CK YachtWedding

Zakynthos

Řecko, Středomoří

Zakynthos je nejjižnějším a třetím největším z Jónských ostrovů, které prosluly průzračně modrým mořem. V zimním období zde často prší a díky tomu je ostrov zelený i v horkém létě. Už od prvních květů divokých hyacintů na jaře se pak Zakynthos rozvoní květy a bylinkami, proto mu jeho obyvatelé dali jméno „Ostrov vůní“.

Zakynthos

Zakynthos je nejjižnějším a třetím největším z Jónských ostrovů, které prosluly průzračně modrým mořem.
Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Zakynthos

Svatba na Zakynthosu, romantická svatba na „Ostrově vůní“

Svatba na malebném ostrově a přitom v Evropě, doslova pár hodin letu od Vás. To je svatba na Zakynthosu, řeckém ostrově, o jehož krásách psal už antický básník Homér.

Zakynthos je nejjižnějším a třetím největším z Jónských ostrovů, které prosluly průzračně modrým mořem. V zimním období zde často prší a díky tomu je ostrov zelený i v horkém létě. Už od prvních květů divokých hyacintů na jaře se pak Zakynthos rozvoní květy a bylinkami, proto mu jeho obyvatelé dali jméno „Ostrov vůní“.

Pokud pro svou svatbu v Řecku hledáte zejména přírodní romantiku, Zakynthos by se mohl stát vaším svatebním ostrovem. Kvůli zemětřesení v roce 1953 zde nezůstalo mnoho antických památek, zato však ostrov nabízí krásnou přírodní scenérii.

Na jihu a východě ostrova převažují písčité pláže, západ Zakynthosu je naopak hornatý a pobřeží lemují strmé útesy, odkud je romantický výhled na západy slunce. Nachází se zde také proslulá pláž Navagio s vrakem pašerácké lodi. Na severu a jihu ostrova moře v útesech vyhloubilo působivé jeskyně.

Právně platná svatba na Zakynthosu se koná na mnoha romantických místech. Vyberte si svatbu na pláži, v zahradním altánu, na soukromé terase s výhledem na moře, kde vás nebude nikdo rušit. Nebo v prostředí řecké taverny hned u pláže, kde můžete pohodlně navázat na svatební hostinu s přáteli a rodinou, společné svatební fotografování a krájení svatebního dortu.

Svatební perličkou ostrova Zakynthos je malý privátní ostrůvek Cameo, kde můžete mít svůj svatební obřad. Cameo leží mezi letovisky Agios Sostis a Aganas a s pevninou je propojen dlouhým dřevěným molem. Samotný svatební obřad se koná na oblázkové pláži. Ostrov si můžete pronajmout celý a mít tak pro svatbu naprostý klid a soukromí.

Prožijte svou romantickou svatbu na Zakynthosu, který si pro jeho krásný oblíbil i bájný král Odysseus.

Pro svatbu na Zakynthosu je vhodné období od konce května do poloviny října. Svou svatbu na pláži v Evropě tak můžete mít i na podzim.

Nejteplejšími měsíci jsou červenec a srpen, kdy mohou teploty vystoupat až na 45 °C.

letecky cca 2,5 hodiny
Svatba v Řecku na ostrově Zakynthos, v soukromí terasy s krásným výhledem na moře. Při jasném dni odsud dohlédnete až na pobřeží Peloponésu!
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba v Řecku na ostrově Zakynthos v areálu taverny Vardiola, kde si dáte rovnou svatební oběd nebo večeři.
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka a svatební večeře v taverně Vardiola.

Svatba v Řecku na ostrově Zakynthos, na pláži, v zahradách nebo na terase The Bay
Cena: Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba na pláži Nicol a Jakuba, ostrov Zakynthos, Řecko

Dobrý večer, ďakujem vám velmi pekne 🙂 Bola to krásna svadba. :)) Máme nádherné spomienky jak na svadbu tak na celú dovolenku. Som strašne šťastná, že to tak vyšlo a už to máme za sebou konečne. Naozaj vám velmi pekne ďakujem za všetko. Vela to pre mňa znamená. Bola ste tak zlatá ku mne aj ku všetkým tým mojím otázkam 😀 strašne moc vám ďakujem. Ste skvelá vo svojej práci 🙂 všetko dobré do života vám prajem 😉

Nicol

Svatba v Řecku Nicol a Jakuba se konala na pláži v lokalitě Alykes – Alikanas na krásném ostrově Zakynthos v Jónském moři. Novomanželé strávili romantickou svatební cestu na Zakynthosu – svatba v Řecku.

Svatba na pláži Jany a Martina, Alexandra Beach, Zakynthos, Řecko

Bylo to moc pěkně, byli jsme spokojeni.
S měsíčním odstupem můžeme potvrdit, že to byla skvělá volba 🙂

Jana & Martin

Svatba v Řecku Jany a Martina se konala na pláži Alexandra Beach na krásném ostrově Zakynthos v Jónském moři. Novomanželé strávili romantickou svatební cestu na Zakynthosu, v luxusním resortu Eleon Grand Resort and Spa 5* – svatba v Řecku.

Svatba na pláži Ivany a Marka, ostrov Zakynthos, Řecko

Svatba v Řecku Ivany a Marka se konala na pláži v lokalitě Alykes – Alikanas na krásném ostrově Zakynthos v Jónském moři dne 25.6.
Novomanželé strávili romantickou svatební cestu na Zakynthosu – svatba v Řecku.
Novomanželům blahopřejme!

Foto: delegát YachtWedding na mobilní telefon

Svatba na Zakynthosu na ostrůvku Cameo, Michaela a Tomáš

Zdravim 🙂
Moc Vam dekuji za blahoprani 🙂
Uzili jsme si to uzasne, dekujeme, myslim, ze lepe jsme se rozhodnout nemohli 🙂 presne jak jsme s vysnili, takze my jeste jednou diky 🙂
S pozdravem

Míša

Michaela a Tomáš si vybrali pro svou svatbu v Řecku slunečný ostrov Zakynthos. Svatební obřad se konal na kouzelném ostrůvku Cameo s legendárním dlouhým dřeveným molem. Na svatbu dorazili také jejich blízcí a všichni si užili krásnou dovolenou na pláži.

Svatba v Řecku Soni a Marka na pláži na Zakynthosu

Dobry den Hana 

Este raz Vám Dakujeme a prajeme pekny den 🙂 

Soňa

Soňa a Marek si přáli romantickou svatbu na pláži v Řecku, jen pro ně dva a jejich nejbližší. Zvolili si svatební cestu a svatbu na Zakynthosu, kde se svatba konala na pláži za krásného slunečného dne. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Renaty a Roberta na ostrůvku Cameo na Zakynthosu

Dobrý den,

velice děkujeme za přání. Na místě bylo vše v pořádku a vše proběhlo tak, jak bylo domluveno 🙂

Renata

Renata a Robert si přáli svatbu na světoznámém ostrůvku Cameo na Zakynthosu. Malý privátní ostrůvek Cameo má krásné dlouhé dřevěné molo, po kterém snoubenci přichází, a svatba se zde konala na malé písečné pláži pod širým nebem. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku na Zakynthosu Nikoly a Lukáše dne 8.8. na ostrůvku Cameo

Dobrý den, Haničko,
moc se omlouvám za opožděnou reakci, ale ty návraty z dovolených jsou těžké… Sama to jistě znáte.:-o
Předně bych Vám ráda moc a moc děkovala za Vaši pomoc, vstřícnost a milé jednání při zařizování naší svatby.:-) Vše bylo naprosto skvělé. Pan Dvořák, který měl naši svatbu na Zakynthosu na starosti, byl naprosto perfektní a moc milý a s panem fotografem byla velká legrace. Jednu malou chybičku to sice mělo, neboť se paní květinářce bohužel nepodařilo sehnat frézie, takže nakonec byly růže, ale kytička určitě není na svatbě to nejdůležitější…;-) Takže naše svatba se opravdu vydařila! Já i (teď už) manžel, jsme si to moc a moc užili a máme opravdu na co vzpomínat.:-)

Nikol

Nikol a Lukáš si pro svou svatbu v Řecku vybrali magické datum plné osmiček. Romantická svatba se konala na Zakynthosu, na jednom z nejoblíbenějších míst pro svatbu, kterým je ostrůvek Cameo v Agios Sostis. Novomanželé si užili také krásnou svatební cestu u moře. Svatba v Řecku

Svatba Karolíny & Jiřího v Řecku, Zakynthos na ostrůvku Cameo

úplně super a jsme spokojeni.

Jiří

Karolína a Jiří si pro svou svatbu v Řecku vybrali krásný ostrov Zakynthos. Na svatbu pozvali všechny své blízké a přátele a pronajali si na svatbu zcela privátně malebný ostrůvek Cameo. Všichni pak strávili dovolenou na pláži v resortu Palmyra Argassi, novomanželé zůstali ještě o týden déle v resortu Zante Park.

Svatba na pláži Ivy a Miroslava, Cameo Island, Zakynthos

Náš svatební den jsme se rozhodli užít zcela netradičně – u moře v zahraničí. Touto cestou bychom chtěli poděkovat agentuře YachtWedding za bezstarostné zorganizování naší krásné svatby v Řecku. Velký dík patří také paní Mgr. Haně Bočkové za milou komunikaci s námi a doporučení úžasného resortu na Zakynthosu.

Iva & Miroslav

Romantická svatba na pláži Ivy a Miroslava se konala na kouzelném ostrůvku Cameo, u řeckého ostrova Zakynthos. Novomanželé zůstali na Zakynthosu na svatební cestu, společně se svými přáteli v luxusním resortu Eleon Grand Resort and Spa 5* – svatba v Řecku.

Svatba v Řecku na Zakynthosu, Petra a Zbyněk, ostrůvek Cameo

Dobrý den,
moc děkujeme. Zakyntos byl krásný a svatba ještě krásnější. Vybrali jsme si fakt nádherné místo, i když jsme nevěděli jestli tam obřad vůbec proběhne. Nakonec vše vyšlo a vzpomínky budou perfektní. Děkujeme. Mějte se krásně…

Petra

Petra a Zbyněk si jako své místo pro svatbu v Řecku vybrali oblíbený slunečný ostrov Zakynthos. Svatba se konala v magický den plný šestek, na velmi žádaném ostrůvku Cameo, přístupném po romantickém dlouhém dřevěném molu. Novomanželé si také užili svatební cestu u moře.