CK YachtWedding

Aneta & Radek

Svatba na Mauriciu Anety & Radka v oblíbeném resortu Marriott Le Méridien Ile Maurice 4*+

Dobrý den pane Ulrich,
děkujeme za blahopřání a za poskytnuté informace pro úřady v ČR.
My bychom Vám všem taky chtěli moc poděkovat za krásnou svatbu i dovolenou.
Vám děkujeme za příjemnou spolupráci při výběru hotelu, fotografů a veškerých dalších služeb a zodpovídání dotazů, p. Bočkové za poskytnutí všech dokumentů k svatbě a k odletu, obrovské dík patří našemu delegátovi Michalovi, který nám byl během pobytu stále k dispozici, děkujeme za jeho přátelský přístup, tlumočení obřadu a zařízení výletů i s druhým (teď už také manželským párem) s nimiž jsme se seznámili už na letišti v Praze 🙂 Hezká náhoda, za kterou jsme moc rádi – můžeme říct, že se za pár dní vytvořilo velké, snad i osudové přátelství a jsme rádi, že jsme se díky vaší agentuře (i když náhodně) mohli potkat a že nás spojuje nejen krásný ostrov Mauricius, ale dokonce i stejné datum svatby 😀
V neposlední řadě děkujeme i koordinátorovi Nadhirovi za pomoc a asistenci při výběru výzdoby, kytice a vlastně všeho kolem našeho svatebního dne.
Hotel Le Meridien byl naprosto úžasný. Veškeré služby, opravdu výborné jídlo, obsluha, úklid, přátelský personál – no prostě za nás TOP a rádi se do tohohle hotelu někdy znovu podíváme. Velmi spokojeni jsme byli i s fotografy Nat a Jude, kteří svým úsměvem během svatebního focení odlehčili naši nervozitu a už se moc těšíme na fotky.
Děkujeme 🙂

Aneta & Radek

Aneta & Radek si přáli svatbu v exotice. Rozhodli se pro Mauricius s největšími benefity pro novomanžele a konkrétně pro resort Marriott Le Méridien Ile Maurice 4*+ a jeho prémiovou zónu Nirvána, která je jen pro dospělé. Ten patří mezi to nejlepší na Mauriciu ve své kategorii, takže volba byla jasná. Svatba se konala 18.4. a novomanželé si dopřáli krásnou svatební cestu s mnoha benefity. Novomanželům blahopřejeme!