Salalah Rotana Resort 5*

Omán, Blízký východ

Objevte kousek arabské pohádky v Salalah Rotana Resort se službami all inclusive, aktivitami pro děti i dospělé a lázeňským centrem. Skvělá volba pro rodiny s dětmi hledající větší pokoje, ale i pro páry toužící po soukromí.

Salalah Rotana Resort 5*

Cena svatební cesty
28 886 Kč
Cena svatby
Zahrnuje:
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence

• nejoblíbenější plážový resort v Salalah
• 422 pokojů a suite
• výhledy do zahrady, na moře, na bazén a uměle vytvořené vodní kanály
• 3 restaurace , bary a lounge
• bazén, lázeňské centrum, tenis
• skvělé vyžití pro děti

Jeden z nejoblíbenějších resortů v Salalah Vám nabídne nejen kvalitní služby pro dospělé a děti, ale také služby all inclusive, krásnou písečnou pláž a lázeňské centrum. Vyberte si jeden z pokojů nebo suite a kochejte se výhledy po okolí.

Pokoje a suite jsou vytvořeny v tradičním, ale přesto i moderním, arabském stylu. Pokojům vévodí světlé barvy, doplněné o tmavé dřevo a barevné prvky. Každý z pokojů nebo suite má výhled – ať už do zahrady, na bazén, na moře a nebo na uměle vytvořené vodní kanály.

Snídaně, oběd a večeře se podávají formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Vychutnat si zde můžete mezinárodní kuchyni nebo tématické večery. V plážové restauraci si můžete objednat něco dobrého k jídlu s prvky arabské kuchyně nebo jen posedět s drinkem v baru, který je součástí restaurace. Udělejte si rezervaci předem, chcete-li si vychutnat kombinaci středomořské, asijské, japonské a indické kuchyně v další z restaurací. Hledáte-li místo, kde si jen objednat koktejl, vypít si denní šálek kávy nebo čaje a zakousnout něco malého zavítejte do lounge s terasou, kde lze posedět venku i vevnitř. Během Vaše odpočinku na pláži budete mít k dispozici plážový bar k osvěžení.

Udržovat své tělo v dobré kondici můžete v plně vybaveném fitness centru, na jednom ze dvou tenisových kurtů nebo v bazénu.

Hotel Salalah Rotana Resort poskytuje svým klientům i služby lázeňského centra s 8 místnostmi, saunou a parní lázní.

Hotely řetězce Rotana dbají o to, aby se ani Vaše děti při pobytu nenudili. Užít si tak legraci mohou u malování na obličej, hraní dětských her, sledování filmů a pohádek, u pozorování delfínů a ptáků, vyrábění suvenýrů atd. Navštívit také mohou dětské hřiště nebo dětský bazén.

Hotel se nachází přímo u dlouhé písečné pláže. Letiště Salalah je vzdáleno cca 35km od hotelu.

V hotelu najdete i 4 konferenční místnosti, směnárnu, a nebo menší obchod se suvenýry.

Svatební cesta v Salalah Rotana Resort 5*

Objevte kousek arabské pohádky v Salalah Rotana Resort se službami all inclusive, aktivitami pro děti i dospělé a lázeňským centrem. Skvělá volba pro rodiny s dětmi hledající větší pokoje, ale i pro páry toužící po soukromí.

Classic
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 43m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, výhled na vodní kanály, manželská postel nebo 2 oddělené, televize s mezinárodními kanály, wifi, telefon (za poplatek), zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, denně doplňovaná voda, trezor, žehlící prkno a žehlička, župany, fén, koupelna se sprchou a WC, terasa

Classic Family
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 50m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let, výhled na bazén nebo vodní kanály nebo do zahrady, manželská postel, rozkládací sofa, televize s mezinárodními kanály, wifi, telefon (za poplatek), zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, denně doplňovaná voda, trezor, žehlící prkno a žehlička, župany, fén, koupelna s vanou a WC, terasa

Deluxe
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 43m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, výhled na moře, manželská postel, televize s mezinárodními kanály, wifi, telefon (za poplatek), zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, denně doplňovaná voda, trezor, žehlící prkno a žehlička, župany, fén, koupelna se sprchou a WC, terasa

Deluxe Family
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 50m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let, výhled na moře, manželská postel, rozkládací sofa, televize s mezinárodními kanály, wifi, telefon (za poplatek), zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, denně doplňovaná voda, trezor, žehlící prkno a žehlička, župany, fén, koupelna s vanou a WC, terasa

Premium Family
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 67m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let, výhled na vodní kanály a do zahrady, manželská postel, rozkládací sofa, obývací část, 2 televize s mezinárodními kanály, wifi, telefon (za poplatek), zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, denně doplňovaná voda, trezor, žehlící prkno a žehlička, župany, fén, koupelna se sprchou a vanou a WC, terasa

Deluxe Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 95m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let, výhled na vodní kanály, bazén a do zahrady, manželská postel, rozkládací sofa, obývací část, televize s mezinárodními kanály, wifi, telefon (za poplatek), zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, denně doplňovaná voda, trezor, žehlící prkno a žehlička, župany, fén, 2 koupelny se sprchou a vanou a WC, terasa

Premium Ocean View Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 95m2, kapacita 3 dospělí a 1 dítě do 12 let nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let, výhled do zahrady a na pláž, manželská postel, rozkládací sofa, obývací část, televize s mezinárodními kanály, wifi, telefon (za poplatek), zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, denně doplňovaná voda, trezor, žehlící prkno a žehlička, župany, fén, 2 koupelny se sprchou a vanou a WC, terasa

2 Bedroom Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 143m2, kapacita 3 dospělí a 1 dítě do 12 let nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let, výhled do zahrady, na vodní kanáy nebo na bazén, 2 ložnice (1x manželská postel a 2 oddělené), televize s mezinárodními kanály, wifi, telefon (za poplatek), zařízení na přípravu čaje a kávy, minibar, denně doplňovaná voda, trezor, žehlící prkno a žehlička, župany, fén, 2 koupelny se sprchou a WC, terasa

Snídaně, polopenze a all inclusive

Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty