CK YachtWedding

 

Svatba na Brači v luxusní vile Gumonca

Chorvatsko, Středomoří

Svatba v Chorvatsku na krásném ostrově Brač ve Střední Dalmácii s tyrkysovým mořem a oblázkovými plážemi. Svatba se koná v luxusní privátní vile Gumonca na terase s výhledem na moře nebo přímo na pláži u vily. Ve vile je možné ubytovat až 13 osob.

Svatba na Brači v luxusní vile Gumonca

Cena svatby:
52 440 Kč

Podmínkou svatby je ubytování ve vile Gumonca. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Ceny z EUR jsou na CZK přepočítávány dle aktuálního kurzu.

Cena svatební cesty:
Cena na vyžádání

Ostrov Brač ve Střední Dalmácii patří mezi oblíbené destinace pro dovolenou na Jadranu. Ostrov, který si uchovává převážně přírodní charakter, nabízí léto na krásných plážích doslova zalitých sluncem, protože Brač spolu se sousedním Hvarem patří mezi nejvíce slunečná místa celého Středomoří.

Brač je také jedním z největších ostrovů na Jadranu. Na délku měří asi 40km, na šířku 12km a celé jeho pobřeží dosahuje délky asi 180km. Jižní pobřeží Brače tvoří impozantní strmé útesy, na které je krásný pohled při plavbě na lodi kolem ostrova. Právě zde, nedaleko přístavu Bol, se také nachází světoznámá pláž Zlatni rat neboli Zlatý roh, která jako několik set metrů dlouhý oblázkový poloostrov vybíhá do tyrkysově modrého moře. Podle směru proudů a vln se celý roh stáčí doprava či doleva a mění svůj tvar. Pokaždé vás tak překvapí jinou krásnou podobou.

Brač je pohodlně dostupný z blízké pevniny, jen necelou hodinu plavby na pravidelné lince trajektů do městeček Supetar a dále Sumartin či do přístavu Milna, kde je také marína pro jachty. Z pevniny se na Brač dostanete také privátní motorovou lodí. Trajektem se také můžete vydat na výlet na blízké ostrovy Hvar, Korčula nebo Vis.

Brač je kromě tyrkysového moře proslulý také svým jedinečným mramorem. Ten je ceněný už od dob antiky, kdy z něj císař Dioklecián dal vybudovat svůj honosný palác ve Splitu. Bračský mramor svou kvalitou vyniká i ve světě – ne náhodou byl použit na svatbu Bílého domu, sídla amerických prezidentů ve Washingtonu D.C. Je proto pěknou tradicí odvézt si z Brače kousek krásného mramoru v podobě sošky, misky či vázy. Bílý mramor bude krásnou památkou na vaši svatbu na Brači.

Pro svatbu na Brači nabízíme několik krásných míst. Jedním z nich je privátní vila Gumonca, která splňuje sen o svatební cestě v luxusu a se vším pohodlím. Vila Gumonca také zároveň splňuje jedno velké přání, které má většina snoubenců – a tím je mít svou svatbu u moře v naprostém soukromí.

Plážová Villa Gumonca se nachází v ideální lokalitě na severním pobřeží Brače, nedaleko Supetaru. Ten je centrem ostrova a připlouvá sem pravidelná linka trajektů z pobřeží. Dál už vás čeká asi jen deset minut jízdy autem či taxíkem a ocitnete se v poklidné dalmatské vesnicče Mirca, přímo u vaší vily Gumonca.

Villa Gumonca je určena pro privátní pronájem, takže je k dispozici pouze vám a vašim hostům. Nikdo jiný vás tu nebude rušit.

Luxusní Vila Gumonca na první pohled vyniká svým exkluzivním designem a polohou jen pár kroků od pláže. Velkorysý prostor 320 m2 interiéru pohodlně ubytuje až 13 hostů v 6 ložnicích s 6 koupelnami. V interiéru hosty čeká stylový salon s krbem, jídelna a hlavní kuchyně s barem. Z prostorných teras se otevírá krásný výhled na moře s do zahrady.

Pro novomanžele doporučujeme hlavní pokoj „Master“, který je největší ve vile a patří k němu koupelna se sprchou a jacuzzi pro dva. Tento pokoj má přímý vstup na největší terasu vily s krásným výhledem na moře.

Venkovní terasa s antickými kamennými sloupy poskytuje stín pro vaše stolování, na dřevěné slunné terase jsou připravena lehátka a také infinity bazén, který je vyhřívaný v sezóně od konce dubna do začátku října. Cestičku na oblázkovou pláž lemuje malá vinice a zahrada s bylinkami, ovocem a zeleninou.

Villa Gumonca si hýčká své hosty, kterým poskytuje denní úklidové služby, údržbu bazénu a zahrad a samozřejmě concierge servis manažera vily na zavolání, pokud potřebujete zajistit další služby k pobytu či třeba výlety po ostrově. Na vyžádání je možné objednat si službu šéfkuchaře, který bude hostům připravovat každý den skvělé pokrmy s mezinárodní i místní dalmatskou kuchyní.

Svatba ve ville Gumonca na Brači se koná na hlavní terase, s výhledem na moře a pláž. Terasa je krásným místem pro svatbu pod širým nebem v naprostém soukromí. Nevěsta se ve svatební den připravuje v hlavní ložnici vily, kde, pokud si to přeje, nebude nikým z hostů spatřena až do svatebního obřadu. Pak jen za tónů slavnostní hudby vstoupí na terasu, kde už na ni u oltáře čeká ženich.

Svatba se může konat také přímo na oblázkové pláži u vily Gumonca, na kterou vede cestička jen pár kroků zahradou. Pláž u vily je veřejným prostorem, stejně jako jsou pláže všude v Chorvatsku, proto doporučujeme svatbu na pláži na Brači volit v květnu, červnu nebo září, kdy zde panuje větší klid.

Svatební hostina se může konat v blízké restauraci, asi pět minut jízdy z vily, nebo přímo ve vile Gumonca. Hostinu na venkovní terase je možné uspořádat až pro 50 hostů, nebo v interiéru jídelny pro 30 hostů.

Svatbu na Brači ve vile Gumonca tak můžete prožít jako komorní obřad jen se svými nejbližšími, nebo jako velkou párty u moře, kam za vámi přijedou všichni vaši přátelé. Ti se také mohou ubytovat v blízké plážové vile Mirca, která patří do stejné kolekce luxusních vil na Brači jako Gumonca a kde se ubytuje až 17 hostů, nebo v historické kamenné vile Maruca s ubytováním až pro 8 osob.

Ubytování v těchto luxusních vilách na Brači pro vás zprostředkujeme a vždy tak rovnou sladíme dostupnost svatebního termínu, pobytu a všech vašich požadavků.

Dopřejte si luxus naprostého soukromí pro vaši svatbu a svatební cestu na Brači v jedinečné exkluzivní vile Gumonca!

Svatba na Brači v luxusní vile Gumonca

Svatba na ostrově Brač ve vile Gumonca může být jen pro vás dva, nebo také pro větší svatbu s vašimi blízkými a přáteli. Ti za vámi na svatbu dorazí pohodlně autem nebo letecky na pobřeží a dále na trajektu nebo privátní jachtě.

 • Zajištění civilního obřadu v Chorvatsku s právní platností
 • oddávající pro právně platný obřad
 • předsvatební organizace – pokyny před svatbou, přípravy, harmonogram svatby
 • soudní tlumočník do češtiny nebo slovenštiny jako doprovod k zápisu před svatbou
 • koordinace svatebního obřadu na místě
 • tlumočení svatebního obřadu do češtiny nebo slovenštiny
 • stůl pro oddávajícího se základní dekorací
 • reprodukovaná hudba k obřadu
 • organizace dodavatelů
 • ověření a soudní překlad oddacího listu do češtiny nebo slovenštiny
 • odeslání oddacího listu na Vaši adresu.
Cena svatby:
52 440 Kč

 

Podmínkou svatby je ubytování ve vile Gumonca. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Ceny z EUR jsou na CZK přepočítávány dle aktuálního kurzu.

Cena svatební cesty:
Cena na vyžádání
 • Zajištění civilního obřadu v Chorvatsku na Brači s právní platností – pro právně platný obřad musí snoubenci dodat osobní dokumenty, které se liší dle rodinného stavu snoubenců a jejich státní příslušnosti. Přesný postup pro právně platnou svatbu v Chorvatsku Vám sdělíme a na vše dohlížíme.
 • Oddávající pro právně platný civilní obřad.
 • Předsvatební organizace, tedy pokyny před svatbou, přípravy, harmonogram svatby.
 • Český či slovenský soudní tlumočník jako doprovod k zápisu před svatbou. Snoubenci se musí dostavit na zápis cca 2-3 pracovní dny před svatebním obřadem. Tento termín stanoví úřad.
 • Koordinace svatebního obřadu na místě, osobní koordinátor hovořící anglicky k dispozici na místě obřadu.
 • Tlumočení obřadu do češtiny či slovenštiny zajišťuje soudní tlumočník.
 • Stůl pro oddávajícího se základní dekorací (bez květin)
 • Reprodukovaná hudba k obřadu, kterou pro Vás buď zvolíme my, nebo nám s předstihem zašlete vlastní výběr hudby.
 • Organizace dodavatelů. S ohledem na garanci kvality spolupracujeme na svatbě pouze s našimi prověřenými dodavateli.
 • Svatební balíček se vztahuje na svatební obřad do 20 osob. Více osob na vyžádání.
 • Ověření a soudní překlad oddacího listu do češtiny nebo slovenštiny (dle občanství novomanželů)
 • Odeslání oddacího listu na vaši adresu.
 • Pronájem svatebního místa ve vile Gumonca:
  • podmínkou je ubytování ve vile, která se pronajímá celá privátně. Aktuální ceník vily pro vámi zvolený termín vám vždy poskytneme.
  • Vilu Gumonca je nutné rezervovat na minimální počet nocí dle sezóny:
   • 19.6.-4.9.2021 – 6 dní (příjezd/odjezd o víkendech, alternativně dle aktuální dostupnosti)
   • po zbytek roku – 3 dny (příjezd/odjezd kdykoli)
  • Pokud se svatební obřad koná ve vile a účastní se ho více hostů nad ubytovací kapacitu vily, pak si vila účtuje poplatek 100-150 EUR za nadstandardní úklid.
 • Pokud se ve vile koná svatební hostina, catering či zábava s hudbou a účastní se více hostů nad ubytovací kapacitu vily, pak si vila účtuje poplatek 300-500 EUR za společenskou akci (částka se odvíjí od počtu osob).
 • Poplatek chorvatským úřadům za svatbu mimo oficiální úřední prostory, který podléhá podmínkám dle chorvatského zákona. O výši poplatku Vás budeme na vyžádání informovat, orientačně činí cca 500EUR a úřad jej vždy stanovuje individuálně.
 • Slovenští snoubenci potřebují pro svatbu v Chorvatsku čestné prohlášení o právní způsobilosti, které se nevystavuje v mezinárodní podobě, a je tudíž nutné jej soudně přeložit do chorvatštiny. Soudní překlad zajišťujeme za příplatek dle počtu stran dokumentu.
 • Ubytování a doprava nejsou zahrnuty v ceně svatebního balíčku.

K základnímu svatebnímu balíčku nabízíme také další extra služby.

V Chorvatsku tyto extra svatební služby pro snoubence a svatební hosty zajišťujeme na míru. Níže uvedené extra služby jsou proto indikativní a jejich nabídka a cena se může měnit dle vašich požadavků, svatebního termínu a dostupnosti.

Z důvodů garance kvality našich služeb spolupracujeme pouze s našimi léta prověřenými dodavateli (např. fotograf, kameraman atd.).

 • Překlad dokumentů v případě rozvodu/vdovství
  V případě, že jste rozvedeni či ovdovělí, je třeba předložit příslušné dokumenty úřadům. Překlad se liší dle počtu stran dokumentů a sdělíme vám proto cenu individuálně.
 • Svatební fotograf
  Základní balíček: svatební obřad a poté 2 hodiny pózování, celkem 2,5-3hod. Minimálně 100 fotografií s postprodukcí ke stažení on-line. V ceně od 450 EUR
  Příplatek za svatební fotografování s dronem na Brači v povolených zónách od 50 EUR
  Příplatek za svatební fotografování s dronem a podvodní kamerou na Brači v povolených zónách od 200 EUR
 • Svatební video
  Základní balíček: video ze svatebního obřadu, s postprodukcí ke stažení on-line. V ceně od 300 EUR
 • Profesionální kadeřník pro nevěstu
  Základní servis v salonu v Supetaru na Brači (účes, který lze učesat v čase 60 minut), cena od 40 EUR
  Základní servis ve vašem hotelovém pokoji (účes, který lze učesat v čase 60 minut), cena od 70 EUR
  Zkouška účesu v salonu nebo v hotelu na vyžádání.
 • Profesionální vizážistka pro nevěstu
  Přípravy v salonu na Brači, cena od 50 EUR
  Přípravy ve vašem hotelovém pokoji, cena od 70 EUR
 • Profesionální svědci, kteří dojíždí k obřadu (v případě, že nemáte své svědky). Cena 25 EUR/svědek
 • Manikúra pro nevěstu
  Manikúra s přípravou v salonu nebo ve vašem hotelovém pokoji. Cena od 40 EUR
 • Svatební kytice a dekorace obřadu
  Základní kytice pro nevěstu ze sezónních květin se sladěnou korsáží pro ženicha a s košíkem okvětních lístků v ceně od 65 EUR dle vašich požadavků.
  Základní dekorace místa svatebního obřadu, 3 kompozice na stůl pro oddávajícího ze sezónních květin. Cena od 85 EUR
  Svatební brána s umělými květy v ceně od 130 EUR
  Myrty pro svatebčany, cena od 1 EUR/ks
 • Héliové balonky bílé, 30 ks svázaných do „kytice“. Cena od 60 EUR
 • Živá hudba k obřadu
  Houslista či kytarista, cena na vyžádání.
 • Svatební dort
  Základní svatební dort jednopatrový, s krémem a piškotem, potřený bílým krémem, s příchutí vanilka, čokoláda, nebo ovocný, pro max. 16 osob. Cena od 70 EUR
 • Pronájem loďky na svatební fotografování
  Na přání pro vás zprostředkujeme plavbu na motorové lodi pro svatební fotografování při pobřeží ostrova Brač. Cena se odvíjí od kapacity, délky pronájmu a vašich požadavků a rádi vám ji prověříme na míru.
 • Svatební hostina
  Nabídka a ceny se odvíjí dle místa hostiny a Vašich požadavků. Orientační ceny na Brači pro večeři v restauraci jsou od 100 HRK/osoba.

Další služby na přání
Na vyžádání lze extra svatební služby rozšířit:

 • svatební dekorace na míru
 • svatební fotograf na 3 hodiny či více, nebo rovnou na celý svatební den od příprav nevěsty až po svatební hostinu
 • svatební video na 2 hodiny či více, nebo rovnou na celý svatební den od příprav nevěsty až po svatební hostinu
 • svatební dort na míru
 • účes a make-up, manikúra pro svatební hosty
 • jachta pro novomanžele
 • doprovodný program pro svatební hosty.

Rádi vám zajistíme svatební služby dle vašich požadavků.

Při plánování svatby v Chorvatsku na Brači začněte vždy nejdříve termínem svatby, pro kterou vám prověříme dostupnost. Následně společně sladíme také termín vašeho ubytování a konkrétní kategorii hotelu a pokoje.

Svatby v Chorvatsku se konají ve všední dny, na vyžádání zajišťujeme také svatby v sobotu. Právně platné svatby se nekonají o nedělích a místních státních svátcích.

Před svatbou je třeba, aby se oba snoubenci osobně dostavili na zápis na úřad v místě konání svatby, tedy na ostrově Brač, kam vás doprovází naše tlumočnice. Zápis se koná obvykle 2-3 pracovní dny před svatbou a jeho termín stanovuje úřad. Tento termín zápisu vám vždy potvrdíme spolu s dostupností termínu svatby.

Svatba na Brači se koná jako právně platný civilní obřad na terase luxusní privátní vily Gumonca nebo na pláži před vilou. Na místě vám asistuje svatební koordinátorka a také česká nebo slovenská tlumočnice (dle vaší státní příslušnosti).

Po svatbě novomanželé obdrží chorvatský oddací list s překladem buď ještě před odjezdem, nebo vám bude zaslán poštou.

Vše pro právně platnou svatbu v zahraničí již od roku 2008

Mnoho míst v zahraničí nabízí svatební balíčky, ale nezajišťují již dořešení legalit nezbytných pro to, aby oddací list uznaly i české a slovenské úřady po vašem návratu ze zahraničí. Proto tyto legality zajišťujeme pro vás my, aby byla vaše svatba v zahraničí právně platná.

Vypadá to složitě, ale nebojte se – celým procesem Vás v klidu a bez stresu provedeme 🙂

Postup a dokumenty pro právně platnou svatbu v Chorvatsku

Svatba v Chorvatsku v pohodě a bez stresu! S námi již od roku 2008

V Chorvatsku je možná jako právně platná civilní svatba, kterou vám uznají české a slovenské úřady, nebo také jako svatba symbolická, tedy bez legalit.

Pozor, pro svatbu v Chorvatsku mají čeští a slovenští občané mírně odlišný postup.


Dokumenty pro právně platnou svatbu v Chorvatsku

Nejpozději do 40 dnů před svatbou nám zašlete následující dokumenty pro svatbu v Chorvatsku. Pokud plánujete svatbu „last minute“ v kratším termínu než 6 týdnů, pak je třeba požádat místní úřady o výjimku, zda vám právně platnou svatbu v kratším termínu odsouhlasí.

V Chorvatsku se postup pro snoubence často mění a mohou zde být také odlišnosti dle konkrétního místa obřadu. Proto neustále vše sledujeme a postup vám potvrdíme dle vámi vybraného místa obřadu.

Nevěsta a ženich si pro svatbu v Chorvatsku připravují následující dokumenty:

 • rodný list
 • vysvědčení o právní způsobilosti (čeští občané), nebo potvrzení u notáře (slovenští občané)
 • cestovní pas nebo občanský průkaz
 • v případě, že jste rozvedeni, je třeba připojit pravomocný rozsudek o rozvodu s datem nabytí platnosti
 • v případě, že jste ovdověli, je třeba připojit úmrtní list zesnulého manžela

Tyto dokumenty je třeba nechat přeložit soudním tlumočníkem do chorvatštiny. Tato služba je pro české a slovenské svobodné snoubence obvykle zahrnuta v našich svatebních balíčcích (rozsudek o rozvodu za příplatek).

Dále již legality řešíme za vás my.

V Chorvatsku se snoubenci musí před svatbou dostavit na zápis na úřad v místě konání svatby. Úřady vyžadují zápis 45-30 dní před obřadem, ale my našim zákazníkům vyjednáváme výjimku, kdy se dostavíte na úřad pouze 1-3 pracovní dny před obřadem. Na úřad vás vždy doprovází náš český nebo slovenský tlumočník.

YachtWedding – Vše pro právně platnou svatbu v Chorvatsku již od roku 2008.

Postup a dokumenty pro právně platnou svatbu v Chorvatsku

Svatba v Chorvatsku v pohodě a bez stresu! S námi již od roku 2008

V Chorvatsku je možná jako právně platná civilní svatba, kterou vám uznají české a slovenské úřady, nebo také jako svatba symbolická, tedy bez legalit.

Pozor, pro svatbu v Chorvatsku mají čeští a slovenští občané mírně odlišný postup.


Dokumenty pro právně platnou svatbu v Chorvatsku

Nejpozději do 40 dnů před svatbou nám zašlete následující dokumenty pro svatbu v Chorvatsku. Pokud plánujete svatbu „last minute“ v kratším termínu než 6 týdnů, pak je třeba požádat místní úřady o výjimku, zda vám právně platnou svatbu v kratším termínu odsouhlasí.

V Chorvatsku se postup pro snoubence často mění a mohou zde být také odlišnosti dle konkrétního místa obřadu. Proto neustále vše sledujeme a postup vám potvrdíme dle vámi vybraného místa obřadu.

Nevěsta a ženich si pro svatbu v Chorvatsku připravují následující dokumenty:

 • rodný list
 • vysvědčení o právní způsobilosti (čeští občané), nebo potvrzení u notáře (slovenští občané)
 • cestovní pas nebo občanský průkaz
 • v případě, že jste rozvedeni, je třeba připojit pravomocný rozsudek o rozvodu s datem nabytí platnosti
 • v případě, že jste ovdověli, je třeba připojit úmrtní list zesnulého manžela

Tyto dokumenty je třeba nechat přeložit soudním tlumočníkem do chorvatštiny. Tato služba je pro české a slovenské svobodné snoubence obvykle zahrnuta v našich svatebních balíčcích (rozsudek o rozvodu za příplatek).

Dále již legality řešíme za vás my.

V Chorvatsku se snoubenci musí před svatbou dostavit na zápis na úřad v místě konání svatby. Úřady vyžadují zápis 45-30 dní před obřadem, ale my našim zákazníkům vyjednáváme výjimku, kdy se dostavíte na úřad pouze 1-3 pracovní dny před obřadem. Na úřad vás vždy doprovází náš český nebo slovenský tlumočník.

YachtWedding – Vše pro právně platnou svatbu v Chorvatsku již od roku 2008.

Svatba Heleny a Jaroslava u moře ve vile Gumonca na ostrově Brač v Chorvatsku

Helena a Jaroslav si přáli svatbu ve Středomoří na ostrově Brač. Rozhodli se pro luxusní vilu Gumonca, která disponuje krásným svatebním místem pro privátní obřad a svatební hostinu s programem. Ve vile byli ubytování také svatební hosté. Svatba proběhla dne 19.8.
Novomanželům blahopřejeme!

Foto delegát YachtWeddingu na mobilní telefon

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika

Veronika & Adam si přáli svatbu na pláži ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a pláž u pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 28.10.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Studio Loha

Svatba v Chorvatsku na pláži v Dalmácii, Šárka a Jan

Dobry den, moc moc dekujeme, by to pro nas nezapomenutelny den. Vse vyslo na jednicku.

Šárka

Šárka a Jan si přáli romantickou svatbu v Chorvatsku na pláži, ve své oblíbené Dalmácii. Svatba se proto konala na pláži nedaleko světoznámého historického města Šibenik a přijeli na ni také blízcí a přátelé. Všichni si užili příjemnou dovolenou v luxusním resortu u moře. Svatba v Chorvatsku.

Svatba na pláži Romany a Miroslava, Omiš, Chorvatsko

Dobrý den paní Bočková, srdečně Vás zdravíme. S organizací naší svatby díky Vašemu profesionálnímu přístupu a jednání (volali jsme i po 22.00hod) 🙂 po celou dobu přípravy jsme byli velice spokojeni, za což děkujeme Vám i celé Vaší agentuře. Vše proběhlo nad očekávání skvěle,bez problémů a v krátkém časovém intervalu. Hezký den přejí

Romana a Miroslav

Právně platná svatba na pláži Romany a Miroslava se konala ve slunné Dalmácii, v legendárním městečku Omiš, které leží pod impozantními horami a v ústí azurové řeky Cetiny. Novomanželé zůstali na svatební cestu v Omiši v luxusním boutique hotelu – svatba v Chorvatsku.

Svatba Moniky a Dominika u moře v chorvatském Trogiru

Dobrý deň p. Borčická,

ďakujem pekne za upozornenie na svadobné fotografie, už som s pánom fotografom aj kameramanom komunikovala, všetko už máme stiahnuté 🙂
Tiež dakujeme za pochvalu, ja sa musím priznať že celú svadbu sme si tak užili, že z mojej strany nebolo čas na sentimentálnosti, no po pozretí fotiek a najmä videa to zrejme na mňa doľahlo a plakala som ako malé dieťa :))))) takze ozaj spokojnosť 🙂
Ešte raz musím pochváliť vlastne všetky extra služby či už kvietky, fotky, svadobné menu a tiež cely personál 🙂
Chorvátsky sobášny list došiel v poriadku, už máme za sebou aj povinnosti na matrike a čakáme na slovenský sobasny list.. všetko sa pomaly blíži k verim že zdarnému koncu 🙂

Ďakujeme ešte raz

Monika

Monika a Dominik si přáli svatbu ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a městečko Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 14.8.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Studio Loha

Svatba Kataríny & Michala na pláži v chorvatském Trogiru

Dobrý deň pani Behanová,

Veľmi pekne ďakujeme za priania a organizáciu, svadbu sme si veľmi užili a marina, obsluha a jedlo boli vynikajúce.

Ešte raz vďaka, výborný servis.

Michal

Katarína & Michal si přáli svatbu na pláži ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a pláž u pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 3.9.
Novomanželům blahopřejeme!

Foto: svatební koordinátor YachtWedding na mobil

Svatba v Chorvatsku Evy a Jana ve Splitu v Dalmácii

Dobry den Hanko,

Jeste jednou dekujeme moc za skvelou organizaci nasi svatby.

Vse probehlo podle planu. Velke diky patri pani Viktorii i pani Vere za ochotu, skvelou komunikaci a profesionalni pristup.

Eva

Eva a Jan si naplánovali dovolenou u moře ve Střední Dalmácii na ostrově Brač a k tomu si přáli malou romantickou svatbu jen ve dvou. Zvolili si svatbu ve Splitu, v malé historické svatební síni, která se nachází nad písečnou pláží. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Istrii Zuzany a Michala, Opatija, Chorvatsko

Zdravím pani Bočková,
ďakujem veľmi pekne za prianie, všetko bolo super 🙂
Veľmi pekne Vám ďakujem za asistenciu 🙂

Zuzana

Svatba u moře Zuzany a Michala se konala na Istrii, v legendárním lázeňském městečku Opatija ve slavnostní obřadní síni. Novomanželé a jejich blízcí pak zůstali na dovolenou na pláži.

Svatba na pláži Janky a Gabriela, Omiš, Chorvatsko

Právně platná svatba na pláži Janky a Gabriela se konala ve Střední Dalmácii, v městečku Omiš, proslaveném impozantními horami a kaňonem řeky Cetiny. Novomanželé zde zůstali na svatební cestu u moře a jejich svatební hosté si obřad prodloužili o příjemnou dovolenou u moře – svatba v Chorvatsku.

Svatba Martina a Radky v Chorvatsku na Istrii

Hano, chtela jsem Vam a vsem spolupracovnikum podekovat za zprostredkovani svatebniho obradu, byli jsme s Vama moc spokojeni!!!

Radka

Romantická svatba Martina a Radky se konala na Istrii, v lázeňském městečku Opatija v obřadní síni. Novomanželé a jejich blízcí si pak užili pobyt u moře na ostrově Cres – svatba v Chorvatsku.

Ubytování a doprava nejsou zahrnuty v ceně základního svatebního balíčku.

Svatba ve vile Gumonca je podmíněna pronájmem této privátní vily. Aktuální ceník pro vámi vybrané termíny ubytování vám vždy poskytneme.

Ubytování ve vile Gumonca pro vás zprostředkujeme a vždy tak rovnou sladíme dostupnost vámi preferovaného svatebního termínu, pobytu a všech vašich požadavků.

Chorvatsko s tisíci kilometry pláží a ostrůvků patří mezi nejvíce vyhledávané destinace pro dovolenou. Jen pár hodin cesty autem a hodinu letecky nás dělí od středomořského slunce a nekonečných písečných a oblázkových pláží. Kromě krásné středomořské přírody nabízí Chorvatsko také světoznámá starobylá městečka při pobřeží. Romantické místo pro svatbu, které má své osobité kouzlo a zároveň nádech exotiky.