Svatba v Adaaran Select Meedhupparu & Prestige Water Villas 4*

Maledivy, Indický oceán

Užijte si symbolický svatební obřad nebo svatební cestu na tomto menším ostrůvku v atolu Raa. Resort s Premium All Inclusive službami, se 4 restauracemi a 5 bary, širokou nabídkou volnočasových aktivit, lázeňským centrem a vlastním korálovým útesem. Ubytujte se v jedné z plážových vilek, nebo si dopřejte soukromí ve vilce nad vodou. Vašemu romantickému pobytu již chybí jen datum.

Svatba v Adaaran Select Meedhupparu & Prestige Water Villas 4*

Cena svatby
14 300 Kč
Cena svatební cesty
49 504 Kč
 • resort v atolu Raa
 • služby Premium All Inclusive
 • 231 vil v 9 kategoriích
 • možnost vilek nad vodou
 • 4 restaurace a 5 barů
 • transfer místním přeletem a rychlolodí (25+45min) nebo hydroplánem (45min, dražší)
 • ostrov o rozměrech 400x200metrů

Menší resort s kvalitními službami Premium all inclusive, mnoha kategoriemi ubytování a možností vilek nad vodou. V rámci all inclusive jsou zahrnuty všechny restaurace a bary, široká nabídka volnočasových aktivit a výlety.

Vilky v tradičním maledivském provedení ve dřevě nabízejí soukromí, ale i moderní vymoženosti. Vybrat si můžete mezi plážovými vilkami, rodinnými nebo nad vodou.

Na ostrově najdete 4 restaurace a 4 bary. Hlavní restaurace podává mezinárodní kuchyni formou bufetové snídaně, oběda a večeře. Chcete-li si vychutnat autentickou indickou kuchyni, doporučujeme si v druhé restauraci udělat rezervaci předem, a pak už si je zlovit, zda to bude snídaně, oběd nebo večeře. Třetí z možností je pizzeria, která servíruje i snack během celého dne, navíc je součástí i bar otevřený 24hodin denně. Středomořskou kuchyni s tapas si můžete vychutnat ve čtvrté restauraci k obědu nebo večeři, doporučujeme ale rezervaci předem.

Bary jsou otevřené od skončení snídaně až do půlnoci, vyjma baru u bazénu, který zavírá v 18hod. Ma výběr tak máte hlavní bar, bar s výhledem na západ slunce, bar u bazénu, bar součástí pizzerie a nakonec ještě bar Albino.

Během Vašeho pobytu si můžete užívat služeb Premium All Inclusive. V rámci balíčku se tak můžete stravovat ve všech restauracích a vychutnat si drink v každém z barů. Během celého dne se podává snack. Z nápojů si můžete vybrat aperitivy, whisky, vodky, portské a dezertní víno, gin, víno (červené, bílé, růžové i šumivé), brandy, rum, pivo, koktejly a moktejly, čerstvé džusy a nealko nápoje. Denně Vám bude doplňován minibar (4 plechovky piva, 4 džusy, 5 nealko nápojů, 2 čokolády, 2 vody, 2 mléka).

Po příjezdu na hotel obdržíte láhev šumivého vína, talíř s ovocem a romantickou dekoraci pokoje.

Adaaran Select Meedhupparu nabízí i pestrou nabídku aktivit. Mezi základní patří bazén a fitness centrum. Z těch vodních si zdarma můžete vyzkoušet windsurfing, katamarány, kánoe a nebo stand-up paddle board. Za poplatek Vám pak hotel rád zařídí potápění a vodní lyže. Ze suchozemských aktivit to je stolní tenis, plážový volejbal, plážový fotbal, tenis, badminton a kulečník.

Během pobytu zdarma obdržíte výlet/y – plavba při západu slunce nebo pozorování delfínů (při pobytu na 5 a méně nocí jeden z těchto dvou výletů, při pobytu na 6 a více nocí obdržíte oba). Zároveň 1x týdně hotel pořádá lekci vaření a přípravy koktejlů.

V resortu najdete i lázeňské centrum, které má celkem 7 místností a nabídnou Vám zde ayurvédské procedury, balijské a thajské masáže, parní lázeň, saunu nebo manikúru a pedikúru.

Transfer z letiště v Male (cca 154km) je organizován kombinací místního přeletu a rychlolodi (25+45min) nebo za příplatek hydroplánem (45min).

Svatba v Adaaran Select Meedhupparu & Prestige Water Villas 4*

Svatba v Adaaran Select Meedhupparu & Prestige Water Villas 4*  je spojená s pobytem, který si u nás vyberete. Připravíme pro vás nabídku na svatební cestu na míru s benefity a slevami pro novomanžele.

 • symbolický svatební obřad na pláži
 • oddávající
 • kytice pro nevěstu
 • romantická dekorace pokoje
 • láhev šumivého vína a talíř s ovocem na pokoji
 • benefity pro novomanžele
Cena svatby:
14 300 Kč
Cena svatební cesty:
49 504 Kč
 • symbolický svatební obřad na pláži
 • oddávající
 • kytice pro nevěstu
 • romantická dekorace pokoje
 • láhev šumivého vína a talíř s ovocem na pokoji
 • benefity pro novomanžele
 • Ubytování a doprava nejsou zahrnuty v ceně svatebního balíčku.
  Podmínkou svatebního balíčku v resortu Adaaran Select Meedhupparu & Prestige Water Villas 4*  je ubytování v tomto resortu, které si u nás vyberete.
  Vaši svatební cestu vám připravíme na míru, pro libovolný termín, délku pobytu a kategorii pokoje.

Po příjezdu na hotel budete uvedeni do Vašeho pokoje, který bude romanticky vyzdoben květinami a bude zde na Vás čekat láhev dobrého vína a malý svatební dort. Vaše romantická dovolená bude moci začít…

 • svatební balíček vyšší kategorie od 756EUR
 • 2-patrový dort od 133EUR
 • romantickou snídani se šampaňským od 160EUR
 • romantické jídlo servírované na písečném výběžku nebo privátním ostrůvku od 356EUR
 • plavba na ozdobené tradiční loďce Dhoni od 116EUR

Vše pro právně platnou svatbu v zahraničí již od roku 2008

Mnoho míst v zahraničí nabízí svatební balíčky, ale nezajišťují již dořešení legalit nezbytných pro to, aby oddací list uznaly i české a slovenské úřady po vašem návratu ze zahraničí. Proto tyto legality zajišťujeme pro vás my, aby byla vaše svatba v zahraničí právně platná.

Vypadá to složitě, ale nebojte se – celým procesem Vás v klidu a bez stresu provedeme :)

Na Maledivách není právně platná svatba českých a slovenských občanů možná.

Pro právně platnou svatbu v exotice doporučujeme Mauricius, který je pro právně platnou svatbu českých a slovenských občanů ideální a mezi exotickými destinacemi nemá v této oblasti konkurenci.

Maledivy jsou ideální pro svatební cesty se symbolickou svatbou nebo výročí svatby s obnovou svatebního slibu.

Na Maledivách není právně platná svatba českých a slovenských občanů možná.

Pro právně platnou svatbu v exotice doporučujeme Mauricius, který je pro právně platnou svatbu českých a slovenských občanů ideální a mezi exotickými destinacemi nemá v této oblasti konkurenci.

Maledivy jsou ideální pro svatební cesty se symbolickou svatbou nebo výročí svatby s obnovou svatebního slibu.

Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lenka & Miroslav

Pohádková svatba na pláži, Maledivy, Komandoo Island Resort

Dobrý deň Hanka,
touto cestou by sme sa Vám s manželom chceli srdečne poďakovať za sprostredkovanie našej svadby na Maledivách. Bolo to dokonalé, veľmi sme si to užili a ostali nám tie najkrajšie spomienky. Ďakujeme za Vašu podporu a milú komunikáciu pri organizácií.
Zasielame pár fotiek z našej svadby a svadobnej cesty 🙂

Lenka a Miro
Denisa & Michal

Svatba a svatební cesta v ráji Denisy a Michala na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Byli jsme naprosto spokojeni. Skvělé jednání, rychlá komunikace, ochota, nic nebylo problém a toho si moc vážíme. Doporučujeme všemi deseti.

Denisa & Michal
Diana & Stanislav

Svatba a svatební cesta v ráji Diany a Stanislava na Maledivách v resortu Oblu Select at Sangeli 4*

Moc děkujeme.

Diana
Edita & Ondřej

Svatba a svatební cesta v ráji Edity a Ondřeje na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Vážená paní Behanová,
naše svatba a dovolená s ní spojená proběhla úplně skvěle. Všechno, co se týče organizačních věcí proběhlo hladce. Personál resortu byl velice milý, nápomocný a vstřícný. Co se týče cestování, mrzí nás jen ta strávená noc na letišti. Kdybychom dopředu věděli o možnosti se na letišti na noc ubytovat, určitě bychom ji rádi využili. Zároveň si však uvědomujeme, že časy odletů jsme si mohli na letenkách zkontrolovat dávno sami. Tím pádem i pronájem hotelového pokoje mohl být zařízen z naší strany dříve. Testy před naším odletem z resortu proběhly dle domluvy se zaměstnanci, čímž chci také zdůraznit dobré organizační schopnosti personálu. Jinak jsme si celý pobyt opravdu náramně užili a ještě jednou vám oba moc děkujeme za jeho zprostředkování v tuto dobu. Jsme také moc rádi, že jste nám pomohla se změnou destinace, i když už nezbývalo příliš času. Moc si toho vážíme 🙂

Ondřej
Petra & Martin

Svatba a svatební cesta v ráji Petry a Martina na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den, Petro,

děkujeme za zprostředkování svatby, v resortu jsme byli maximálně spokojeni. Resort Sun Siyam Olhuveli byl nejlepší volbou, resort je nádherný a uchvátí již na první pohled. Zvolený typ ubytování „Grand water villa with pool“ byl naprosto úžasný – poskytuje maximální soukromí a výhodou je přímý vstup z terasy do moře.
Vše proběhlo dle plánu harmonogramu a bez větších obtíží. S Ms. Jenah, koordinátorkou svatby, jsme prošli harmonogram svatby, upřesnili jsme svá přání (včetně zvolené hudby) a využila jsem též služby kadeřníka v resortním spa centru, kde byli všichni velice milí, ochotní a nápomocní. Využili jsme také doplňkové focení při západu slunce, které se ukázalo být skvělou volbou, fotky vyšly nádherně a fotograf si zaslouží naši pochvalu. Všichni, kterým jsme ukázali naše fotky, byli unešení.
Ráno po svatbě jsme využili doplňkovou službu „floating breakfast“ přímo ve vile.
Celkově resort musíme pochválit – s takovým servisem, ochotou, milým přístupem jsme se za léta společného cestování nesetkali.

Měla jste pravdu – Maledivy jsou sen 🙂 stále nevěřím, že jsme tam byli 🙂

Petra
Renáta & Tibor

Svatba a svatební cesta v ráji Renáty a Tibora na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Ešte raz ďakujeme za skvelo zorganizovaný pobyt spojený so svadbou.

Renáta
Veronika & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Veroniky a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Za tento kouzelný a neopakovatelný den. Jeden z těch nejkrásnějších, který člověk ve svém životě prožije, nám pomohl prožít a plnými doušky naprosto bez starostí či jakýchkoli problémů vychutnat YachtWedding. Do Detailu naplánovaný harmonogram, zařízené letenky .. prostě vše fungovalo .. jak se říká .. jako na drátkách a to již od samého počátku, kdy jsem začínal s výběrem destinace, což trvalo skoro dva roky. Nic nebyl problém. Na Mé dotazy reagovali třeba i v osm hodin večer, zpracovali spoustu cenových nabídek .. mohu jen doporučit.

Lukáš
Martina & Josef

Svatba a svatební cesta v ráji Martiny a Josefa na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Dobrý den, my už teda máme večer, děkuji za gratulace, na Maledivách se nám moc líbí.

Martina
Kamila & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Kamily a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Chceme Vám hrozně moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala. Je to opravdu kouzelné a nezapomenutelné a moc děkuji.

Kamila

Resort s Premium All Inclusive službami, se 4 restauracemi a 5 bary, širokou nabídkou volnočasových aktivit, lázeňským centrem a vlastním korálovým útesem. Ubytujte se v jedné z plážových vilek, nebo si dopřejte soukromí ve vilce nad vodou.

Po příjezdu na hotel budete uvedeni do Vašeho pokoje, který bude romanticky vyzdoben květinami a bude zde na Vás čekat láhev dobrého vína a malý svatební dort. Vaše romantická dovolená bude moci začít…

Beach Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 47m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, počet: 106, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, televize s mezinárodními kanály, telefon (za poplatek), talíř s ovocem po příjezdu, pantofle, plážová taška, wifi, terasa

Sunset Deluxe Beach Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 46m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, počet: 10, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, televize s mezinárodními kanály, telefon (za poplatek), talíř s ovocem po příjezdu, pantofle, plážová taška, wifi, terasa

Deluxe Beach Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 47m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, počet: 76, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, televize s mezinárodními kanály, telefon (za poplatek), talíř s ovocem po příjezdu, pantofle, plážová taška, wifi, terasa

Deluxe Jacuzzi Beach Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 4 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 47m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, počet: 10, jacuzzi, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, televize s mezinárodními kanály, telefon (za poplatek), talíř s ovocem po příjezdu, pantofle, plážová taška, wifi, terasa

Family Beach Villa
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 94m2, kapacita 4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let, počet:4, 2 ložnice (1x manželská postela 2x oddělené), koupelna se sprchou a WC, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, televize s mezinárodními kanály, telefon (za poplatek), talíř s ovocem po příjezdu, pantofle, plážová taška, wifi, terasa

Deluxe Family Beach Villa
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 94m2, kapacita 4 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let, počet: 3, 2 ložnice (1x manželská postela 2x oddělené), jacuzzi, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, televize s mezinárodními kanály, telefon (za poplatek), talíř s ovocem po příjezdu, pantofle, plážová taška, wifi, terasa

Honeymoon Suite
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 94m2, kapacita 2 dospělí, počet: 1, jacuzzi, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, televize s mezinárodními kanály, telefon (za poplatek), talíř s ovocem po příjezdu, pantofle, plážová taška, wifi, terasa

Duplex Pool Honeymoon Suite
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 158m2, kapacita 2 dospělí, počet: 1, vlastní bazén, koupelna se sprchou, vanou a WC, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, televize s mezinárodními kanály, telefon (za poplatek), talíř s ovocem po příjezdu, pantofle, plážová taška, wifi, terasa

Prestige Water Villa
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 84m2, kapacita 2 dospělí, počet: 20, jacuzzi, koupelna se sprchou a WC, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, DVD přehrávač, zařízení na přípravu čaje a kávy, trezor, fén, televize s mezinárodními kanály, telefon (za poplatek), talíř s ovocem po příjezdu, pantofle, plážová taška, wifi, terasa, služby butlera, večerní kanapky, jídelní část na terase

Bonusy k pobytu:
1x romantická večeře na pláži
1x 30min masáž z nabídky
1x plavba při západu slunce s focením nebo noční rybaření
1x lekce potápění

Během Vašeho pobytu si můžete užívat služeb Premium All Inclusive. V rámci balíčku se tak můžete stravovat ve všech restauracích a vychutnat si drink v každém z barů. Během celého dne se podává snack. Z nápojů si můžete vybrat aperitivy, whisky, vodky, portské a dezertní víno, gin, víno (červené, bílé, růžové i šumivé), brandy, rum, pivo, koktejly a moktejly, čerstvé džusy a nealko nápoje. Denně Vám bude doplňován minibar (4 plechovky piva, 4 džusy, 5 nealko nápojů, 2 čokolády, 2 vody, 2 mléka).

Reference:

Klára & Jakub
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty