My Blue Hotel 4*

Zanzibar, Indický oceán

Odpočívejte přes den na bílé píseční pláži s jemným pískem, osvěžte se v tyrkysových vodách Indického oceánu a večer se kochejte úchvatnými západy slunce. Hotel My Blue patří mezi jeden z nejoblíbenějších na ostrově v tradičním africkém stylu s přírodními materiály, kvalitními službami a milým personálem. Ukrytý v tropické zahradě nabízí dvoupodlažní budovy, bazén, 2 restaurace a 2 bary a možnosti volnočasových aktivit.

My Blue Hotel 4*

Cena svatební cesty
35 282 Kč
Cena svatby
10 400 Kč
Zahrnuje:
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Romantické focení zdarma
Česká - slovenská asistence
 •  jeden z nejoblíbenějších hotelů ve své kategorii
 •  na severu ostrova v oblasti Nungwi
 •  bílá písečná pláž s tyrkysovým mořem a minimální přílivem a odlivem
 •  celkem 141 pokojů v 5 kategoriích
 •  2 restaurace a 2 bary
 •  možnost polopenze, plné penze plus a allinclusive
 • transfer na letiště trvá cca 90min

Hotel My Blue najdete na jednom z nejkrásnějších míst na severu ostrova v oblasti Nungwi, která je známá svými minimálními rozdíly mezi přílivem a odlivem, mořem v mnoha odstínech modré a úchvatnými západy slunce. Hotel byl postaven v souladu s přírodou a díky tomu je ukryt v plně vzrostlé tropické zahradě.

Z tropické zahrady sejdete po pár schůdcích na jednu z nejkrásnějších pláží ostrova s bílým jemným pískem a obklopené azurovými vodami Indického oceánu. Vydejte se po pláži do nedaleké rybářské vesničky, kde můžete pozorovat tradiční výrobu lodí nebo si jen posedět nad drinkem v jednom z místních barů. Místní podmořský život Vám nabídne mnoho k vidění, ať už se rozhodnete si jen zašnorchlovat nebo se ponořit více do hlubin.

My Blue Hotel nabízí ubytování ve 141 pokojích v 5 různých kategoriích s kapacitou 2 až 4 osoby. Pokoje jsou rozmístěny v přízemí nebo prvním patře, popř. vilkách, s výhledem do zahrady nebo na moře.

Hlavní restaurace nabízí mezinárodní a italskou kuchyni s tematickými večeřemi, plážová restaurace Mwezi (za poplatek) nabízí jídlo formou a la carte, kdy si můžete k obědu vybrat např. pizzu, sendviče, burgery atd. a k večeři je možnost mořské speciality, humra nebo sushi (nutná rezervace předem). U bazénu najdete bar Sawa Sawa, který je otevřen od 10 do 24hod, a kde se podává pozdní snídaně a odpolední čaj a káva. Na pláži najdete druhý z barů nazývaný Bio, kde si můžete vychutnat čerstvé smoothie nebo salát.
Jídlo a pití lze čerpat na místech a v časech určených hotelem. V případě nízké obsazenosti hotelu mou být jídla podávaná servírovaná výběrem z menu.

Ve volném čase si můžete užít některou z bezplatných aktivit např. kulečník, šachy, stolní tenis, stolní fotbálek či plážový volejbal. Součástí hotelu je i fitness centrum. Před recepcí najdete menší relaxační zónu, kde si můžete zapůjčit některou z knih nebo si zahrát deskovou hru.Relax si můžete dopřát ve Spa výběrem z lázeňských procedur.
Součástí hotelu je i potápěčské centrum, na vyžádání a za poplatek jsou možné lekce kitesurfingu nebo si můžete pronajmout loď a vydat se na širé moře ulovit si rybu.

Svatba v My Blue 4*

Svatba na Zanzibaru v menším plážovém resortu u jedné z nejkrásnějších pláží s možností all inclusive.

Cena: 10 400 Kč

Svatební cesta v My Blue Hotel 4*

Odpočívejte přes den na bílé píseční pláži s jemným pískem, osvěžte se v tyrkysových vodách Indického oceánu a večer se kochejte úchvatnými západy slunce. Hotel My Blue patří mezi jeden z nejoblíbenějších na ostrově v tradičním africkém stylu s přírodními materiály, kvalitními službami a milým personálem. Ukrytý v tropické zahradě nabízí dvoupodlažní budovy, bazén, 2 restaurace a 2 bary a možnosti volnočasových aktivit.

Standard
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 23m2, kapacita max 2 dospělí, počet: 40, v přízemí s výhledem do zahrady, moskytiéra, šatní skříň se zrcadlem, stůl, klimatizace, telefon (za poplatek), trezor, LCD televize s mezinárodními programy, minibar, fén, koupelna s WC, terasa

Standardní pokoje jsou všechny s manželskou postelí king (200 až 200 cm), na vyžádání oddělené postele.

Deluxe
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 27m2, kapacita max. 2 dospělí, počet: 54, v 1. patře s výhledem do zahrady, moskytiéra, šatní skříň se zrcadlem, stůl, klimatizace, telefon (za poplatek), trezor, LCD televize s mezinárodními programy, minibar, fén, koupelna s WC, balkon

Deluxe pokoje jsou všechny s manželskou postelí king (200 až 200 cm), na vyžádání oddělené postele.

Mini Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 28m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99 let, počet: 17, v přízemí, moskytiéra, šatní skříň se zrcadlem, stůl, klimatizace, telefon (za poplatek), trezor, LCD televize s mezinárodními programy, minibar, fén, koupelna s WC, terasa nebo balkon.

Minu Suite pokoje jsou všechny s manželskou postelí king (200 až 200 cm) a přistýlkou.

Luxury Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 32m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99 let, počet: 18, v přízemí, moskytiéra, šatní skříň se zrcadlem, stůl, klimatizace, telefon (za poplatek), trezor, LCD televize s mezinárodními programy, minibar, fén, koupelna s WC, terasa

Vily se nacházejí v bungalovech ve vyhrazeném prostoru přiléhajícím k hlavní budově, skládající se ze dvou pokojů.

Oceanview
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 35m2, kapacita max. 4dospělí nebo 3 dospělí a 1 dítě do 11,99 let nebo 2 dospělí a 2 děti do 11,99 let, počet: 12, v přízemí i v 1. patře, s výhledem na moře, moskytiéra, šatní skříň se zrcadlem, stůl, klimatizace, telefon (za poplatek), trezor, LCD televize s mezinárodními programy, minibar, fén, koupelna s WC, terasa nebo balkon

Pokoje s výhledem na oceán  jsou vybavené hlavní ložnicí a obývacím prostorem.

Polopenze, plná penze plus a all inclusive

Polopenze zahrnuje snídani a večeři formou bufetu.

Plná penze plus obsahuje uvítací koktejl, snídani, oběd a večeři formou bufetu v hlavní restauraci. Dále pak pozdní snídani v baru u bazénu (10-12hod) vč. čaje a americké kávy, snack na pláži v 11hod, odpolední čaj a americká káva (16-17hod). Denně doplňovaný minibar nealko nápoji a vodou. Neomezené množství nealko nápojů místní výroby během jídla v hlavní restauraci.

All inclusive lze čerpat do 8hod do 23hod a zahrnuje snídani, pozdní snídani v baru u bazénu (10-12hod), obědy a večeře formou bufetu. Dále pak dopolední snack v plážovém baru (11hod) a odpolední čaj, kávu a lehký snack v baru u bazénu (16-17hod). K pití je na výběr neomezené množství alko a nealko nápojů místní výroby.

 • upgrade pokoje dle dostupnosti po příjezdu
 • romantická dekorace postele
 • talíř s ovocem
 • minibar doplněný nealko nápoji po příjezdu
 • late check-out dle dostupnosti
 • romantická večeře na pláži

Benefity je možné uplatnit při pobytu min. na 6 nocí.

Romantické focení zdarma exkluzivně pro klienty YachtWedding.

Zanzibarská SIM karta do mobilního telefonu zdarma exkluzivně pro klienty YachtWedding.

Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Žaneta & Peter

Svatba na Zanzibaru Žanety a Petera v resortu My Blue 4*

Krásny deň prajeme. Veľmi pekne ďakujeme za krásne zorganizovanie našej svadby boli sme veľmi spokojní veľmi sa nám na Zanzibare páčilo bola to najkrajšia dovolenka a určite sa sem vrátime. Vám prajeme veľa krásnych svaďieb a veľa takých šťastných neviest ako som bola ja. Ešte raz veľké ďakujem 🧡😘

Žaneta
Simona & Radek

Simona a Radek si pro svou romantickou dovolenou vybrali resort My Blue 4* na Zanzibaru

Vše je perfektní, děkuji a také zdravíme do Prahy 🙂

Simona
Monika & Jakub

Svatba na Zanzibaru Moniky a Jakuba v resortu Sultan Sands Island Resort

Dobrý deň, paní Petro,
ďakujeme pekne za blahoželanie a za pomoc s organizáciou našej dovolenky a svadby.
Pobyt sme si dokonale užili a svadba bola podľa našich predstáv. Resort bol krásny, rovnako ako naša izba s úžasným výhľadom na oceán. Personál bol veľmi milý a ochotný a všetko na našu svadbu pripravil super.
Tiež by sme sa chceli poďakovať pani Lucii, ktorá nám pomohla s dokumentami a bola veľmi ochotná so všetkým poradiť.
Aj keď naša dovolenka veľmi rýchlo ubehla, zažili sme vďaka Vašej cestovnej kancelárii veľa krásnych chvíľ, na ktoré nikdy nezabudneme a zato Vám ďakujeme.

JAMBO

Jakub & Monika
Adéla & Břetislav

Svatba na Zanzibaru Adély a Břetislava v resortu Zuri Zanzibar 5*

Dobrý den, ano vše v pořádku. Bylo to nádherné. Děkujeme moc za všechno 🙂

Adéla
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Reference:

Lucie & Jiří
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty