Svatba na Brači v tradiční dalmatské vile Maruka

Chorvatsko, Středomoří

Svatba v Chorvatsku na oblíbeném ostrově Brač ve Střední Dalmácii s průzračným mořem a oblázkovými plážemi. Svatba se koná v privátní vile Maruka, která si uchovala kouzlo starobylé Dalmácie. Svatební obřad probíhá na sluneční terase pod širým nebem s výhledem do zahrad a modré moře na obzoru. Ve vile je možné ubytovat až 8 osob.

Svatba na Brači v tradiční dalmatské vile Maruka

Cena svatby
59 998 Kč
Cena svatební cesty

Ostrov Brač ve Střední Dalmácii je tradiční destinací pro dovolenou na pláži v Chorvatsku. Krásný přírodní ostrov, který patří mezi největší v Jaderském moři, láká na oblázkové pláže a průzračné tyrkysové moře.

Brač leží na dohled od pevniny, a je tak pohodlně dostupný trajektem nebo privátní motorovou lodí. Ostrov zůstával dlouhou dobu ve stínu sousedního Hvaru, který je světoznámou destinací pro luxusní dovolené, nicméně i Brač se za poslední roky stává místem pro dovolenou nebo svatební cestu jako z pohádky. Takovou nabízí robinsonády a privátní vily, které svým hostům poskytují luxus a tolik ceněné soukromí.

Jednou z jedinečných vil na ostrově Brač je privátní vila Maruka, kde vám také nabízíme možnost právně platné svatby pod širým nebem.

Vila Maruka se nachází v oblíbené lokalitě na severním pobřeží Brače, asi deset minut jízdy z městečka Supetar. Ten je centrem celého ostrova a připlouvá sem pravidelná linka trajektů z pobřeží. Odsud se také můžete vydat na výlet trajektem nebo privátní lodí na další blízké ostrovy – třeba na levandulový Hvar nebo Korčulu.

Vila Maruka byla postavena už v 19. století v centru poklidné vesničky Mirca. Po kompletní rekonstrukci se z ní stala luxusní vila, která si ale uchovala původní charakter. Krásná vila, s kamennými zdmi prohřátými sluncem, vytváří kouzelnou atmosféru starobylé Dalmácie – ovšem se vším moderním pohodlím.

Vila Maruka, jejíž interiér má 120m2, nabízí privátní ubytování pro 6 až 8 hostů ve 3 ložnicích. V přízemí je případně možné ubytovat na pohovce i 2 hosty navíc, tuto variantu však doporučujeme s ohledem na pohodlí všech hostů jen pro příležitostné přenocování, nikoli na celou dovolenou. Celá vila je vybavená v tradičním vesnickém stylu, kde kamenné zdi a dřevěné stropy doprovází masivní nábytek ve středomořských barvách. Vila má plně vybavenou kuchyni a prostorný salon s krbem, v přízemí se dále nachází hlavní „master“ ložnice s koupelnou a malou terasou s výhledem na zahrádku. Do prvního patra se dvěma ložnicemi a koupelnou vede masivní dřevěné schodiště ze salonu nebo kamenné venkovní schodiště. Letní pohodu si hosté vychutnají v patiu vily s jídelním stolem a grilem pod kamennou střechou. Příjemné ochlazení čeká na hosty v bazénu. Dřevěná sluneční terasa s lehátky, na kterou vede několik schodů, poskytuje krásný výhled na moře na obzoru a na vysoké hory na pevnině v okolí Splitu. K moři na oblázkovou pláž je to z vily asi deset minut chůze.

Vila Maruka je útočištěm pro klidnou svatební cestu a dovolenou, kde si hosté vychutnají klid malé dalmatské vesničky. Komu by chyběl ruch města, dostane se pohodlně za deset minut autem nebo taxíkem do Supetaru s kavárnami, restauracemi a obchody.

Villa Maruka si hýčká své hosty, kterým poskytuje denní úklidové služby, údržbu bazénu a samozřejmě concierge servis manažera vily na zavolání, pokud potřebujete zajistit další služby k pobytu či třeba výlety po ostrově. Na vyžádání je možné objednat si službu šéfkuchaře, který bude hostům připravovat každý den skvělé pokrmy s mezinárodní i místní dalmatskou kuchyní.

Svatba ve vile Maruka na Brači se koná na vyvýšené sluneční terase, s výhledem na moře na obzoru a impozantní hory na pevnině v okolí města Split. Malá terasa je romantickým místem pro svatbu pod širým nebem v soukromí. Terasa má stinnou látkovou střechu, kterou je možné podle potřeby sbalit či roztáhnout.

Svatební hostina se může konat v blízké restauraci ve vesnici Mirca, nebo přímo ve vile Maruka. Ve svatební den tak můžete mít vše pohodlně na jednom místě – přípravy před svatbou, kdy za nevěstou dorazí kadeřnice a vizážistka, svatební obřad na terase a svatební hostinu, aniž byste museli opustit svou vilu.

Pěknou památkou na svatbu na Brači je kousek místního mramoru v podobě sošky, misky či vázy. Bračský mramor patří k těm nejkrásnějším a bude i krásnou vzpomínkou na váš pobyt v romantické historické vile Maurka.

Vila Maruka patří do kolekce luxusních vil na Brači spolu s vilou Gumonca, kde se ubytuje až 13 hostů, a vilou Mirca s kapacitou až pro 17 hostů. Ubytování v těchto privátních vilách na Brači pro vás zprostředkujeme a vždy tak rovnou sladíme dostupnost svatebního termínu, pobytu a všech vašich požadavků.

Prožijte svou dalmatskou svatbu a svatební cestu v tradiční romantické vile Maruka!

Svatba na Brači v tradiční dalmatské vile Maruka

Svatba na ostrově Brač ve vile Maruka může být jen pro vás dva, nebo také pro svatbu s vašimi blízkými a přáteli. Ti za vámi na svatbu dorazí pohodlně autem nebo letecky na pobřeží a dále na trajektu nebo privátní lodi.

 • Zajištění civilního obřadu v Chorvatsku s právní platností
 • oddávající pro právně platný obřad
 • předsvatební organizace – pokyny před svatbou, přípravy, harmonogram svatby
 • soudní tlumočník do češtiny nebo slovenštiny jako doprovod k zápisu před svatbou
 • koordinace svatebního obřadu na místě
 • tlumočení svatebního obřadu do češtiny nebo slovenštiny
 • stůl pro oddávajícího se základní dekorací
 • reprodukovaná hudba k obřadu
 • organizace dodavatelů
 • zajištění chorvatského oddacího listu.
Cena svatby:
59 998 Kč
Cena svatební cesty:
 • Zajištění civilního obřadu v Chorvatsku na Brači s právní platností – pro právně platný obřad musí snoubenci dodat osobní dokumenty, které se liší dle rodinného stavu snoubenců a jejich státní příslušnosti. Přesný postup pro právně platnou svatbu v Chorvatsku Vám sdělíme a na vše dohlížíme.
 • Oddávající pro právně platný civilní obřad.
 • Předsvatební organizace, tedy pokyny před svatbou, přípravy, harmonogram svatby.
 • Český či slovenský soudní tlumočník jako doprovod k zápisu před svatbou. Snoubenci se musí dostavit na zápis cca 2-3 pracovní dny
 • před svatebním obřadem. Tento termín stanoví úřad.
 • Koordinace svatebního obřadu na místě, osobní koordinátor hovořící anglicky k dispozici na místě obřadu.
 • Tlumočení obřadu do češtiny či slovenštiny zajišťuje soudní tlumočník.
 • Stůl pro oddávajícího se základní dekorací (bez květin)
 • Reprodukovaná hudba k obřadu, kterou pro Vás buď zvolíme my, nebo nám s předstihem zašlete vlastní výběr hudby.
 • Organizace dodavatelů. S ohledem na garanci kvality spolupracujeme na svatbě pouze s našimi prověřenými dodavateli.
 • Zajištění chorvatského oddacího listu.
 • Svatební balíček se vztahuje na svatební obřad do 20 osob. Více osob na vyžádání.
 • Pronájem svatebního místa ve vile Maruka:
  • podmínkou je ubytování ve vile, která se pronajímá celá privátně. Aktuální ceník vily pro vámi zvolený termín vám vždy poskytneme.
  • Vilu Maruka je nutné rezervovat na minimální na týden pobytu.
  • Pokud se svatební obřad koná ve vile a účastní se ho více hostů nad ubytovací kapacitu vily, pak si vila účtuje poplatek 100-150 EUR za nadstandardní úklid.
  • Pokud se ve vile koná svatební hostina, catering či zábava s hudbou a účastní se více hostů nad ubytovací kapacitu vily, pak si vila účtuje poplatek 300-500 EUR za společenskou akci (částka se odvíjí od počtu osob).
 • Poplatek chorvatským úřadům za svatbu mimo oficiální úřední prostory, který podléhá podmínkám dle chorvatského zákona. O výši poplatku Vás budeme na vyžádání informovat, orientačně činí cca 600EUR a úřad jej vždy stanovuje individuálně.
 • Slovenští snoubenci potřebují pro svatbu v Chorvatsku čestné prohlášení o právní způsobilosti, které se nevystavuje v mezinárodní podobě, a je tudíž nutné jej soudně přeložit do chorvatštiny. Soudní překlad zajišťujeme za příplatek dle počtu stran dokumentu.
  Ubytování a doprava nejsou zahrnuty v ceně svatebního balíčku.

K základnímu svatebnímu balíčku nabízíme také další extra služby.

V Chorvatsku tyto extra svatební služby pro snoubence a svatební hosty zajišťujeme na míru. Níže uvedené extra služby jsou proto indikativní a jejich nabídka a cena se může měnit dle vašich požadavků, svatebního termínu a dostupnosti.

Z důvodů garance kvality našich služeb spolupracujeme pouze s našimi léta prověřenými dodavateli (např. fotograf, kameraman atd.).

 • Překlad dokumentů v případě rozvodu/vdovství
  V případě, že jste rozvedeni či ovdovělí, je třeba předložit příslušné dokumenty úřadům. Překlad se liší dle počtu stran dokumentů a sdělíme vám proto cenu individuálně.
 • Svatební fotograf
  Základní balíček: svatební obřad a poté 2 hodiny pózování, celkem 2,5-3hod. Minimálně 100 fotografií s postprodukcí ke stažení on-line. V ceně od 450 EUR
  Příplatek za svatební fotografování s dronem na Brači v povolených zónách od 50 EUR
  Příplatek za svatební fotografování s dronem a podvodní kamerou na Brači v povolených zónách od 200 EUR
 • Svatební video
  Základní balíček: video ze svatebního obřadu, s postprodukcí ke stažení on-line. V ceně od 300 EUR
 • Profesionální kadeřník pro nevěstu
  Základní servis v salonu v Supetaru na Brači (účes, který lze učesat v čase 60 minut), cena od 40 EUR
  Základní servis ve vašem hotelovém pokoji (účes, který lze učesat v čase 60 minut), cena od 70 EUR
  Zkouška účesu v salonu nebo v hotelu na vyžádání.
 • Profesionální vizážistka pro nevěstu
  Přípravy v salonu na Brači, cena od 50 EUR
  Přípravy ve vašem hotelovém pokoji, cena od 70 EUR
 • Profesionální svědci, kteří dojíždí k obřadu (v případě, že nemáte své svědky). Cena 25 EUR/svědek
 • Manikúra pro nevěstu
  Manikúra s přípravou v salonu nebo ve vašem hotelovém pokoji. Cena od 40 EUR
 • Svatební kytice a dekorace obřadu
  Základní kytice pro nevěstu ze sezónních květin se sladěnou korsáží pro ženicha a s košíkem okvětních lístků v ceně od 65 EUR dle vašich požadavků.
  Základní dekorace místa svatebního obřadu, 3 kompozice na stůl pro oddávajícího ze sezónních květin. Cena od 85 EUR
  Svatební brána s umělými květy v ceně od 130 EUR
  Myrty pro svatebčany, cena od 1 EUR/ks
 • Héliové balonky bílé, 30 ks svázaných do „kytice“. Cena od 60 EUR
 • Živá hudba k obřadu
  Houslista či kytarista, cena na vyžádání.
 • Svatební dort
  Základní svatební dort jednopatrový, s krémem a piškotem, potřený bílým krémem, s příchutí vanilka, čokoláda, nebo ovocný, pro max. 16 osob. Cena od 70 EUR
 • Pronájem loďky na svatební fotografování
  Na přání pro vás zprostředkujeme plavbu na motorové lodi pro svatební fotografování při pobřeží ostrova Brač. Cena se odvíjí od kapacity, délky pronájmu a vašich požadavků a rádi vám ji prověříme na míru.
 • Svatební hostina
  Nabídka a ceny se odvíjí dle místa hostiny a Vašich požadavků. Orientační ceny na Brači pro večeři v restauraci jsou od 100 HRK/osoba.

Další služby na přání

Na vyžádání lze extra svatební služby rozšířit:

 • svatební dekorace na míru
 • svatební fotograf na 3 hodiny či více, nebo rovnou na celý svatební den od příprav nevěsty až po svatební hostinu
 • svatební video na 2 hodiny či více, nebo rovnou na celý svatební den od příprav nevěsty až po svatební hostinu
 • svatební dort na míru
 • účes a make-up, manikúra pro svatební hosty
 • jachta pro novomanžele
 • doprovodný program pro svatební hosty.

Rádi vám zajistíme svatební služby dle vašich požadavků.

Při plánování svatby v Chorvatsku na Brači začněte vždy nejdříve termínem svatby, pro kterou vám prověříme dostupnost. Následně společně sladíme také termín vašeho ubytování a konkrétní kategorii hotelu a pokoje.

Svatby v Chorvatsku se konají ve všední dny, na vyžádání zajišťujeme také svatby v sobotu. Právně platné svatby se nekonají o nedělích a místních státních svátcích.

Před svatbou je třeba, aby se oba snoubenci osobně dostavili na zápis na úřad v místě konání svatby, tedy na ostrově Brač, kam vás doprovází naše tlumočnice. Zápis se koná obvykle 2-3 pracovní dny před svatbou a jeho termín stanovuje úřad. Tento termín zápisu vám vždy potvrdíme spolu s dostupností termínu svatby.

Svatba na Brači se koná jako právně platný civilní obřad na terase privátní vily Maruka. Na místě vám asistuje svatební koordinátorka a také česká nebo slovenská tlumočnice (dle vaší státní příslušnosti).

Po svatbě novomanželé obdrží chorvatský oddací list s překladem buď ještě před odjezdem, nebo vám bude zaslán poštou.

Vše pro právně platnou svatbu v zahraničí již od roku 2008

Mnoho míst v zahraničí nabízí svatební balíčky, ale nezajišťují již dořešení legalit nezbytných pro to, aby oddací list uznaly i české a slovenské úřady po vašem návratu ze zahraničí. Proto tyto legality zajišťujeme pro vás my, aby byla vaše svatba v zahraničí právně platná.

Vypadá to složitě, ale nebojte se – celým procesem Vás v klidu a bez stresu provedeme :)

Postup a dokumenty pro právně platnou svatbu v Chorvatsku

Svatba v Chorvatsku v pohodě a bez stresu! S námi již od roku 2008

V Chorvatsku je možná jako právně platná civilní svatba, kterou vám uznají české a slovenské úřady, nebo také jako svatba symbolická, tedy bez legalit.

Pozor, pro svatbu v Chorvatsku mají čeští a slovenští občané mírně odlišný postup.


Dokumenty pro právně platnou svatbu v Chorvatsku

Nejpozději do 40 dnů před svatbou nám zašlete následující dokumenty pro svatbu v Chorvatsku. Pokud plánujete svatbu „last minute“ v kratším termínu než 6 týdnů, pak je třeba požádat místní úřady o výjimku, zda vám právně platnou svatbu v kratším termínu odsouhlasí.

V Chorvatsku se postup pro snoubence často mění a mohou zde být také odlišnosti dle konkrétního místa obřadu. Proto neustále vše sledujeme a postup vám potvrdíme dle vámi vybraného místa obřadu.

Nevěsta a ženich si pro svatbu v Chorvatsku připravují následující dokumenty:

 • rodný list
 • vysvědčení o právní způsobilosti (čeští občané), nebo potvrzení u notáře (slovenští občané)
 • cestovní pas nebo občanský průkaz
 • v případě, že jste rozvedeni, je třeba připojit pravomocný rozsudek o rozvodu s datem nabytí platnosti
 • v případě, že jste ovdověli, je třeba připojit úmrtní list zesnulého manžela

Tyto dokumenty je třeba nechat přeložit soudním tlumočníkem do chorvatštiny. Tato služba je pro české a slovenské svobodné snoubence obvykle zahrnuta v našich svatebních balíčcích (rozsudek o rozvodu za příplatek).

Dále již legality řešíme za vás my.

V Chorvatsku se snoubenci musí před svatbou dostavit na zápis na úřad v místě konání svatby. Úřady vyžadují zápis 45-30 dní před obřadem, ale my našim zákazníkům vyjednáváme výjimku, kdy se dostavíte na úřad pouze 1-3 pracovní dny před obřadem. Na úřad vás vždy doprovází náš český nebo slovenský tlumočník.

YachtWedding – Vše pro právně platnou svatbu v Chorvatsku již od roku 2008.

Postup a dokumenty pro právně platnou svatbu v Chorvatsku

Svatba v Chorvatsku v pohodě a bez stresu! S námi již od roku 2008

V Chorvatsku je možná jako právně platná civilní svatba, kterou vám uznají české a slovenské úřady, nebo také jako svatba symbolická, tedy bez legalit.

Pozor, pro svatbu v Chorvatsku mají čeští a slovenští občané mírně odlišný postup.


Dokumenty pro právně platnou svatbu v Chorvatsku

Nejpozději do 40 dnů před svatbou nám zašlete následující dokumenty pro svatbu v Chorvatsku. Pokud plánujete svatbu „last minute“ v kratším termínu než 6 týdnů, pak je třeba požádat místní úřady o výjimku, zda vám právně platnou svatbu v kratším termínu odsouhlasí.

V Chorvatsku se postup pro snoubence často mění a mohou zde být také odlišnosti dle konkrétního místa obřadu. Proto neustále vše sledujeme a postup vám potvrdíme dle vámi vybraného místa obřadu.

Nevěsta a ženich si pro svatbu v Chorvatsku připravují následující dokumenty:

 • rodný list
 • vysvědčení o právní způsobilosti (čeští občané), nebo potvrzení u notáře (slovenští občané)
 • cestovní pas nebo občanský průkaz
 • v případě, že jste rozvedeni, je třeba připojit pravomocný rozsudek o rozvodu s datem nabytí platnosti
 • v případě, že jste ovdověli, je třeba připojit úmrtní list zesnulého manžela

Tyto dokumenty je třeba nechat přeložit soudním tlumočníkem do chorvatštiny. Tato služba je pro české a slovenské svobodné snoubence obvykle zahrnuta v našich svatebních balíčcích (rozsudek o rozvodu za příplatek).

Dále již legality řešíme za vás my.

V Chorvatsku se snoubenci musí před svatbou dostavit na zápis na úřad v místě konání svatby. Úřady vyžadují zápis 45-30 dní před obřadem, ale my našim zákazníkům vyjednáváme výjimku, kdy se dostavíte na úřad pouze 1-3 pracovní dny před obřadem. Na úřad vás vždy doprovází náš český nebo slovenský tlumočník.

YachtWedding – Vše pro právně platnou svatbu v Chorvatsku již od roku 2008.

Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Šárka & Jan

Svatba v Chorvatsku na pláži v Dalmácii, Šárka a Jan

Dobry den, moc moc dekujeme, by to pro nas nezapomenutelny den. Vse vyslo na jednicku.

Šárka
Romana & Miroslav

Svatba na pláži Romany a Miroslava, Omiš, Chorvatsko

Dobrý den paní Bočková, srdečně Vás zdravíme. S organizací naší svatby díky Vašemu profesionálnímu přístupu a jednání (volali jsme i po 22.00hod) 🙂 po celou dobu přípravy jsme byli velice spokojeni, za což děkujeme Vám i celé Vaší agentuře. Vše proběhlo nad očekávání skvěle,bez problémů a v krátkém časovém intervalu. Hezký den přejí

Romana a Miroslav
Kamila & Duško

Svatba Kamily a Duška na pláži v chorvatském Trogiru

Kamila a Duško si přáli svatbu ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a pláž u městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla na pláži dne 30.6. a novomanžele k oltáři doprovodili jejich nejbližší.
Milým novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Studio Loha

Lucie & Lukáš

Svatba Lucie a Lukáše na pláži v chorvatském Trogiru

Dobrý večer, slečno Staňko a Lucko 🙂

Moc Vám děkujeme za přání!
Svatba byla opravdu úžasná a splnila vše nad naše očekávání! 🙂

Rádi bychom Vám a celému Yachtweddingu poděkovali za skvělou organizaci, komunikaci a vůbec za pomoc vše uskutečnit!
Vážíme si i moc toho, jak skvěle a rychle jste nám pomohli i při problémech s Mauriciem a, že se vše vyřešilo na jedničku!

A to nás také i utvrdilo v tom, že když bude vše v pořádku rádi bychom využily i Vaše služby při podzimní dovolené, takže bych Vás asi opět slečno Staňko kontaktovala 🙂

Lucie
Monika & Dominik

Svatba Moniky a Dominika u moře v chorvatském Trogiru

Dobrý deň p. Borčická,

ďakujem pekne za upozornenie na svadobné fotografie, už som s pánom fotografom aj kameramanom komunikovala, všetko už máme stiahnuté 🙂
Tiež dakujeme za pochvalu, ja sa musím priznať že celú svadbu sme si tak užili, že z mojej strany nebolo čas na sentimentálnosti, no po pozretí fotiek a najmä videa to zrejme na mňa doľahlo a plakala som ako malé dieťa :))))) takze ozaj spokojnosť 🙂
Ešte raz musím pochváliť vlastne všetky extra služby či už kvietky, fotky, svadobné menu a tiež cely personál 🙂
Chorvátsky sobášny list došiel v poriadku, už máme za sebou aj povinnosti na matrike a čakáme na slovenský sobasny list.. všetko sa pomaly blíži k verim že zdarnému koncu 🙂

Ďakujeme ešte raz

Monika
Katarína & Michal

Svatba Kataríny & Michala na pláži v chorvatském Trogiru

Dobrý deň pani Behanová,

Veľmi pekne ďakujeme za priania a organizáciu, svadbu sme si veľmi užili a marina, obsluha a jedlo boli vynikajúce.

Ešte raz vďaka, výborný servis.

Michal
Eva & Jan

Svatba v Chorvatsku Evy a Jana ve Splitu v Dalmácii

Dobry den Hanko,

Jeste jednou dekujeme moc za skvelou organizaci nasi svatby.

Vse probehlo podle planu. Velke diky patri pani Viktorii i pani Vere za ochotu, skvelou komunikaci a profesionalni pristup.

Eva
Zuzana & Michal

Svatba na Istrii Zuzany a Michala, Opatija, Chorvatsko

Zdravím pani Bočková,
ďakujem veľmi pekne za prianie, všetko bolo super 🙂
Veľmi pekne Vám ďakujem za asistenciu 🙂

Zuzana
Janka & Gabriel

Svatba na pláži Janky a Gabriela, Omiš, Chorvatsko

Právně platná svatba na pláži Janky a Gabriela se konala ve Střední Dalmácii, v městečku Omiš, proslaveném impozantními horami a kaňonem řeky Cetiny. Novomanželé zde zůstali na svatební cestu u moře a jejich svatební hosté si obřad prodloužili o příjemnou dovolenou u moře – svatba v Chorvatsku.

Chorvatsko s tisíci kilometry pláží a ostrůvků patří mezi nejvíce vyhledávané destinace pro dovolenou. Jen pár hodin cesty autem a hodinu letecky nás dělí od středomořského slunce a nekonečných písečných a oblázkových pláží. Kromě krásné středomořské přírody nabízí Chorvatsko také světoznámá starobylá městečka při pobřeží. Romantické místo pro svatbu, které má své osobité kouzlo a zároveň nádech exotiky.

Ubytování a doprava nejsou zahrnuty v ceně základního svatebního balíčku.

Svatba ve vile Maruka je podmíněna pronájmem této privátní vily. Aktuální ceník pro vámi vybrané termíny ubytování vám vždy poskytneme.

Ubytování ve vile Maruka pro vás zprostředkujeme a vždy tak rovnou sladíme dostupnost vámi preferovaného svatebního termínu, pobytu a všech vašich požadavků.

Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty