CK YachtWedding

SVATBA NA LODI

Nejoblíbenější svatební balíčky pro svatbu na lodi nebo luxusní jachtě od roku 2008

Inspirujte se našimi výhodnými cenovými balíčky pro svatby na lodi pro právně platnousymbolickou svatbu, nebo třeba obnovu svatebního slibu při výročí svatby. Garance nejnižší ceny při nejvyšší kvalitě.

Jednotlivá místa jsme osobně navštívili a velmi dobře je známe. Rádi Vám dobře poradíme a pomůžeme s výběrem.

Mauricius

Ostrov Maurícius je ideálním místem pro dokonalou svatbu na pláži a svatební cestu v exotice. Kromě nádherné a členité přírody a příjemných pláží Indického oceánu nabízí Mauricius také nejlepší a největší slevy a výhody pro novomanžele jak pro právně platnou svatbu, tak i pro svatební cestu a výročí svatby.
Svatba od
ZDARMA
Svatební cesta od
30 352 Kč

Seychely

Svatba na Seychelách, na světoznámých exotických ostrovech v Indickém oceánu. Čeká vás svatba na písečné pláži ostrova Mahé, La Digue, Praslin a dalších ostrůvcích v tropickém ráji.
Svatba od
12 540 Kč
Svatební cesta od
34 941 Kč

Maledivy

Divukrásné Maledivy jsou malým korálovým královstvím tisíce ostrůvků a bělostných pláží.
Svatba od
14 300 Kč
Svatební cesta od
43 804 Kč

Řecko

Svatba na pláži a svatební cesta v Řecku, bájné zemi tří moří. Podobně jako svatba v Chorvatsku nebo Itálii je i Řecko pohodlně dostupné letecky a i sem můžete na svou svatbu vzít všechny své blízké, kteří mohou svatbu využít i jako příjemnou záminku pro dovolenou u moře.
Svatba od
17 072 Kč
Svatební cesta od
Cena na vyžádání

Itálie

Svatba v Itálii, v zemi, která zosobňuje vášnivé city, romantiku a slunce. Čeká vás svatba na pláži, ve světoznámých městech, u jezera nebo na hradě. Na místech, která jsou pohodlně dostupná letecky i autem.
Svatba od
25 622 Kč
Svatební cesta od
Cena na vyžádání

Chorvatsko

Díky tomu, že je Chorvatsko snadno dostupné a téměř na dosah ruky, je ideální svatební destinací pro vás, kteří sníte o svatbě u moře s vůní piniových hájů a chcete mít všechny své blízké s sebou.
Svatba od
33 060 Kč
Svatební cesta od
Cena na vyžádání