CK YachtWedding

Svatba v AVANI Barbarons Seychelles Resort 4*

Seychely, Indický oceán

Tyrkysové vody Indického ocánu omývají bílou písečnou pláž ve stínu palem. Vysoce kvalitní služby hotelu slibují nezapomenutelnou dovolenou s prvky tradiční kreolské kultury a místní přátelské atmosféry. Váš sen o svatebním dnu se promění v realitu

Svatba v AVANI Barbarons Seychelles Resort 4*

Cena svatby:
15 675 Kč

při zakoupení pobytu v resortu u nás

Cena svatební cesty:
47 652 Kč

7 nocí, pobyt se snídaní, transfery, letenky,
cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy za včasný nákup v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 19.000CZK/704EUR.

• skvělá volba pro každého
• 124 pokojů a suite v 6 kategoriích
• skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění
• celkem 6 restaurací a barů
• pestrá nabídka aktivit
• transfer cca 30min
• doporučujeme pro svatební obřady

Ať už hledáte romantické místo pro dovolenou ve dvou, s přáteli nebo s dětmi, tento hotel se rád postará o každého. Využijte i možnost uspořádat si zde Váš svatební den, strávit výročí svatby nebo si jen užít společný čas ve dvou.

V hotelu si můžete vybrat jeden ze 6 kategorií pokojů s výhledem na moře, do zahrady nebo na bazén. Pokoje zařízené v typickém kreolském stylu s moderními prvky ve světlých barvách s použitím dřeva dodávají pocit útulnosti. Rodiny s dětmi budou jistě rády za rodinné pokoje s palandou. Toužíte-li ale po větším pokoji, skvělou volbou jsou Ocean View Suite.

V hotelu najdete celkem 2 restaurace. Hlavní restaurace nabízí celodenní stravování v podobě mezinárodního bufetu a tématické večeře. Asijská restaurace servíruje oběd a večeři. Váš drink nebo něco lehkého k snacku si můžete v průběhu celého dne dopřát v jednom ze 2 barů. Zároveň si v jednom z barů můžete ve večerních hodinách dopřát koktejl nebo vodní dýmku. Hledáte-li romantiku, hotel Vám na požádání rád připraví večeři přímo na pláži.

Váš pobyt si můžete zvolit se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Restaurace nabízejí formu bufetu nebo servírovaného menu. Ačkoliv součástí polopenze plné penze nejsou nápoje, můžete si již předem objednat nápojové balíčky, buď jen k večeři nebo k večeři i obědu.

Hledáte-li aktivitu, jak vyplnit volný čas, tak zkuste například lekce vaření kreolské nebo thajské kuchyně včetně návštěvy místních trhů a farmářů. Naopak pro vyznavače aktivního života tu je k dispozici tenis, volejbal, fotbal nebo badminton, jízdy na koni. Součástí hotelu je i bazén, dětský bazén, fitness centrum, lekce jógy a meditace. I nejmenší členové Vaší rodiny jistě ocení možnost se zabavit v dětském klubu.

Nedaleko od hotelu se nachází proslulá surfařská pláž Grand Anse a skvělá podmořská místa pro šnorchlování a potápění.

V hotelu najdete lázeňské centrum, jehož součástí jsou i parní lázeň, turecké lázně hammam nebo ajurvédské procedury.

Transfer z letiště trvá cca 30min.

Svatba v AVANI Barbarons Seychelles Resort 4*

 • svatební koordinátor
 • jednoduchá dekorace svatebního místa
 • kytice pro nevěstu a korsáž pro ženicha
 • svatební dort
 • svatební přípitek šumivým vínem
 • výběr mini kanapek po obřadu
 • upgrade pokoje pouze na svatební noc (závisí na obsazenosti hotelu během pobytu)
Cena svatby:
15 675 Kč

 

při zakoupení pobytu v resortu u nás

Cena svatební cesty:
47 652 Kč

7 nocí, pobyt se snídaní, transfery, letenky,
cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy za včasný nákup v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 19.000CZK/704EUR.

 • svatební koordinátor
 • jednoduchá dekorace svatebního místa
 • kytice pro nevěstu a korsáž pro ženicha
 • svatební dort
 • svatební přípitek šumivým vínem
 • výběr mini kanapek po obřadu
 • upgrade pokoje pouze na svatební noc (závisí na obsazenosti hotelu během pobytu)
 • Ubytování a doprava nejsou zahrnuty v ceně svatebního balíčku.
 • Podmínkou svatebního balíčku v hotelu AVANI Barbarons Seychelles Resort 4**** je ubytování v tomto resortu, které si u nás vyberete
 • Vaši svatební cestu vám připravíme na míru, pro libovolný termín, délku pobytu a kategorii pokoje.

Po příjezdu na hotel obdržíte upgrade pokoje (závisí na obsazenosti resortu po příjezdu, nelze upgrade do Ocean View Suite), na pokoji na Vás bude čekat láhev šumivého vína a během pobytu si můžete odpočinout během 30min párové masáže. Pokud zvolíte pobyt s polopenzí nebo plnou penzí, bude Vám během pobytu 1x připravena romantická večeře při svíčkách bez nápojů.

Benefity jsou platné max. 12 měsíců od data svatby. Při příjezdu na hotel muí být předložen oddací list.
Benefity pro výročí svatby lze uplatnit na každý 5-ti násobek let (tzv. 5 let, 10 let, 15 let atd).

Svatby na Seychelách se konají ve všední dny, na vyžádání a za příplatek zajišťujeme také svatby v sobotu a neděli (v závislosti na hotelu). Svatby se nekonají o místních státních svátcích.

Před svatbou na Seychelách mají klienti schůzku se svatebním koordinátorem přímo na hotelu. Během schůzky si doladíte detaily svatby a vyberete si hodinu, kdy si přejete mít obřad. Svatební koordinátor následně zavolá na úřad a vybraný čas si přepotvrdí s úředníkem a následně jej přepotvrdí Vám.

Ve svatební den dorazí úředník na hotel v domluvený čas k obřadu. Před obřadem sdělíte úředníkovi email, na který Vám následně pošle ke kontrole oddací list před jeho vystavením.

V následujících dnech po svatbě Vám úředník zašle na email ke kontrole oddací list, který po kontrole odsouhlasíte. Následně je oddací list vystaven, opatřen apostilou a předán novomanželům. Vydání oddacího listu s postilou trvá min. 3 pracovní dny. Pokud byste Seychely opouštěli dříve, než bude oddací list vydán, zašleme Vám jej kurýrem domů.

Vše pro právně platnou svatbu v zahraničí již od roku 2008

Mnoho míst v zahraničí nabízí svatební balíčky, ale nezajišťují již dořešení legalit nezbytných pro to, aby oddací list uznaly i české a slovenské úřady po vašem návratu ze zahraničí. Proto tyto legality zajišťujeme pro vás my, aby byla vaše svatba v zahraničí právně platná.

Vypadá to složitě, ale nebojte se – celým procesem Vás v klidu a bez stresu provedeme 🙂

Svatba na Santorini Terezy a Jakuba, Santorini Gem

Dobrý den Hanko,
děkujeme za blahopřání a zprostředkování celé svatby.
Na Santorini se nám moc líbilo, vše proběhlo naprosto v pořádku. Místo svatebního obřadu bylo nádherné a předčilo naše očekávání Zejména pak spolupráce s paní delegátkou Šárkou a paní Nasťou byla skvělá. Vše se vyvedlo na jedničku. Děkujeme

Tereza a Jakub

Tereza a Jakub si pro svou svatbu v Řecku vybrali překrásný ostrov Santorini, který je podle legend bájnou ztracenou Atlantidou. Svatba na Santorini se konala na útesu Santorini Gem s fantastickým výhledem na moře. Na svatbě nechyběla ani rodina a přátele a všichni strávili na Santorini krásnou dovolenou.

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie

Lucie a Jiří si pro svou svatbu v exotickém ráji na Zanzibaru vybrali resort My Blue 4* na severu ostrova ve vyhledávané lokalitě Nungwi s nejlepšími plážemi a nejmenším odlivem. Svatba se konala 13.2. na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Aleš

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika

Veronika & Adam si přáli svatbu na pláži ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a pláž u pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 28.10.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Studio Loha

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherně svěží resort LUX* Le Morne Mauritius 5* na jihozápadě ostrova pod ikonickou horou. Svatba se konala 15.3. s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš

Alena a Tomáš si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 15.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra

Petra a Pavel si pro svou svatbu na Mauriciu přáli jedinečné místo s maximálním pohodlím. Vybrali si unikátní resort v lávovém designu The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott s nádherným výhledem na západy slunce. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem dne 1. července. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Adély a Radka v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den, Jano,
děkuji za Váš email. Svatba proběhla v naprostém pořádku. Bylo to nádherné místo, obřad byl krásný a dojemný.
Mnohokrát děkujeme za celkovou organizaci a za umožnění říci své „NE“ na tak krásném místě.
Ještě jednou děkuji.

Adéla

Adéla a Řadek si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 19.9. na útesu s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 28.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Tyrkysové vody Indického ocánu omývají bílou písečnou pláž ve stínu palem. Páry i rodiny si mohou užívat relaxu u bazénu, při některé z aktivit nebo se vydat objevovat krásy ostrova Mahé či dalších seychelských ostrovů. Vysoce kvalitní služby hotelu slibují nezapomenutelnou dovolenou s prvky tradiční kreolské kultury a místní přátelské atmosféry. Objevte krásy Seychel v jednom z hotelů mezinárodního řetězce Minor.

Po příjezdu na hotel obdržíte upgrade pokoje (závisí na obsazenosti resortu po příjezdu, nelze upgrade do Ocean View Suite), na pokoji na Vás bude čekat láhev šumivého vína a během pobytu si můžete odpočinout během 30min párové masáže. Pokud zvolíte pobyt s polopenzí nebo plnou penzí, bude Vám během pobytu 1x připravena romantická večeře při svíčkách bez nápojů.

Benefity jsou platné max. 12 měsíců od data svatby. Při příjezdu na hotel muí být předložen oddací list.
Benefity pro výročí svatby lze uplatnit na každý 5-ti násobek let (tzv. 5 let, 10 let, 15 let atd).

AVANI Standard

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 32-36m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, počet: 28, v přízemí nebo v 1.patře, balkon nebo terasa se stolečkem a židlemi, výhled do zahrady, poblíž lázeňského centra a pláže, manželská postel nebo 2 oddělené postele, koupelna se sprchou a vanou, WC, televize s mezinárodními kanály, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, minibar (za poplatek), WiFi, telefon (za poplatek), trezor, nekuřácké pokoje

AVANI Garden View

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 32-36m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, počet: 31, v přízemí nebo v 1.patře, balkon nebo terasa se stolečkem a židlemi, výhled do zahrady nebo do zahrady a na bazén, manželská postel nebo 2 oddělené postele, koupelna se sprchou a vanou, WC, televize s mezinárodními kanály, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, minibar (za poplatek), WiFi, telefon (za poplatek), trezor, nekuřácké pokoje

AVANI Ocean View

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 32-36m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, počet: 33, v přízemí nebo v 1.patře, balkon nebo terasa se stolečkem a židlemi, výhled na oceán a zahradu nebo oceán a bazén, manželská postel nebo 2 oddělené postele, koupelna se sprchou a vanou, WC, televize s mezinárodními kanály, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, minibar (za poplatek), WiFi, telefon (za poplatek), trezor, nekuřácké pokoje

AVANI Beachfront

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 32-36m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, počet: 12, v přízemí nebo v 1.patře, balkon nebo terasa se stolečkem a židlemi, výhled na moře a pláž, poblíž pláže, manželská postel nebo 2 oddělené postele, koupelna se sprchou a vanou, WC, televize s mezinárodními kanály, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, minibar (za poplatek), WiFi, telefon (za poplatek), trezor, nekuřácké pokoje

AVANI Family

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 2 děti

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 32m2, kapacita 2 dospělí a 2 děti do 12 let, počet: 16, výhled do zahrady, manželská postel a palanda, v přízemí nebo v 1.patře, balkon nebo terasa se stolečkem a židlemi, koupelna se sprchou a vanou, WC, televize s mezinárodními kanály, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, minibar (za poplatek), WiFi, telefon (za poplatek), trezor, nekuřácké pokoje

AVANI Ocean View Suite

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 65m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12 let, počet: 4, v 1.patře, balkon se stolečkem a židlemi, výhled na moře, oddělená obývací část, manželská postel, koupelna se sprchou a vanou, WC, 2 televize s mezinárodními kanály, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, minibar (za poplatek), WiFi, telefon (za poplatek), trezor, nekuřácké pokoje

Snídaně, polopenze a plná penze s možností si dokoupit balíček nápojů k obědu i večeři

Snídaně v hlavní hotelové restauraci formou bufetu.

Polopenze zahrnuje snídani v hlavní hotelové restauraci formou bufetu a večeři v hlavní hotelové restauraci formou bufetu nebo formou servírovaného menu v restauraci Tamarind.

Plná penze zahrnuje snídani v hlavní hotelové restauraci formou bufetu a oběd a večeři v hlavní hotelové restauraci formou bufetu nebo formou servírovaného menu v restauraci Tamarind.

K obědu a večeři si lze zakoupit balíček nápojů, který se vždy sestává:
– dospělá osoba: z 1x točené pivo (330ml), 1x sklenička místního vína a 1xlitr vody
– dítě do 17,99 let: 3x nealkoholický nápoj (džusy, nealko sycené nápoje nebo 0,5l vody)