CK YachtWedding

Itálie

Středomoří

Svatba v Itálii, která nabízí pohádková místa pro svatbu v legendárních městech, u jezera na horách, v historických městečkách a hradech nebo a na pláži. Itálie je zemí romantiky a slunce, která je pohodlně dostupná letecky i autem, takže můžete pozvat všechny své blízké.

Itálie

Svatba v Itálii, v zemi, která zosobňuje vášnivé city, romantiku a slunce. Čeká vás svatba na pláži, ve světoznámých městech, u jezera nebo na hradě. Na místech, která jsou pohodlně dostupná letecky i autem.
Cena svatebního obřadu od
20 374 Kč

Pronájem gondoly v ceně. Pro svatbu s hosty příplatek za větší loď.
Základní cena 799EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Oblasti: Itálie

Svatba v Římě, který patří mezi nejkrásnější města na světě a kde se konají svatby civilní i církevní. Řím je pohodlně dostupný letecky i případně autem.
Svatba od
25 245 Kč
Svatební cesta od
Cena na vyžádání
Svatba v severní Itálii, která je pohodlně dostupná letecky i autem a kam můžete pozvat všechny své blízké.
Svatba od
20 374 Kč
Svatební cesta od
Cena na vyžádání
Svatba v Toskánsku, v kraji malebných kopečků, vinic a olivových hájů, kam můžete pozvat všechny své blízké.
Svatba od
29 070 Kč
Svatební cesta od
Cena na vyžádání

Itálie

Itálie patří mezi oblíbené turistické destinace v létě i v zimě. Je to země zosobňující vášnivé city, romantiku a hřejivé slunce. Itálie je zkrátka jako stvořená pro den, kdy si dva zamilovaní řeknou své „Ano“.

Itálie je jedinečnou zemí mnoha tváří, a díky tomu zde každý najde své vysněné místo pro svatbu. Středozemní moře, tyrkysová jezera, venkovská krajina či starobylá města vytvářejí jedinečnou atmosféru pro svatební den a krásné fotografie.

Itálie je pohodlně dostupná autem i letecky. Je proto ideální pro snoubence, kteří si přejí upořádat svatbu na jedinečném místě, a přitom chtějí pozvat své nejbližší. Vaši přátelé a rodina se na svatbu mohou vydat jen na prodloužený víkend, nebo v Itálii strávit rovnou celou dovolenou. Svatby v Itálii se často konají právě tam, kam snoubenci a jejich blízcí jezdí pravidelně každý rok a mají to tam rádi.

Itálie je jednou z destinací pro svatbu ve Středomoří, která je právně platná. Svatební místa zde stanovují italské úřady, proto se svatby v Itálii většinou konají v historických síních a interiérech. Máme pro vás ale také krásná svatební místa pod širým italským nebem.

Nechte se inspirovat krásou přírody i kulturního dědictví. Vybíráme pro vás jen jedinečná svatební místa v Itálii, známá i neznámá.

Svatba v severní Itálii je pohodlně dostupná a může být přesně v takovém stylu, jaký si představujete: svatba na Lago di Garda na některém z romantických hradů s výhledem na jezero, svatba na pláži známých letovisek Bibione, Lido di Jesolo nebo Caorle. Dále samozřejmě svatba v Benátkách nebo třeba v historickém paláci městečka Chioggia, nazývaném „Malé Benátky“. Pokud máte rádi romantické příběhy, vyberte si svatbu ve Veroně, v některém z krásných paláců, spojených s příběhem věčné lásky Romea a Julie.

Symbolem italské romantiky je také Toskánsko, malebná krajina zelených kopečků, vinic a cypřišových hájů, se starobylými městečky a vesničkami. Svatba v Toskánsku se koná v historických svatebních síních, v zahradách pod širým nebem, nebo třeba na hradě či v odsvěceném starobylém klášteře pod širým nebem.

Místem pro církevní svatbu v Itálii je Řím, světoznámé Věčné město, které každý rok na svatbu vítá snoubence z celého světa. Církevní a civilní svatby v Římě se konají v jeho centru, nebo v  blízkém okolí, ve slavných městečkách, jako je např. Tivoli, či na hradech římského venkova.

Romantickým místem pro luxusní svatbu v Itálii je Costiera Amalfitana, neboli Amalfitánské pobřeží. Slunná Kampánie nabízí krásná svatební místa na vysokých útesech, s výhledem na moře, terasové středomořské zahrady a červené střechy vesniček a kostelíků.

Prožijte svou svatbu v Itálii na romantickém místě a ve vašem jedinečném stylu!

Celoročně se svatby v Itálii konají ve svatebních síních historických měst. Svatba v Itálii se tak může konat i v zimě, a např. svatbu na Lago di Garda nebo ve Veroně můžete spojit se svatební cestou na horách.

Svatby na pláži a v dalších lokalitách pod širým nebem se s ohledem na počasí konají od května do října.

Itálie je dostupná letecky cca za 1-1,5hod., autem cca 8-12 hod. dle konkrétního svatebního místa.
Euro
+0100
Italština

Svatba v Itálii se koná jako právně platná civilní či církevní, pro kterou snoubenci vždy dodají potřebné dokumenty.

V Itálii se také může konat svatba symbolická (tedy bez legalit), např. jako romantický obřad obnovy manželského slibu při výročí svatby

Svatba v Toskánsku na pláži, na krásném ostrově s křišťálovým mořem. To je svatba na Elbě, která bude neobyčejným zážitkem pro vás i vaše hosty.
Cena: 50 745 Kč

Pronájem místa již od 250EUR dle termínu a svatebního místa. Ve vrcholné sezóně červenec-srpen je příplatek k svatbě 200EUR.

Svatba na horách v severní Itálii, kterou si užijete v zimě i v létě. To je svatba v Bormio, v romantickém městečku v Alpách.
Cena: 47 685 Kč

Pronájem místa již od 300EUR dle termínu a svatebního místa

Tivoli nedaleko Říma je známé po celém světě svými krásnými antickými vilami a zahradami s fontánami. Svatba v Tivoli se koná ve zdobené historické obřadní síni bývalého kláštera.
Cena: 25 245 Kč

Pronájem místa již od 300EUR dle termínu svatby.
Základní cena 990EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Benátkách, v legendárním městě plném romantiky. Právně platná svatba se koná v Paláci Cavalli přímo u vodního kanálu Canal Grande.
Cena: 25 474 Kč

Pronájem svatebního místa již od 600EUR dle termínu svatby.
Základní cena 999EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba na Lago di Garda v severní Itálii, u modrého jezera v Alpách. To je svatba v Torri del Benaco, na krásném historickém hradě.
Cena: 28 024 Kč

Pronájem svatebního místa již od 488EUR dle termínu svatby + 120EUR turistický poplatek městu
Základní cena 1.099EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Toskánsku pod širým nebem nedaleko moře, v krásné atmosféře bývalého kláštera. To je civilní svatba v San Benedetto.
Cena: 50 235 Kč

Pronájem místa již od 1.000EUR dle termínu svatby.
Základní cena 1.970EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Toskánsku v nádherném městě Pienza, které je chráněnou památkou UNESCO. Svatba se koná v historické síni.
Cena: 30 090 Kč

Pronájem místa již od 600EUR dle termínu svatby.
Základní cena 1.180EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Romantická svatba v Toskánsku v zahradách nebo ve svatební síni. To je svatba v Santa Collina, v malebném městečku mezi vinicemi a piniovými háji.
Cena: 29 070 Kč

Pronájem místa již od 350EUR dle termínu a místa svatby.
Základní cena 1.140EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Římě, v historickém centru nedaleko Colossea a Caracallových lázní. To je svatba ve Vignola Mattei, v kostelíku, který byl odsvěcen pro civilní svatby.
Cena: 25 245 Kč

Pronájem místa již od 1.200EUR dle termínu svatby.
Základní cena 990EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba ve zdobené historické síni nebo v zahradách pod širým nebem. To je svatba na hradě Theodoli nedaleko Říma.
Cena: 25 245 Kč

Pronájem místa již od 200EUR dle termínu svatby.
Základní cena 990EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Římě, který patří mezi nejkrásnější města na světě a kde se konají svatby civilní i církevní. Řím je pohodlně dostupný letecky i případně autem.
Svatba od
25 245 Kč
Svatební cesta od
Cena na vyžádání
Svatba v severní Itálii, která je pohodlně dostupná letecky i autem a kam můžete pozvat všechny své blízké.
Svatba od
20 374 Kč
Svatební cesta od
Cena na vyžádání
Svatba v Toskánsku, v kraji malebných kopečků, vinic a olivových hájů, kam můžete pozvat všechny své blízké.
Svatba od
29 070 Kč
Svatební cesta od
Cena na vyžádání

Církevní svatba Štefánie & Daniela v kostele Santa Costanza v Římě

Dobrý deň prajem, ďakujeme veľmi pekne:)

Štefánia

Snoubenci Štefánia a Daniel si pro svou církevní svatbu v Itálii vybrali Řím a antický chrám Santa Costanza. Po obřadu se fotografovali u známých římských památek. Na svatební cestu novomanželé zůstali v luxusním Grand Hotelu Parco dei Principi 5* – svatba v Itálii.

Právně platná svatba Lenky a Martina, Itálie, Tivoli

Mockrát děkujeme, paní Bočková! S Vaší kolegyní jsme byli velmi spokojeni! A máme krásné zážitky z dnů zde strávených.

Lenka a Martin

Romantická svatba Lenky a Martina se konala nedaleko Říma, v krásném Tivoli. Na obřad snoubenci pozvali také všechny své blízké. Novomanželé se také fotografovali ve světoznámých zahradách s fontánami Villy d´Este. V Římě pak strávili líbánky v luxusním hotelu Raphael Roma 5* – svatby v Itálii.

Církevní svatba v Římě Dany a Juraje v chrámu Santa Costanza, Řím, Itálie

Dobry den p.Bockova,
chceli by sme Vam velmi pekne podakovat za organizaciu svadby! Svadba bola velmi pekna a podla nasich predstav 🙂
Taktiez by sme sa chceli podakovat nasej koordinatorke Eve, ktora bola velmi prijemna, ustretova a hlavne velmi profesionalna!
Este raz dakujeme za vsetko, co ste pre nas spravili, pre nas krasny svadobny den!

Dana a Juraj

Dana a Juraj si řekli své ANO v Římě, při církevním obřadu v antickém kostele Santa Costanza. Do Říma za snoubenci dorazili také jejich blízcí. Po obřadu se novomanželé fotografovali u slavných památek Věčného města – svatba v Itálii.

Svatba Martiny & Jindřicha, Benátky, Itálie

Dobrý den 🙂 Moc děkujeme! Všechno bylo super!!!!!! A paní fotografka, ta byla úplně famózní!!! :-)))))

Martina

Svatba Martiny a Jindřicha ve stylu “Jen My Dva” se konala v romantické atmosféře italských Benátek. Právně platný svatební obřad v Benátkách probíhal v historickém paláci nedaleko legendárního Ponte di Rialto. Novomanželé se poté vydali na krásnou projížďku Benátkami na tradiční gondole – svatba v Itálii.

Svatba u moře Martiny a Jakuba v italském Bibione

Dobrý den, děkujeme Vám za nádherný zážitek, bylo to okouzlující. Jsme nadšení a máme nádherné vzpomínky na celý život. S paní Magdou byla úžasná spolupráce i Vám velký dík.
Vaše agenturu budeme doporučovat.

S přáním hezkého dne,

Martina

Martina a Aleš si pro svou svatbu u moře vybrali italské Bibione, protože je pohodlně přístupné i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala na pláži jaderského moře dne 17.7. Všichni si svatbu a pobyt u moře krásně užili.

Svatba v Itálii Anety a Michala v romantických Benátkách

Hani, moc děkujeme za organizaci, vše se nádherně vydařilo! Krásný zážitek na celý život!
S pozdravem Aneta a Michal

Aneta a Michal

Aneta a Michal si přáli romantickou svatbu v Benátkách, kterou by si užili se svými nejbližšími. Svatební obřad jsme spojili s plavbou na krásné dřevěné loďce a všichni si tak vychutnali slavnostní den i krásné výhledy na celé Benátky. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatba v Itálii Drahomíry a Zdeňka ve slavném Tivoli u Říma

Dobrý večer Hanko děkujeme za gratulaci a mnohokráte děkujeme za vyřízení naší svatby která proběhla perfektně a jsme opravdu nadšení a šťastní děkujeme. Celý den byl výjimečný a krásný díky Vaší a Evy skvěle odvedené práci děkujeme. Užíváme si italskou pohodu dnes s památkami Říma a v tuto chvíli u dobrého vína. Přejeme i Vám pohodový večer a za vše moooooc děkujeme

Zdeněk

Drahomíra a Zdeněk si přáli romantickou a pohodovou svatbu v Itálii se svými nejbližšími. Svatba se konala 26. dubna ve světoznámém městečku Tivoli u Říma. Novomanželé se samozřejmě fotografovali v pohádkových zahradách a svatbu oslavili výbornou hostinou přímo v Tivoli. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Michaly a Jána v romantickém Tivoli u Říma

Dobry den pani Bockova,

dakujeme este raz! Dakujeme Vam za organizaciu a vsetky informacie! Velmi sa nam ten den vydaril – vdaka Vam a velka vdaka aj pani Eve, ktoru velmi pozdravujeme!!!
Dakujeme este raz aj za darcek, ktory nas velmi potesil!!!
Skoda len, ze to tak rychlo ubehlo.
Budeme teda cakat na postu so sobasnym listom a dalej poriesime u nas na matrike.
Tesime sa uz aj na fotografie.
Este raz velke DAKUJEME! My sme si to uzili!!!
Prajeme Vam vela spokojnych neviest a zenichov!!!
pekny den este prajem.

Michala

Michala a Ján si přáli malou intimní svatbu v Itálii jen se svými nejbližšími. Jako místo pro svatbu si zvolili legendární městečko Tivoli u Říma, kde se svatební obřad konal v bývalém klášteře, v krásné slavnostní síni. Všichni se poté fotografovali v malebných uličkách Tivoli. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Anny a Tomáše na hradě Theodoli u Říma

Zdravíme… 😀

Ďakujeme Vám za všetko,ďakujeme Pani Evke, že nás podržala v nepríjemnej situácii, za ktorú sme si mohli sami. Chceme sa jej tymto ospravedlniť za komplikacie a že nám pomohla-VEĽKÉ ĎAKUJEM.

Anna & Tomáš

Anna a Tomáš si přáli svatbu v Itálii na klidném a romantickém místě, kde by si užili pohodový svatební den se svými nejbližšími. Svatba se konala na hradě Theodoli u Říma, a i když nám snoubenci ve svatební den trochu zaspali, všechno se podařilo krásně zvládnout a Anna s Tomášem si řekli své šťastné ANO 🙂 Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Ireny a Jana, Sala Rossa v Římě

Paní Hano, velmi ráda bych Vám poděkovala za skvělou spolupráci, bezvadnou komunikaci… jste pro tuto práci dokonalá a já osobně jsem moc ráda, že jste řídila celkovou koordinaci svatby. Pokud bych si mohla vybrat, svěřila bych i péči o náš svatební den jenom Vám.

Ještě jednou moc velké díky a přeji Vám hodně dalších úspěchů!

Irena 🙂

Irena

Irena a Jan si přáli elegantní a jedinečnou svatbu v Itálii, která bude jen pro ně dva. Zvolili si svatbu v krásném Červeném sále – Sala Rossa na Kapitolu, přímo v srdci starobylého Říma. Novomanželé se pak také fotografovali u slavných římských památek. Novomanželům přejeme všechno nejlepší!