Barbados

Karibik

Svatba na bělostné pláži na samé hranici mezi Atlantským oceánem a Karibským mořem – to je svatba na Barbadosu.

Barbados

Svatba v cizině a svatební cesta na malebném "vousatém" ostrově

Cena svatebního obřadu od
Cena svatební cesty od

Barbados

Svatba na bělostné pláži na samé hranici mezi Atlantským oceánem a Karibským mořem – to je svatba na Barbadosu.

Název ostrova Barbados doslova znamená „vousatí“ – pojmenovali ho tak portugalští objevitelé, když poprvé spatřili místní fíkovníky, jejichž dlouhé vzdušné kořeny jim připomínaly vousy. Jméno se někdy také odvozuje od bílé mořské pěny, která se tříští o korálové útesy ostrova a z dálky vzbuzuje dojem, že ostrov má bílé vousy.

Barbados je ostrovní království v Malých Antilách. Je to malý půvabný ostrov, poslední kousek země na samé hranici východního Karibiku.

Řekněte si své „Ano“ na slunečné pláži Platinového pobřeží, nebo v exotické zahradě s výhledem na Karibik a mořské útesy.

Ostrov není vulkanického původu, vznikl činností korálů na mořském dně. Je obklopený korálovými útesy a na rozdíl od sousedních ostrovů na západě jej tvoří převážně nížiny.

Barbados je ostrovem mnoha neobyčejných krás – dlouhé bílé pláže s palmami a tyrkysové moře s vápencovými jeskyněmi a útesy střídá tropický prales a mangrovnékové porosty, ve vnitrozemí je skrytý rozsáhlý systém podzemních řek, jezer a jeskyní.

Barbados je jednou z předních turisitckých destinací Karibiku s luxusním zázemím a jedním z nejrozvinutějších ostrovů této oblasti.

Velmi oblíbené je jihozápadní a západní pobřeží, s klidným průzračným Karibským mořem a bílými a narůžovělými písečnými plážemi.

Východní pobřeží, které omývají vlny Atlantiku, je vhodné pro surfování.

Hlavou státu Barbados je stále britská královna a historický vliv Angličanů je na Barbadosu viditelnější než na jiných ostrovech. Konzervativní Angličané, kteří omezovali španělské a indiánské tradice, po sobě na ostrově zanechali honosné viktoriánské vily s korálovým vápencem.

Barbados je malý ostrov, o to je však jeho krása intenzivnější. Prožijte zde svou jedinečnou svatbu a Barbados se stane „Vaším“ kouzelným ostrovem na hranici  moře a oceánu…

 • Na Barbadosu je tropické klima, které zpříjemňují pravidelné pasáty
 • Panují zde dvě roční období: období sucha od prosince do května a období dešťů od června do listopadu.
 • Barbados leží mimo hlavní atlantský hurikánový pás, a je tak často ušetřen největších tropických bouří. Přesto nedoporučujeme pobyt na ostrově od srpna do října, kdy je možnývýskyt hurikánů.
Letecky cca 13-14hod. (dle volby dopravce a místa přestupu)
-0600
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty