CK YachtWedding

Santorini

Řecko, Středomoří

Santorini patří k nejslavnějším řeckým ostrovům a také k nejvíce luxusním místům pro svatbu v celém Středomoří. Podle legend je ostrov ztracenou Atlantidou. Svatba na Santorini se koná na svatebních terasách vysoko na útesech s dechberoucím výhledem na kalderu.

Santorini

Svatba na Santorini, které je bájnou ztracenou Atlantidou. Svatby na Santorini se konají na vysokých útesech s krásným výhledem na moře a kalderu.
Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Santorini

Svatba na malebném řeckém ostrově Santorini se odehrává na svatebních terasách vysoko na útesu, který vystupuje z moře až do výšky několika set metrů. Dramatičnost hnědých skalisek podtrhuje jedinečný ráz ostrova, jehož pýchou je nádherný výhled na kalderu. Střed původního ostrova se díky sopečnému výbuchu sopky Théra před cca 3600 lety propadl do moře a z původního ostrova zbylo jen několik obvodových ostrovů. Postupně ve středu kaldery povstaly z moře dva vulkanické ostrůvky, které dotvářejí jedinečnost laguny. 

Santorini je často považováno za legendární ztracenou Atlantidu, kterou hledají romantičtí dobrodruzi už od dob antiky.

Ostrov zdobí unikátní běloskvoucí krychlovité domečky a tradiční bílé kostelíky s modrými střechami, které se mačkají na útesu nad sebou. Z útesu můžete pozorovat západ slunce, který je skutečně krásnou podívanou. Ten nejznámější, o kterém básní celý svět, na vás čeká ve vesničce Oia. Na Santorini můžete dokonce prožít magickou svatbu se západem slunce. 

Hlavním městečkem ostrova je Fira, kam se odkudkoli z ostrova dostanete do 20 minut. Ve Fiře si můžete užít nákupy, procházky i posezení v restauraci s výhledem. Můžete se odtud vybrat po hřebenu útesu do Firostefani a Imerovigli, což jsou luxusní vesničky s úžasnými hotely, kde se také nachází většina našich svatebních míst.

Santorini má široké dlouhé pláže s černým pískem nebo oblázky, ale najdete tam také tzv. Bílou a Červenou pláž, které stojí za to navštívit. Ve vnitrozemí se můžete vydat do malebných vesniček, jejichž starobylé části nazývané Kastelli svými úzkými uličkami a zákoutími připomínají opevněné pevnůstky. Hlavním městečkem ostrova je Fira, kam se odkudkoli z ostrova dostanete do 20 minut. Ve Fiře si můžete užít nákupy a nekonečně romantické procházky po hřebenu útesu do vesniček Firostefani a Imerovigli. Cestou se můžete zastavit k posezení, večeři či drinku ve zdejších podnicích s krásným výhledem na kalderu.

Svatba na Santorini se nejčastěji koná na svatebních terasách, které jsou rozeseté na útesu nad mořem. Liší se zejména kapacitou a výhledem, který je ale nádherný odevšad. Můžete tak prožít intimní obřad ve dvou, svatbu s pár nejbližšími nebo pravou velkou řeckou svatbu. Své “ano” si zpravidla řeknete pod elegantním svatebním altánkem (gazebo) se splývavými látkami, které dotváří dojem luxusu a úžasně zapadá do čistého konceptu svatby na Santorini s dechberoucím výhledem. Doporučujeme altánek dozdobit květinami, což ještě umocní celý zážitek. Santorini je pověstné svým vínem, které si můžete dopřát jako přípitek při svatební hostině. 

Svatebních míst na Santorini je k výběru mnoho a liší se zejména svou kapacitou, protože většina z nich má krásný výhled na moře. Oblíbeným místem pro svatbu na Sanotirni je zejména Santorini Gem s krásnou dekorací, dále Andromeda Villas, Dana Villas, Petit Palace, Santa Irini nebo Andronis Luxury Villas, místo ideální pro komorní svatbu.

Pokud na svou svatbu chcete pozvat své blízké a přátele, pak je vhodným místem pro obřad např. Le Ciel Santorini, La Maltese nebo santorinské vinařství Santo Wines, které leží pár minut jízdy od hlavního města Fira a kde díky rozlehlé terase můžete mít nejen velkolepou řeckou svatbu, ale také i tradiční řeckou svatební hostinu pro všechny své svatební hosty.

Prožijte svou romantickou pohádkovou svatbu na Santorini, legendárním řeckém ostrově, který se celosvětově drží na předních příčkách nejkrásnějších míst pro svatbu na světě.

Svatby na Santorini se s ohledem na počasí konají v letní sezóně, od půlky května do konce října.

Letecky cca 2 hodiny.
Svatba v Řecku na Santorini, na některém z krásných míst na vysokých útesech s výhledem na moře.
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba na Santorini v Santa Irini probíhá na svatební terase s dechberoucím výhledem na kalderu.
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba na Santorini v Santorini Gem na terase s pohádkovým výhledem na kalderu, útesy a bílé domečky.
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba na Santorini v Rocabella Luxury Suites s výhledem na kalderu a městečko Oia
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba na Santorini v Andromeda Villas se koná na krásné terase, která se nachází na útesu s výhledem na kalderu a městečko Oia.
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba na Santorini ve Venetsanos Winery se koná ve vinařství na doslova pohádkové svatební terase vysoko na útesu.
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba na Santorini v Dana Villas probíhá na skutečně nádherné svatební terase s úchvatným výhledem na kalderu.
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba na Santorini na svatebním místě Ilioperato probíhá na příjemné svatební terase, která se nachází na útese v klidné lokalitě luxusní vesničky Imerovigli.
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba na Santorini v Le Ciel se koná na svatební terase, která se nachází v klidné lokalitě ostrova.
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba na Santorini v hotelu Suites of the Gods se koná na unikátní svatební terase vysoko na útesu.
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba Adély a Radka v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den, Jano,
děkuji za Váš email. Svatba proběhla v naprostém pořádku. Bylo to nádherné místo, obřad byl krásný a dojemný.
Mnohokrát děkujeme za celkovou organizaci a za umožnění říci své „NE“ na tak krásném místě.
Ještě jednou děkuji.

Adéla

Adéla a Řadek si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 19.9. na útesu s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba Terezy & Ondřeje v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den paní Bočková,

svatba i náš pobyt na Santorini proběhl v naprostém pořádku, a řekla bych, že to všechno dokonce předčilo naše očekávání. Byli jsme velmi spokojení i s volbou hotelu, s tak ochotným personálem jsem se snad ještě nesetkala a to už mám procestovanou řadů míst nejen v Řecku. Musím pochválit velmi schopnou paní delegátku, která se starala o průběh obřadu a zajistila nám tím nezapomenutelný zážitek. Na závěr bych, za nás oba, ráda poděkovala především Vám za dosavadní skvělou spolupráci!

Děkuji.

S pozdravem a přáním příjemného dne,

Tereza

Tereza

Tereza a Ondřej si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli na útesu s impozantním výhledem na moře, na terase hotelu Ilioperato 4*+ v Imerovigli, kde také strávili svou svatební cestu.

Svatba Anety a Petra v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Moc děkujeme celému týmu YachtWedding za zprostředkování našeho nádherného svatebního dne.❣
Vše bylo perfektně zorganizované a my jsme si tak mohli užít bezstarostnou,pohodovou svatbu na romantickém Santorini 🇬🇷
Byl to opravdu zážitek na celý život ❤
Děkujeme !!!

Aneta

Aneta a Petr si pro svou symbolickou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 29.5. na útesu v Andromeda Villas v Imerovigli s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba Valérie & Petera v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý deň,

ospravedlňujem sa za oneskorenú odpoveď, ale chvíľu trvalo než sa po príchode všetko utriaslo 🙂

Ďakujeme za milé želania a tiež za perfektnú organizáciu celej svadby, vďaka vám to bol krásny zážitok pre všetkých zúčastnených! Slečny delegátky boli veľmi milé a ochotné a o všetko bolo postarané.

Určite vás budeme odporúčať aj našim známym! 🙂

Ešte raz ďakujeme!

Valéria

Valéria a Peter si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli na útesu s impozantním výhledem na moře, na terase Santorini Gem.
Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

foto: Kapetanakis Studios

Svatba Gabriely a Lukáše v Řecku v Santa Irini na pohádkovém Santorini

My děkujeme celému vašemu týmu za naplánování krásné svatby, na kterou budeme celý život vzpomínat. Ten den byl naprosto dokonalý a vše proběhlo dle představ, za což Vám moc děkujeme. Musíme pochválit také lidi, kteří nás měli na Santorini na starost. Vizážistka Jozefina, koordinátorka Šárka a fotograf, všichni byli naprosto perfektní. Také hotel byl skvělý, všichni jsme byli spokojení a Santorini nás celkově nadchlo.

Gabriela

Gabriela a Lukáš si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 6.9. na útesu ve Villa Irini s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

foto: Sergey Drobotenko

Svatba v Řecku na Santorini

Dobrý den,
děkujeme mockrát.. Svatba byla nádherná…jinak byl celý týden užasnýýý a nezapomenutelný mockrát děkujeme za vše !!!
At se vám daří…do přílohy zasílám pár fotografií…
Mějte se krásně

Daniela

Daniela a Jakub si na svou krásnou svatbu na Santorini pozvali také svou rodinu a přátele. Obřad se konal na útesu s výhledem na moře a kalderu, v exkluzivním Andronis Luxury Suites. Novomanželé strávili svatební cestu na úžasném místě v Krokos Villas.

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David

Veronika a David si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli při západu slunce dne 25.6. na útesu v Andromeda Villas s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba Renáty a Matěje v Řecku v St. Irini na pohádkovém Santorini

Pozdravujeme cely tim Yachtwedding, vcera sme sa vratili zo Santorini.
Svadba bola uzasna a perfektne zorganizovana vasim timom zaco sme nesmierne vdacni.

Renáta

Renáta a Matěj si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 10.7. na útesu v Santa Irini s impozantním výhledem na moře za účasti svých nejbližších. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Novomanželům děkujeme a přejeme vše nejlepší!

Svatební foto: STL Photo

Svatba Michaely a Jiřího v Řecku v St. Irini na pohádkovém Santorini

Dobrý den pane Ulrichu,
moc rádi bychom vám poděkovali za zprostředkování svatby na úžasném Santorini, vše proběhlo skvěle a máme jen a jen krásné vzpomínky.
Hned bychom jeli znovu 🙂
Teď už se těšíme fotky až je budeme moci ukázat těm, kteří se svatby nezúčastnili.

Děkujeme za návod, co se týká dokumentů, už je to v běhu 🙂

Přejeme krásný den.

Michaela & Jiří

Michaela a Jiří si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 1.10. na útesu v Santa Irini s impozantním výhledem na moře za účasti svých nejbližších. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba Kristýny a Jiřího v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,
děkujeme. Bylo to tam moc hezké a vše se povedlo jak mělo.

Kristýna

Kristýna a Jiří si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli při západu slunce dne 4.10. na útesu v Andromeda Villas s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.