand Ocean Suite
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 175m2, kapacita: 4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 1. Vlastní bazén, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňována voda), zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, žehlička a žehlící prkno, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s vanou nebo sprchou, fén.

King Ocean Suite
Kapacita pokoje: 6 dospělých, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 393m2, kapacita: 6 dospělých nebo 4 dospělí a 2 děti do 11,99let, počet: 1. Vlastní bazén, 2 ložnice, WiFi, satelitní TV, minibar (denně doplňována voda), zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, žehlička a žehlící prkno, klimatizace, stropní ventilátor, koupelna s vanou nebo sprchou, fén.

Premium All Inclusive Signature Plan

Vychutnejte si služby prémiového all inclusive. Bufetová snídaně s možností připít si na nový den šumivým vínem se podává v hlavní hotelové restauraci Aqua Orange. K obědu si vyberte pizzu, salát, lehký snack nebo něco z bufetové nabídky v hlavní restauraci nebo v restauraci Fresh Water. V odpoledních hodinách si můžete vychutnat Váš šálek kávy nebo čaje s něčím sladkým v restauraci Fresh Water. K večeři se Vám nabízí široká škála restaurací – servírované menu v restauracích Grouper Grill a Roma nebo a la carte menu se slevou ve zmíněných restauracích a navíc i v restauraci Wine Cellar. Doporučujeme si ale místo pro večeři rezervovat předem.

V neomezené nabídce nápojů na Vás čeká celosvětová nabídka vína vč. šumivého, mezinárodní piva (lahvová ale i točená), nabídka likérů a whiskey, pestré menu s alko i nealko koktejly, čerstvé i balené džusy, nealko nápoje (cola, fanta, sprite, tonik, voda atd) a mnoho druhů kávy a čajů.

V rámci all inclusive Vám bude denně doplňován minibar vínem, pivem, snackem, nealko nápoji, vodou, ledovým čaje a ledovou kávou.

Novomanželé během svého pobytu od hotelu obdrží:

 • 1x láhev šumivého vína
 • tác s ovocem
 • 1x za pobyt bublinkovou koupel přímo na pokoji
 • 1x za povyt snídani přímo na pokoji
 • romantickou dekoraci pokoje
 • dort

Podmínkou pro obdržení benefitů je předložení oddacího listu s datem svatby ne více jak 12 měsíců od data pobytu.

Klienti, kteří budou během pobytu oslavovat narozeniny nebo výročí svatby, obdrží dort a láhev vína.

Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lenka & Miroslav

Pohádková svatba na pláži, Maledivy, Komandoo Island Resort

Dobrý deň Hanka,
touto cestou by sme sa Vám s manželom chceli srdečne poďakovať za sprostredkovanie našej svadby na Maledivách. Bolo to dokonalé, veľmi sme si to užili a ostali nám tie najkrajšie spomienky. Ďakujeme za Vašu podporu a milú komunikáciu pri organizácií.
Zasielame pár fotiek z našej svadby a svadobnej cesty 🙂

Lenka a Miro
Denisa & Michal

Svatba a svatební cesta v ráji Denisy a Michala na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Byli jsme naprosto spokojeni. Skvělé jednání, rychlá komunikace, ochota, nic nebylo problém a toho si moc vážíme. Doporučujeme všemi deseti.

Denisa & Michal
Diana & Stanislav

Svatba a svatební cesta v ráji Diany a Stanislava na Maledivách v resortu Oblu Select at Sangeli 4*

Moc děkujeme.

Diana
Edita & Ondřej

Svatba a svatební cesta v ráji Edity a Ondřeje na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Vážená paní Behanová,
naše svatba a dovolená s ní spojená proběhla úplně skvěle. Všechno, co se týče organizačních věcí proběhlo hladce. Personál resortu byl velice milý, nápomocný a vstřícný. Co se týče cestování, mrzí nás jen ta strávená noc na letišti. Kdybychom dopředu věděli o možnosti se na letišti na noc ubytovat, určitě bychom ji rádi využili. Zároveň si však uvědomujeme, že časy odletů jsme si mohli na letenkách zkontrolovat dávno sami. Tím pádem i pronájem hotelového pokoje mohl být zařízen z naší strany dříve. Testy před naším odletem z resortu proběhly dle domluvy se zaměstnanci, čímž chci také zdůraznit dobré organizační schopnosti personálu. Jinak jsme si celý pobyt opravdu náramně užili a ještě jednou vám oba moc děkujeme za jeho zprostředkování v tuto dobu. Jsme také moc rádi, že jste nám pomohla se změnou destinace, i když už nezbývalo příliš času. Moc si toho vážíme 🙂

Ondřej
Petra & Martin

Svatba a svatební cesta v ráji Petry a Martina na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den, Petro,

děkujeme za zprostředkování svatby, v resortu jsme byli maximálně spokojeni. Resort Sun Siyam Olhuveli byl nejlepší volbou, resort je nádherný a uchvátí již na první pohled. Zvolený typ ubytování „Grand water villa with pool“ byl naprosto úžasný – poskytuje maximální soukromí a výhodou je přímý vstup z terasy do moře.
Vše proběhlo dle plánu harmonogramu a bez větších obtíží. S Ms. Jenah, koordinátorkou svatby, jsme prošli harmonogram svatby, upřesnili jsme svá přání (včetně zvolené hudby) a využila jsem též služby kadeřníka v resortním spa centru, kde byli všichni velice milí, ochotní a nápomocní. Využili jsme také doplňkové focení při západu slunce, které se ukázalo být skvělou volbou, fotky vyšly nádherně a fotograf si zaslouží naši pochvalu. Všichni, kterým jsme ukázali naše fotky, byli unešení.
Ráno po svatbě jsme využili doplňkovou službu „floating breakfast“ přímo ve vile.
Celkově resort musíme pochválit – s takovým servisem, ochotou, milým přístupem jsme se za léta společného cestování nesetkali.

Měla jste pravdu – Maledivy jsou sen 🙂 stále nevěřím, že jsme tam byli 🙂

Petra
Renáta & Tibor

Svatba a svatební cesta v ráji Renáty a Tibora na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Ešte raz ďakujeme za skvelo zorganizovaný pobyt spojený so svadbou.

Renáta
Veronika & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Veroniky a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Za tento kouzelný a neopakovatelný den. Jeden z těch nejkrásnějších, který člověk ve svém životě prožije, nám pomohl prožít a plnými doušky naprosto bez starostí či jakýchkoli problémů vychutnat YachtWedding. Do Detailu naplánovaný harmonogram, zařízené letenky .. prostě vše fungovalo .. jak se říká .. jako na drátkách a to již od samého počátku, kdy jsem začínal s výběrem destinace, což trvalo skoro dva roky. Nic nebyl problém. Na Mé dotazy reagovali třeba i v osm hodin večer, zpracovali spoustu cenových nabídek .. mohu jen doporučit.

Lukáš
Martina & Josef

Svatba a svatební cesta v ráji Martiny a Josefa na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Dobrý den, my už teda máme večer, děkuji za gratulace, na Maledivách se nám moc líbí.

Martina
Kamila & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Kamily a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Chceme Vám hrozně moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala. Je to opravdu kouzelné a nezapomenutelné a moc děkuji.

Kamila

Reference:

Klára & Jakub
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty