CK YachtWedding

SVATBA NA LAGO DI GARDA

Nejoblíbenější svatební balíčky pro svatbu na Lago di Garda od roku 2008

Inspirujte se našimi výhodnými cenovými balíčky pro svatby na jezeře Garda v Itálii pro právně platnousymbolickou svatbu, nebo třeba obnovu svatebního slibu při výročí svatby. Garance nejnižší ceny při nejvyšší kvalitě.

Svatba na Lago di Garda, to je pohádková romantika oblíbeného jezera v Alpách s vysokými štíty hor, kam za za Vámi snadno přijedou i Vaši hosté. Garda nabízí řadu krásných svatebních míst, ať už Vás láká svatba na italském hradě nad jezerem, historické městečko nebo exkluzivní šlechtický palác na privátním ostrůvku Isola del Garda.

Jednotlivá místa jsme osobně navštívili a velmi dobře je známe. Rádi Vám dobře poradíme a pomůžeme s výběrem.

Svatby na jezeře Garda

Lago di Garda v Itálii je místem pro romantickou svatbu u jezera na horách, jakou doma nezažijete. A přitom není daleko, autem sem pohodlně dojedete za několik hodin. Na svou svatbu na Gardě tak můžete pozvat i svou rodinu a přátele, kteří si zde rovnou mohou udělat pěknou dovolenou.

Pokud hledáte nevšední místo pro svatbu, pak Lago di Garda skrývá několik skutečných pokladů, jako jsou pohádkové hrady tyčící se nad azurovým jezerem, historická italská městečka s křivolakými uličkami nebo pro ty nejnáročnější zde máme privátní ostrůvek se šlechtickým palácem.

Svatby se na Lago di Garda konají po celý rok, takže si svou svatbu můžete spojit se svatební cestou na alpských svazích. Nejoblíbenější měsíce pro svatbu jsou duben až říjen, s vrcholnou sezónou červenec-září. Tehdy se svatby běžně rezervují i rok předem.

Při východním pobřeží Lago di Garda leží městečka Malcesine a Torri del Benaco s legendárními hrady. Malá městečka s kamennými domy s červenými střechami a historickým hradem, které pochází ze středověku a patřily rodu Scaligerů z nedaleké Verony.

Malebné jezero Lago di Garda má proměnlivý charakter. Na severu jezero lemují strmé vápencové Gardské hory, vysoké přes 2.000m, jejichž vrcholky bývají ještě začátkem léta pocukrované sněhem. Jižní část jezera, která se svažuje k Pádské nížině, má naopak typický středomořský charakter.

Jezero Garda nabízí prostor pro jedinečné svatební fotografie, ať už Vaše svatba probíhá na historickém hradě nebo privátním ostrůvku. Pokud vám snad výhled na Lago di Garda z vysoké hradní věže nebude stačit, můžete se vydat moderní lanovkou z městečka Malcesine na blízkou horu Monte Baldo, do výšky téměř 2.000m, a mít tak své svatební fotografie v oblacích. Romantická je také svatební projížďka na privátní loďce, kterou vám rádi zajistíme. Z plavby na jezeře budete mít nejen krásné svatební fotografie, ale se svými hosty také získáte neopakovatelné zážitky.

Po svatebním obřadu se můžete vydat na svatební hostinu do některé z italských ristoranti, s výhledem na jezero a majestátní hory.

Nedaleká Verona je autem z Gardy necelé dvě hodinky cesty a svou svatbu a svatební cestu na Lago di Garda tak můžete snadno doplnit o návštěvu historické Verony a třeba i zahrnout do svého svatebního focení.

Vydejte se na svou svatbu na Lago di Garda!