CK YachtWedding

Severní Itálie

Itálie, Středomoří

Svatba v severní Itálii, která nabízí pohádková místa pro svatbu u jezera, v historických městečkách a na pláži. Severní Itálie je pohodlně dostupná letecky i autem, takže můžete pozvat všechny své blízké.

Severní Itálie

Svatba v severní Itálii, která je pohodlně dostupná letecky i autem a kam můžete pozvat všechny své blízké.
Cena svatebního obřadu od
22 772 Kč

Pronájem gondoly v ceně. Pro svatbu s hosty příplatek za větší loď.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Severní Itálie

Severní Itálie patří mezi oblíbené turistické destinace v létě i v zimě. Nabízí pro každého něco – dovolenou na písečné pláži, pobyt u jezera, cestování po nádherných historických městečkách nebo lyžování v Alpách.

Svatba v severní Itálii je přesně podle vašeho gusta, protože každý si tu vybere svatební místo svých snů. Ať už dáváte přednost svatbě v přírodě pod širým nebem, nebo svatbě na legendárním místě, jako jsou Benátky nebo Verona, město Romea a Julie.

Svatby v severní Itálii mají tu velkou výhodu, že jsou pohodlně dostupné letecky i autem. Proto si můžete naplánovat svatbu na pláži jen ve dvou, nebo pozvat celou svou rodinu a přátele. Ti mohou svatbu spojit se svou dovolenou v Itálii, nebo zaskočit jen na prodloužený víkend.

Pro právně platbou svatbu v Itálii určují svatební místa italské úřady. Proto se svatby konají nejčastěji ve svatebních síních, ale nabízíme vám také krásná místa pro svatbu pod širým nebem.

Vyberte si svou svatbu na Lago di Garda v Malcesine nebo Torri del Benaco, na krásných hradech s výhledem na ledovcové jezero a impozantní hory. Svatba se koná na otevřených terasách, nebo v hradních síních a můžete ji spojit s plavbou na loďce. Jezero Garda je jedno z mála míst pro svatbu v zahraničí, které je pohodlně dostupné autem a kde se romantické svatby konají po celý rok.

Pokud máte rádi romantické příběhy, bude se vám líbit svatba ve Veroně nebo v Benátkách. Verona je městem Romea a Julie, krásné svatební fotografie tak můžete mít třeba na balkóně, kde Julie stála, když jí Romeo vyznal lásku. Svatba v Benátkách je pak ve znamení romantiky světoznámého ostrovního městečka s labyrintem křivolakých uliček a vodních kanálů, krásných paláců a samozřejmě tradičních benátských gondol. Nabízíme vám také svatbu v „Malých Benátkách“, krásném městečku Chioggia v Benátském zálivu.

Svatby na pláži se konají v některém ze slavných letovisek severního Jadranu, s dlouhými písečnými plážemi, bezpočtem hotelů a apartmánů a spoustou zábavy. Vybrat si můžete svatbu v Bibione na pláži nebo u majáku, nebo svatbu v Lido di Jesolo. Svatba v Caorle se koná ve svatební síni a krásné svatební fotky si můžete pořídit třeba u známého místního kostelíka u moře.

Severní Itálie je poklad, který máme na dosah ruky. Vydejte se na svou krásnou svatbu v Itálii podle vašeho gusta!

Severní Itálie je vhodným místem pro svatbu po celý rok.

Leden až prosinec je v severní Itálii vhodný pro svatby v obřadních síních a květen až říjen jsou měsíce vhodné pro svatby pod širým nebem.

Léto je oblíbené pro koupání, ale srpen je obdobím italských celozávodních dovolených a jedná se proto v Itálii o nejvyšší sezónu. Pro jachtaře a surfaře je zase v severní Itálii oblíbené jaro od dubna a podzim až do poloviny října.

autem cca 6-8 hodin, letecky cca 1 hodina
Svatba v Itálii na pláži v populárním přímořském letovisku Lido di Jesolo. Právně platný svatební obřad se koná na privátní pláži tradiční italské restaurace.
Cena: 36 765 Kč

Pronájem místa s dekorací již od 500 EUR dle svatebního termínu. Balíček nezahrnuje svatební hostinu a poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Cena z EUR je přepočítávána na CZK dle aktuálního kurzu.

Svatba v Benátkách, v legendárním městě plném romantiky. Právně platná svatba se koná v Paláci Cavalli přímo u vodního kanálu Canal Grande.
Cena: 28 472 Kč

Pronájem svatebního místa již od 600EUR dle termínu svatby.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba na Lago di Garda v severní Itálii, u modrého jezera v Alpách. To je svatba v Torri del Benaco, na krásném historickém hradě.
Cena: 31 322 Kč

Pronájem svatebního místa již od 488EUR dle termínu svatby + 120EUR turistický poplatek městu
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Jedinečné místo pro svatbu v Itálii, kde můžete prožít svůj pohádkový svatební den exkluzivně a daleko od každodenního života. Taková je svatba na ostrově Isola del Garda s romantickým palácem, v srdci Lago di Garda.
Cena: 52 155 Kč

Pronájem místa od 3.050EUR dle termínu, počtu osob a požadované exkluzivity. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Cena se z EUR na Kč přepočítává dle aktuálního kurzu.

Svatba ve Veroně, ve slavném městě Romea a Julie. Právně platná svatba se koná v některém z pohádkových historických sálů.
Cena: 31 322 Kč

Pronájem místa již od 400EUR dle termínu a místa svatby.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Lido di Jesolo, v oblíbeném plážovém letovisku na Jadranu v severní Itálii. Svatba se koná na pláži.
Cena: 39 872 Kč

Pronájem svatebního místa již od 500EUR dle termínu svatby.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Itálii v malebném městečku Chioggia nedaleko Benátek, kde se svatební obřad koná v historickém paláci Palazzo Carlo Goldoni.
Cena: 28 472 Kč

Pronájem svatebního místa již od 427EUR dle termínu svatby.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Itálii nedaleko Benátek v historickém městečku Chioggia, kde se svatba koná v obřadní síni Sala Lampadari.
Cena: 28 472 Kč

Pronájem svatebního místa již od 150EUR dle termínu svatby.
Základní cena  je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba na Lago di Garda v severní Itálii, v Alpách nad azurovým jezerem s vysokými štíty hor. To je svatba v Malcesine, na slavném historickém hradě.
Cena: 35 596 Kč

Pronájem svatebního místa již od 550EUR dle termínu a svatebního místa.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Caorle, v oblíbeném plážovém letovisku v severním Jadranu. Právně platná svatba se koná v obřadní síni.
Cena: 28 472 Kč

Pronájem svatebního místa již od 200EUR dle termínu svatby.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Svatba Martiny & Jindřicha, Benátky, Itálie

Dobrý den 🙂 Moc děkujeme! Všechno bylo super!!!!!! A paní fotografka, ta byla úplně famózní!!! :-)))))

Martina

Svatba Martiny a Jindřicha ve stylu “Jen My Dva” se konala v romantické atmosféře italských Benátek. Právně platný svatební obřad v Benátkách probíhal v historickém paláci nedaleko legendárního Ponte di Rialto. Novomanželé se poté vydali na krásnou projížďku Benátkami na tradiční gondole – svatba v Itálii.

Andrea a Jan, svatba v Itálii v romantických Benátkách

Dobrý den,

mnohokrát děkujeme za milé blahopřání a za perfektní servis vaší agentury včetně delegátky Magdy L. – vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou.
Na matriku v týdnu zajdeme a italské dokumenty předáme.

Ještě jednou díky moc a vřele vás doporučíme všem zájemcům o svatbu v zahraničí…

Pěkný den přeji

Andrea a Honza

Andrea a Jan si pro svou svatbu vybral „hlavní město romantiky“ – Benátky. Svatba se konala v Palazzo Cavalli, který se nachází přímo u Canal Grande v srdci Benátek, nedaleko mostu Ponte di Rialto. Svatba proběhla 13.2.
Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatební foto: Valeria Berti

Svatba v Itálii Libušky a Vítka v oblíbeném letovisku Caorle

Dobrý den, paní Bočková,

zatím se ještě koupeme v Itálii, nicméně návrat domů už se nám blíží.

Mnohokrát Vám děkujeme za informace o dalším postupu, za blahopřání k sňatku a také za Váš profesionální a milý přístup během jeho příprav a plánování.. je opravdu vidět, že svou práci máte jak Vy, tak paní Magda opravdu rády a děláte ji srdcem..:-))

Ještě jednou děkujeme za veškerou pomoc s naší svatbou a mějte se jak nejlepé to jen půjde.

Libuše

Libuška a Vítek si přáli svatbu v severní Itálii, kam s nimi mohou pohodlně přijet i jejich nejbližší. Svatba se konala dne 30.8.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba u moře Martiny a Jakuba v italském Bibione

Dobrý den, děkujeme Vám za nádherný zážitek, bylo to okouzlující. Jsme nadšení a máme nádherné vzpomínky na celý život. S paní Magdou byla úžasná spolupráce i Vám velký dík.
Vaše agenturu budeme doporučovat.

S přáním hezkého dne,

Martina

Martina a Aleš si pro svou svatbu u moře vybrali italské Bibione, protože je pohodlně přístupné i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala na pláži jaderského moře dne 17.7. Všichni si svatbu a pobyt u moře krásně užili.

Svatba v Itálii Anety a Michala v romantických Benátkách

Hani, moc děkujeme za organizaci, vše se nádherně vydařilo! Krásný zážitek na celý život!
S pozdravem Aneta a Michal

Aneta a Michal

Aneta a Michal si přáli romantickou svatbu v Benátkách, kterou by si užili se svými nejbližšími. Svatební obřad jsme spojili s plavbou na krásné dřevěné loďce a všichni si tak vychutnali slavnostní den i krásné výhledy na celé Benátky. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatba v Itálii Katky a Petra na pláži nedaleko Benátek

Dobry den p. Bockova, dakujeme krasne za blahopranie, svadba bola uzasna, krasna a pre nas vsetkych urcite nezabudnutelna. Dakujeme este raz i za vasu ochotu a pomoc. Prajem pekny den a po novom vas podzravuje

Katka & Peter

Katka a Petr si přáli krásnou svatbu na písečné pláži v Itálii, na kterou všichni pohodlně dorazí a která bude nezapomenutelná pro ně i jejich blízké. Vybrali jsme speciálně pro Katku a Petra krásné místo s restaurací, kde jsme rovnou uspořádali svatební hostinu. Svatba se konala v magické datum 17.7. plné sedmiček, po 17. hodině. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Jany a Jana na hradě v Torri del Benaco na Lago di Garda

Dobry den pani Bockova

Svatba se nam moc libila a byli jsme spokojeni :o)

Pekny den.

Jana

Jana a Jan si přáli pohodovou svatbu v Itálii, kterou by si v klidu užili se svými přáteli. Vybrali si svatbu pod širým nebem na hradě v Torri del Benaco,  s nádherným výhledem na hory a ledovcové jezero Lago di Garda. Po svatebním obřadu byl pro všechny připraven krásný zážitek – projížďka na privátní lodi po Gradském jezeře. Novomanželům přejeme všechno nejlepší!

Svatba v Itálii Barbory a Martina na hradě v Torri del Benaco na Lago di Garda

Hezký den, Hanko,

děkujeme ještě jednou za zaslané informace i za organizaci naší svatby, opravdu moc jsme si to užili a všechno bylo naprosto perfektní, nádherné místo, atmosféra, krásné pivoňky od Magdy, skvělý fotograf i překrásné počasí.

Přeju krásnou středu, Bára

Bára

Barbora a Martin si přáli svatbu v Itálii pod širým nebem. Vybrali si k tomu terasu hradu v Torri del Benaco, s nádherným výhledem  na jezero Lago di Garda a impozantní hory. Garda je pohodlně dostupná autem, takže na letní svatbu u jezera dorazili také všichni jejich blízcí. Novomanželům přejeme všechno nejlepší!

Svatba v Itálii Radky a Lukáše na hradě v Torri del Benaco na Lago di Garda

Moc dekujeme, Hanko, vsechno vyslo perfektne a moc jsme si to uzili. Dekujeme za vasi praci a trpelivost s nami. Magda i Vy jste byly skvele. Budeme mit krasne vzpominky. Mejte se krasne,

Radka

Radka a Lukáš si přáli svatbu v Itálii a pro svůj velký den si vybrali starobylý romantický hrad nad jezerem Lago di Garda. Původně plánovaný termín svatby v létě jsme nakonec přesouvali, ovšem  díky nádhernému slunečnému počasí by málokdo hádal, že svatba na Gardě se konala v druhé polovině listopadu. Novomanželům přejeme všechno nejlepší!