Indigo Beach Zanzibar 3*

Zanzibar, Indický oceán

Bílá písečná pláž, azurové vody Indického oceánu a tropická zahrada to vše obklopuje bílé bungalowy s modrými střechami hotelu Indigo Beach Zanzibar. Během dne se tu potkáte s členy kmene Masai, kteří zde působí jako strážci Vaší ničím nerušené dovolené. Nehledejte zde množství aktivit nebo vymoženosti současné doby, zde budete jen Vy a krásy Zanzibaru. Odpočívejte a relaxujte u bazénu nebo na pláži, projděte se po pláži a pozorujte rybáře a nebo se vydejte objevovat krásy ostrova.

Indigo Beach Zanzibar 3*

Cena svatební cesty
26 988 Kč
Cena svatby
Zahrnuje:
100% sleva pro nevěstu
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Romantické focení zdarma
Česká - slovenská asistence
 • eco-friendly hotel
 • na jihozápadě ostrova ve vesničce Bwejuu
 • bílá písečná pláž s tyrkysovým mořem
 • celkem 19 pokojů v 5 kategoriích
 • 1 restaurace a 1 bar
 • 1 bazén
 • možnost snídaně, polopenze, plné penze a all inclusive
 • transfer na letiště trvá cca 70min

Hotel Indigo Beach Zanzibar Vás na první pohled zaujme svým vzhledem. Bílé bungalowy s modrými střechami, které skvěle zapadají do tropické zahrady, jen pár kroků od bílé písečné pláže s tyrkysovou vodou. Světlé provedení pokojů doplněné o barevné prvky ve svahilském stylu působí moderně, ale stálá ponechává přírodní vzhled.

Odpočiňte si na lehátku ve stínu slunečníků nebo palem. Bílá písečná pláž nořící se do tyrkysových vod Indického oceánu přímo svádí k plavání. Jak již je ale pro Zanzibar hodně typické, nezapomínejte že, je zde velký rozdíl mezi přílivem odlivem, kdy Vám moře ustoupí až o stovky metrů. I přesto se ale po pláži můžete projít do cca 1km vzdáleného většího střediska Paje, kde najdete bary a restaurace. Nejznámější restaurací je zde „Rock,“ která je umístěná na skále v moři jen kousek od břehu. Východní pobřeží je ale ideálním místem pro šnorchlování a potápění.
Hledáte-li opravdu klidné místo pro strávení Vaší dovolené, tak Indigo Beach Zanzibar Vám jej poskytne. V hotelu byste jen marně hledali nabídku volnočasových aktivit nebo vymoženosti moderního světa. Pokud ale přece jen se chcete zabavit a prozkoumat ostrov, tak Vám místní ochotný personál velmi rád pomůže. Rádi Vám zajistí pronájem kol, skútru, výlety po okolí či na moře za potápěním.

Indigo Beach Zanzibar dbá na kvalitu životního prostředí, a tak tu najdete produkty vyrobené na ostrově místními obyvateli z udržitelných zdrojů. V rámci minimální spotřeby energie jsou pokoje architektonicky vyřešeny tak, aby zde nebyla potřeba klimatizace a vzduch cirkuloval přirozenou cestou. Povlečení a ručníky nejsou měněny denně a jejich sušení probíhá venku na slunci. V pokojích nenajdete televize a wifi je pouze na recepci.

Ubytování je zde možné v jednom z 19 pokojů resp. bungalowů. Vybírat si můžete z pokojů s výhledem do zahrady nebo na moře, s 1 ložnicí nebo se 2. Určitě doporučujeme si připlatit za pokoje blíže k moři.
Nabídka stravování je zde rozmanitá, od snídani přes polopenzi, plnou penzi až po all inclusive. Vše v rámci jedné hotelové restaurace servírující místní kuchyni doplněnou o mezinárodní a mořské speciality. Součástí restaurace je i jediný bar.

Svatební cesta v Indigo Beach Zanzibar 3*

Bílá písečná pláž, azurové vody Indického oceánu a tropická zahrada to vše obklopuje bílé bungalowy s modrými střechami hotelu Indigo Beach Zanzibar. Během dne se tu potkáte s členy kmene Masai, kteří zde působí jako strážci Vaší ničím nerušené dovolené. Nehledejte zde množství aktivit nebo vymoženosti současné doby, zde budete jen Vy a krásy Zanzibaru. Odpočívejte a relaxujte u bazénu nebo na pláži, projděte se po pláži a pozorujte rybáře a nebo se vydejte objevovat krásy ostrova.

Garden House bedroom
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 20m2, kapacita max 2 dospělí, výhled do zahrady, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, kosmetické produkty, trezor, šatna, moskytiéra, ručníky, menší jídelní část (vnitřní i venkovní)

Family Garden Suite
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 30m2, kapacita max. 4 dospělí nebo 3 dospělí a 1 dítě do 11,99 let nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99 let , výhled do zahrady, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, kosmetické produkty, trezor, šatna, moskytiéra, ručníky, menší jídelní část (vnitřní i venkovní)

Garden View 2 rooms bungalow
Kapacita pokoje: 5 dospělých, 3 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 75m2, kapacita max. 5 dospělých nebo 4 dospělí a 1 dítě do 11,99 let nebo 3 dospělí a 2 děti do 11,99 let nebo 2 dospělí a 3 děti do 11,99 let, 15m2 terasa, výhled do zahrady, v přízemí, 2 ložnice (v jedné manželská postel, v druhé dvě oddělené postele), koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, kosmetické produkty, trezor, šatna, moskytiéra, ručníky, menší jídelní část (vnitřní i venkovní)

Oceanfront 1 room bungalow
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 60m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99 let, 15m2 terasa, výhled na moře, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, kosmetické produkty, trezor, šatna, moskytiéra, ručníky, menší jídelní část

Oceanfront 2 rooms bungalow
Kapacita pokoje: 5 dospělých, 3 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 75m2, kapacita max. 5 dospělých nebo 4 dospělí a 1 dítě do 11,99 let nebo 3 dospělí a 2 děti do 11,99 let nebo 2 dospělí a 3 děti do 11,99 let, 15m2 terasa, výhled na moře, 2 ložnice (v jedné manželská postel, v druhé dvě oddělené postele), koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, kosmetické produkty, trezor, šatna, moskytiéra, ručníky, menší jídelní část

Snídaně, polopenze, plná penze a all inclusive

Snídaně formou bufetu.

Polopenze zahrnuje snídani formou bufetu a večeři výběrem z menu.

Plná penze obsahuje snídani formou bufetu, a la carte oběd a večeři formou výběru z menu.

All inclusive zahrnuje snídani formou bufetu, a la carte oběd a večeři formou výběru z menu. Výběr z místních alko a nealko nápojů vč. piva a koktejlů. Služby all inclusive začínají v den příjezdu ve 14hod a končí poslední den v 11hod.

V rámci polopenze a plné penze není u oběda ani večeře servírováno pití v ceně.

Hotel podává zdarma během dne čaj a kávu.

Novomanželé obdrží romantickou večeři při svíčkách na pláži nebo v zahradě s láhví vína. Benefity jsou platné max. 9 měsíců od data svatby a nelze je kombinovat s jinou nabídkou.

Romantické focení zdarma exkluzivně pro klienty YachtWedding.

Zanzibarská SIM karta do mobilního telefonu zdarma exkluzivně pro klienty YachtWedding.

Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Monika & Jakub

Svatba na Zanzibaru Moniky a Jakuba v resortu Sultan Sands Island Resort

Dobrý deň, paní Petro,
ďakujeme pekne za blahoželanie a za pomoc s organizáciou našej dovolenky a svadby.
Pobyt sme si dokonale užili a svadba bola podľa našich predstáv. Resort bol krásny, rovnako ako naša izba s úžasným výhľadom na oceán. Personál bol veľmi milý a ochotný a všetko na našu svadbu pripravil super.
Tiež by sme sa chceli poďakovať pani Lucii, ktorá nám pomohla s dokumentami a bola veľmi ochotná so všetkým poradiť.
Aj keď naša dovolenka veľmi rýchlo ubehla, zažili sme vďaka Vašej cestovnej kancelárii veľa krásnych chvíľ, na ktoré nikdy nezabudneme a zato Vám ďakujeme.

JAMBO

Jakub & Monika
Adéla & Břetislav

Svatba na Zanzibaru Adély a Břetislava v resortu Zuri Zanzibar 5*

Dobrý den, ano vše v pořádku. Bylo to nádherné. Děkujeme moc za všechno 🙂

Adéla
Žaneta & Peter

Svatba na Zanzibaru Žanety a Petera v resortu My Blue 4*

Krásny deň prajeme. Veľmi pekne ďakujeme za krásne zorganizovanie našej svadby boli sme veľmi spokojní veľmi sa nám na Zanzibare páčilo bola to najkrajšia dovolenka a určite sa sem vrátime. Vám prajeme veľa krásnych svaďieb a veľa takých šťastných neviest ako som bola ja. Ešte raz veľké ďakujem 🧡😘

Žaneta
Simona & Radek

Simona a Radek si pro svou romantickou dovolenou vybrali resort My Blue 4* na Zanzibaru

Vše je perfektní, děkuji a také zdravíme do Prahy 🙂

Simona
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Reference:

Lucie & Jiří
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty