CK YachtWedding

Preskil Island Resort 4* Superior

Mauricius, Indický oceán

Atraktivní Preskil Island Resort se nachází na výjimečném místě, na malém poloostrově na východním pobřeží Mauricia v blízkosti mořského parku Blue Bay. Resort byl nově zrekonstruován a vyniká krásnou širokou pláží a tyrkysovou lagunou, s výhledem na ostrůvek Ile aux Aigrettes a hory při pobřeží. Lokalita je velmi oblíbená na šnorchlování a potápění.

Preskil Island Resort 4* Superior

Cena svatební cesty:
49 846 Kč

7 nocí, all inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy pro novomanžele v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 600EUR.

Cena svatby:
26 220 Kč

při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality

 • Zahrnuje:
 • 60% sleva pro nevěstu
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance nejnižší ceny
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery
 • unikátní poloha na malém poloostrově
 • resort po kompletní rekonstrukci 2018/2019
 • v blízkosti chráněného mořského parku Blue Bay na jihovýchodě Mauricia
 • široká písečná pláž u tyrkysové laguny
 • lokalita vhodná pro návštěvu po většinu roku, od září do června
 • resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi
 • celkem 214 pokojů o 6 kategoriích
 • 3 restaurace a 2 bary
 • 2 bazény (1 Infinity, 1 pro děti), Spa, kids club
 • atraktivní lokalita pro vodní sporty, potápění a šnorchlování.

Pohodový Preskil Island Resort patří mezi oblíbená místa pro svatební cestu na Mauriciu na východním pobřeží. Na první pohled zaujme jeho unikátní poloha na malém poloostrově – odtud také pochází jeho název, Preskil totiž znamená zkráceně „presqu´une île“, tedy „téměř ostrov“.

Preskil Island Resort se nachází na jihovýchodě Mauricia, který není turisticky tolik vytížený, a v okolí jsou roztroušeny jen rybářské vesničky, z nichž nejznámější je Mahebourg s historickými domky. Resort pokrývá celý poloostrov a vytváří tak jedinečnou atmosféru, jako by sám byl vesničkou s přívětivou rodinnou atmosférou.

Preskil je z pevniny přístupný po malém mostě kolem mohutných stromů banyan. Vyniká krásnou širokou písečnou pláží, která lemuje celé východní pobřeží poloostrova. Z pláže se otevírá úchvatný výhled na vysoké hory na severu s dominantní Lví horou, malý ostrov Ile aux Agrettes, který je přírodní rezervací, a korálový útes v dáli, o který se tříští mořské vlny.

Preskil je obklopený divokou přírodou, z níž byl vytvořen chráněný mořský park Blue Bay. Díky tomu je známý všem milovníkům krásného potápění a šnorchlování, které patří mezi nejvíce atraktivní na celém Mauriciu.

I nově po rekonstrukci si Preskil uchoval koloniální styl nízkých domků s doškovou střechou, vybudovaných z kvalitních přírodních materiálů. Pokoje mají světlý interiér s příjemnými pastelovými barvami a přírodními dekoracemi na motivy mořského parku. Resort má celkem 214 pokojů, ale díky prostornému poloostrovu vytváří spíše butikový dojem. Na svatební cestu a výročí svatby doporučujeme pokoje Junior Suite, které mají 83m2 a mimo jiné nádherný výhled.

Kuchyně resortu Preskil potěší všechny mlsné jazýčky. Resort má celkem tři restaurace a dva bary, hlavní bufetová restaurace Rendez-vous podává mezinárodní i místní kuchyni, plážová restaurace jménem „1810“ podává tradiční mauricijské pokrmy a mořské plody. Restaurace Mosaic nabízí pokrmy ze všech koutů Středomoří. Hlavní bar Medley se pyšní širokou nabídkou koktejlů, piva a vína.

Preskil Island Resort je místem pro relaxaci i zábavu. Hosté mohou odpočívat u bazénu nebo na široké pláži. Bazén pro děti je umístěn v části resortu s Garden Family pokoji určenými pro rodiny s dětmi. Hotelové lázně nabízí komplexní péči a masáže i pro páry, saunu a páru.

Preskil je známý širokou nabídkou aktivit. Zdarma jsou pro hosty k dispozici fitness centrum, vodní lyže, windsurfing, loďka s proskleným dnem na Ile aux Aigrettes, kánoe, šlapadla, malé plachetnice, aquaerobik, plážový volejbal, 2 tenisové kurty, stolní tenis a další. Za poplatek je pro hosty připraveno potápění (PADI a CMAS), rybaření na oceánu, plavba na katamaránu na 2 hodiny nebo celý den, loďka s proskleným dnem do mořského parku Blue Bay, chůze pod vodní hladinou, pronájem kol a skútrů, škola kitesurfingu či výlety do přírodní rezervace ostrova Ile aux Aigrettes. Pro děti je připraven dětský klub.

Vydejte se na svatební cestu na Mauricius za krásnou přírodou a zážitky poloostrova Preskil!

Atraktivní Preskil Island Resort se nachází na výjimečném místě, na malém poloostrově na východním pobřeží Mauricia v blízkosti mořského parku Blue Bay. Resort byl nově zrekonstruován a vyniká krásnou širokou pláží a tyrkysovou lagunou, s výhledem na ostrůvek Ile aux Aigrettes a hory při pobřeží. Lokalita je velmi oblíbená na šnorchlování a potápění.

Superior

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 50m2, 3 dospělí, nebo 2 dospělí a 1 infant (0-2 roky), nebo 2 dospělí a 1 dítě (3-11 let), nebo 2 dospělí a 1 teenager (12-17 let). Pokoje s výhledem na lagunu z vybavené terasy, nebo balkonu. Wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fénem, župany a pantoflemi, televize, telefon, trezor, vybavení pro čaj a kávu, minibar.

Garden Family

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 3 děti

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 53m2, 2 dospělí, nebo 2 dospělí a 3 infanti (0-2 roky) /děti (3-11 let) / teenageři (12-17 let). Pokoje s vybaveným balkonem nebo terasou, umístěné v zóně resortu s dětským bazénem.  2 oddělené ložnice, wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fénem, župany a pantoflemi, televize (děti mají vlastní televizi), telefon, trezor, vybavení pro čaj a kávu, minibar.

Deluxe

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 51m2, 3 dospělí, nebo 2 dospělí a 1 infant (0-2 roky), nebo 2 dospělí a 1 dítě (3-11 let), nebo 2 dospělí a 1 teenager (12-17 let). Pokoje s výhledem na lagunu nebo Lví horu z terasy, nebo balkonu. Wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fénem, župany a pantoflemi, televize, telefon, trezor, vybavení pro čaj a kávu, minibar.

Deluxe Family

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 3 děti

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 58m2, 2 dospělí, nebo 2 dospělí a 3 infanti (0-2 roky) /děti (3-11 let) / teenageři (12-17 let). Pokoje s balkonem nebo terasou pro rodiče a děti, s výhledem na lagunu nebo Lví horu a v blízkosti pláže. Wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem, fénem, župany a pantoflemi, televize (děti mají vlastní televizi), telefon, trezor, vybavení pro čaj a kávu, minibar.

Prestige

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 44m2, 2 dospělí, nebo 2 dospělí a 1 infant (0-2 roky) / 1 dítě (3-11 let) / 1 teenager (12-17 let). Pokoje s balkonem či terasou, v přízemí či v 1. patře, v těsné blízkosti laguny s výhledem na lagunu nebo Lví horu. Wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem, fénem, župany a pantoflemi, televize, telefon, trezor, vybavení pro čaj a kávu, Nespresso kávovar, minibar.

Junior Suite

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 83m2, 2 dospělí, nebo 2 dospělí a 1 infant (0-2 roky) / 1 dítě (3-11 let) / 1 teenager (12-17 let). Pokoje v 1. patře s balkonem (vysoké stropy), v těsné blízkosti laguny s krásným výhledem na lagunu nebo Lví horu. Wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem jako otevřený prostor do ložnice, fén, župany a pantofle, televize, telefon, trezor, vybavení pro čaj a kávu, Nespresso kávovar, minibar.

Polopenze (bez nápojů), All inclusive.

Preskil Island Resort má celkem tři restaurace a dva bary (hlavní a plážový), hlavní bufetovou restauraci s mezinárodní i místní kuchyní, plážovou restauraci s tradičními mauricijskými pokrmy a mořskými plody. Restaurace Mosaic nabízí pokrmy ze všech koutů Středomoří.

Doporučujeme vám vybrat si v resortu balíček All inclusive, který zahrnuje široký výběr skvělých jídel, alko a nealko nápojů. Pokud se přes den vydáte na výlet, dostanete piknikový balíček s sebou (je třeba oznámit minimálně jeden den předem).

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • 60% sleva pro nevěstu na pobyt s polopenzí (All inclusive za příplatek)
 • večeře při svíčkách jedenkrát za pobyt
 • masáž pro pár na 20 minut jedenkrát za pobyt
 • dárek na pokoji při příjezdu.

Benefity platí také pro svatební cestu v Preskil Island Resortu na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 9 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Svatba na Mauriciu v nově zrekonstruovaném resortu na vlastním poloostrůvku s širokou písečnou pláží v blízkosti mořského parku
Cena: 26 220 Kč

při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality

Svatba na Mauriciu Lucie a Leoše v nádherném Preskil Beach Resort

Jak už to zpravidla bývá, nic není tak snadné, jak to na první pohled vypadá, a tak jsme do poslední chvíle nevěděli, zda vůbec odletíme. Přeci jen se trefit do cyklóny, která ostrovem prošla naposledy před 20ti lety, je poměrně umění. A opět musíme poděkovat panu Ulrichovi a paní Bočkové, kteří s námi byli posledních 24h před odletem na telefonu s nepřetržitými informacemi a pomocí. Vše dopadlo dobře a po příletu si nás převzala Markéta, která nezůstala pověsti YW nic dlužna. Vše bylo perfektně sladěno a my měli během jednoho odpoledne zařízeno na ostrově vše, co bylo pro svatbu potřeba. Samotná svatba byla nádherná. Den jsme si krásně užili, Markéta zařídila vše, co bylo potřeba, udělala kameramana, svědka a koordinátorku. Zbytek dovolené nám byla stále nápomocna, zařídila krásné výlety a poradila se vším, co nás zajímalo nebo jsme potřebovali. Opravdu jsme měli pocit výjmečnosti a umožnili jste nám si pobyt užít plnými doušky. Velice Vám děkujeme a přejeme, aby jste i do budoucna měli stále tolik trpělivosti a minimálně tak spokojené klienty jakými jsme byli my.

Lucie & Leoš

Lucie a Leoš si přáli krásnou svatbu v exotice na písečné pláži. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v plážovém resortu Preskil. Novomanželé si poté užili svatební cestu s romantickými benefity. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatba na Mauriciu Štěpána a Moniky v resortu Beachcomber Paradis Hotel & Golf Club 5*

Dobrý den,

mockrát děkujeme za blahopřání a za fotku, i když doufáme, že ty od fotografů budou lepší 🙂

Co se týká zpětné vazby, tak pokud budete chtít nějaké rozsáhlejší hodnocení, tak to klidně poskytnu, ale až v klidu z domova, nyní si ještě užíváme zbytek dovči na Mauriciu. Tak prozatím mohu v rychlosti napsat, že všechno bylo naprosto v pořádku. Přístup delegátky byl (a vlastně ještě je) perfektní. Od odvozu do Paradisu, přes pomoc při samotné svatbě až po zařízení odvozu z Paradisu do dalšího ubytování, všechno bez výhrad. Pobyt v Paradisu byl krásný, skvělý servis, vynikající jídlo, úžasný golf a samozřejmě samotná svatba byla také báječná, jen byste příště mohli zařídit o trošku lepší počasí 🙂

EDIT: reference na Facebooku viz https://www.facebook.com/hypik/posts/10211583397284897:0

Štěpán

Štěpán a Monika jsou oba vášniví golfisté a svou svatbu na pláži v exotice si tak přáli spojit s golfem pod legendární horou v Le Morne v Beachcomber Paradis Hotel & Golf Club 5*, kam za nimi dorazili i jejich nejbližší. Právně platná svatba proběhla dne 7.2.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Hany a Lubomíra v pohádkových vilách The Maradiva Villas Resort & Spa 6*

Přejí krásný den, paní Bočková

děkujeme za blahopřání. Cesta, pobyt, ale hlavně i obřad, byl na výbornou, děkujeme za nabídku resortu, který měl vše, co jsme mohli si jen přát.

Staňka byla skvělá osoba, která nás trpělivě doprovázela. Zaslouží si také uznání a pochvalu.

Lubomír

Hana a Lubomír si vybrali pohádkové místo pro svatbu na Mauriciu, unikátní resort The Maradiva Villas 6*, který má pouze luxusní vily. Svatba snů se konala 27. dubna v altánu na Indickým oceánem. Novomanželé si užili romantickou svatební cestu v soukromé své privátní vily s benefit pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na pláži na Mauriciu Nikol a Leoše, resort Shandrani

Dobrý vecer my jsme dnes dorazili domu do irska:) Jinak dovolena a svatba byla super a hlavne krásný zážitek 😉 vse bylo jak melo akorat ten let byl dlouhý 😉

Leoš

Romantická svatba Nikol a Leoše se konala na Mauriciu, v lokalitě Blue Bay, na krásné písečné pláži luxusního resortu Shandrani. Nevěsta a ženich strávili v resortu Beachcomber Shandrani také svou svatební cestu a vychutnali si romantické výhody pro novomanžele. Svatba na Mauriciu.

Svatba na Mauriciu Michaely a Petera, resort Tamassa

Dobry den, mali sme sa vyborne, vsetko bolo v poriadku, len teraz v praci vobec vobec nestiham… 😉
Mali sme krasnu romanticku svadbu.

Peter

Michaela a Peter si vybrali pro svou svatbu a svatební cestu na Mauriciu krásný resort Tamassa by LUX 4* v lokalitě Bel Ombre. Svatba se konala na pláži a novomanželé zůstali v resortu Tamassa na romantickou svatební cestu s komfortem All inclusive. Svatba na Mauriciu.

Andrea & Radovan – svatba na Mauriciu v golfovém resortu Tamarina Golf.

Andrea a Radovan si pro svou svatbu v ráji exotiky vybrali golfový resort Tamarin Golf na západě ostrova. Svatba se konala na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele, kterou si novomanželé ještě prodloužili cestou na blízký ostrov Reunion. Blahopřejeme!

Svatební cesta na Mauriciu Zuzany a Branislava v pohodovém Tamassa by LUX 4*

Dobrý deň,
Mali sme sa výborne, aj keď cesta tam a späť bola dosť únavná. Maurícius je krásny ostrov a nechcelo sa nám odtiaľ odísť. V rezorte bolo všetko v poriadku. Skvelé jedlo, čistota, pocit luxusu a všade prítomný veľmi milý servis. Veľmi sa nám páčil aj výlet, ktorý sme mali posledný deň. Veľa sme toho videli a aj šofér bol super. Len škoda, že sa to už celé skončilo. Počas pobytu nás dvakrát kontaktovala aj delegátka Tereza, či je všetko v poriadku. Spolu s manželkou by sme sa Vám chceli touto cestou poďakovať za sprostredkovanie tohto zážitku a určite Vás budeme odporúčať známym.

Branislav

Zuzana a Branislav si přáli svatební cestu na pláži v exotice s benefity pro novomanžele. Vybrali si resort Tamassa by LUX na jihu ostrova, což je klidnější a „divočejší“ část Mauricia. Proto jsme novomanželům nabídli jako dárek také půldenní výlet privátním vozem s řidičem zdarma, díky kterému poznali další krásy Mauricia, které jsou jinak konkrétně z jižního pobřeží hůře dostupné.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela

Maricela a Boris si přáli svatbu v exotice na krásném místě, kde bude jen klid a romantika. Vybrali si svatbu na Mauriciu v Paradise Cove Boutique Hotelu, který je skutečným rájem na zemi. Malý luxusní hotýlek pouze pro dospělé hosty, v privátní zátoce s krásnými tropickými zahradami, úžasným výhledem na oceán a mnoha „hnízdečky“ pro relaxaci je přímo stvořený pro svatební cestu. Svatba se konala na druhé straně zátoky hotelu Paradise Cove, s výhledem na Indický oceán a ostrov Coin de Mire. Novomanželé si poté užili svou svatební cestu na Mauriciu s mnoha benefity.  Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto a video: Motion

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.