CK YachtWedding

Chorvatsko

Středomoří

Chorvatsko s tisíci kilometry pláží a ostrůvků patří mezi nejvíce vyhledávané destinace pro dovolenou. Jen pár hodin cesty autem a hodinu letecky nás dělí od středomořského slunce a nekonečných písečných a oblázkových pláží. Kromě krásné středomořské přírody nabízí Chorvatsko také světoznámá starobylá městečka při pobřeží. Romantické místo pro svatbu, které má své osobité kouzlo a zároveň nádech exotiky.

Chorvatsko

Díky tomu, že je Chorvatsko snadno dostupné a téměř na dosah ruky, je ideální svatební destinací pro vás, kteří sníte o svatbě u moře s vůní piniových hájů a chcete mít všechny své blízké s sebou.
Cena svatebního obřadu od
27 795 Kč

Pronájem svatebního místa je již v ceně.
Základní cena 990EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Oblasti: Chorvatsko

Chorvatsko

Romantické místo pro svatbu, které má své osobité kouzlo a zároveň nádech exotiky. Takové je Chorvatsko, které všichni dobře známe a kde má každý své oblíbené místečko.

Díky tomu, že je Chorvatsko snadno dostupné a téměř na dosah ruky, je ideální svatební destinací pro vás, kteří sníte o svatbě u moře s vůní piniových hájů a chcete mít všechny své blízké s sebou.

Chorvatsko s tisíci kilometry pláží a ostrůvků patří mezi nejvíce vyhledávané destinace pro dovolenou. Jen pár hodin cesty autem a hodinu letecky nás dělí od středomořského slunce a nekonečných písečných a oblázkových pláží.

Kromě krásné středomořské přírody nabízí Chorvatsko také světoznámá starobylá městečka při pobřeží. Historie Chorvatska je velmi pestrá stejně jako jeho kultura, která čerpala svou inspiraci už z antiky. I díky tomu jsou mnohá chorvatská města zapsána na seznamu unikátních světových památek UNESCO.

Chorvatsko s tisíci kilometry pláží a romantických ostrůvků nabízí krásná místa pro svatbu u moře. Svatba může být romantická na pláži nebo elegantní ve svatební síni – nebo rovnou obojí, když se po svatbě v historickém paláci vydáte fotografovat na pláž nebo na romantickou okružní plavbu na loďce.

Svatbu lze rovnou spojit se svatební cestou po pohádkových ostrovech. Není tajemstvím, že jen z paluby jachty je možné v Chorvatsku pozorovat delfíny a že Jadran skrývá kouzelná místa, kam se dostanete jen na lodi.

Chorvatsko je stará láska, která nikdy nerezaví. Je malebné, plné života i luxusní. A zejména střední a jižní Dalmácie se směle vyrovnají francouzské Riviéře – a to nejen délkou slunečního svitu po celý rok.

Prožijte svou svatbu v Chorvatsku. U Jaderského moře, kde to znáte a máte rádi.

Vhodným obdobím pro svatbu v Chorvatsku je květen až září.

Tento text by šel nějak dál rozvinout o charakteristiku jednotlivých měsíců a čemu kdo kdy dává přednost a co můžeme očekávát např. v srpnu, kdy se tam navalí Italové a je to high season. Např. rodiny s dětmi preferují koupání, jachtaři zase vítr. Tak jeden až tři  bloky textu maybe? Jachtaři drsňáci pak ještě mohou první polovinu října a i duben.

autem cca 8-12 hodin, letecky cca 1 hodina
Kuna
+0100
Chorvatština
Svatba u moře v Dalmácii, za historickými hradbami na ostrůvku. To je svatba v Trogiru, který magazín National Geographic jmenoval nejkrásnějším ostrovním městečkem na světě!
Cena: 29 835 Kč

Pronájem místa je již v ceně.
Základní cena 1.170EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba na pláži u Šibeniku ve Střední Dalmácii, kam za vámi na svatbu pohodlně dorazí také vaši blízcí a přátelé.
Cena: 32 895 Kč

Pronájem místa již od 100EUR dle termínu a počtu osob. Podmínkou svatby je ubytování v areálu, kde se svatba koná. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba u moře v Chorvatsku, při ústí řeky Krky. To je svatba v Šibeniku, který patří mezi nejkrásnější historická města ve Středomoří.
Cena: 30 345 Kč

Pronájem svatebního místa je již v ceně.
Základní cena 1.190EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Chorvatsku ve Střední Dalmácii, přímo na útesu s nádherným výhledem na moře, ve světoznámém městě Split.
Cena: Cena na vyžádání

Pronájem svatebního místa je již v ceně

Svatba u moře ve Střední Dalmácii, v jednom z nejslavnějších historických měst celého Středomoří. To je svatba ve Splitu, jehož památky patří do světového dědictví UNESCO.
Cena: 29 325 Kč

Pronájem svatebního místa je již v ceně.
Základní cena 1.150EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Chorvatsku u moře jen pár hodin cesty. To je svatba v Opatiji, ve slavném přímořském lázeňském městečku.
Cena: 27 795 Kč

Pronájem svatebního místa je již v ceně.
Základní cena 990EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba na pláži v Omiši, v oblíbeném městečku u moře při ústí řeky Cetiny ve Střední Dalmácii.
Cena: 47 175 Kč

Pronájem místa již od 300EUR dle termínu a počtu osob.
Základní cena 1.850EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Plavba na privátní jachtě ve Střední Dalmácii, se symbolickou svatbou či obnovou manželského slibu při výročí svatby.
Cena: 53 958 Kč

Jachta na 4 dny (3 noci) vč. služeb kapitána v ceně.
Základní cena 2.116EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba a svatební cesta na jachtě, Chorvatsko

Svatební týden proběhl naprosto parádně, v klidu a pohodě, přesně jak jsme to chtěli. Krásná loď, krásné město, moře i počasí…co víc si přát. Ve svatební den jsme stáli u městského mola i přes noc, takže jsme si ještě parádně užili atmosféru nočního Trogiru. Organizace s fotografy a paní Victorii byla naprosto v pořádku a vše hladce proběhlo.

Barbora a Pavel

Barbora a Pavel si pro svou svatební cestu vybrali privátní 15 m dlouhou jachtu, na kterou pozvali také své blízké. Společně dopluli do krásného Trogiru, kde se konala jejich svatba. Poté si ještě užili svatební cestu na jachtě v Dalmácii, mezi nádhernými ostrovy.
Novomanželům přejeme vše nejlepší!

Svatba na jachtě Hany a Petra v Trogiru

Chceme poděkovat agentuře YachtWedding a zejména Viktorii za perfektní organizaci naší svatby. Děkujeme také za trpělivost a náročné přípravy s jachtou, byli jsme hodně nároční a vše nakonec předčilo naše očekávání. Nápad mít svatbu v Trogiru byl skvělý, je to nádherné místo!

Hana & Petr

Romantická a právně platná svatba Hany a Petra se konala na jachtě, v překrásné atmosféře městečka Trogir, které je ostrůvkem v moři. Ženich připlul přímo k promenádě na jachtě a po obřadu novomanželé vypluli na svatební cestu po krásných ostrovech Dalmácie. Blízcí a přátelé zůstali v Chorvatsku na dovolenou u moře – svatba v Chorvatsku.

Svatba v Chorvatsku Zuzany a Eduarda v Trogiru u moře

Dobrý den, paní Bočková,

velmi Vám děkujeme za zprostředkování svatby, moc se nám to líbilo.

Zuzana

Zuzana a Eduard si přáli malou pohodovou svatbu jen se svými nejbližšími, kterou by rovnou spojili s dovolenou na pláži. Svatba se konala v Trogiru ve střední Dalmácii, který leží na malém ostrůvku a má krásnou slunečnou středomořkou afmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Jachtařská svatba v Chorvatsku Lenky a Vladimíra na ostrůvku v Trogiru

Dobry den pani Bockova,

dakujeme za prianie a aj za organizaciu nasej svadby. Vsetko prebehlo podla nasich predstav, velmi sme si to vsetko uzili.

Prave dnes nam dorazil aj sobasny list, takze v pondelok pojdeme vybavovat na matriku.

Este raz dakujeme 🙂

Lenka

Lenka s Vladimírem si pro svou romantickou svatbu u moře vybrali dalmátský Trogir s jachtou, kam za nimi pohodlně dorazila také jejich rodina a přátelé. Nádherný Trogir, který patří mezi největší poklady celého Středomoří a archipelago okolních ostrůvků je ideální místo pro svatební den a hlavně také svatební cestu na jachtě. Novomanželé vyvázali svou loď v ACI maríně hned naproti historickému nábřeží, kde se v centru středověkých uliček konala jejich svatba a užili si svůj den a celou svatební cestu v jachtařském ráji. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Chorvatsku Emy a Milana v Trogiru na Jadranu

Dobrý deň, 

ďakujeme veľmi pekne za prekrásne zorganizovanie nášho svadobného dňa. Make-up aj fotograf supeeeer a prekladateľka p. Viera nám veľmi pomohla, skvelá žena. 

Ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme.

Veľa úspechov želáme, s pozdravom Ema

Ema

Ema a Milan si vybrali svou svatbu u Jaderského moře, kde také strávili svou dovolenou. Svatba se konala v historickém Trogiru ve Střední Dalmácii, který oficiálně nosí titul nejkrásnějšího ostrovního městečka na světě.  Novomanželům přejeme všechno nejlepší!

Svatba v Chorvatsku Moniky a Pavla u moře v Trogiru

Dekujeme za všechno. Nase svatba byla pekna a zvlastni tim, ze jsme to pojali tak neformalne 😉

Monika

Monika a Pavel si přáli svatbu ve Středomoří, která bude romantická a jen pro jejich nejbližší. Rozhodli se pro Dalmácii a svatební síň pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou.  Svatba se konala v kársný slunečný podzimní den. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Chorvatsku Martiny a Miroslava v krásném Trogiru u moře

Dobrý den paní Bočková,

děkujeme za přání k naší svatbě v Trogiru. Velmi se nám tady líbí a jsme rádi, že jste nám toto místo doporučila.

M.

Martina a Miroslav si přáli romantickou intimní svatbu u moře, která bude pohodlně dostupná. Vybrali si krásný Trogir, historické městečko na ostrůvku v Dalmácii. Svatba se konala v obřadní síni renesančního paláce a v Trogiru také novomanželé strávili svou svatební cestu. Novomanželům přejeme vše nejlepší!

Svatba v Chorvatsku Pavly a Tomáše na ostrůvku v Trogiru

Dobrý den, paní Bockova,

za vše velice děkujeme. Skvěla domluva, sympaticka a prijemna paní Viera vše bezvadne vyridila.S panem fotografem jsme byli také velmi spokojeni(Fotky snad budou také v pekne). Velké díky za kytici.Je nadherna-presne takovou jsem si přála.V květinářství jsou opravdu sikovni.

Největší díky patří samozrejme Vam! Skvěle jste vše zaridila a byla radost s Vámi spolupracovat.Jsem moc ráda,že jsme vyuzili vašich služeb J

S velikými díky a přáním hezkého dne,

Pavla a Tomáš

Pavla a Tomáš si přáli romantickou svatbu u moře, kam za nimi pohodlně dorazí také jejich rodina a přátelé. Vybrali si Střední Dalmácii a svatbu v nádherném Trogiru, který patří mezi největší poklady celého Středomoří a pro svatební den vytváří jedinečnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Chorvatsku Táňi a Jiřího v Trogiru v Dalmácii

Dobrý den, paní Bočková,

zítra si jdu už konečně vyzvednou oddací list na zvláštní matriku a začne kolečko vyřizování.

Nebyl s ničím problém a i nepřechýlené příjmení vyřídili bez problémů.

Ještě jednou Vám i celému Vašemu týmu děkujeme za krásné chvíle a bezproblémový průběh našeho Dne…..:-)

A malá perlička na závěr…na svatbě s námi byl už malý cvrček v bříšku, aniž bychom to tušili…jsem ve čtvrtém měsíci a malého čekáme v dubnu…:-)

Takže se nám rodina rozrůstá.:-)

Přeji Vám spoustu práce v podobě milujících párů…:-)  

Táňa

Táňa a Jiří si přáli pro svatbu v Chorvatsku takové místo u moře, kde se bude líbit jim i jejim blízkým. Vybrali si Trogir v Dalmácii, který oficiálně patří mezi nejkrásnější ostrovní městečka na světě. Svatba v Trogiru se konala ve svatební síni historického paláce. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Chorvatsku Aleny a Miroslava v historickém Trogiru na ostrůvku

Dobrý den,

děkuji za info. Vše proběhlo perfektně, byli jsme spokojeni.

Alena

Alena a Miroslav si přáli svatbu v Chorvatsku. Pro svůj velký den si vybrali krásný historický Trogir v Dalmácii, s kamennými uličkami a promenádou s palmami. Na svatbu za nimi pohodlně dorazili také jejich blízcí a společně strávili pohodovou dovolenou na pláži u Jaderského moře. Novomanželům přejeme vše nejlepší!