CK YachtWedding

Britské panenské ostrovy – BVI

Karibik

Právně platná svatba ve znamení karibské pohody, na pláži s nedotčeným jemným pískem a pod karibským sluncem – to je svatba na BVI. Britské Panenské ostrovy, jinak také BVI (British Virgin Islands), představují skupinku 60 ostrovů a ostrůvků, ležících na východ od Portorika, které se na severu dotýkají Atlantského oceánu a na jihu se koupou v Karibském moři.

Britské panenské ostrovy – BVI

Právně platná svatba ve znamení karibské pohody, na pláži s nedotčeným jemným pískem a pod karibským sluncem – to je svatba na BVI.
Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání
Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Oblasti: Britské panenské ostrovy – BVI

Britské panenské ostrovy – BVI

Právně platná svatba ve znamení karibské pohody, na pláži s nedotčeným jemným pískem a pod karibským sluncem – to je svatba na BVI.

Britské Panenské ostrovy, jinak také BVI (British Virgin Islands), představují skupinku 60 ostrovů a ostrůvků, ležících na východ od Portorika, které se na severu dotýkají Atlantského oceánu a na jihu se koupou v Karibském moři.

Ostrovy se vlastně jmenují jen Panenské, přívlastek „britské“ se dodává kvůli odlišení souostroví od sousedních Amerických Panenských ostrovů a také připomíná, že na ostrovech stále ještě panuje britská královna.

Většina ostrovů vznikla doslova přes noc důsledkem sopečné činnosti a má kopcovitý, zvrásněný povrch, pokrytý zeleným kobercem tropické vegetace. Naopak místní korálové útesy rostly celá staletí a představují nádherný, bohatý podmořský svět.

BVI jsou velmi luxusní destinací Karibiku, k níž kromě zářivě bělostných pláží a panenské přírody neodmyslitelně patří luxusní jachty.

Krása ostrovů a přepych se harmonicky doplňují a není proto překvapením, že i sám Rockefeller zde založil přírodní rezervaci.

Každý z velkých ostrovů BVI má svůj osobní půvab, charakter i své příběhy.

Řekněte si své „Ano“ na karibském ostrově, v tropické zahradě s kokosovými palmami, na útesu s výhledem na oceán a západ slunce, nebo jedné z pohádkových pláží. Kromě velkých ostrovů, jako je Tortola, nabízíme i vzdálenější rajské ostrůvky, např. Peter Island, se slavnou karibskou pláží Deadman´s Bay.

Ostrov, který jistě navštívíte, je překrásná Tortola se strmými horami a s hlavním městem BVI Road Town. Město střeží pevnost Fort George, malebná zřícenina z dávných koloniálních dob.

Virgin Gorda, tedy „Tlustá panna“, je ostrov, který Kolumbus takto pojmenoval proto, že mu připomínal zpola ležící postavu. Na Virgin Gorda se nachází slavný přírodní komplex The Baths, který představují obrovské žulové kameny vytvářející kamenné bazény se slanou vodou a tajuplné jeskyně.

Jost van Dyke, to je malebný kopcovitý ostrov, o němž se vyprávějí mnohé svérázné příběhy. Už jen samo jeho jméno je spojeno s legendou – holandským osadníkem Jostem van Dykem, z něhož se stal obávaný pirát. Přírodní perličkou ostrova je „jacuzzi“ – přírodní bazén s bublající vodou.

Výjimečným ostrovem BVI je Anegada neboli „Utopená zem“, plochý písečný ostrůvek ležící stranou. Anegadu obklopuje úchvatný korálový útes, na němž po staletí troskotaly lodě. Podmořské vraky a korály jsou nyní rájem pro potápěče.

BVI se může chlubit jedněmi z nejkrásnějších pláží celého Karibiku, jejichž názvy často připomínají pestrou minulost ostrovů, a to i tajemnou pirátskou.

Řetízek ostrovů BVI osídlili jako první američtí indiáni kmene Arawaků. Od nich pochází hamak, houpací síť pro karibské lenošení, nebo rožnění masa „barbecue“. Arawaky později vytlačil dravý kmen z Malých Antil – Caribové, po nichž se jmenuje celé Karibské moře.

V roce 1493 na Panenské ostrovy doplul během své druhé výpravy Kryštof Kolumbus, kterého zcela uchvátila krása ostrovů. S vlnou nových osadníků a obchodníků z Evropy dorazili na BVI i piráti a tak začala slavná éra „pirátů z Karibiku“.

Četné chráněné zátoky a zálivy vyhovovaly pirátům, kteří od 16. století přepadali španělské obchodní lodě vezoucí do Evropy poklady z Nového světa. Řada ostrovů, zátok i pláží má dodnes pirátská a tajuplná jména, jako je např. Dead Chest.

Dnešní obyvatelé BVI jsou potomky evropských osadníků a afrických otroků, které na ostrovy přivezli angličtí kolonizátoři. Ostrovy byly vždy důležitou obchodní křižovatkou, a místní kultura je tak pestrou exotickou směsí evropské, americké, indiánské a africké tradice (např. hudba fungi a vášnivé tance merengue či salsa, původem z Portorika a Dominikánské republiky).

I jídla se podávají v pestrých úpravách, s inspirací z celého světa, včetně Západní Indie. Rozhodně si nenechte ujít místní speciality – čerstvé langusty, škeble, pikatně kořenné kuřecí maso, různá kari a pečenou drůbež. V duchu tradic se večer na Tortole zakončuje v pravé anglické krčmě, kde podávají Pusser´s Rum, již po tři sta let oblíbený nápoj anglického námořnictva.

Na BVI panuje tropické klima, které zmírňuje pravidelný vítr vanoucí z oceánu
Teploty se během roku výrazně nemění, maxima v létě dosahují 32˚C a v zimě 29˚C
Nejlepší počasí převládá od prosince do dubna, krásnými měsíci jsou i listopad a květen až červen. Od srpna do října se na ostrovech mohou objevit hurikány. V září a říjnu také častěji prší (obvykle více ve vnitrozemí než na pobřeží)

Letecky cca 14hod. (dle přestupů a volby dopravce)
USD
-0400
Angličtina

svatba na jachtě v Karibiku, v zátoce ostrova Tortola na BVI

Děkujeme celému týmu YachtWedding za perfektní organizaci naší svatby, za špičkový, profesionální přístup, pomoc a porozumění. Uskutečnily jste náš sen a pro nás jste jedničky. Nikdy nezapomeneme. DÍKY.

Pavlína

Svatba Tomáše a Pavlíny se konala v kouzelné zátoce ostrova Tortola na Britských Panenských ostrovech v magické datum plné dvanáctek – 12.12. 2012 ve 12:12. Na palubě lodi navíc během obřadu bylo 12 lidí – svatba v Karibiku.

Právně platný obřad se uskutečnil na přídi soukromé jachty, která byla jen pro novomanžele a jejich blízké.
Po obřadu novomanželé vyvěsili svou vlajku “Just Married” a pod vedením ženicha – kapitána se vydali na svou svatební plavbu po pohádkových Britských Panenských ostrovech.

Svatba na Santorini Terezy a Jakuba, Santorini Gem

Dobrý den Hanko,
děkujeme za blahopřání a zprostředkování celé svatby.
Na Santorini se nám moc líbilo, vše proběhlo naprosto v pořádku. Místo svatebního obřadu bylo nádherné a předčilo naše očekávání Zejména pak spolupráce s paní delegátkou Šárkou a paní Nasťou byla skvělá. Vše se vyvedlo na jedničku. Děkujeme

Tereza a Jakub

Tereza a Jakub si pro svou svatbu v Řecku vybrali překrásný ostrov Santorini, který je podle legend bájnou ztracenou Atlantidou. Svatba na Santorini se konala na útesu Santorini Gem s fantastickým výhledem na moře. Na svatbě nechyběla ani rodina a přátele a všichni strávili na Santorini krásnou dovolenou.

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherně svěží resort LUX* Le Morne Mauritius 5* na jihozápadě ostrova pod ikonickou horou. Svatba se konala 15.3. s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš

Alena a Tomáš si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 15.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra

Petra a Pavel si pro svou svatbu na Mauriciu přáli jedinečné místo s maximálním pohodlím. Vybrali si unikátní resort v lávovém designu The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott s nádherným výhledem na západy slunce. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem dne 1. července. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Adély a Radka v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den, paní Říhová,
děkuji za Váš email. Svatba proběhla v naprostém pořádku. Bylo to nádherné místo, obřad byl krásný a dojemný.
Mnohokrát děkujeme za celkovou organizaci a za umožnění říci své „NE“ na tak krásném místě.
Ještě jednou děkuji.

Adéla

Adéla a Řadek si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 19.9. na útesu s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 28.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.