CK YachtWedding

Britské panenské ostrovy – BVI

Karibik

Právně platná svatba ve znamení karibské pohody, na pláži s nedotčeným jemným pískem a pod karibským sluncem – to je svatba na BVI. Britské Panenské ostrovy, jinak také BVI (British Virgin Islands), představují skupinku 60 ostrovů a ostrůvků, ležících na východ od Portorika, které se na severu dotýkají Atlantského oceánu a na jihu se koupou v Karibském moři.

Britské panenské ostrovy – BVI

Právně platná svatba ve znamení karibské pohody, na pláži s nedotčeným jemným pískem a pod karibským sluncem – to je svatba na BVI.
Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání
Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Oblasti: Britské panenské ostrovy – BVI

Britské panenské ostrovy – BVI

Právně platná svatba ve znamení karibské pohody, na pláži s nedotčeným jemným pískem a pod karibským sluncem – to je svatba na BVI.

Britské Panenské ostrovy, jinak také BVI (British Virgin Islands), představují skupinku 60 ostrovů a ostrůvků, ležících na východ od Portorika, které se na severu dotýkají Atlantského oceánu a na jihu se koupou v Karibském moři.

Ostrovy se vlastně jmenují jen Panenské, přívlastek „britské“ se dodává kvůli odlišení souostroví od sousedních Amerických Panenských ostrovů a také připomíná, že na ostrovech stále ještě panuje britská královna.

Většina ostrovů vznikla doslova přes noc důsledkem sopečné činnosti a má kopcovitý, zvrásněný povrch, pokrytý zeleným kobercem tropické vegetace. Naopak místní korálové útesy rostly celá staletí a představují nádherný, bohatý podmořský svět.

BVI jsou velmi luxusní destinací Karibiku, k níž kromě zářivě bělostných pláží a panenské přírody neodmyslitelně patří luxusní jachty.

Krása ostrovů a přepych se harmonicky doplňují a není proto překvapením, že i sám Rockefeller zde založil přírodní rezervaci.

Každý z velkých ostrovů BVI má svůj osobní půvab, charakter i své příběhy.

Řekněte si své „Ano“ na karibském ostrově, v tropické zahradě s kokosovými palmami, na útesu s výhledem na oceán a západ slunce, nebo jedné z pohádkových pláží. Kromě velkých ostrovů, jako je Tortola, nabízíme i vzdálenější rajské ostrůvky, např. Peter Island, se slavnou karibskou pláží Deadman´s Bay.

Ostrov, který jistě navštívíte, je překrásná Tortola se strmými horami a s hlavním městem BVI Road Town. Město střeží pevnost Fort George, malebná zřícenina z dávných koloniálních dob.

Virgin Gorda, tedy „Tlustá panna“, je ostrov, který Kolumbus takto pojmenoval proto, že mu připomínal zpola ležící postavu. Na Virgin Gorda se nachází slavný přírodní komplex The Baths, který představují obrovské žulové kameny vytvářející kamenné bazény se slanou vodou a tajuplné jeskyně.

Jost van Dyke, to je malebný kopcovitý ostrov, o němž se vyprávějí mnohé svérázné příběhy. Už jen samo jeho jméno je spojeno s legendou – holandským osadníkem Jostem van Dykem, z něhož se stal obávaný pirát. Přírodní perličkou ostrova je „jacuzzi“ – přírodní bazén s bublající vodou.

Výjimečným ostrovem BVI je Anegada neboli „Utopená zem“, plochý písečný ostrůvek ležící stranou. Anegadu obklopuje úchvatný korálový útes, na němž po staletí troskotaly lodě. Podmořské vraky a korály jsou nyní rájem pro potápěče.

BVI se může chlubit jedněmi z nejkrásnějších pláží celého Karibiku, jejichž názvy často připomínají pestrou minulost ostrovů, a to i tajemnou pirátskou.

Řetízek ostrovů BVI osídlili jako první američtí indiáni kmene Arawaků. Od nich pochází hamak, houpací síť pro karibské lenošení, nebo rožnění masa „barbecue“. Arawaky později vytlačil dravý kmen z Malých Antil – Caribové, po nichž se jmenuje celé Karibské moře.

V roce 1493 na Panenské ostrovy doplul během své druhé výpravy Kryštof Kolumbus, kterého zcela uchvátila krása ostrovů. S vlnou nových osadníků a obchodníků z Evropy dorazili na BVI i piráti a tak začala slavná éra „pirátů z Karibiku“.

Četné chráněné zátoky a zálivy vyhovovaly pirátům, kteří od 16. století přepadali španělské obchodní lodě vezoucí do Evropy poklady z Nového světa. Řada ostrovů, zátok i pláží má dodnes pirátská a tajuplná jména, jako je např. Dead Chest.

Dnešní obyvatelé BVI jsou potomky evropských osadníků a afrických otroků, které na ostrovy přivezli angličtí kolonizátoři. Ostrovy byly vždy důležitou obchodní křižovatkou, a místní kultura je tak pestrou exotickou směsí evropské, americké, indiánské a africké tradice (např. hudba fungi a vášnivé tance merengue či salsa, původem z Portorika a Dominikánské republiky).

I jídla se podávají v pestrých úpravách, s inspirací z celého světa, včetně Západní Indie. Rozhodně si nenechte ujít místní speciality – čerstvé langusty, škeble, pikatně kořenné kuřecí maso, různá kari a pečenou drůbež. V duchu tradic se večer na Tortole zakončuje v pravé anglické krčmě, kde podávají Pusser´s Rum, již po tři sta let oblíbený nápoj anglického námořnictva.

Na BVI panuje tropické klima, které zmírňuje pravidelný vítr vanoucí z oceánu
Teploty se během roku výrazně nemění, maxima v létě dosahují 32˚C a v zimě 29˚C
Nejlepší počasí převládá od prosince do dubna, krásnými měsíci jsou i listopad a květen až červen. Od srpna do října se na ostrovech mohou objevit hurikány. V září a říjnu také častěji prší (obvykle více ve vnitrozemí než na pobřeží)

Letecky cca 14hod. (dle přestupů a volby dopravce)
USD
-0400
Angličtina

svatba na jachtě v Karibiku, v zátoce ostrova Tortola na BVI

Děkujeme celému týmu YachtWedding za perfektní organizaci naší svatby, za špičkový, profesionální přístup, pomoc a porozumění. Uskutečnily jste náš sen a pro nás jste jedničky. Nikdy nezapomeneme. DÍKY.

Pavlína

Svatba Tomáše a Pavlíny se konala v kouzelné zátoce ostrova Tortola na Britských Panenských ostrovech v magické datum plné dvanáctek – 12.12. 2012 ve 12:12. Na palubě lodi navíc během obřadu bylo 12 lidí – svatba v Karibiku.

Právně platný obřad se uskutečnil na přídi soukromé jachty, která byla jen pro novomanžele a jejich blízké.
Po obřadu novomanželé vyvěsili svou vlajku “Just Married” a pod vedením ženicha – kapitána se vydali na svou svatební plavbu po pohádkových Britských Panenských ostrovech.

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba u moře Martiny a Jakuba v italském Bibione

Dobrý den, děkujeme Vám za nádherný zážitek, bylo to okouzlující. Jsme nadšení a máme nádherné vzpomínky na celý život. S paní Magdou byla úžasná spolupráce i Vám velký dík.
Vaše agenturu budeme doporučovat.

S přáním hezkého dne,

Martina

Martina a Aleš si pro svou svatbu u moře vybrali italské Bibione, protože je pohodlně přístupné i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala na pláži jaderského moře dne 17.7. Všichni si svatbu a pobyt u moře krásně užili.

Svatba na Mauriciu Aleny a Martina v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobrý den, pane Ulrichu,

děkujeme za přivítání, fotečky 🙂 ze svatby a pokyny k legalizaci našeho sňatku u nás v ČR.

Alena a Martin

Alena a Martin si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 10.12.  na terase s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Kateřiny a Lukáše v resortu Maritim Crystals Beach Hotel 4*

Děkujeme moc za zařízení svatby v březnu 2018 na Mauriciu. Líbí se nám, že upřednostňujete individuální přístup ke klientům. Fotografové Nat & Jude byli úžasní, ochotní, dobře se nám s nimi pracovalo, vyhověli i našim výmyslům 😀 a focení nás skutečně bavilo. Už se těšíme na fotky. Delegátka Terezka byla super, se vším nám pomáhala, zajímala se, po celou dobu jsme s ní byli v kontaktu. Díky ní byl svatební den pohádkový. Z ostrova jsme nadšení, Mauricius je opravdu ráj. Měli jsme možnost navštívit více pláží na ostrově a můžeme doporučit nejkrásnější pláž Belle Mare, kde jsme také byli. Agenturu Yachtwedding nám doporučily tři páry a vybrali jsme si dobře. Sami jsme už doporučili pěti snoubencům/novomanželům Vaši agenturu :-). Díky Vám jsme si líbánky užili na maximum a máme fantastické zážitky, na které budeme celý život vzpomínat. Vážíme si toho!

Kateřina & Lukáš

Kateřina a Lukáš si pro svou svatbu v exotice vybrali příjemný resort Maritim Crystals s krásnou pláží na severovýchodě ostrova. Na svatbu snoubence doprovodili jejich nejbližší. Svatba se konala 10.3. na pláži  s krásným výhledem na Indickým oceánem. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba v Řecku Annamárie a Gabriela na pláži krásného ostrova Thassos

Annamária a Gabriel si přáli pohodovou svatbu na pláži ve Středomoří, kam s nimi mohou snadno cestovat i jejich nejbližší. Svatba se konala v řecku na ostrově Thassos, který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Andrea a Petr – svatba v Itálii, Řím

Hezký večer paní Bočková,

rovněž Vám moc děkuji za zorganizování pro nás té nejkrásnější svatby. Byť byla symbolická, pokládáme jí za „hlavní“ a zde v ČR už pouze v brzké době vyřídíme formální, papírový sňatek. I prstýnky máme gravírované na datum 6.11.

Velká pochvala jde také za paní Evou a hlavně za fotografkou, ta byla naprosto fenomenální – milá, příjemná, rozhodně nám hodně pomohla.

Pokud bude příležitost, určitě Vás rádi doporučíme.

Krásný zbytek dne.

Andrea

Andrea a Petr si přáli svatbu v Římě s nádherným výhledem na Vatikán, kde by si užili pohodový svatební den. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Terezy a Jana v  legendárním Tivoli u Říma

Tereza a Jan si pro svou vysněnou svatbu v Itálii vybrali nádherné Tivoli u Říma. Svatba konala 11.11. v historické svatební síni. Po obřadu se novomanželé fotografovali v pohádkových zahradách a také v centru Říma u slavných památek. Novomanželům blahopřejeme!

Andrea & Tibor – svatba na Mauriciu v resortu Seaview Calodyne 4*

Andrea a Tibor si pro svou svatbu v exotice vybrali oblíbený resort Seaview Calodyne Lifestyle na severu ostrova, který je čerstvě zrekonstruovaný a nabízí nádherný výhled na legendární ostrov Coin de Mire. Svatba se konala 6.12. v altánu nad Indickým oceánem. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.