CK YachtWedding

Petra & Jiří

Svatba na Mauriciu Petry a Jiřího v krásném plážovém resortu Marriot Le Méridien Ile Maurice 4*+

Dobrý den, 

moc děkujeme! 

Svatba, pobyt i celý Mauricius byl naprosto úžasný, byl to nádherný zážitek a moc jsme si to užili! Delegátka Staňka byla skvělá, ochotná a pomohla i s dětmi, ty si ji hned oblíbily :-). Prostě vše naprosto skvělé, moc jí ještě jednou dodatečně děkujeme! V hotelu byl taky personál skvělý, všichni byli milý, usměvavý a vycházeli vstříc, nemáme jedinou výtku, a pokud byl nějaký problém, tak vše hned vyřešili. Nadir jako hotelový svatební koordinátor taky super. Teď ještě čekáme na fotografie ze svatby od Nata & Jude, zatím jsme je neviděli, tak nemohu posoudit, ale při focení byli skvěle sehraný a moc milý. 

Jinak hotel super, pláž jsme měli vždycky skoro sami pro sebe, moře teplé, počasí úplně ideální. Byli jsme i na dvou výletech, na plavání s delfíny, to byl pro děti i pro nás úžasný zážitek, můžu doporučit. A pak jsme jezdili i samostatně po celém ostrově, i s dětmi se to dalo skvěle zvládnout. 

Svatba, jedním slovem nádherná, moc jsme si to užili! 

Ještě jednou moc děkujeme za vše!!

Petra s rodinou

Petra a Jiří si naplánovali svatbu na Mauriciu tak trochu last minute, pouhých 6 týdnů předem. Měli ale hned jasno v tom, že jejich resortem snů bude  Marriot Le Méridien Ile Maurice 4*. Všechno jsme krásně stihli připravit a svatba v altánu nad pláží se konala 17. května, také s dětmi jako družičkami. Celá rodina si tak užila pobyt na nekonečné písečné pláži Marriottu. Novomanželům blahopřejeme!