CK YachtWedding

The Ravenala Attitude 4*

Mauricius, Indický oceán

Oblíbený resort The Ravenala Attitude jako první ve své kategorii nabízí ubytování pouze v luxusní kategorii suites. Nachází se na výjimečném místě u mořské přírodní rezervace, přímo na pláži při ústí řeky Citron. Tato lokalita Balaclava je vhodná pro pobyt po celý rok. Resort vyniká velice prostornými pokoji, 10 tematickými restauracemi, velikým bazénem a jedinečným zážitkovým programem Otentik řetězce Attitude, se kterým poznáte tradiční kouzlo Mauricia. Pro páry na svatební cestě doporučujeme křídlo resortu určené pouze pro dospělé hosty.

The Ravenala Attitude 4*

Cena svatební cesty:
37 587 Kč

7 nocí, All Inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy pro novomanžele v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 600EUR.

Cena svatby:
ZDARMA

ZDARMA při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality

 • Zahrnuje:
 • 100% sleva pro nevěstu
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery
 • unikátní zážitkový program Otentik
 • přímo u přírodní mořské rezervace Turtle Bay
 • při ústí řeky Citron, s vodními sporty na řece i na oceánu
 • lokalita vhodná pro návštěvu po celý rok
 • resort vhodný pro páry i rodiny s dětmi
 • křídlo s pokoji Executive Seafront Adult Suites určeno pouze pro dospělé hosty
 • celkem 272 suites ve 3 kategoriích
 • 10 restaurací s jedinečným „Dine Around“ programem, stravování polopenze a All inclusive
 • bazén 1.000m2, Spa, fitness centrum, široký výběr plážových a vodních aktivit zdarma, dětský klub
 • výhodné umístění vzhledem k atrakcím na ostrově.

Oblíbený zážitkový resort kategorie 4* v lokalitě Balaclava, s unikátním programem Otentik, to je Ravenala, patřící do známého řetězce Attitude. Nachází se na severozápadním pobřeží, a je proto vhodná pro svatební cestu po celý rok.

Jako první resort na Mauriciu kategorie 4* má Ravenala Attitude ubytování rovnou pouze v pokojích kategorie suites. Těch má resort celkem 272 ve třech typech – Couple Suite, Family Suite a Executive Seafront Adult Suite. Už Couple a Adult suites v Ravenale mají velmi komfortní prostory o rozloze 64m2, což je standardně doména pětihvězdičkových hotelů.

Ravenala Atittude má rozlehlý areál, resort je zasazen v tropických zahradách, má písečnou pláž a dokonce ho z jedné strany lemuje řeka Citron. Vodní sporty v Ravenale si tak můžete užít i na řece. Celý resort je vybudován v lehkém svěžím stylu, s příjemnou atmosférou. Tradiční koloniální design se tu prolíná s tropickými prvky, přírodními materiály a světlými barvami.

Stejně jako Zilwa, tak i Ravenala Attitude nabízí program Otentik, díky kterému si Mauricius opravdu vychutnáte, s krásnými autentickými zážitky.

Svatba v Ravenala Attitude se koná na pláži nebo v tropických zahradách. Krásným místem pro svatební fotografie je kromě pláže a Indického oceánu právě také řeka Citron, kde spolu novomanželé mohou plout na loďce.

Ravenala je velmi živý resort. Je vhodná pro páry s dětmi, ale také na svatební cestu jen ve dvou. Párům na svatební cestě doporučujeme klidné křídlo určené pouze pro dospělé hosty, s vlastní sushi restaurací (pro ostatní dospělé hosty resortu otevřena večer) a pokoji Executive Seafront Adult Suites, které mají všechny výhled na Indický oceán.

Ravenala Attitude si zakládá na zážitcích, a to zejména na kuchyni. Ta je v resortu výborná a vychutnat si ji můžete hned v 10 tematických restauracích a 6 barech. Dvě restaurace jsou pouze pro dospělé hosty. Čeká vás kreolská, asijská, indická i evropská kuchyně, včetně barbecue. Oblíbený je koncept „dine around“, kdy si můžete každý večer vybrat hned ze 7 restaurací. Krásným zážitkem je večeře v plovoucí restauraci Riviera na řece, která je určena pouze pro dospělé hosty (restaurace Riviera není zahrnuta v programu polopenze a All inclusive).

Resort Ravenala Attitude nabízí originální programem „Otentik Attitude“. Je to velmi nápaditý zážitkový program, který hostům představuje Mauricius s jeho tradicemi. Můžete se např. vydat na večeři k mauricijské rodině a strávit společně jedinečný večer. Resort také jednou týdně pořádá svůj Otentik bazar, kde si můžete zakoupit tradiční produkty přímo od místních výrobců, které tak resort podporuje. Při kurzu vaření si můžete vyzkoušet připravit tradiční pokrmy. V resortu hraje místní hudba a chystají se představení, např. jednou týdně sega show a každou sobotu zábava u bazénu (v období mauricijského léta). Pokud se vydáte na výlet po ostrově, můžete se řídit aplikací pro smartphone Otentik, která vás provede krásnými i méně známými místy Mauricia.

Resort Ravenala Attitude nabízí svým hostům spoustu aktivit. Má dva bazény, dohromady o ploše 1.000m2 s částí pro děti, dále sportovní centrum s tělocvičnou, zdarma dále dva tenisové kurty, petanque, stolní tenis, volejbal, plážový volejbal, vodní lyže, výlety na lodi s proskleným dnem, šnorchlování, kajaky, šlapadla, windsurfing, aquaerobik a vodní kola na řece. Za poplatek resort nabízí rybaření na oceánu, potápění (PADI instruktoři), výuku tenisu a výlety na kole do okolí. Pro děti (3-12 let) je připraven dětský klub Ayo Le Dodo a pro teenagery (13-18 let) klub Teens Republic, oba
k dispozici denně do 23:00hod.

Relaxaci si můžete dopřát ve Spa Attitude, kde je deset masážních místností a dvě speciálně pro páry, a kde si můžete dopřát tradiční masáže nebo třeba parní lázeň (pro hosty od 16 let). V salonu krásy probíhají přípravy nevěsty ve svatební den.

Vydejte se na svatební cestu na Mauricius za jedinečnými zážitky a skvělou kuchyní Ravenala Attitude!

Oblíbený resort The Ravenala Attitude jako první ve své kategorii nabízí ubytování pouze v luxusní kategorii suites. Nachází se na výjimečném místě u mořské přírodní rezervace, přímo na pláži při ústí řeky Citron. Tato lokalita Balaclava je vhodná pro pobyt po celý rok. Resort vyniká velice prostornými pokoji, 10 tematickými restauracemi, velikým bazénem a jedinečným zážitkovým programem Otentik řetězce Attitude, se kterým poznáte tradiční kouzlo Mauricia. Pro páry na svatební cestě doporučujeme křídlo resortu určené pouze pro dospělé hosty.

Couple Suite

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě

Rozloha 64m2, kapacita max. 2 dospělí a 1 infant do 3 let. Pokoj s balkonem nebo terasou. Telefon, televize (satelitní kanály), wi-fi, minibar a la carte, elektronický trezor, vybavení pro kávu a čaj, klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem a vanou s oddělenou toaletou.

Family Suite

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 3 děti

Rozloha 72m2, kapacita max. 2 dospělí a 3 děti (do 12 let), nebo 2 dospělí a 2 teenageři a 1 dítě, nebo 3 dospělí a 1 infant (do 3 let), nebo 3 dospělí. Pokoj s balkonem nebo terasou. Telefon, televize (satelitní kanály), wi-fi, minibar a la carte, elektronický trezor, vybavení pro kávu a čaj, klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem a vanou s oddělenou toaletou.

Executive Seafront Adult Suite

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Rozloha 64m2, kapacita max. 2 dospělí. Křídlo pouze pro dospělé hosty od 18 let s extra barem a pláží. Servis komorníka. Pokoj s balkonem nebo terasou, telefon, televize (satelitní kanály), wi-fi, minibar a la carte, elektronický trezor, vybavení pro kávu a čaj, klimatizace, fén, koupelna se sprchovým koutem a vanou s oddělenou toaletou.

Polopenze (bez nápojů), All inclusive.

The Ravenala Attitude nabízí 10 tematických restaurací a 6 barů. Dvě restaurace jsou pouze pro dospělé hosty. Čeká vás kreolská, asijská, indická i evropská kuchyně, včetně barbecue. Oblíbený je koncept „dine around“, kdy si můžete každý večer vybrat hned ze 7 restaurací. Krásným zážitkem je večeře v plovoucí restauraci Riviera na řece, která je určena pouze pro dospělé hosty (restaurace Riviera není zahrnuta v programu polopenze a All inclusive).

Program Otentik nabízí jedinečný zážitek tradiční večeře v mauricijské rodině (za příplatek).

Doporučujeme vám vybrat si v resortu balíček All inclusive, který zahrnuje široký výběr skvělých jídel, alko a nealko nápojů. Pokud se přes den vydáte na výlet, dostanete piknikový košík s sebou (je třeba oznámit den předem).

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • 100% sleva pro nevěstu na pobyt s polopenzí (All inclusive za příplatek)
 • speciální místní dort „Gateau Coco“
 • plážová taška „ti madame lor la plage“ pro nevěstu
 • plážový klobouk pro ženicha
 • novomanželská výzdoba pokoje s koupelí noc před odjezdem
 • romantická večeře jedenkrát za pobyt.

Benefity platí také pro svatební cestu v The Ravenala Attitude na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 12 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Svatba na Mauriciu v plážovém resortu bohatém na zážitky a s ubytováním exkluzivně rovnou ve suitách
ZDARMA

ZDARMA při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality

Svatební cesta na Mauriciu a Reunionu Ivany a Marcella

Dear Peter,
We would like to thank you again for helping us organizing our honeymoon trip
and promptly react to all of our requests.
We found your behavior very professional and appreciate all the efforts done.
Thanks again and wish you all the best for 2018!
Greetings from Brussels

Ivana& Marcello

Ivana a Marcello si přáli svatební cestu v Indickém oceánu, která bude kombinovat poznávání a relaxaci na pláži. Vybrali si k tomu hned dva krásné ostrovy, Reunion a Mauricius. Během svatební cesty na Reunionu jim po celou dobu asistovala průvodkyně s privátním vozem, na Mauriciu si pak pak novomanželé užívali pohody a romantiky v oblíbeném resortu Ravenala Attitude s mnoha benefity. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Lucie a Leoše v nádherném Preskil Beach Resort

Jak už to zpravidla bývá, nic není tak snadné, jak to na první pohled vypadá, a tak jsme do poslední chvíle nevěděli, zda vůbec odletíme. Přeci jen se trefit do cyklóny, která ostrovem prošla naposledy před 20ti lety, je poměrně umění. A opět musíme poděkovat panu Ulrichovi a paní Bočkové, kteří s námi byli posledních 24h před odletem na telefonu s nepřetržitými informacemi a pomocí. Vše dopadlo dobře a po příletu si nás převzala Markéta, která nezůstala pověsti YW nic dlužna. Vše bylo perfektně sladěno a my měli během jednoho odpoledne zařízeno na ostrově vše, co bylo pro svatbu potřeba. Samotná svatba byla nádherná. Den jsme si krásně užili, Markéta zařídila vše, co bylo potřeba, udělala kameramana, svědka a koordinátorku. Zbytek dovolené nám byla stále nápomocna, zařídila krásné výlety a poradila se vším, co nás zajímalo nebo jsme potřebovali. Opravdu jsme měli pocit výjmečnosti a umožnili jste nám si pobyt užít plnými doušky. Velice Vám děkujeme a přejeme, aby jste i do budoucna měli stále tolik trpělivosti a minimálně tak spokojené klienty jakými jsme byli my.

Lucie & Leoš

Lucie a Leoš si přáli krásnou svatbu v exotice na písečné pláži. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v plážovém resortu Preskil. Novomanželé si poté užili svatební cestu s romantickými benefity. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatební cesta na Mauriciu Zuzany a Branislava v pohodovém Tamassa by LUX 4*

Dobrý deň,
Mali sme sa výborne, aj keď cesta tam a späť bola dosť únavná. Maurícius je krásny ostrov a nechcelo sa nám odtiaľ odísť. V rezorte bolo všetko v poriadku. Skvelé jedlo, čistota, pocit luxusu a všade prítomný veľmi milý servis. Veľmi sa nám páčil aj výlet, ktorý sme mali posledný deň. Veľa sme toho videli a aj šofér bol super. Len škoda, že sa to už celé skončilo. Počas pobytu nás dvakrát kontaktovala aj delegátka Tereza, či je všetko v poriadku. Spolu s manželkou by sme sa Vám chceli touto cestou poďakovať za sprostredkovanie tohto zážitku a určite Vás budeme odporúčať známym.

Branislav

Zuzana a Branislav si přáli svatební cestu na pláži v exotice s benefity pro novomanžele. Vybrali si resort Tamassa by LUX na jihu ostrova, což je klidnější a „divočejší“ část Mauricia. Proto jsme novomanželům nabídli jako dárek také půldenní výlet privátním vozem s řidičem zdarma, díky kterému poznali další krásy Mauricia, které jsou jinak konkrétně z jižního pobřeží hůře dostupné.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Hany a Lubomíra v pohádkových vilách The Maradiva Villas Resort & Spa 6*

Přejí krásný den, paní Bočková

děkujeme za blahopřání. Cesta, pobyt, ale hlavně i obřad, byl na výbornou, děkujeme za nabídku resortu, který měl vše, co jsme mohli si jen přát.

Staňka byla skvělá osoba, která nás trpělivě doprovázela. Zaslouží si také uznání a pochvalu.

Lubomír

Hana a Lubomír si vybrali pohádkové místo pro svatbu na Mauriciu, unikátní resort The Maradiva Villas 6*, který má pouze luxusní vily. Svatba snů se konala 27. dubna v altánu na Indickým oceánem. Novomanželé si užili romantickou svatební cestu v soukromé své privátní vily s benefit pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na pláži na Mauriciu Nikol a Leoše, resort Shandrani

Dobrý vecer my jsme dnes dorazili domu do irska:) Jinak dovolena a svatba byla super a hlavne krásný zážitek 😉 vse bylo jak melo akorat ten let byl dlouhý 😉

Leoš

Romantická svatba Nikol a Leoše se konala na Mauriciu, v lokalitě Blue Bay, na krásné písečné pláži luxusního resortu Shandrani. Nevěsta a ženich strávili v resortu Beachcomber Shandrani také svou svatební cestu a vychutnali si romantické výhody pro novomanžele. Svatba na Mauriciu.

Svatba na Mauriciu Michaely a Petera, resort Tamassa

Dobry den, mali sme sa vyborne, vsetko bolo v poriadku, len teraz v praci vobec vobec nestiham… 😉
Mali sme krasnu romanticku svadbu.

Peter

Michaela a Peter si vybrali pro svou svatbu a svatební cestu na Mauriciu krásný resort Tamassa by LUX 4* v lokalitě Bel Ombre. Svatba se konala na pláži a novomanželé zůstali v resortu Tamassa na romantickou svatební cestu s komfortem All inclusive. Svatba na Mauriciu.

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Veroniky a Jana v resortu v oblíbeném resortu Marriot Le Méridien Ile Maurice 4*+

Patrícia a Ján si přáli svatbu v exotice pohodovou a bez starostí. Rozhodli se pro Mauricius s největšími benefity pro novomanžele a konkrétně pro resort Marriott Le Méridien Ile Maurice 4*+ a jeho prémiovou zónu Nirvána, která je jen pro dospělé. Ten patří mezi to nejlepší na Mauriciu ve své kategorii, takže volba byla jasná. Svatba se konala 3.10. a novomanželé si dopřáli krásnou svatební cestu s mnoha benefity. Novomanželům blahopřejeme!

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Svatební cesta na Mauriciu Zuzany a Jakuba v  resortu Heritage Awali 5*

Zuzana a Jakub si pro svou svatební cestu v ráji exotiky vybrali ostrov Mauricius. Novomanželé si přáli klidnou část ostrova s písčitými plážemi a s korálovými útesy a možností šnorchlování – volba padla na Heritage Awali 5*.

Novomanželům blahopřejeme!