Preskil Island Resort 4* Superior

Mauricius, Indický oceán

Atraktivní Preskil Island Resort se nachází na výjimečném místě, na malém poloostrově na východním pobřeží Mauricia v blízkosti mořského parku Blue Bay. Resort byl nově zrekonstruován a vyniká krásnou širokou pláží a tyrkysovou lagunou, s výhledem na ostrůvek Ile aux Aigrettes a hory při pobřeží. Lokalita je velmi oblíbená na šnorchlování a potápění.

Preskil Island Resort 4* Superior

Cena svatební cesty
45 824 Kč
Cena svatby
24 104 Kč
Zahrnuje:
60% sleva pro nevěstu
Garance nejnižší ceny
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence
 • unikátní poloha na malém poloostrově
 • resort po kompletní rekonstrukci 2018/2019
 • v blízkosti chráněného mořského parku Blue Bay na jihovýchodě Mauricia
 • široká písečná pláž u tyrkysové laguny
 • lokalita vhodná pro návštěvu po většinu roku, od září do června
 • resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi
 • celkem 214 pokojů o 6 kategoriích
 • 3 restaurace a 2 bary
 • 2 bazény (1 Infinity, 1 pro děti), Spa, kids club
 • atraktivní lokalita pro vodní sporty, potápění a šnorchlování.

Pohodový Preskil Island Resort patří mezi oblíbená místa pro svatební cestu na Mauriciu na východním pobřeží. Na první pohled zaujme jeho unikátní poloha na malém poloostrově – odtud také pochází jeho název, Preskil totiž znamená zkráceně „presqu´une île“, tedy „téměř ostrov“.

Preskil Island Resort se nachází na jihovýchodě Mauricia, který není turisticky tolik vytížený, a v okolí jsou roztroušeny jen rybářské vesničky, z nichž nejznámější je Mahebourg s historickými domky. Resort pokrývá celý poloostrov a vytváří tak jedinečnou atmosféru, jako by sám byl vesničkou s přívětivou rodinnou atmosférou.

Preskil je z pevniny přístupný po malém mostě kolem mohutných stromů banyan. Vyniká krásnou širokou písečnou pláží, která lemuje celé východní pobřeží poloostrova. Z pláže se otevírá úchvatný výhled na vysoké hory na severu s dominantní Lví horou, malý ostrov Ile aux Agrettes, který je přírodní rezervací, a korálový útes v dáli, o který se tříští mořské vlny.

Preskil je obklopený divokou přírodou, z níž byl vytvořen chráněný mořský park Blue Bay. Díky tomu je známý všem milovníkům krásného potápění a šnorchlování, které patří mezi nejvíce atraktivní na celém Mauriciu.

I nově po rekonstrukci si Preskil uchoval koloniální styl nízkých domků s doškovou střechou, vybudovaných z kvalitních přírodních materiálů. Pokoje mají světlý interiér s příjemnými pastelovými barvami a přírodními dekoracemi na motivy mořského parku. Resort má celkem 214 pokojů, ale díky prostornému poloostrovu vytváří spíše butikový dojem. Na svatební cestu a výročí svatby doporučujeme pokoje Junior Suite, které mají 83m2 a mimo jiné nádherný výhled.

Kuchyně resortu Preskil potěší všechny mlsné jazýčky. Resort má celkem tři restaurace a dva bary, hlavní bufetová restaurace Rendez-vous podává mezinárodní i místní kuchyni, plážová restaurace jménem „1810“ podává tradiční mauricijské pokrmy a mořské plody. Restaurace Mosaic nabízí pokrmy ze všech koutů Středomoří. Hlavní bar Medley se pyšní širokou nabídkou koktejlů, piva a vína.

Preskil Island Resort je místem pro relaxaci i zábavu. Hosté mohou odpočívat u bazénu nebo na široké pláži. Bazén pro děti je umístěn v části resortu s Garden Family pokoji určenými pro rodiny s dětmi. Hotelové lázně nabízí komplexní péči a masáže i pro páry, saunu a páru.

Preskil je známý širokou nabídkou aktivit. Zdarma jsou pro hosty k dispozici fitness centrum, vodní lyže, windsurfing, loďka s proskleným dnem na Ile aux Aigrettes, kánoe, šlapadla, malé plachetnice, aquaerobik, plážový volejbal, 2 tenisové kurty, stolní tenis a další. Za poplatek je pro hosty připraveno potápění (PADI a CMAS), rybaření na oceánu, plavba na katamaránu na 2 hodiny nebo celý den, loďka s proskleným dnem do mořského parku Blue Bay, chůze pod vodní hladinou, pronájem kol a skútrů, škola kitesurfingu či výlety do přírodní rezervace ostrova Ile aux Aigrettes. Pro děti je připraven dětský klub.

Vydejte se na svatební cestu na Mauricius za krásnou přírodou a zážitky poloostrova Preskil!

Svatba v Preskil Island Resort 4* Superior

Svatba na Mauriciu v nově zrekonstruovaném resortu na vlastním poloostrůvku s širokou písečnou pláží v blízkosti mořského parku

Cena: 24 104 Kč

Svatební cesta v Preskil Island Resort 4* Superior

Atraktivní Preskil Island Resort se nachází na výjimečném místě, na malém poloostrově na východním pobřeží Mauricia v blízkosti mořského parku Blue Bay. Resort byl nově zrekonstruován a vyniká krásnou širokou pláží a tyrkysovou lagunou, s výhledem na ostrůvek Ile aux Aigrettes a hory při pobřeží. Lokalita je velmi oblíbená na šnorchlování a potápění.

Superior
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 50m2, 3 dospělí, nebo 2 dospělí a 1 infant (0-2 roky), nebo 2 dospělí a 1 dítě (3-11 let), nebo 2 dospělí a 1 teenager (12-17 let). Pokoje s výhledem na lagunu z vybavené terasy, nebo balkonu. Wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fénem, župany a pantoflemi, televize, telefon, trezor, vybavení pro čaj a kávu, minibar.

Garden Family
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 3 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 53m2, 2 dospělí, nebo 2 dospělí a 3 infanti (0-2 roky) /děti (3-11 let) / teenageři (12-17 let). Pokoje s vybaveným balkonem nebo terasou, umístěné v zóně resortu s dětským bazénem.  2 oddělené ložnice, wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fénem, župany a pantoflemi, televize (děti mají vlastní televizi), telefon, trezor, vybavení pro čaj a kávu, minibar.

Deluxe
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 51m2, 3 dospělí, nebo 2 dospělí a 1 infant (0-2 roky), nebo 2 dospělí a 1 dítě (3-11 let), nebo 2 dospělí a 1 teenager (12-17 let). Pokoje s výhledem na lagunu nebo Lví horu z terasy, nebo balkonu. Wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna se sprchovým koutem, fénem, župany a pantoflemi, televize, telefon, trezor, vybavení pro čaj a kávu, minibar.

Deluxe Family
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 3 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 58m2, 2 dospělí, nebo 2 dospělí a 3 infanti (0-2 roky) /děti (3-11 let) / teenageři (12-17 let). Pokoje s balkonem nebo terasou pro rodiče a děti, s výhledem na lagunu nebo Lví horu a v blízkosti pláže. Wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem, fénem, župany a pantoflemi, televize (děti mají vlastní televizi), telefon, trezor, vybavení pro čaj a kávu, minibar.

Prestige
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 44m2, 2 dospělí, nebo 2 dospělí a 1 infant (0-2 roky) / 1 dítě (3-11 let) / 1 teenager (12-17 let). Pokoje s balkonem či terasou, v přízemí či v 1. patře, v těsné blízkosti laguny s výhledem na lagunu nebo Lví horu. Wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem, fénem, župany a pantoflemi, televize, telefon, trezor, vybavení pro čaj a kávu, Nespresso kávovar, minibar.

Junior Suite
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 83m2, 2 dospělí, nebo 2 dospělí a 1 infant (0-2 roky) / 1 dítě (3-11 let) / 1 teenager (12-17 let). Pokoje v 1. patře s balkonem (vysoké stropy), v těsné blízkosti laguny s krásným výhledem na lagunu nebo Lví horu. Wi-fi zdarma, klimatizace, koupelna s vanou a sprchovým koutem jako otevřený prostor do ložnice, fén, župany a pantofle, televize, telefon, trezor, vybavení pro čaj a kávu, Nespresso kávovar, minibar.

Polopenze (bez nápojů), All inclusive.

Preskil Island Resort má celkem tři restaurace a dva bary (hlavní a plážový), hlavní bufetovou restauraci s mezinárodní i místní kuchyní, plážovou restauraci s tradičními mauricijskými pokrmy a mořskými plody. Restaurace Mosaic nabízí pokrmy ze všech koutů Středomoří.

Doporučujeme vám vybrat si v resortu balíček All inclusive, který zahrnuje široký výběr skvělých jídel, alko a nealko nápojů. Pokud se přes den vydáte na výlet, dostanete piknikový balíček s sebou (je třeba oznámit minimálně jeden den předem).

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • 60% sleva pro nevěstu na pobyt s polopenzí (All inclusive za příplatek)
 • večeře při svíčkách jedenkrát za pobyt
 • masáž pro pár na 20 minut jedenkrát za pobyt
 • dárek na pokoji při příjezdu.

Benefity platí také pro svatební cestu v Preskil Island Resortu na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 9 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Lucie & Leoš

Svatba na Mauriciu Lucie a Leoše v nádherném Preskil Beach Resort

Jak už to zpravidla bývá, nic není tak snadné, jak to na první pohled vypadá, a tak jsme do poslední chvíle nevěděli, zda vůbec odletíme. Přeci jen se trefit do cyklóny, která ostrovem prošla naposledy před 20ti lety, je poměrně umění. A opět musíme poděkovat panu Ulrichovi a paní Bočkové, kteří s námi byli posledních 24h před odletem na telefonu s nepřetržitými informacemi a pomocí. Vše dopadlo dobře a po příletu si nás převzala Markéta, která nezůstala pověsti YW nic dlužna. Vše bylo perfektně sladěno a my měli během jednoho odpoledne zařízeno na ostrově vše, co bylo pro svatbu potřeba. Samotná svatba byla nádherná. Den jsme si krásně užili, Markéta zařídila vše, co bylo potřeba, udělala kameramana, svědka a koordinátorku. Zbytek dovolené nám byla stále nápomocna, zařídila krásné výlety a poradila se vším, co nás zajímalo nebo jsme potřebovali. Opravdu jsme měli pocit výjmečnosti a umožnili jste nám si pobyt užít plnými doušky. Velice Vám děkujeme a přejeme, aby jste i do budoucna měli stále tolik trpělivosti a minimálně tak spokojené klienty jakými jsme byli my.

Lucie & Leoš
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana
Jana & Ivan

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal
Marie & Petr

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie
Klára & Petr

Svatba na Mauriciu Kláry a Petra v luxusním resortu LUX* Le Morne 5*

Hezky‎ den, moc dekujeme za prani a take bychom Vam moc chteli podekovat. Mate velky‎ podil na tom, ze nas svatebni den byl zaroven nejkrasnejsim dnem naseho zivota. Dekujeme take slecne Markete za jeji profesionalni, ale zaroven lidsky pristup, byla skvela a se vsim nam pomohla. Jsme v raji, absolutnim, neni zde jedina chybicka. Dekujeme a Vas „rozkaz“ uz plnime :-), moc si to tu uzivame.

Petr & Klara

Reference:

Lucie & Leoš
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty