CK YachtWedding

My Blue Hotel 4*

Zanzibar, Indický oceán

Odpočívejte přes den na bílé píseční pláži s jemným pískem, osvěžte se v tyrkysových vodách Indického oceánu a večer se kochejte úchvatnými západy slunce. Hotel My Blue patří mezi jeden z nejoblíbenějších na ostrově v tradičním africkém stylu s přírodními materiály, kvalitními službami a milým personálem. Ukrytý v tropické zahradě nabízí dvoupodlažní budovy, bazén, 2 restaurace a 2 bary a možnosti volnočasových aktivit.

My Blue Hotel 4*

Cena svatební cesty:
35 282 Kč

7 nocí, polopenze, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy za včasný nákup v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 14990KČ/588EUR.

Cena svatby:
5 200 Kč

při zakoupení pobytu v resortu u nás

 • Zahrnuje:
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery
 •  jeden z nejoblíbenějších hotelů ve své kategorii
 •  na severu ostrova v oblasti Nungwi
 •  bílá písečná pláž s tyrkysovým mořem a minimální přílivem a odlivem
 •  celkem 141 pokojů v 5 kategoriích
 •  2 restaurace a 2 bary
 •  možnost polopenze, plné penze plus a allinclusive
 • transfer na letiště trvá cca 90min

Hotel My Blue najdete na jednom z nejkrásnějších míst na severu ostrova v oblasti Nungwi, která je známá svými minimálními rozdíly mezi přílivem a odlivem, mořem v mnoha odstínech modré a úchvatnými západy slunce. Hotel byl postaven v souladu s přírodou a díky tomu je ukryt v plně vzrostlé tropické zahradě.

Z tropické zahrady sejdete po pár schůdcích na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova s bílým jemným pískem a obklopené azurovými vodami Indického oceánu. Vydejte se po pláži do nedaleké rybářské vesničky, kde můžete pozorovat tradiční výrobu lodí nebo si jen posedět nad drinkem v jednom z místních barů. Místní podmořský život Vám nabídne mnoho k vidění, ať už se rozhodnete si jen zašnorchlovat nebo se ponořit více do hlubin.

My Blue Hotel nabízí ubytování ve 141 pokojích v 5 různých kategoriích s kapacitou 2 až 4 osoby. Pokoje jsou rozmístěny v přízemí nebo prvním patře, popř. vilkách, s výhledem do zahrady nebo na moře.

Hlavní restaurace nabízí mezinárodní a italskou kuchyni s tematickými večeřemi, plážová restaurace Mwezi (za poplatek) nabízí jídlo formou a la carte, kdy si můžete k obědu vybrat např. pizzu, sendviče, burgery atd. a k večeři je možnost mořské speciality, humra nebo sushi (nutná rezervace předem). U bazénu najdete bar Sawa Sawa, který je otevřen od 10 do 24hod, a kde se podává pozdní snídaně a odpolední čaj a káva. Na pláži najdete druhý z barů nazývaný Bio, kde si můžete vychutnat čerstvé smoothie nebo salát.
Jídlo a pití lze čerpat na místech a v časech určených hotelem. V případě nízké obsazenosti hotelu mou být jídla podávaná servírovaná výběrem z menu.

Ve volném čase si můžete užít některou z bezplatných aktivit např. kulečník, šachy, stolní tenis, stolní fotbálek či plážový volejbal. Součástí hotelu je i fitness centrum. Před recepcí najdete menší relaxační zónu, kde si můžete zapůjčit některou z knih nebo si zahrát deskovou hru.Relax si můžete dopřát ve Spa výběrem z lázeňských procedur.
Součástí hotelu je i potápěčské centrum, na vyžádání a za poplatek jsou možné lekce kitesurfingu nebo si můžete pronajmout loď a vydat se na širé moře ulovit si rybu.

Odpočívejte přes den na bílé píseční pláži s jemným pískem, osvěžte se v tyrkysových vodách Indického oceánu a večer se kochejte úchvatnými západy slunce. Hotel My Blue patří mezi jeden z nejoblíbenějších na ostrově v tradičním africkém stylu s přírodními materiály, kvalitními službami a milým personálem. Ukrytý v tropické zahradě nabízí dvoupodlažní budovy, bazén, 2 restaurace a 2 bary a možnosti volnočasových aktivit.

Standard

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 23m2, kapacita max 2 dospělí, počet: 40, v přízemí s výhledem do zahrady, moskytiéra, šatní skříň se zrcadlem, stůl, klimatizace, telefon (za poplatek), trezor, LCD televize s mezinárodními programy, minibar, fén, koupelna s WC, terasa

Deluxe

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 27m2, kapacita max. 2 dospělí, počet: 54, v 1. patře s výhledem do zahrady, moskytiéra, šatní skříň se zrcadlem, stůl, klimatizace, telefon (za poplatek), trezor, LCD televize s mezinárodními programy, minibar, fén, koupelna s WC, balkon

Mini Suite

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 28m2, kapacita max. 3 dospělí, počet: 17, v přízemí i v 1. patře, moskytiéra, šatní skříň se zrcadlem, stůl, klimatizace, telefon (za poplatek), trezor, LCD televize s mezinárodními programy, minibar, fén, koupelna s WC, terasa nebo balkon

Luxury Villa

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 32m2, kapacita max. 3 dospělí, počet: 18, v přízemí, moskytiéra, šatní skříň se zrcadlem, stůl, klimatizace, telefon (za poplatek), trezor, LCD televize s mezinárodními programy, minibar, fén, koupelna s WC, terasa

Oceanview

Kapacita pokoje: 4 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 35m2, kapacita max. 4dospělí, počet: 12, v přízemí i v 1. patře, s výhledem na moře, moskytiéra, šatní skříň se zrcadlem, stůl, klimatizace, telefon (za poplatek), trezor, LCD televize s mezinárodními programy, minibar, fén, koupelna s WC, terasa nebo balkon

Polopenze, plná penze plus a all inclusive

Polopenze zahrnuje snídani a večeři formou bufetu.

Plná penze plus obsahuje uvítací koktejl, snídani, oběd a večeři formou bufetu v hlavní restauraci. Dále pak pozdní snídani v baru u bazénu (10-12hod) vč. čaje a americké kávy, snack na pláži v 11hod, odpolední čaj a americká káva (16-17hod). Denně doplňovaný minibar nealko nápoji a vodou. Neomezené množství nealko nápojů místní výroby během jídla v hlavní restauraci.

All inclusive lze čerpat do 8hod do 23hod a zahrnuje snídani, pozdní snídani v baru u bazénu (10-12hod), obědy a večeře formou bufetu. Dále pak dopolední snack v plážovém baru (11hod) a odpolední čaj, kávu a lehký snack v baru u bazénu (16-17hod). K pití je na výběr neomezené množství alko a nealko nápojů místní výroby.

 • upgrade pokoje dle dostupnosti po příjezdu
 • romantická dekorace postele
 • talíř s ovocem
 • minibar doplněný nealko nápoji po příjezdu
 • late check-out dle dostupnosti
 • romantická večeře na pláži

Benefity je možné uplatnit při pobytu min. na 6 nocí.

Svatba na Zanzibaru v menším plážovém resortu u jedné z nejkrásnějších pláží s možností all inclusive.
Cena: 5 200 Kč

při zakoupení pobytu v resortu u nás

Svatba na Santorini Terezy a Jakuba, Santorini Gem

Dobrý den Hanko,
děkujeme za blahopřání a zprostředkování celé svatby.
Na Santorini se nám moc líbilo, vše proběhlo naprosto v pořádku. Místo svatebního obřadu bylo nádherné a předčilo naše očekávání Zejména pak spolupráce s paní delegátkou Šárkou a paní Nasťou byla skvělá. Vše se vyvedlo na jedničku. Děkujeme

Tereza a Jakub

Tereza a Jakub si pro svou svatbu v Řecku vybrali překrásný ostrov Santorini, který je podle legend bájnou ztracenou Atlantidou. Svatba na Santorini se konala na útesu Santorini Gem s fantastickým výhledem na moře. Na svatbě nechyběla ani rodina a přátele a všichni strávili na Santorini krásnou dovolenou.

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika

Veronika & Adam si přáli svatbu na pláži ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a pláž u pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 28.10.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Studio Loha

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherně svěží resort LUX* Le Morne Mauritius 5* na jihozápadě ostrova pod ikonickou horou. Svatba se konala 15.3. s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš

Alena a Tomáš si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 15.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra

Petra a Pavel si pro svou svatbu na Mauriciu přáli jedinečné místo s maximálním pohodlím. Vybrali si unikátní resort v lávovém designu The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott s nádherným výhledem na západy slunce. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem dne 1. července. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Adély a Radka v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den, Jano,
děkuji za Váš email. Svatba proběhla v naprostém pořádku. Bylo to nádherné místo, obřad byl krásný a dojemný.
Mnohokrát děkujeme za celkovou organizaci a za umožnění říci své „NE“ na tak krásném místě.
Ještě jednou děkuji.

Adéla

Adéla a Řadek si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 19.9. na útesu s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 28.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.