CK YachtWedding

Barbados

Karibik

Svatba na bělostné pláži na samé hranici mezi Atlantským oceánem a Karibským mořem – to je svatba na Barbadosu.

Barbados

Svatba v cizině a svatební cesta na malebném „vousatém“ ostrově
Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání
Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Oblasti: Barbados

Barbados

Svatba na bělostné pláži na samé hranici mezi Atlantským oceánem a Karibským mořem – to je svatba na Barbadosu.

Název ostrova Barbados doslova znamená „vousatí“ – pojmenovali ho tak portugalští objevitelé, když poprvé spatřili místní fíkovníky, jejichž dlouhé vzdušné kořeny jim připomínaly vousy. Jméno se někdy také odvozuje od bílé mořské pěny, která se tříští o korálové útesy ostrova a z dálky vzbuzuje dojem, že ostrov má bílé vousy.

Barbados je ostrovní království v Malých Antilách. Je to malý půvabný ostrov, poslední kousek země na samé hranici východního Karibiku.

Řekněte si své „Ano“ na slunečné pláži Platinového pobřeží, nebo v exotické zahradě s výhledem na Karibik a mořské útesy.

Ostrov není vulkanického původu, vznikl činností korálů na mořském dně. Je obklopený korálovými útesy a na rozdíl od sousedních ostrovů na západě jej tvoří převážně nížiny.

Barbados je ostrovem mnoha neobyčejných krás – dlouhé bílé pláže s palmami a tyrkysové moře s vápencovými jeskyněmi a útesy střídá tropický prales a mangrovnékové porosty, ve vnitrozemí je skrytý rozsáhlý systém podzemních řek, jezer a jeskyní.

Barbados je jednou z předních turisitckých destinací Karibiku s luxusním zázemím a jedním z nejrozvinutějších ostrovů této oblasti.

Velmi oblíbené je jihozápadní a západní pobřeží, s klidným průzračným Karibským mořem a bílými a narůžovělými písečnými plážemi.

Východní pobřeží, které omývají vlny Atlantiku, je vhodné pro surfování.

Hlavou státu Barbados je stále britská královna a historický vliv Angličanů je na Barbadosu viditelnější než na jiných ostrovech. Konzervativní Angličané, kteří omezovali španělské a indiánské tradice, po sobě na ostrově zanechali honosné viktoriánské vily s korálovým vápencem.

Barbados je malý ostrov, o to je však jeho krása intenzivnější. Prožijte zde svou jedinečnou svatbu a Barbados se stane „Vaším“ kouzelným ostrovem na hranici  moře a oceánu…

  • Na Barbadosu je tropické klima, které zpříjemňují pravidelné pasáty
  • Panují zde dvě roční období: období sucha od prosince do května a období dešťů od června do listopadu.
  • Barbados leží mimo hlavní atlantský hurikánový pás, a je tak často ušetřen největších tropických bouří. Přesto nedoporučujeme pobyt na ostrově od srpna do října, kdy je možnývýskyt hurikánů.
Letecky cca 13-14hod. (dle volby dopravce a místa přestupu)
-0600

Reference:

[main_photo]