Mauricius

Indický oceán

Svatba na Mauriciu, to je svatba na pláži v exotice se slevami pro novomanžele.

Mauricius je místem, kde se kvalitní služby a komfort plážových resortů snoubí s atraktivní exotickou přírodou. Pyšní se vysokou čistotou oceánu a obklopuje jej a chrání řetízek korálových útesů, které jsou podmořským rájem pro potápěče.

Mauricius je známý svými benefity a slevami pro novomanžele. Slevy pro svatební cestu platí jak při právně platné svatbě na Mauriciu, tak i pro novomanžele, kteří měli svatbu v Čechách či na Slovensku a předloží svůj oddací list. Benefity od resortů nabízíme také pro kulatá výročí svatby vždy po pěti letech od svatby.

Mauricius

Ostrov Maurícius je ideálním místem pro dokonalou svatbu na pláži a svatební cestu v exotice. Kromě nádherné a členité přírody a příjemných pláží Indického oceánu nabízí Mauricius také nejlepší a největší slevy a výhody pro novomanžele jak pro právně platnou svatbu, tak i pro svatební cestu a výročí svatby.

Cena svatebního obřadu od
ZDARMA
Cena svatební cesty od
30 353 Kč
Zahrnuje:
100% sleva pro nevěstu
All inclusive
Benefity pro novomanžele
Garance nejnižší ceny
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Možnost privátních vilek s bazénem
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence

Mauricius

Mauricius, nebo také Mauritius, to je smaragdový klenot uprostřed širého Indického oceánu.

O nesrovnatelné kráse Mauriciu slavný americký spisovatel Mark Twain prohlásil: „Bůh stvořil nejdříve ostrov Mauiricius a pak se jím inspiroval, když tvořil svůj pozemský ráj.“

Tento nevelký ostrov skutečně působí jako místo, na němž vznikly všechny krásy světa: dlouhé pláže s bělostným i zlatým pískem, průzračný oceán a laguny, sytá zeleň pralesů, vyhaslé sopky a vodopády, tropická fauna a flóra.

Ačkoli je Mauricius exotická destinace, většina jeho 4* a 5* resortů splňuje náročné evropské standardy na ubytování a kvalitu služeb. Ostrov je bezpečný a dobře udržovaný také na veřejných plážích. Není zde povinné očkování a pro české a slovenské občany zde není vízová povinnost.

Mauricius obklopují téměř po celém jeho obvodu nádherné korálové útesy, které ostrov chrání a které jsou domovem mnoha druhů ryb a podmořských živočichů. Je tu proto krásné šnorchlování (většinou přímo při pobřeží resortu) a jedno z nejlepších potápění. Lokalita Le Morne patří mezi nejlepší místa pro kite surfing na světě. V zátoce Tamarin na západě ostrova si můžete dokonce zaplavat s divokými delfíny.

Mauricius je místem, kde se luxus a komfort dokonale snoubí s malebnou a nedotčenou přírodou. Ostrov pyšní se vysokou čistotou oceánu, ale také vzduchu, jenž je druhý nejčistší na světě.

Po staletí byl Mauricius velkou obchodní křižovatkou, a proto nabízí rozmanité kulturní bohatství doslova ze všech koutů světa. V harmonii zde žijí obyvatelé různých náboženství, jejichž chrámy se nachází po celém ostrově. Bohatá multietnická společnost má úžasnou kulturu a také kuchyni, která je pestrou směsí místních kreolských, evropských, indických a arabských i čínských tradic.

Hlavním městem Mauricia je Port Louis na severozápadě. Turistickým centrem je ovšem město Grand Bay na severu ostrova, odkud také vyplouvá mnoho lodí a katamaránů za vyhlídkovými plavbami po severních ostrůvcích, za rybařením na oceánu, potápěním a šnorchlováním. Mauricius je také rájem pro golfisty, nachází se zde hned několik šampionských hřišť, včetně oblíbeného hřiště na ostrově Ile aux Cerfs.

Na Mauriciu jsou všechny atrakce pohodlně dostupné. Nejblíže je zábava při ubytování na severu a západě. Naopak jižní a východní pobřeží jsou klidnější a s „divočejší“ přírodou. Doporučujeme udělat si výlet do přírodního parku 7 Coloured Earth – Chamarel (kde je také nejlepší rum Chamarel, který můžete ochutnat v místní výrobně) nebo na safari v Casela World of Adventures či do světoznámé botanické zahrady v Pamplemousses.

Prožijte svou svatbu na Mauriciu, v ráji Indického oceánu. Na svatbu nebo samotnou svatební cestu vždy na Mauriciu dostanete největší slevy a benefity pro novomanžele z celé exotiky!

100% sleva pro nevěstu
All inclusive
Benefity pro novomanžele
Česká - slovenská asistence
Garance nejnižší ceny
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Možnost privátních vilek s bazénem
Privátní transfery

Mauricius leží v tropickém pásmu s přímořským klimatem, a proto zde nejsou příliš velké teplotní rozdíly mezi létem a zimou. Mauricius je celoroční turistická destinace, ovšem vždy je třeba vybrat si správnou stranu ostrova.

Od poloviny září do začátku června si můžete vybrat pro svou svatební cestu na Mauriciu kteroukoli část ostrova. Je to období hlavní sezóny a místní léto s teplotami přes 30 stupňů.

Od poloviny června do konce srpna je období místní „zimy“, kdy se teploty přes den pohybují kolem 25-26 stupňů, v noci mohou klesnout pod 20 stupňů, proto v této sezóně doporučujeme přibalit si s sebou svetřík na večer. Je to na Mauriciu stále sezóna, kdy sem jezdí zejména ti, kteří nemají rádi vysoké tropické teploty.

Od poloviny června do konce srpna důrazně doporučujeme vybrat si pro svatební cestu na Mauriciu severní nebo západní pobřeží ostrova.

Protože naopak jižní pobřeží (s výjimkou Le Morne, které je chráněné horou) a východní pobřeží Mauricia od poloviny června do konce srpna podléhají silnému vlivu jihovýchodních pasátů. Proto na jihu a východě v tomto čase silně fouká a na jihu navíc hory zadržují srážky, které pasáty z jihovýchodu s sebou nesou, takže je zde zataženo a často prší.

Sever a západ naopak mají i v těchto měsících pěkné počasí, protože jsou chráněny před pasáty. Západ je celoročně nejteplejší část celého Mauricia.

V období zhruba od poloviny prosince do února jsou na Mauriciu častější srážky. Je to čas vrcholného léta s nejvyššími teplotami a vlhkostí. Jedná se zpravidla spíše o krátké přepršky, rozhodně to není sezóna dešťů, jakou známe např. z Thajska. Vnitrozemí ostrova má přepršky častěji než pobřeží. V tomto období se také v celém Indickém oceánu mohou tvořit cyklony, ovšem jejich předvídatelnost v souvislosti s globálními klimatickými změnami již dlouhá léta neplatí a mohou se objevit i v jiných sezónách.

Více o počasí na Mauriciu naleznete zde.

letecky cca 12 hodin v závislosti na volbě dopravce a letového spoje
Maurícijská Rupie
+0300

Není povinné

Svatba na Mauriciu, to je svatba na pláži v exotice se slevami pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu je právně platná a koná se přímo na pláži resortu, kde jste ubytováni na svatební cestě. Na svatební obřad tak nemusíte nikam dojíždět. Každý resort má své speciální místo pro svatbu a často si snoubenci vybírají, zda chtějí svatbu na pláži, nebo třeba v altánku či tropické zahradě.

Mauricius je známý svými benefity a slevami pro novomanžele. Slevy pro svatební cestu platí jak při právně platné svatbě na Mauriciu, tak i pro novomanžele, kteří měli svatbu v Čechách či na Slovensku a předloží svůj oddací list. Benefity od resortů nabízíme také pro kulatá výročí svatby vždy po pěti letech od svatby.

Svatba v Sunrise Attitude 4*

Svatba na Mauricu v butikovém resortu pouze pro dospělé u krásné písčité pláže.

Cena: ZDARMA
Svatba v Lagoon Attitude 4*

Svatba na Mauriciu v nově zrekonstruovaném All inclusive resortu pouze pro dospělé u široké laguny

Cena: ZDARMA
Svatba v La Pirogue 4* Superior

Svatba na Mauriciu na bílé písečné pláži v unikátním resortu pouze s bungalovy v obrovském palmovém háji

Cena: 12 683 Kč
Svatba v Sealife Resort & Spa 4*

Svatba na Mauriciu na písečné pláži s nádherným výhledem, v menším pohodovém resortu se skvělým personálem. Zaváděcí ceny!

Cena: ZDARMA
Svatba v SeaSense Boutique Hotel & Spa 5*

Svatba na Mauriciu v nedávno otevřeném butikovém resortu jen pro dospělé s nádhernou písečnou pláží a tyrkysovou lagunou

Cena: 11 970 Kč
Svatba v Heritage Awali Golf & Spa Resort

Svatba na Mauriciu na pláži resortu v africkém stylu, s bohatým All inclusive a v obrovském privátním areálu Domaine de Bel Ombre.

Cena: ZDARMA
Svatba v Marriott Le Méridien Ile Maurice 5*

Svatba na Mauriciu v luxusu značky Marriott u kilometr dlouhé písečné pláže a s prémiovou zónou Nirvana pouze pro dospělé

Cena: 9 833 Kč
Svatba v Zilwa Attitude 4*

Svatba na Mauriciu v oblíbeném resortu s unikátním programem Otentik a na krásné široké písečné pláži

Cena: ZDARMA
Svatba v Ambre Resort & Spa 4*

Svatba na Mauriciu v resortu, který je celý rovnou All inclusive a pouze pro dospělé hosty, u bílé písečné pláže Belle Mare

Cena: 10 773 Kč
Svatba v LUX* Le Morne Mauritius 5*

Svatba na Mauriciu na pláži v populárním resortu značky LUX* přímo pod světoznámou horou Le Morne

Cena: 9 975 Kč

Mauricius je známý svými benefity a slevami pro novomanžele. Slevy pro svatební cestu platí jak při právně platné svatbě na Mauriciu, tak i pro novomanžele, kteří měli svatbu v Čechách či na Slovensku a předloží svůj oddací list. Benefity od resortů nabízíme také pro kulatá výročí svatby vždy po pěti letech od svatby.

Sunrise Attitude 4*

Nezapomenutelná dovolená v butikovém resortu pouze pro dospělé u krásné písčité pláže.

Cena: 39 644 Kč
Ambre 4*

Svatební cesta na Mauriciu v resortu značky SUN, který je celý rovnou All inclusive a pouze pro dospělé hosty, u krásné bílé písečné pláže Belle Mare

Cena: 44 432 Kč
Sealife Resort & Spa 4*

Svatební cesta na Mauriciu na písečné pláži s nádherným výhledem na Coin de Mire, v pohodovém resortu se skvělým personálem. Zaváděcí ceny!

Cena: 38 903 Kč
La Pirogue 4* Superior

Svatební cesta na Mauriciu v jedinečném resortu pouze s bungalovy, v obrovském palmovém háji při bílé písečné pláži Flic en Flac

Cena: 62 928 Kč
Lagoon Attitude 4*

Svatební cesta na Mauriciu v nově zrekonstruovaném All inclusive resortu pouze pro dospělé u široké modré laguny

Cena: 41 183 Kč
Zilwa Attitude 4*

Svatební cesta na Mauriciu v oblíbeném resortu na široké písečné pláži a s jedinečným zážitkovým programem Otentik

Cena: 42 266 Kč
Sugar Beach Resort Mauritius 5*

Svatební cesta na Mauriciu v luxusním resortu značky SUN, u bílé písečné pláže Flic en Flac, s obrovským bazénem a skvělými lázněmi

Cena: 71 108 Kč
Marriott Le Meridien Ile Maurice 5*

Svatební cesta na Mauriciu pod značkou Marriott u kilometr dlouhé písečné pláže a s prémiovou zónou Nirvana pouze pro dospělé

Cena: 67 232 Kč
Veranda Palmar Beach Hotel Mauritius 3* Superior

Svatební cesta na Mauriciu na v prémiové lokalitě Belle Mare, v malém All inclusive resortu plném zábavy a pohody

Cena: 41 069 Kč
Tropical Attitude 3* Superior

Svatební cesta na Mauriciu v resortu pouze pro dospělé u krásného ostrova Ile aux Cerfs a nově s privátními vilami.

Cena: 36 281 Kč
Výlet po pestrobarevném západním Mauriciu s transferem

Celodenní výlet do safari parku Casela a lokality Chamarel, která je unikátní v celém Indickém oceánu

Půldenní prohlídka města Port Louis s transferem

Vydejte se na prohlídku hlavního města Port Louis a poznejte bohatou historii ostrova, která je specifická nejen svou náboženskou rozmanitostí.

Celodenní výlet na čajové plantáže s transferem

Celodenní výlet do středozemí Mauricia vás zavede na největší místní čajové plantáže a seznámí vás s bohatou historií ostrova.

Celodenní výlet Mystický jih s transferem

Celodenní výlet na jih vás provede velkou rozmanitostí kultury i přírody ostrova Mauricius.

Celodenní výlet po severním Mauriciu s transferem

Celodenní výlet po severní části ostrova, při kterém poznáte krásy hlavního města a ochutnáte slavný mauricijský rum.

Blue Safari – 3m pod hladinou v osobní mini-ponorce

Nejoriginálnější exkurze pod vodou! Vychutnejte si zábavu potápění sami, nebo v páru, ve vlastní mini-ponorce v hloubce 3 metry společně s dalšími našimi potápěči. Jako ve Verneovce! Za 35 minut objevíte mořskou faunu a flóru na Mauriciu prostřednictvím velké a průhledné panoramatické kopule pod dozorem průvodce.

Blue Safari – 35m pod hladinou v ponorce

Objevte podmořský ráj Mauricia ve skutečné ponorce. Mimořádný zážitek v hloubce 35 metrů! Během 45 minut uvidíte vrak obchodní lodě "Hvězdná naděje", korály a bohatý mořský život.

Adrenalinová výletní plavba

Zažijte Mauricius pod vodou, na vodě i ze vzduchu. Vychutnejte si celodenní balíček výletu na rychlém motorovém člunu s BBQ na ostrově Ile aux Cerfs s procházkou 3-4m pod vodou, tube ride a pohledem z ptačí perspektivy.

Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana
Jana & Ivan

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal
Marie & Petr

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie
Klára & Petr

Svatba na Mauriciu Kláry a Petra v luxusním resortu LUX* Le Morne 5*

Hezky‎ den, moc dekujeme za prani a take bychom Vam moc chteli podekovat. Mate velky‎ podil na tom, ze nas svatebni den byl zaroven nejkrasnejsim dnem naseho zivota. Dekujeme take slecne Markete za jeji profesionalni, ale zaroven lidsky pristup, byla skvela a se vsim nam pomohla. Jsme v raji, absolutnim, neni zde jedina chybicka. Dekujeme a Vas „rozkaz“ uz plnime :-), moc si to tu uzivame.

Petr & Klara
Lucie & Leoš

Svatba na Mauriciu Lucie a Leoše v nádherném Preskil Beach Resort

Jak už to zpravidla bývá, nic není tak snadné, jak to na první pohled vypadá, a tak jsme do poslední chvíle nevěděli, zda vůbec odletíme. Přeci jen se trefit do cyklóny, která ostrovem prošla naposledy před 20ti lety, je poměrně umění. A opět musíme poděkovat panu Ulrichovi a paní Bočkové, kteří s námi byli posledních 24h před odletem na telefonu s nepřetržitými informacemi a pomocí. Vše dopadlo dobře a po příletu si nás převzala Markéta, která nezůstala pověsti YW nic dlužna. Vše bylo perfektně sladěno a my měli během jednoho odpoledne zařízeno na ostrově vše, co bylo pro svatbu potřeba. Samotná svatba byla nádherná. Den jsme si krásně užili, Markéta zařídila vše, co bylo potřeba, udělala kameramana, svědka a koordinátorku. Zbytek dovolené nám byla stále nápomocna, zařídila krásné výlety a poradila se vším, co nás zajímalo nebo jsme potřebovali. Opravdu jsme měli pocit výjmečnosti a umožnili jste nám si pobyt užít plnými doušky. Velice Vám děkujeme a přejeme, aby jste i do budoucna měli stále tolik trpělivosti a minimálně tak spokojené klienty jakými jsme byli my.

Lucie & Leoš
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty