Církevní svatba v zahraničí

Nejoblíbenější svatební balíčky pro církevní svatbu od roku 2008

Inspirujte se našimi výhodnými cenovými balíčky pro právně platnou církevní svatbu na těch nejkrásnějších místech v zahraničí. Církevní sňatek má svá specifika a přísné procedury, nemůže proběhnout všude. Před výběrem svatebního místa doporučujeme přečíst si naše články shrnující to nejdůležitější o církevních svatbách v zahraničí – rádi Vás tím provedeme.

Jednotlivá místa jsme osobně navštívili a velmi dobře je známe. Rádi Vám dobře poradíme a pomůžeme s výběrem.

Mauricius

Ostrov Maurícius je ideálním místem pro dokonalou svatbu na pláži a svatební cestu v exotice. Kromě nádherné a členité přírody a příjemných pláží Indického oceánu nabízí Mauricius také nejlepší a největší slevy a výhody pro novomanžele jak pro právně platnou svatbu, tak i pro svatební cestu a výročí svatby.

Svatba od
ZDARMA
Svatební cesta od
27 903 Kč

Seychely

Svatba na Seychelách, na světoznámých exotických ostrovech v Indickém oceánu. Čeká vás svatba na písečné pláži ostrova Mahé, La Digue, Praslin a dalších ostrůvcích v tropickém ráji.

Svatba od
11 528 Kč
Svatební cesta od
32 121 Kč

Maledivy

Divukrásné Maledivy jsou malým korálovým královstvím tisíce ostrůvků a bělostných pláží.

Svatba od
14 300 Kč
Svatební cesta od
40 269 Kč

Řecko

Svatba na pláži a svatební cesta v Řecku, bájné zemi tří moří. Podobně jako svatba v Chorvatsku nebo Itálii je i Řecko pohodlně dostupné letecky a i sem můžete na svou svatbu vzít všechny své blízké, kteří mohou svatbu využít i jako příjemnou záminku pro dovolenou u moře.

Svatba od
15 694 Kč

Itálie

Svatba v Itálii, v zemi, která zosobňuje vášnivé city, romantiku a slunce. Čeká vás svatba na pláži, ve světoznámých městech, u jezera nebo na hradě. Na místech, která jsou pohodlně dostupná letecky i autem.

Svatba od
28 794 Kč

Chorvatsko

Díky tomu, že je Chorvatsko snadno dostupné a téměř na dosah ruky, je ideální svatební destinací pro vás, kteří sníte o svatbě u moře s vůní piniových hájů a chcete mít všechny své blízké s sebou.

Svatba od
33 012 Kč
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

    Kontakt
    CZ +420 226 633 396
    SK +421 221 025 221
    Po – Pá: 10:00 – 17:00