CK YachtWedding

The Ravenala Attitude 4*

Mauricius, Indický oceán

Oblíbený resort The Ravenala Attitude jako první ve své kategorii nabízí ubytování pouze v luxusní kategorii suites. Nachází se na výjimečném místě u mořské přírodní rezervace, přímo na pláži při ústí řeky Citron. Tato lokalita Balaclava je vhodná pro pobyt po celý rok. Resort vyniká velice prostornými pokoji, 10 tematickými restauracemi, velikým bazénem a jedinečným zážitkovým programem Otentik řetězce Attitude, se kterým poznáte tradiční kouzlo Mauricia. Pro páry na svatební cestě doporučujeme křídlo resortu určené pouze pro dospělé hosty.

The Ravenala Attitude 4*

Cena svatební cesty:
42 266 Kč

7 nocí, All Inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy pro novomanžele v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 600EUR.

Cena svatby:
ZDARMA

ZDARMA při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality

 • Zahrnuje:
 • 100% sleva pro nevěstu
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance nejnižší ceny
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery
 • unikátní zážitkový program Otentik
 • přímo u přírodní mořské rezervace Turtle Bay
 • při ústí řeky Citron, s vodními sporty na řece i na oceánu
 • lokalita vhodná pro návštěvu po celý rok
 • resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi
 • křídlo s pokoji Executive Seafront Adult Suites určeno pouze pro dospělé hosty
 • celkem 272 suites ve 3 kategoriích
 • 10 restaurací s jedinečným „Dine Around“ programem, stravování polopenze a All inclusive
 • bazén 1.000m2, Spa, fitness centrum, široký výběr plážových a vodních aktivit zdarma, dětský klub
 • výhodné umístění vzhledem k atrakcím na ostrově.

Oblíbený zážitkový resort kategorie 4* v lokalitě Balaclava, s unikátním programem Otentik, to je Ravenala, patřící do známého řetězce Attitude. Nachází se na severozápadním pobřeží, a je proto vhodná pro svatební cestu po celý rok.

Jako první resort na Mauriciu kategorie 4* má Ravenala Attitude ubytování rovnou pouze v pokojích kategorie suites. Těch má resort celkem 272 ve třech typech – Couple Suite, Family Suite a Executive Seafront Adult Suite. Už Couple a Adult suites v Ravenale mají velmi komfortní prostory o rozloze 64m2, což je standardně doména pětihvězdičkových hotelů.

Ravenala Atittude má rozlehlý areál, resort je zasazen v tropických zahradách, má písečnou pláž a dokonce ho z jedné strany lemuje řeka Citron. Vodní sporty v Ravenale si tak můžete užít i na řece. Celý resort je vybudován v lehkém svěžím stylu, s příjemnou atmosférou. Tradiční koloniální design se tu prolíná s tropickými prvky, přírodními materiály a světlými barvami.

Stejně jako Zilwa, tak i Ravenala Attitude nabízí program Otentik, díky kterému si Mauricius opravdu vychutnáte, s krásnými autentickými zážitky.

Svatba v Ravenala Attitude se koná na pláži nebo v tropických zahradách. Krásným místem pro svatební fotografie je kromě pláže a Indického oceánu právě také řeka Citron, kde spolu novomanželé mohou plout na loďce.

Ravenala je velmi živý resort. Je vhodná pro páry s dětmi, ale také na svatební cestu jen ve dvou. Párům na svatební cestě doporučujeme klidné křídlo určené pouze pro dospělé hosty, s vlastní sushi restaurací (pro ostatní dospělé hosty resortu otevřena večer) a pokoji Executive Seafront Adult Suites, které mají všechny výhled na Indický oceán.

Ravenala Attitude si zakládá na zážitcích, a to zejména na kuchyni. Ta je v resortu výborná a vychutnat si ji můžete hned v 10 tematických restauracích a 6 barech. Dvě restaurace jsou pouze pro dospělé hosty. Čeká vás kreolská, asijská, indická i evropská kuchyně, včetně barbecue. Oblíbený je koncept „dine around“, kdy si můžete každý večer vybrat hned ze 7 restaurací. Krásným zážitkem je večeře v plovoucí restauraci Riviera na řece, která je určena pouze pro dospělé hosty (restaurace Riviera není zahrnuta v programu polopenze a All inclusive).

Resort Ravenala Attitude nabízí originální programem „Otentik Attitude“. Je to velmi nápaditý zážitkový program, který hostům představuje Mauricius s jeho tradicemi. Můžete se např. vydat na večeři k mauricijské rodině a strávit společně jedinečný večer. Resort také jednou týdně pořádá svůj Otentik bazar, kde si můžete zakoupit tradiční produkty přímo od místních výrobců, které tak resort podporuje. Při kurzu vaření si můžete vyzkoušet připravit tradiční pokrmy. V resortu hraje místní hudba a chystají se představení, např. jednou týdně sega show a každou sobotu zábava u bazénu (v období mauricijského léta). Pokud se vydáte na výlet po ostrově, můžete se řídit aplikací pro smartphone Otentik, která vás provede krásnými i méně známými místy Mauricia.

Resort Ravenala Attitude nabízí svým hostům spoustu aktivit. Má dva bazény, dohromady o ploše 1.000m2 s částí pro děti, dále sportovní centrum s tělocvičnou, zdarma dále dva tenisové kurty, petanque, stolní tenis, volejbal, plážový volejbal, vodní lyže, výlety na lodi s proskleným dnem, šnorchlování, kajaky, šlapadla, windsurfing, aquaerobik a vodní kola na řece. Za poplatek resort nabízí rybaření na oceánu, potápění (PADI instruktoři), výuku tenisu a výlety na kole do okolí. Pro děti (3-12 let) je připraven dětský klub Ayo Le Dodo a pro teenagery (13-18 let) klub Teens Republic, oba
k dispozici denně do 23:00hod.

Relaxaci si můžete dopřát ve Spa Attitude, kde je deset masážních místností a dvě speciálně pro páry, a kde si můžete dopřát tradiční masáže nebo třeba parní lázeň (pro hosty od 16 let). V salonu krásy probíhají přípravy nevěsty ve svatební den.

Vydejte se na svatební cestu na Mauricius za jedinečnými zážitky a skvělou kuchyní Ravenala Attitude!

Oblíbený resort The Ravenala Attitude jako první ve své kategorii nabízí ubytování pouze v luxusní kategorii suites. Nachází se na výjimečném místě u mořské přírodní rezervace, přímo na pláži při ústí řeky Citron. Tato lokalita Balaclava je vhodná pro pobyt po celý rok. Resort vyniká velice prostornými pokoji, 10 tematickými restauracemi, velikým bazénem a jedinečným zážitkovým programem Otentik řetězce Attitude, se kterým poznáte tradiční kouzlo Mauricia. Pro páry na svatební cestě doporučujeme křídlo resortu určené pouze pro dospělé hosty.

Couple Suite

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě

Rozloha 64m2, kapacita max. 2 dospělí a 1 infant do 3 let. Pokoj s balkonem nebo terasou. Telefon, televize (satelitní kanály), wi-fi, minibar a la carte, elektronický trezor, vybavení pro kávu a čaj, klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem a vanou s oddělenou toaletou.

Family Suite

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 3 děti

Rozloha 72m2, kapacita max. 2 dospělí a 3 děti (do 12 let), nebo 2 dospělí a 2 teenageři a 1 dítě, nebo 3 dospělí a 1 infant (do 3 let), nebo 3 dospělí. Pokoj s balkonem nebo terasou. Telefon, televize (satelitní kanály), wi-fi, minibar a la carte, elektronický trezor, vybavení pro kávu a čaj, klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem a vanou s oddělenou toaletou.

Executive Seafront Adult Suite

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Rozloha 64m2, kapacita max. 2 dospělí. Křídlo pouze pro dospělé hosty od 18 let s extra barem a pláží. Servis komorníka. Pokoj s balkonem nebo terasou, telefon, televize (satelitní kanály), wi-fi, minibar a la carte, elektronický trezor, vybavení pro kávu a čaj, klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem a vanou s oddělenou toaletou.

Polopenze (bez nápojů), All inclusive.

The Ravenala Attitude nabízí 10 tematických restaurací a 6 barů. Dvě restaurace jsou pouze pro dospělé hosty. Čeká vás kreolská, asijská, indická i evropská kuchyně, včetně barbecue. Oblíbený je koncept „dine around“, kdy si můžete každý večer vybrat hned ze 7 restaurací. Krásným zážitkem je večeře v plovoucí restauraci Riviera na řece, která je určena pouze pro dospělé hosty (restaurace Riviera není zahrnuta v programu polopenze a All inclusive).

Program Otentik nabízí jedinečný zážitek tradiční večeře v mauricijské rodině (za příplatek).

Doporučujeme vám vybrat si v resortu balíček All inclusive, který zahrnuje široký výběr skvělých jídel, alko a nealko nápojů. Pokud se přes den vydáte na výlet, dostanete piknikový košík s sebou (je třeba oznámit den předem).

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • 100% sleva pro nevěstu na pobyt s polopenzí (All inclusive za příplatek)
 • speciální místní dort „Gateau Coco“
 • plážová taška „ti madame lor la plage“ pro nevěstu
 • plážový klobouk pro ženicha
 • novomanželská výzdoba pokoje s koupelí noc před odjezdem
 • romantická večeře jedenkrát za pobyt.

Benefity platí také pro svatební cestu v The Ravenala Attitude na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 12 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Svatba na Mauriciu v plážovém resortu bohatém na zážitky a s ubytováním exkluzivně rovnou ve suitách
ZDARMA

ZDARMA při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality

Svatba na Mauriciu Venduly & Viktora v resortu Ravenala Attitude 4*

Vendula & Viktor si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 1.6. na terase s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Alexandry & Mariána v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,  ďakujeme.
Všetko prebehlo bez problémov, ostrov, rezort, delegátka Tereza ako aj svadba boli na jednotku 🙂

Alexandra

Alexandra & Marián si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 19.2. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Anny & Marka v resortu Ravenala Attitude 4*

Anna & Marek si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 18.9. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Foto svatební momentky: delegát YachtWedding na mobilní telefon

Svatba na Mauriciu Kamily & Víta v resortu Ravenala Attitude 4*

Kamila & Vít si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 24.10. v tropické zahradě resortu. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: NatJude

Svatební cesta na Mauriciu Martiny a Štěpána v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý den,

na Mauriciu se nám líbilo moc, vybrali jsme si dobře 🙂 Cesta byla dlouhá, ale bez jakýchkoliv komplikací a navíc se o nás v letadle moc hezky starali, takže vše proběhlo skvěle. V Ravenale se nám taky moc líbilo, pokoj byl krásně velký a celé zázemí komplexu i jídlo bylo taky skvělé, nadto všichni zaměstnanci byli velmi příjemní a ochotní.

Na naší svatební cestu budeme velmi rádi vzpomínat, moc jsme si jí užili 🙂

Děkujeme za všechno a i za zaslanou fotku na památku.

Mějte se hezky

Martina

Martina a Štěpán si pro svou svatební cestu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatební cesta s benefity pro novomanžele proběhla v září.

Svatební cesta na Mauriciu a Reunionu Ivany a Marcella

Dear Peter,
We would like to thank you again for helping us organizing our honeymoon trip
and promptly react to all of our requests.
We found your behavior very professional and appreciate all the efforts done.
Thanks again and wish you all the best for 2018!
Greetings from Brussels

Ivana& Marcello

Ivana a Marcello si přáli svatební cestu v Indickém oceánu, která bude kombinovat poznávání a relaxaci na pláži. Vybrali si k tomu hned dva krásné ostrovy, Reunion a Mauricius. Během svatební cesty na Reunionu jim po celou dobu asistovala průvodkyně s privátním vozem, na Mauriciu si pak pak novomanželé užívali pohody a romantiky v oblíbeném resortu Ravenala Attitude s mnoha benefity. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš

Alena a Tomáš si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 15.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 28.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Evy & Vlastimila v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý den pane Ulrichu,
děkuji za přání a zároveň děkuji celému vašemu týmu, včetně delegátky Terezy, za skvělou organizaci. Vše proběhlo z vaší strany hladce a bez komplikací a náš svatební den a pobyt jsme si náležitě užili. Snad jen Cyclon, který přišel přesně v den naší svatby, nám to trochu zkomplikoval, ale i to se vyřešilo a díky náhradnímu termínu hned druhý den, který nám rezort poskytl, se svatba vydařila 🙂 Co se týče rezortu, tak pobyt byl vynikající a určitě bych ho doporučil . Pouze bych vás požádal, zda byste se pokusil zjistit, jestli se nenašel náš ztracený fotoaparát. Ke ztrátě došlo někde na 200 metrech při cestě ze svatební večeře do našeho apartmánu. Vše jsme nahlásili na recepci, ale do našeho odjezdu se fotoaparát neobjevil. Zřejmě si ho nechal někdo z personálu nebo hostů, jinak si to nedokážu vysvětlit. Byla to samozřejmě naše chyba, jen mě překvapilo, že u rezortu tohoto typu se fotoaparát nenajde.
Ještě jednou děkujeme a v případě, že někdo z našeho okolí bude chtít zařídit svatbu v zahraničí, určitě vás doporučíme.
S pozdravem,

Vlastimil & Eva

Eva a Vlastimil si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 24.4. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Nikoly a Tibora v resortu Ravenala Attitude 4*

Nikola a Tibor si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 12.3.  s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Motion