CK YachtWedding

SVATBA NA PLÁŽI

Nejoblíbenější svatební balíčky pro svatbu na pláži od roku 2008

Inspirujte se našimi výhodnými cenovými balíčky pro svatby na pláži na těch nejkrásnějších místech v zahraničí pro právně platnousymbolickou svatbu, nebo třeba obnovu svatebního slibu při výročí svatby.

Nabízíme benefity pro novomanžele a výhodné slevy až 100% pro nevěstu na svatební cestu. Garance nejnižší ceny při nejvyšší kvalitě.

Jednotlivá místa jsme osobně navštívili a velmi dobře je známe. Rádi Vám dobře poradíme a pomůžeme s výběrem.

Mauricius

Ostrov Maurícius je ideálním místem pro dokonalou svatbu na pláži a svatební cestu v exotice. Kromě nádherné a členité přírody a příjemných pláží Indického oceánu nabízí Mauricius také nejlepší a největší slevy a výhody pro novomanžele jak pro právně platnou svatbu, tak i pro svatební cestu a výročí svatby.
Svatba od
ZDARMA
Svatební cesta od
30 352 Kč

Seychely

Svatba na Seychelách, na světoznámých exotických ostrovech v Indickém oceánu. Čeká vás svatba na písečné pláži ostrova Mahé, La Digue, Praslin a dalších ostrůvcích v tropickém ráji.
Svatba od
12 540 Kč
Svatební cesta od
34 941 Kč

Maledivy

Divukrásné Maledivy jsou malým korálovým královstvím tisíce ostrůvků a bělostných pláží.
Svatba od
14 300 Kč
Svatební cesta od
43 804 Kč

Řecko

Svatba na pláži a svatební cesta v Řecku, bájné zemi tří moří. Podobně jako svatba v Chorvatsku nebo Itálii je i Řecko pohodlně dostupné letecky a i sem můžete na svou svatbu vzít všechny své blízké, kteří mohou svatbu využít i jako příjemnou záminku pro dovolenou u moře.
Svatba od
17 072 Kč
Svatební cesta od
Cena na vyžádání

Itálie

Svatba v Itálii, v zemi, která zosobňuje vášnivé city, romantiku a slunce. Čeká vás svatba na pláži, ve světoznámých městech, u jezera nebo na hradě. Na místech, která jsou pohodlně dostupná letecky i autem.
Svatba od
25 622 Kč
Svatební cesta od
Cena na vyžádání

Chorvatsko

Díky tomu, že je Chorvatsko snadno dostupné a téměř na dosah ruky, je ideální svatební destinací pro vás, kteří sníte o svatbě u moře s vůní piniových hájů a chcete mít všechny své blízké s sebou.
Svatba od
33 060 Kč
Svatební cesta od
Cena na vyžádání