Dominikánská republika

Karibik

Dominikánská republika, jinak zkráceně „Dominikána“, je skutečným rájem na zemi. Bílé písečné pláže, průzračné moře, luxusní resorty All inclusive a karibská pohoda, to je ideální koktejl pro svatební cestu. Dominikána je jednou z nejkrásnějších částí Karibiku, ostrov krásných širokých písečných pláží, lemovaných palmovými háji. Díky korálům je písek na plážích jemný a bílý.

Dominikánská republika

Dominikánská republika, jinak zkráceně „Dominikána“, je skutečným rájem na zemi. Bílé písečné pláže, průzračné moře, luxusní resorty All inclusive a karibská pohoda, to je ideální koktejl pro svatební cestu.

Cena svatebního obřadu od
Cena svatební cesty od

Dominikánská republika

Dominikánská republika, jinak zkráceně „Dominikána“, je skutečným rájem na zemi. Bílé písečné pláže, průzračné moře, luxusní resorty All inclusive a karibská pohoda, to je ideální koktejl pro svatební cestu.

Dominikána je jednou z nejkrásnějších částí Karibiku, ostrov krásných širokých písečných pláží, lemovaných palmovými háji. Díky korálům je písek na plážích jemný a bílý.

Svatební cesta v Dominikánské republice je oblíbená také pro svou pohodlnou dostupnost prakticky ze všech evropských letišť, navíc z mnoha z nich rovnou přímým letem, což je velká výhoda.

Na svatební cestu v Dominikáně Vám doporučujeme zejména pobřeží Bávaro – Punta Cana. Pláž Bávaro, dlouhá 35 kilometrů, patří mezi nejkrásnější v Dominikáně. Leží na východním pobřeží a je součástí Costa del Coco, pobřeží o délce více než 60 km s plážemi Punta Cana, Bávaro, Cortesito, Macao a Arena Gorda.

Mnoho resortů v Dominikánské republice prošlo v posledních letech celkovou rekonstrukcí. K tomu přibývají resorty nové s nejvyšší kvalitou. Proto se Dominikána může pyšnit luxusem a komfortem na světové úrovni!

V Dominikánské republice nabízíme benefity pro novomanžele, ať už máte v Dominikáně jen svatební cestu, nebo přímo svatbu v zahraničí. Benefity od resortů nabízíme také pro výročí svatby.

Svatba v Dominikánské republice je právně platná pro české i slovenské občany. Na místě máte svého delegáta, který Vám svatbu tlumočí do češtiny.

Dominikánská republika je rájem pro lenošení na překrásných širokých písečných plážích, ve stínu vzrostlých palem. Svatební cesta v Dominikáně se tak nese ve znamení karibské pohody a romantiky. Ovšem nezapomeňte na atraktivní výlety na ostrůvky, do místních vesniček s tradiční kulturou i do města Santo Domingo, na plantáže cukrové třtiny a ovoce, pozorování velryb či plavbu na řece! A samozřejmě skvělé šnorchlování a potápění a k tomu bohaté animační programy v resortech, diskotéky či lekce tanců.

Svatba v Dominikánské republice je vždy spojená se svatební cestou, kterou si u nás vyberete. Záleží na vás, zda si vyberete celý zájezd včetně letenek, nebo jen resort se službami českého delegáta na místě a letenky si zajišťujete sami. Vše pro Vás sladíme, bez stresu a starostí. Na svou svatbu a svatební cestu v Dominikáně máte k dispozici české delegáty, kteří také svatební obřad tlumočí do češtiny.

Dominikánská republika je v podstatě celoroční destinací. Podnebí je vlhké a tropické, průměrná roční teplota se pohybuje kolem 29 stupňů. Hlavní sezóna startuje v listopadu a trvá do května, kdy je trochu nižší vlhkost vzduchu i teplota. V čase našeho léta je pak na ostrově vyšší vlhkost vzduchu i teplota a také průměrně vyšší srážky, které ovšem spadnou hlavně v hornaté části ostrova s deštnými lesy, která má klima jiné. Na pobřeží a zejména v oblasti Punta Cana vane celoročně příjemný větřík. Srážky mohou přijít kdykoli v průběhu roku, ale obvykle jsou to rychlé přepršky, které padají spíše v noci.

letecky cca 10 hodin
dominikánské peso
-1200

Očkování není zapotřebí.

Martina & Radek

Svatba na pláži v Dominikánské republice, Martina a Radek

Dobrý den,
děkujeme moc, všechno proběhlo bez problémů, jen cesta byla trochu únavná. Zážitky jsou krásné, ještě čekáme na upravené fotografie ze svatby od fotografa, tak snad brzo příjdou 🙂
Děkujeme moc za krásnou cestu

Martina a Radek
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty