CK YachtWedding

Indigo Beach Zanzibar 3*

Zanzibar, Indický oceán

Bílá písečná pláž, azurové vody Indického oceánu a tropická zahrada to vše obklopuje bílé bungalowy s modrými střechami hotelu Indigo Beach Zanzibar. Během dne se tu potkáte s členy kmene Masai, kteří zde působí jako strážci Vaší ničím nerušené dovolené. Nehledejte zde množství aktivit nebo vymoženosti současné doby, zde budete jen Vy a krásy Zanzibaru. Odpočívejte a relaxujte u bazénu nebo na pláži, projděte se po pláži a pozorujte rybáře a nebo se vydejte objevovat krásy ostrova.

Indigo Beach Zanzibar 3*

Cena svatební cesty:
26 988 Kč

7 nocí, snídaně, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, 650USD/os.

Cena svatby:
Cena na vyžádání
 • Zahrnuje:
 • 100% sleva pro nevěstu
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery
 • eco-friendly hotel
 • na jihozápadě ostrova ve vesničce Bwejuu
 • bílá písečná pláž s tyrkysovým mořem
 • celkem 19 pokojů v 5 kategoriích
 • 1 restaurace a 1 bar
 • 1 bazén
 • možnost snídaně, polopenze, plné penze a all inclusive
 • transfer na letiště trvá cca 70min

Hotel Indigo Beach Zanzibar Vás na první pohled zaujme svým vzhledem. Bílé bungalowy s modrými střechami, které skvěle zapadají do tropické zahrady, jen pár kroků od bílé písečné pláže s tyrkysovou vodou. Světlé provedení pokojů doplněné o barevné prvky ve svahilském stylu působí moderně, ale stálá ponechává přírodní vzhled.

Odpočiňte si na lehátku ve stínu slunečníků nebo palem. Bílá písečná pláž nořící se do tyrkysových vod Indického oceánu přímo svádí k plavání. Jak již je ale pro Zanzibar hodně typické, nezapomínejte že, je zde velký rozdíl mezi přílivem odlivem, kdy Vám moře ustoupí až o stovky metrů. I přesto se ale po pláži můžete projít do cca 1km vzdáleného většího střediska Paje, kde najdete bary a restaurace. Nejznámější restaurací je zde „Rock,“ která je umístěná na skále v moři jen kousek od břehu. Východní pobřeží je ale ideálním místem pro šnorchlování a potápění.
Hledáte-li opravdu klidné místo pro strávení Vaší dovolené, tak Indigo Beach Zanzibar Vám jej poskytne. V hotelu byste jen marně hledali nabídku volnočasových aktivit nebo vymoženosti moderního světa. Pokud ale přece jen se chcete zabavit a prozkoumat ostrov, tak Vám místní ochotný personál velmi rád pomůže. Rádi Vám zajistí pronájem kol, skútru, výlety po okolí či na moře za potápěním.

Indigo Beach Zanzibar dbá na kvalitu životního prostředí, a tak tu najdete produkty vyrobené na ostrově místními obyvateli z udržitelných zdrojů. V rámci minimální spotřeby energie jsou pokoje architektonicky vyřešeny tak, aby zde nebyla potřeba klimatizace a vzduch cirkuloval přirozenou cestou. Povlečení a ručníky nejsou měněny denně a jejich sušení probíhá venku na slunci. V pokojích nenajdete televize a wifi je pouze na recepci.

Ubytování je zde možné v jednom z 19 pokojů resp. bungalowů. Vybírat si můžete z pokojů s výhledem do zahrady nebo na moře, s 1 ložnicí nebo se 2. Určitě doporučujeme si připlatit za pokoje blíže k moři.
Nabídka stravování je zde rozmanitá, od snídani přes polopenzi, plnou penzi až po all inclusive. Vše v rámci jedné hotelové restaurace servírující místní kuchyni doplněnou o mezinárodní a mořské speciality. Součástí restaurace je i jediný bar.

Bílá písečná pláž, azurové vody Indického oceánu a tropická zahrada to vše obklopuje bílé bungalowy s modrými střechami hotelu Indigo Beach Zanzibar. Během dne se tu potkáte s členy kmene Masai, kteří zde působí jako strážci Vaší ničím nerušené dovolené. Nehledejte zde množství aktivit nebo vymoženosti současné doby, zde budete jen Vy a krásy Zanzibaru. Odpočívejte a relaxujte u bazénu nebo na pláži, projděte se po pláži a pozorujte rybáře a nebo se vydejte objevovat krásy ostrova.

Garden House bedroom

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 20m2, kapacita max 2 dospělí, výhled do zahrady, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, kosmetické produkty, trezor, šatna, moskytiéra, ručníky, menší jídelní část (vnitřní i venkovní)

Family Garden Suite

Kapacita pokoje: 4 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 30m2, kapacita max. 4 dospělí, výhled do zahrady, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, kosmetické produkty, trezor, šatna, moskytiéra, ručníky, menší jídelní část (vnitřní i venkovní)

Garden View 2 rooms bungalow

Kapacita pokoje: 5 dospělých, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 75m2, kapacita max. 5 dospělých, 15m2 terasa, výhled do zahrady, v přízemí, 2 ložnice (v jedné manželská postel, v druhé dvě oddělené postele), koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, kosmetické produkty, trezor, šatna, moskytiéra, ručníky, menší jídelní část (vnitřní i venkovní)

Oceanfront 1 room bungalow

Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 60m2, kapacita max. 3 dospělí, 15m2 terasa, výhled na moře, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, kosmetické produkty, trezor, šatna, moskytiéra, ručníky, menší jídelní část

Oceanfront 2 rooms bungalow

Kapacita pokoje: 5 dospělých, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 75m2, kapacita max. 5 dospělých, 15m2 terasa, výhled na moře, 2 ložnice (v jedné manželská postel, v druhé dvě oddělené postele), koupelna se sprchou nebo vanou, WC, fén, kosmetické produkty, trezor, šatna, moskytiéra, ručníky, menší jídelní část

Snídaně, polopenze, plná penze a all inclusive
Snídaně formou bufetu.
Polopenze zahrnuje snídani formou bufetu a večeři výběrem z menu.
Plná penze obsahuje snídani formou bufetu, a la carte oběd a večeři formou výběru z menu.
All inclusive zahrnuje snídani formou bufetu, a la carte oběd a večeři formou výběru z menu. Výběr z místních alko a nealko nápojů vč. piva a koktejlů. Služby all inclusive začínají v den příjezdu ve 14hod a končí poslední den v 11hod.
V rámci polopenze a plné penze není u oběda ani večeře servírováno pití v ceně.
Hotel podává zdarma během dne čaj a kávu.

Novomanželé obdrží romantickou večeři při svíčkách na pláži nebo v zahradě s láhví vína. Benefity jsou platné max. 9 měsíců od data svatby a nelze je kombinovat s jinoi nabídkou.

Svatba na Santorini Terezy a Jakuba, Santorini Gem

Dobrý den Hanko,
děkujeme za blahopřání a zprostředkování celé svatby.
Na Santorini se nám moc líbilo, vše proběhlo naprosto v pořádku. Místo svatebního obřadu bylo nádherné a předčilo naše očekávání Zejména pak spolupráce s paní delegátkou Šárkou a paní Nasťou byla skvělá. Vše se vyvedlo na jedničku. Děkujeme

Tereza a Jakub

Tereza a Jakub si pro svou svatbu v Řecku vybrali překrásný ostrov Santorini, který je podle legend bájnou ztracenou Atlantidou. Svatba na Santorini se konala na útesu Santorini Gem s fantastickým výhledem na moře. Na svatbě nechyběla ani rodina a přátele a všichni strávili na Santorini krásnou dovolenou.

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika

Veronika & Adam si přáli svatbu na pláži ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a pláž u pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 28.10.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Studio Loha

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherně svěží resort LUX* Le Morne Mauritius 5* na jihozápadě ostrova pod ikonickou horou. Svatba se konala 15.3. s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš

Alena a Tomáš si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 15.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra

Petra a Pavel si pro svou svatbu na Mauriciu přáli jedinečné místo s maximálním pohodlím. Vybrali si unikátní resort v lávovém designu The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott s nádherným výhledem na západy slunce. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem dne 1. července. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Adély a Radka v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den, Jano,
děkuji za Váš email. Svatba proběhla v naprostém pořádku. Bylo to nádherné místo, obřad byl krásný a dojemný.
Mnohokrát děkujeme za celkovou organizaci a za umožnění říci své „NE“ na tak krásném místě.
Ještě jednou děkuji.

Adéla

Adéla a Řadek si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 19.9. na útesu s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 28.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.