CK YachtWedding

Severní Itálie

Itálie, Středomoří

Svatba v severní Itálii, která nabízí pohádková místa pro svatbu u jezera, v historických městečkách a na pláži. Severní Itálie je pohodlně dostupná letecky i autem, takže můžete pozvat všechny své blízké.

Severní Itálie

Svatba v severní Itálii, která je pohodlně dostupná letecky i autem a kam můžete pozvat všechny své blízké.
Cena svatebního obřadu od
25 622 Kč

Pronájem gondoly v ceně. Pro svatbu s hosty příplatek za větší loď.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Severní Itálie

Severní Itálie patří mezi oblíbené turistické destinace v létě i v zimě. Nabízí pro každého něco – dovolenou na písečné pláži, pobyt u jezera, cestování po nádherných historických městečkách nebo lyžování v Alpách.

Svatba v severní Itálii je přesně podle vašeho gusta, protože každý si tu vybere svatební místo svých snů. Ať už dáváte přednost svatbě v přírodě pod širým nebem, nebo svatbě na legendárním místě, jako jsou Benátky nebo Verona, město Romea a Julie.

Svatby v severní Itálii mají tu velkou výhodu, že jsou pohodlně dostupné letecky i autem. Proto si můžete naplánovat svatbu na pláži jen ve dvou, nebo pozvat celou svou rodinu a přátele. Ti mohou svatbu spojit se svou dovolenou v Itálii, nebo zaskočit jen na prodloužený víkend.

Pro právně platbou svatbu v Itálii určují svatební místa italské úřady. Proto se svatby konají nejčastěji ve svatebních síních, ale nabízíme vám také krásná místa pro svatbu pod širým nebem.

Vyberte si svou svatbu na Lago di Garda v Malcesine nebo Torri del Benaco, na krásných hradech s výhledem na ledovcové jezero a impozantní hory. Svatba se koná na otevřených terasách, nebo v hradních síních a můžete ji spojit s plavbou na loďce. Jezero Garda je jedno z mála míst pro svatbu v zahraničí, které je pohodlně dostupné autem a kde se romantické svatby konají po celý rok.

Pokud máte rádi romantické příběhy, bude se vám líbit svatba ve Veroně nebo v Benátkách. Verona je městem Romea a Julie, krásné svatební fotografie tak můžete mít třeba na balkóně, kde Julie stála, když jí Romeo vyznal lásku. Svatba v Benátkách je pak ve znamení romantiky světoznámého ostrovního městečka s labyrintem křivolakých uliček a vodních kanálů, krásných paláců a samozřejmě tradičních benátských gondol. Nabízíme vám také svatbu v „Malých Benátkách“, krásném městečku Chioggia v Benátském zálivu.

Svatby na pláži se konají v některém ze slavných letovisek severního Jadranu, s dlouhými písečnými plážemi, bezpočtem hotelů a apartmánů a spoustou zábavy. Vybrat si můžete svatbu v Bibione na pláži nebo u majáku, nebo svatbu v Lido di Jesolo. Svatba v Caorle se koná ve svatební síni a krásné svatební fotky si můžete pořídit třeba u známého místního kostelíka u moře.

Severní Itálie je poklad, který máme na dosah ruky. Vydejte se na svou krásnou svatbu v Itálii podle vašeho gusta!

Severní Itálie je vhodným místem pro svatbu po celý rok.

Leden až prosinec je v severní Itálii vhodný pro svatby v obřadních síních a květen až říjen jsou měsíce vhodné pro svatby pod širým nebem.

Léto je oblíbené pro koupání, ale srpen je obdobím italských celozávodních dovolených a jedná se proto v Itálii o nejvyšší sezónu. Pro jachtaře a surfaře je zase v severní Itálii oblíbené jaro od dubna a podzim až do poloviny října.

autem cca 6-8 hodin, letecky cca 1 hodina
Svatba v Itálii na pláži v populárním přímořském letovisku Lido di Jesolo. Právně platný svatební obřad se koná na privátní pláži tradiční italské restaurace.
Cena: 38 190 Kč

Pronájem místa s dekorací již od 500 EUR dle svatebního termínu. Balíček nezahrnuje svatební hostinu a poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Cena z EUR je přepočítávána na CZK dle aktuálního kurzu.

Svatba v Benátkách, v legendárním městě plném romantiky. Právně platná svatba se koná v Paláci Cavalli přímo u vodního kanálu Canal Grande.
Cena: 33 915 Kč

Pronájem svatebního místa již od 600EUR dle termínu svatby.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba na Lago di Garda v severní Itálii, u modrého jezera v Alpách. To je svatba v Torri del Benaco, na krásném historickém hradě.
Cena: 36 765 Kč

Pronájem svatebního místa již od 488EUR dle termínu svatby + 120EUR turistický poplatek městu
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Jedinečné místo pro svatbu v Itálii, kde můžete prožít svůj pohádkový svatební den exkluzivně a daleko od každodenního života. Taková je svatba na ostrově Isola del Garda s romantickým palácem, v srdci Lago di Garda.
Cena: 52 155 Kč

Pronájem místa od 3.050EUR dle termínu, počtu osob a požadované exkluzivity. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Cena se z EUR na Kč přepočítává dle aktuálního kurzu.

Svatba ve Veroně, ve slavném městě Romea a Julie. Právně platná svatba se koná v některém z pohádkových historických sálů.
Cena: 38 190 Kč

Pronájem místa již od 400EUR dle termínu a místa svatby.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Lido di Jesolo, v oblíbeném plážovém letovisku na Jadranu v severní Itálii. Svatba se koná na pláži.
Cena: 39 615 Kč

Pronájem svatebního místa již od 500EUR dle termínu svatby.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Itálii v malebném městečku Chioggia nedaleko Benátek, kde se svatební obřad koná v historickém paláci Palazzo Carlo Goldoni.
Cena: 31 065 Kč

Pronájem svatebního místa již od 427EUR dle termínu svatby.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Itálii nedaleko Benátek v historickém městečku Chioggia, kde se svatba koná v obřadní síni Sala Lampadari.
Cena: 31 065 Kč

Pronájem svatebního místa již od 150EUR dle termínu svatby.
Základní cena  je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba na Lago di Garda v severní Itálii, v Alpách nad azurovým jezerem s vysokými štíty hor. To je svatba v Malcesine, na slavném historickém hradě.
Cena: 36 765 Kč

Pronájem svatebního místa již od 550EUR dle termínu a svatebního místa.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Caorle, v oblíbeném plážovém letovisku v severním Jadranu. Právně platná svatba se koná v obřadní síni.
Cena: 31 065 Kč

Pronájem svatebního místa již od 200EUR dle termínu svatby.
Základní cena je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Svatba Martiny & Jindřicha, Benátky, Itálie

Dobrý den 🙂 Moc děkujeme! Všechno bylo super!!!!!! A paní fotografka, ta byla úplně famózní!!! :-)))))

Martina

Svatba Martiny a Jindřicha ve stylu “Jen My Dva” se konala v romantické atmosféře italských Benátek. Právně platný svatební obřad v Benátkách probíhal v historickém paláci nedaleko legendárního Ponte di Rialto. Novomanželé se poté vydali na krásnou projížďku Benátkami na tradiční gondole – svatba v Itálii.

Svatba v Itálii Diany a Martina na hradě u jezera Garda v Malcesine

Dobrý den přejeme,

Se svatbou jsme byli maximálně spokojeni. Organizace ze strany paní Magdy byla absolutně bezchybná. Výzdoba, kvetiny i restaurace předčila naše očekávání. Všichni jsme si to maximálně užili.

Ještě jednou moc dekujeme. Nemělo to chybu! Magda je jednička!

Diana a Martin

Diana a Martin si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad u jezera Lago di Garda v Malcesine. Svatba se konala dne 13.9.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Michaela & Mario na hradě u jezera Garda v Malcesine

Dobrý den,
Děkujeme moc!!!
Byli jsme moc spokojeni!
Nymí jsme na svatební ceste❤️
Děkujeme!

Michaela & Mario

Michaela & Mario si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad u jezera Lago di Garda v Malcesine. Svatba se konala dne 9.9.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Valeria Berti

Svatba v Itálii Gabriela a Martin na hradě u jezera Garda v Malcesine

Gabriela a Martin si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Castello Scaligero u jezera Lago di Garda v Malcesine. Svatba se konala dne 18.9.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Valeria Berti

Svatba v Itálii Petry a Jiřího na hradě Torri del Benaco u Lago di Garda

Dobrý den paní Bočková,

jen jsem Vás chtěla informovat, že jsme se s fotografkou v klidu dohodly a již bez problému jsem od ní dostala fotografie, které jsme následně sami vybrali. Nakonec jsme to vyřešili jen 15 fotkami, které jsme chtěli jako doplněk k těm, které vybrala Valerie. Vše proběhlo rychle a bez problému, Valerie byla velice ochotná :), takže jsme naprosto spokojeni.

Ještě jednou děkuji za vše a přeji příjemný zbytek dne,

Petra

Petra a Jiří si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Právně platná svatba se konala na pod širým nebem hradní věži dne 21.6.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Valeria Berti

Svatba v Itálii Adély a Jiřího v starobylém paláci Carlo Goldoni, Chioggia

Adéla a Jiří si pro svou pohodovou svatbu v Itálii vybrali palác Carlo Goldoni ve starobylém městečku Chioggia nedaleko Benátek. Právně platná svatba v Itálii proběhla dne 24.7.
Novomanželům přejeme vše nejlepší!

Svatba v Itálii Lucie a Martina v oblíbeném letovisku Caorle

Tak uz i my to máme za sebou 28.8. Bylo to moooc hezke, jen my dva a svědci. Děkujeme

Lucie

Lucie a Martin si přáli svatbu v severní Itálii, kam s nimi mohou pohodlně přijet i jejich nejbližší. Právně platná svatba se konala dne 28.8. v oblíbeném letovisku Caorle.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Michaela & Jan v romantických Benátkách

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za perfektně naplánovanou a provedenou svatbu.
Byly jste obě báječné, vstřícné a profesionální
Paní Magda měla výborné nápady a vše proběhlo hladce.
Vnikající práce, děkuji.

Jan

Michaela a Jan si pro svou svatbu vybral „hlavní město romantiky“ – Benátky. Svatba se konala v Palazzo Cavalli, který se nachází přímo u Canal Grande v srdci Benátek, nedaleko mostu Ponte di Rialto. Právně platná svatba proběhla 19.3.
Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatba na pláži v Bibione Michaela & Petr

Dobrý den,

Zdravíme z Čech, máme se dobře a doufám že vy také 🙂

Fotky už také máme a jsou skvělé, stejně jako průběh celé svatby – za ten Vám ještě jednou moc děkujeme.

Petr

Michaelaa Petr si pro svou pohodovou svatbu na pláži vybrali Itálii a Bibione – právně platná svatba v Itálii.