Emeraude Beach Attitude 3*

Mauricius, Indický oceán

Pohodový resort Emeraude Beach Attitude je určený pouze pro dospělé hosty a je rovnou All inclusive. Nachází se v oblíbené lokalitě Belle Mare na východě Mauricia, jeho příjemná písečná pláž je dostupná přes místní komunikaci. Resort vyniká poklidnou atmosférou a vřelým přístupem personálu, zážitky umocňuje originální program Otentik.

Emeraude Beach Attitude 3*

Cena svatební cesty
30 785 Kč
Cena svatby
ZDARMA
Zahrnuje:
Garance nejnižší ceny
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence
 • pouze pro dospělé hosty nad 18 let
 • All inclusive resort
 • unikátní zážitkový program Otentik
 • písečná pláž v Belle Mare dostupná přes místní komunikaci
 • lokalita vhodná pro návštěvu po většinu roku, od září do června
 • atmosféra butikového resortu pouze s 61 pokoji ve 2 kategoriích
 • 2 restaurace a 1 bar, plážový servis
 • Spa, výběr plážových a vodních aktivit zdarma.

Resort Emeraude Beach Attitude vyniká svou polohou a pohodovou atmosférou. Nachází se v oblíbené lokalitě Belle Mare na východním pobřeží Mauricia, proslulé dlouhými bílými písečnými plážemi. Resort je určen pouze pro dospělé hosty, kterým se věnuje velmi pozorný personál.

Příjemná písečná pláž s jemným pískem je dostupná přes místní komunikaci, u které hlídá strážce. Na pláži je denně od 11 do 15 hodin k dispozici oblíbený vozík Coco s občerstvením. Přímo na pláži se také koná svatba, s krásným výhledem na Indický oceán.

V malém resortu panuje velmi přátelská atmosféra. Pokoje jsou umístěny ve dvoupatrových vilách a mají balkon nebo terasu. Emeraude Beach Attitude má butikový charakter, nabízí ubytování v 61 pokojích a jeho design myslí na detaily z přírodních materiálů. Doporučujeme prostornější pokoje Couple Superior.

Tak jako ve všech resortech Attitude, i v Emeraude Beach je výborná kuchyně. Hosté mají k dispozici dvě restaurace a bary. Hlavní restaurace nabízí místní i mezinárodní pokrmy, malá restaurace Kot Nou, která má otevřeno čtyři večery v týdnu, se specializuje na lahůdky kreolské kuchyně. Stánek TABAj podává tradiční mauricijské jídlo z ulice, čímž podtrhuje autentickou atmosféru resortu.

O tu se postará také originální program „Otentik Attitude“, nápaditý zážitkový program, který hostům dává zažít pravý Mauricius. Můžete se tak vydat na večeři k mauricijské rodině, uvařit si společně vlastní večeři a strávit jedinečný večer. Emeraude Beach Attitude také jednou týdně pořádá Otentik bazar, kde si můžete zakoupit tradiční produkty přímo od místních výrobců. Resort také pořádá tematické večery s živou hudbou a zábavou. Pokud se vydáte na výlet po ostrově, provázet vás může aplikace Otentik Discovery, která vás provede i méně známými zákoutími Mauricia.

Pro relaxaci je určena zóna kolem 2 bazénů, které jsou hned vedle sebe, a také malé Spa se dvěma masážními pokoji. Lázeňská péče vychází z mauricijských tradic a zdejších přírodních živlů: země, moře, slunce a rostlin.

Emeraude Beach Attitude nabízí také aktivity zdarma, šnorchlování, loď s proskleným dnem, pétanque, stolní tenis, šipky a stolní hry. Lokalita Belle Mare je oblíbená pro potápění a za poplatek si tak můžete vyzkoušet potápění s blízkou PADI školou, dále plavbu na katamaránu nebo motorovém člunu, rybaření na otevřeném oceánu či golf, které vám v resortu ochotně zajistí.

Vydejte se na svatební cestu na Mauricius do Emeraude Beach Attitude, za pohodovou atmosférou a bílou písečnou pláží!

Svatba v Emeraude Beach Attitude 3*

Svatba na Mauriciu v pohodovém All inclusive resortu s příjemnou písečnou pláží, který je pouze pro dospělé hosty.

Cena: ZDARMA

Svatební cesta v Emeraude Beach Attitude 3*

Pohodový resort Emeraude Beach Attitude je určený pouze pro dospělé hosty a je rovnou All inclusive. Nachází se v oblíbené lokalitě Belle Mare na východě Mauricia, jeho příjemná písečná pláž je dostupná přes místní komunikaci. Resort vyniká poklidnou atmosférou a vřelým přístupem personálu, zážitky umocňuje originální program Otentik.

Couple
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 25m2, kapacita max. 2 dospělí. Pokoj s balkonem nebo terasou. Telefon, televize (satelitní kanály), mini bar, elektronický trezor, vybavení pro kávu a čaj, klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem.

Pozor, bezplatná wifi v hotelu nedosáhne až do pokojů.

Couple Superior
Kapacita pokoje: 2 dospělí, děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 30m2, kapacita max. 2 dospělí. Pokoj v přízemí s terasou. Telefon, televize (satelitní kanály), mini bar, elektronický trezor, vybavení pro kávu a čaj, klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem.

Pozor, bezplatná wifi v hotelu nedosáhne až do pokojů.

Resort je již v základu All inclusive.

Emeraude Beach Attiude nabízí dvě restaurace a bary. Hlavní restaurace připravuje mezinárodní pokrmy, malá restaurace Kot Nou, která má otevřeno čtyři večery v týdnu, se specializuje na kreolskou kuchyni. Stánek TABAj podává tradiční mauricijské jídlo z ulice. Program Otentik nabízí jedinečný zážitek tradiční večeře v mauricijské rodině (za příplatek). Pokud se přes den vydáte na výlet, dostanete piknikový košík s sebou (je třeba oznámit den předem).

K našemu zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • Láhev místního rumu
 • talíř ovoce na pokoji
 • 30 minutová masáž pro nevěstu
 • romantická večeře pro novomanžele jedenkrát za pobyt
 • tradiční plážová taška pro nevěstu
 • slaměný klobouk pro ženicha.

Benefity platí také pro svatební cestu v Emeraude Beach Attitude na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 12 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí musíte oslavit v rozmezí 3 měsíce před příletem a 3 měsíce po příletu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Zuzana & Patrik

Svatba na Mauriciu Zuzany & Patrika v resortu Emeraude Beach Attitude  3*

Zuzana s Patrikem si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherné pláže exotického ostrova Mauricius. Jejich právně platný svatební obřad proběhl v butikovém resortu Emeraude Beach Attitude 3* na severovýchodě ostrova. Svatba se konala dne 18.9.
Emeraude Attitude je jen pro dospělé. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.
Během svatebního focení na veřejné pláži novomanžele bohužel zastihla nepříjemnost v podobě nenechavce, který si udělal zálusk na jejich odložené osobní věci. Zuzaně a Patrikovi přejeme, aby je po této nepříjemnosti již čekalo jen to nejlepší v jejich partnerském vztahu.

Foto: Nat&Jude

Natálie & Matthias

Svatba na Mauriciu Natálie & Matthiase v resortu Emeraude Beach Attitude  3*

Natálie s Matthiasem si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherné pláže exotického ostrova Mauricius. Jejich právně platný svatební obřad proběhl na bílé pláži u butikového resortu Emeraude Beach Attitude 3* na severovýchodě ostrova. Svatba se konala dne 17.9. s výhledem na Indický oceán. Emeraude Attitude je jen pro dospělé. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Motion Photography

Tereza & Eduard

Svatba na Mauriciu Terezy & Eduarda v resortu Emeraude Beach Attitude  3*

Dobry den pani Bockova,

Moc dekujeme za vsechno.

Tereza
Zuzana & Ondřej

Svatba na Mauriciu Zuzany & Ondřeje v resortu Emeraude Beach Attitude  3*

Dobrý den, paní Bočková,

moc děkujeme za email i za organizaci perfektní svatby/líbánek/dovolené v jednom. Moc jsme si to užili a celkově byly služby vynikající 🙂

Děkuji za zaslání dalších pokynů a údajů svědků.

Zuzana
Kateřina & Martin

Svatba na Mauriciu Kateřiny & Martina v resortu Emeraude Beach Attitude  3*

Kateřina s Martinem si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherné pláže exotického ostrova Mauricius. Jejich právně platný svatební obřad proběhl na bílé pláži u butikového resortu Emeraude Beach Attitude 3* na severovýchodě ostrova. Svatba se konala dne 31.7. s výhledem na Indický oceán. Emeraude Attitude je jen pro dospělé. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Naďa & Martin

Svatba na Mauriciu Nadi & Martina v resortu Emeraude Beach Attitude  3*

Naďa s Martinem si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherné pláže exotického ostrova Mauricius. Jejich právně platný svatební obřad proběhl na bílé pláži u butikového resortu Emeraude Beach Attitude 3* na severovýchodě ostrova. Svatba se konala dne 20.10. s výhledem na Indický oceán. Emeraude Attitude je jen pro dospělé. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Lucie & Lukáš

Svatba na Mauriciu Lucie & Lukáše v resortu Emeraude Beach Attitude  3*

Vážená paní Bočková,

děkujeme za přivítání, právě bojujeme s návratem do reality 🙂 Ihned bychom jeli zpátky!!! 🙂

Na Mauríciu bylo krásně- ta příroda, oceán a mentalita lidí… no mohli bychom vyprávět. Resort byl překrásný- přírodní a udržovaný. Servis ochotný, milý, pracovitý a vždy perfektně naladěný. Jen úroveň kuchyně trochu pokulhávala. Ale naopak musíme zdůraznit úroven servisu a především kuchaře, připravujícího Naši svatební večeři. Opravdu excelentní výkon! Svatební koordinátor zařídil všechna naše přání a celý den proběhl jak nejlíp mohl 🙂 Velké díky našemu delegátovi Davidovi, díky němuž jsme si pobyt na Mauriciu užili a stal se naprosto bezproblémovým. David je člověk na správném mí stě. A naposled musíme zmínit i spolupráci s Vámi- YachtWedding, konkrétně s panem Ulrichem a s Vámi, paní Bočková. Spolupráce byla bezproblémová, rychlá, řešená na míru. Opravdu upřímné poděkování.

Za momentku a veškeré pokyny o následném postupu v ČR mockrát děkujeme. Zítra si jedeme vyzvednout překlad mauricijského oddacího listu a poté míříme rovnou na matriku.

Ještě jednou děkujeme společnosti za zážitek do konce života. Mauricius jsme si užili dosyta. Snad bude ještě příležitost takovou nebo podobnou… cestu podniknout 🙂

Hezký den a úspěchy do budoucna.

Lucie
Zuzana & Marek

Svatba na Mauriciu Zuzany & Marka v resortu Emeraude Beach Attitude  3*

Zuzana s Markem si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherné pláže exotického ostrova Mauricius. Jejich právně platný svatební obřad proběhl na bílé pláži u butikového resortu Emeraude Beach Attitude 3* na severovýchodě ostrova. Na svatbu novomanžele doprovodili také jejich nejbližší. Emeraude Attitude je jen pro dospělé. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Květoslava & Tomáš

Svatební cesta na Mauriciu Květoslavy & Tomáše v resortu Emeraude Beach Attitude  3*

Květoslava s Tomášem si pro svou svatební cestu v ráji exotiky vybrali nádherné pláže exotického ostrova Mauricius a konkrétně butiqový hotel Emeraude Attitude 3* s benefity pro novomanžele, který je jen pro dospělé.

Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty