CK YachtWedding

Britské panenské ostrovy – BVI

Karibik

Právně platná svatba ve znamení karibské pohody, na pláži s nedotčeným jemným pískem a pod karibským sluncem – to je svatba na BVI. Britské Panenské ostrovy, jinak také BVI (British Virgin Islands), představují skupinku 60 ostrovů a ostrůvků, ležících na východ od Portorika, které se na severu dotýkají Atlantského oceánu a na jihu se koupou v Karibském moři.

Britské panenské ostrovy – BVI

Právně platná svatba ve znamení karibské pohody, na pláži s nedotčeným jemným pískem a pod karibským sluncem – to je svatba na BVI.
Cena svatebního obřadu od

Cena na vyžádání

Cena svatební cesty od

Cena na vyžádání

Oblasti: Britské panenské ostrovy – BVI

Britské panenské ostrovy – BVI

Právně platná svatba ve znamení karibské pohody, na pláži s nedotčeným jemným pískem a pod karibským sluncem – to je svatba na BVI.

Britské Panenské ostrovy, jinak také BVI (British Virgin Islands), představují skupinku 60 ostrovů a ostrůvků, ležících na východ od Portorika, které se na severu dotýkají Atlantského oceánu a na jihu se koupou v Karibském moři.

Ostrovy se vlastně jmenují jen Panenské, přívlastek „britské“ se dodává kvůli odlišení souostroví od sousedních Amerických Panenských ostrovů a také připomíná, že na ostrovech stále ještě panuje britská královna.

Většina ostrovů vznikla doslova přes noc důsledkem sopečné činnosti a má kopcovitý, zvrásněný povrch, pokrytý zeleným kobercem tropické vegetace. Naopak místní korálové útesy rostly celá staletí a představují nádherný, bohatý podmořský svět.

BVI jsou velmi luxusní destinací Karibiku, k níž kromě zářivě bělostných pláží a panenské přírody neodmyslitelně patří luxusní jachty.

Krása ostrovů a přepych se harmonicky doplňují a není proto překvapením, že i sám Rockefeller zde založil přírodní rezervaci.

Každý z velkých ostrovů BVI má svůj osobní půvab, charakter i své příběhy.

Řekněte si své „Ano“ na karibském ostrově, v tropické zahradě s kokosovými palmami, na útesu s výhledem na oceán a západ slunce, nebo jedné z pohádkových pláží. Kromě velkých ostrovů, jako je Tortola, nabízíme i vzdálenější rajské ostrůvky, např. Peter Island, se slavnou karibskou pláží Deadman´s Bay.

Ostrov, který jistě navštívíte, je překrásná Tortola se strmými horami a s hlavním městem BVI Road Town. Město střeží pevnost Fort George, malebná zřícenina z dávných koloniálních dob.

Virgin Gorda, tedy „Tlustá panna“, je ostrov, který Kolumbus takto pojmenoval proto, že mu připomínal zpola ležící postavu. Na Virgin Gorda se nachází slavný přírodní komplex The Baths, který představují obrovské žulové kameny vytvářející kamenné bazény se slanou vodou a tajuplné jeskyně.

Jost van Dyke, to je malebný kopcovitý ostrov, o němž se vyprávějí mnohé svérázné příběhy. Už jen samo jeho jméno je spojeno s legendou – holandským osadníkem Jostem van Dykem, z něhož se stal obávaný pirát. Přírodní perličkou ostrova je „jacuzzi“ – přírodní bazén s bublající vodou.

Výjimečným ostrovem BVI je Anegada neboli „Utopená zem“, plochý písečný ostrůvek ležící stranou. Anegadu obklopuje úchvatný korálový útes, na němž po staletí troskotaly lodě. Podmořské vraky a korály jsou nyní rájem pro potápěče.

BVI se může chlubit jedněmi z nejkrásnějších pláží celého Karibiku, jejichž názvy často připomínají pestrou minulost ostrovů, a to i tajemnou pirátskou.

Řetízek ostrovů BVI osídlili jako první američtí indiáni kmene Arawaků. Od nich pochází hamak, houpací síť pro karibské lenošení, nebo rožnění masa „barbecue“. Arawaky později vytlačil dravý kmen z Malých Antil – Caribové, po nichž se jmenuje celé Karibské moře.

V roce 1493 na Panenské ostrovy doplul během své druhé výpravy Kryštof Kolumbus, kterého zcela uchvátila krása ostrovů. S vlnou nových osadníků a obchodníků z Evropy dorazili na BVI i piráti a tak začala slavná éra „pirátů z Karibiku“.

Četné chráněné zátoky a zálivy vyhovovaly pirátům, kteří od 16. století přepadali španělské obchodní lodě vezoucí do Evropy poklady z Nového světa. Řada ostrovů, zátok i pláží má dodnes pirátská a tajuplná jména, jako je např. Dead Chest.

Dnešní obyvatelé BVI jsou potomky evropských osadníků a afrických otroků, které na ostrovy přivezli angličtí kolonizátoři. Ostrovy byly vždy důležitou obchodní křižovatkou, a místní kultura je tak pestrou exotickou směsí evropské, americké, indiánské a africké tradice (např. hudba fungi a vášnivé tance merengue či salsa, původem z Portorika a Dominikánské republiky).

I jídla se podávají v pestrých úpravách, s inspirací z celého světa, včetně Západní Indie. Rozhodně si nenechte ujít místní speciality – čerstvé langusty, škeble, pikatně kořenné kuřecí maso, různá kari a pečenou drůbež. V duchu tradic se večer na Tortole zakončuje v pravé anglické krčmě, kde podávají Pusser´s Rum, již po tři sta let oblíbený nápoj anglického námořnictva.

Na BVI panuje tropické klima, které zmírňuje pravidelný vítr vanoucí z oceánu
Teploty se během roku výrazně nemění, maxima v létě dosahují 32˚C a v zimě 29˚C
Nejlepší počasí převládá od prosince do dubna, krásnými měsíci jsou i listopad a květen až červen. Od srpna do října se na ostrovech mohou objevit hurikány. V září a říjnu také častěji prší (obvykle více ve vnitrozemí než na pobřeží)

Letecky cca 14hod. (dle přestupů a volby dopravce)
USD
-0400
Angličtina

svatba na jachtě v Karibiku, v zátoce ostrova Tortola na BVI

Děkujeme celému týmu YachtWedding za perfektní organizaci naší svatby, za špičkový, profesionální přístup, pomoc a porozumění. Uskutečnily jste náš sen a pro nás jste jedničky. Nikdy nezapomeneme. DÍKY.

Pavlína

Svatba Tomáše a Pavlíny se konala v kouzelné zátoce ostrova Tortola na Britských Panenských ostrovech v magické datum plné dvanáctek – 12.12. 2012 ve 12:12. Na palubě lodi navíc během obřadu bylo 12 lidí – svatba v Karibiku.

Právně platný obřad se uskutečnil na přídi soukromé jachty, která byla jen pro novomanžele a jejich blízké.
Po obřadu novomanželé vyvěsili svou vlajku “Just Married” a pod vedením ženicha – kapitána se vydali na svou svatební plavbu po pohádkových Britských Panenských ostrovech.

Svatba na Mauriciu Edity a Vladimíra v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Dobrý den p. Ulrich,

ďakujeme pekne. Ano vsetko bolo úžasne. Boli sme velmi spokojní s rezortom aj so svadobným dnom. Takisto máte skvelú delegatku Marketu, velmi nam poèas svadobného dna pomohla.

Dakujem

Edita

Edita a Vladimír si přáli svatbu v exotice na krásném místě, kde bude jen klid a romantika. Vybrali si svatbu na Mauriciu v Paradise Cove Boutique Hotelu, který je skutečným rájem na zemi. Malý luxusní hotýlek pouze pro dospělé hosty, v privátní zátoce s krásnými tropickými zahradami, úžasným výhledem na oceán a mnoha „hnízdečky“ pro relaxaci je přímo stvořený pro svatební cestu. Svatba se konala na druhé straně zátoky hotelu Paradise Cove, s výhledem na Indický oceán a ostrov Coin de Mire. Novomanželé si poté užili svou svatební cestu na Mauriciu s mnoha benefity.  Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Kláry a Petra v luxusním resortu LUX* Le Morne 5*

Hezky‎ den, moc dekujeme za prani a take bychom Vam moc chteli podekovat. Mate velky‎ podil na tom, ze nas svatebni den byl zaroven nejkrasnejsim dnem naseho zivota. Dekujeme take slecne Markete za jeji profesionalni, ale zaroven lidsky pristup, byla skvela a se vsim nam pomohla. Jsme v raji, absolutnim, neni zde jedina chybicka. Dekujeme a Vas „rozkaz“ uz plnime :-), moc si to tu uzivame.

Petr & Klara

Klára a Petr si přáli krásnou svatbu v exotice na pláži, kterou si užijí v romantice a pohodě se svými nejbližšími. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v luxusním resortu LUX* Le Morne, pod světoznámou horou Le Morne Brabant. Svatba v exotickém ráji se konala na pláži pod palmami, s výhledem na tyrkysový Indický oceán. Novomanželé si poté užili svatební cestu s romantickými benefity. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatba na Mauriciu Lucie a Leoše v nádherném Preskil Beach Resort

Jak už to zpravidla bývá, nic není tak snadné, jak to na první pohled vypadá, a tak jsme do poslední chvíle nevěděli, zda vůbec odletíme. Přeci jen se trefit do cyklóny, která ostrovem prošla naposledy před 20ti lety, je poměrně umění. A opět musíme poděkovat panu Ulrichovi a paní Bočkové, kteří s námi byli posledních 24h před odletem na telefonu s nepřetržitými informacemi a pomocí. Vše dopadlo dobře a po příletu si nás převzala Markéta, která nezůstala pověsti YW nic dlužna. Vše bylo perfektně sladěno a my měli během jednoho odpoledne zařízeno na ostrově vše, co bylo pro svatbu potřeba. Samotná svatba byla nádherná. Den jsme si krásně užili, Markéta zařídila vše, co bylo potřeba, udělala kameramana, svědka a koordinátorku. Zbytek dovolené nám byla stále nápomocna, zařídila krásné výlety a poradila se vším, co nás zajímalo nebo jsme potřebovali. Opravdu jsme měli pocit výjmečnosti a umožnili jste nám si pobyt užít plnými doušky. Velice Vám děkujeme a přejeme, aby jste i do budoucna měli stále tolik trpělivosti a minimálně tak spokojené klienty jakými jsme byli my.

Lucie & Leoš

Lucie a Leoš si přáli krásnou svatbu v exotice na písečné pláži. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v plážovém resortu Preskil. Novomanželé si poté užili svatební cestu s romantickými benefity. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatba v Řecku Soni a Marka na pláži na Zakynthosu

Dobry den Hana 

Este raz Vám Dakujeme a prajeme pekny den 🙂 

Soňa

Soňa a Marek si přáli romantickou svatbu na pláži v Řecku, jen pro ně dva a jejich nejbližší. Zvolili si svatební cestu a svatbu na Zakynthosu, kde se svatba konala na pláži za krásného slunečného dne. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Renaty a Roberta na ostrůvku Cameo na Zakynthosu

Dobrý den,

velice děkujeme za přání. Na místě bylo vše v pořádku a vše proběhlo tak, jak bylo domluveno 🙂

Renata

Renata a Robert si přáli svatbu na světoznámém ostrůvku Cameo na Zakynthosu. Malý privátní ostrůvek Cameo má krásné dlouhé dřevěné molo, po kterém snoubenci přichází, a svatba se zde konala na malé písečné pláži pod širým nebem. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Veroniky a Michala na krásném ostrově Thassos

Dobrý den,

moc děkuji celé vaší společnosti za úchvatný zážitek. Poklona všem delegátům na ostrově.

Michal

Kristýna a Michal si přáli pohodovou svatbu na pláži ve Středomoří, s romantikou jen pro ně dva. Svatba se konala v řecku na ostrově Thassos, který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Svatba na pláži na Thassosu se konala u vesničky Kinira. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Nikoly a Martin na krásném ostrově Thassos

Dobrý den, děkujeme moc za vše. Všichni byli moc milí a obřad se vyvedl na výbornou, jsme oba moc spokojeni.
Ještě jednou tedy moc moc děkuji, hezčí svatbu jsem si nemohla přát. Dokonce se mi svěřila kamarádka, že by také chtěla svatbu v zahraničí, tak jsem ji mohla vřele doporučit agenturu YachtWedding 🙂 , tak doufám, že se na vás v budoucnu také obrátí a bude na svůj velký den vzpomínat tak krásně jako já 🙂
Přeji hezký den

Nikola

Nikola a Martin si přáli svatbu na pláži ve Středomoří, romanticky jen ve dvou. Vybrali si svatební cestu a svatbu na Thassosu v Řecku, který má krásné pláže a pohodovou atomsféru. Svatba na pláži na Thassosu se konala u městečka Limenaria. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Kristýny a Michala na slunečném ostrově Thassos

Dobrý den paní Bočková,

děkujeme za přání J Ano, svatba byla moc pěkná a povedená!!

Jste moc hodná a my jsme Vám velice vděční, že jste nás naší svatbou takhle „provedla“ až ke spokojenému konci 🙂

Kristýna

Kristýna a Michal si přáli svatbu na pláži ve Středomoří. Vybrali si svatební cestu a svatbu v Řecku, na krásném ostrově Thassos, který vyniká právě svými plážemi, krásnou přírodou a poklidnou romantickou atmosférou. Svatba na pláži na Thassosu se konala u městečka Limenaria. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Veroniky a Jiřího na krásném ostrově Thassos

Dobrý den,
děkujeme za přání. V Řecku bylo krásně, a i když jsme kvůli předpovědi počasí trochu měnili plány, tak se vše vydařilo. 🙂

Veronika & Jiří

Veronika a Jiří si přáli svatbu v Řecku, na klidném ostrově s krásnými plážemi. Vybrali si proto ostrov Thassos, který vyniká nádhernou přírodou a poklidným životním tempem. Na Thassosu si své svatební místo mohou snoubenci vybrat sami, plánovali jsme tedy obřad u historických památek, který se nakonec s ohledem na hlášenou přeháňku proměnil ve svatbu na pláži, pro jistotu chráněnou přístreškem. Novomanželům blahopřejeme!