CK YachtWedding

Emiráty

Blízký východ

Spojené Arabské Emiráty, ležící na východní části Arabského poloostrova, představují kombinaci přírodních protikladů jako např. dlouhých písečných pláží s vodami Perského zálivu, pouští, vysokých hor a moderních vymožeností. Těžko budete hledat na světě zemi, která téměř z ničeho do současnosti vyrostla za 20 let.

Emiráty

Země šejků, zlata, luxusu, nekonečných možností, písečných dun, mrakodrapů, mnoha světových nej..Emiráty – místo, kde díky nerostnému bohatství vyrostly moderní města a hotely uprostřed pouště, a kde téměř nic se nezdá být nemožné.
Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání
Cena svatební cesty od
31 408 Kč

7 nocí, snídaně, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 11000KČ/440EUR.

  • Zahrnuje:
  • Česká – slovenská asistence
  • Garance pojištěné CK
  • Lze i bez letenek
  • Privátní transfery

Oblasti: Emiráty

Emiráty

Již od nepaměti patřil Arabský polostrov mezi důležité obchodní místo mezi Evropou a Asií. V 18. století zde začaly vznikat první emiráty Dubaj, Abu Dhabí a Ras Al Khaimah, které se o dvě století později, spolu s dalšími 4 emiráty, dne 2.12.1971 spojily ve Spojené Arabské Emiráty. Nenechte se zmílit, ale Emiráty nejsou jen Dubaj. Tvoří je celkem 7 emirátů: Abu Dhabí (zároveň hlavní město celých Emirátů), Dubaj, Sharjah, Ajman, Ras Al Khaimah, Fujairah a Umm Al Quwain.

Emiráty jsou skvělou kombinací všeho, co si jen umíte představit. Nebaví-li Vás už ležet na pláži a užívat si služeb luxusních hotelů, pak vyražte za nákupy do největších nákupních středisek světa nebo na místní trhy, do zábavních parků, zahrát si golf, shlédnout různá kulturní představení. Každý cestovatel si zde najde něco co jej zaujme. Nejste-li vyznavačem moderních měst s mrakodrapy jako je Abu Dhabí a Dubaj, vydejte se objevovat více přírodních krás do Ras Al Khaimah nebo Fujairah.

Každý chce při své cestě do Emirátů vidět Dubaj. Toto město nabízí snad nejvíce světových NEJ najednou: nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, největší obchodní centrum světa Dubai Mall s největším akváriem a největší fontánou nebo nejluxusnější hotel Burj Al Arab. Zároveň zde můžete zavítat do některého ze zábavních parků nebo aquaparků, zalyžovat si na kryté sjezdovce, udělat si foto u nebo na zlatém rámu Dubai Frame, svézt se tramvají nebo metrem bez řidiče, projet část Dubaje na loďce abra, zavítat na trh se zlatem Gold Souk nebo s kořením Spice Souk. Aktivit a zábavy zde stále přibývá…

Nezapomeňte ale ani na hlavní město Emirátů a stejnojmenný emirát Abu Dhabí. Město je známé svým rozložením na mnoha ostrovech s lagunami. Díky tomu zde vznikly krásné pláže vč. UNESCO chráněnou na ostrově Saadiyat, kde najdete i galerii Louvre. Mnoho návštěvníků zavítá na Yas Island, kde najdete okruh F1, zábavní park Ferrari s nejrychlejší horskou dráhou na světě nebo aquapark. Nejvíce fotografií ale vzniká u druhé největší mešity na světě Sheikh Zayed Grand Mosque, kde najdete největší koberec na světěa celá je postavena z mramoru.

Naopak emiráty SharjahAjman jsou oproti dvou předchozím klidnější. Tady můžete o něco lépe poznat místní život, který není tolik poznamenám okázalým luxusem. Ve všech hotelech v Sharjah se nepodává alkohol, a to platí i pro některé v Ajmanu.

Emiráty Ras Al KhaimahFujairah Vám nabídnou více přírody. V RAKu, jak se zkráceně říká Ras Al Khaimah, najdete nejvyšší pohoří Al Hajjar s nejvyšší horou Jebel Jais, kde se můžete svézt na lanové dráze Via Ferrata s max. rychlostí 150km/h. Naopak ve Fujairah se podíváte zase do podmořských hlubin, kde jsou skvělé podmínky pro potápění.

Poslední emirát Umm Al Quwain je nejklidnější s nejméně hotely a prakticky prázdnými plážemi.

Ačkoliv jsou Emiráty muslimskou zemí, turismus je zde druhé nejdůležitejší ekonomické odvětví a díky tomu je země hodně tolerantní k turistům. To ale neznamená, že tu nejsou pravidla, která musíte dodržovat.

  • Česká – slovenská asistence
  • Garance pojištěné CK
  • Lze i bez letenek
  • Privátní transfery

Emiráty se nacházejí v subtropickém podnebném pásu, díky čemuž jsou vhodnou destinací po celý rok. Ideálním obdobím pro cesty je podzim až jaro, tzv. říjen až duben. V ostatních měsících zde panují vysoké teploty dosahující až k 50°C.

letecky cca 6 hodin
Dirham
+0400
Angličtina, Arabština

Není povinné

duben 2019
Nejhezčí pláž v Emirátech, široka nabídka služeb pro děti a dospělé, mnoho druhů pokojů, 4 restaurace a 3 bary. Co víc si přát?
Cena: 32 500 Kč

7 nocí, snídaně, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 11000KČ/440EUR.

Moderní hotel umístěný na dubajském poloostrově Palm Jumeirah s barem s 360° výhledem na Dubaj a vlastním DJem, 3 restauracemi a 4 bazény.
Cena: 31 408 Kč

7 nocí, snídaně, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 11000KČ/440EUR.

První ultra all inclusive resort v Abu Dhabí postavený v arabském stylu přímo u písečné pláže, té nejkrásnější v Abu Dhabí.
Cena: 39 702 Kč

7 nocí, ultra all inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 11000KČ/440EUR.

Luxusní dubajský hotel umístěný na ikonickém poloostrově Palm Jumeirah v thajském stylu. Možnost ubytování ve vilkách s bazénem nebo nad vodou.
Cena: 34 736 Kč

7 nocí, polopenze, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 8490KČ/340EUR.

Ultra all inclusive resort postavený ve stylu pyramid v emirátu Ras Al Khaimah. Vysoká kvalita služeb a široká nabídka aktivit pro každého.
Cena: 32 994 Kč

7 nocí, ultra all inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 8490KČ/340EUR.

Svatba na Santorini Terezy a Jakuba, Santorini Gem

Dobrý den Hanko,
děkujeme za blahopřání a zprostředkování celé svatby.
Na Santorini se nám moc líbilo, vše proběhlo naprosto v pořádku. Místo svatebního obřadu bylo nádherné a předčilo naše očekávání Zejména pak spolupráce s paní delegátkou Šárkou a paní Nasťou byla skvělá. Vše se vyvedlo na jedničku. Děkujeme

Tereza a Jakub

Tereza a Jakub si pro svou svatbu v Řecku vybrali překrásný ostrov Santorini, který je podle legend bájnou ztracenou Atlantidou. Svatba na Santorini se konala na útesu Santorini Gem s fantastickým výhledem na moře. Na svatbě nechyběla ani rodina a přátele a všichni strávili na Santorini krásnou dovolenou.

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherně svěží resort LUX* Le Morne Mauritius 5* na jihozápadě ostrova pod ikonickou horou. Svatba se konala 15.3. s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš

Alena a Tomáš si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 15.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra

Petra a Pavel si pro svou svatbu na Mauriciu přáli jedinečné místo s maximálním pohodlím. Vybrali si unikátní resort v lávovém designu The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott s nádherným výhledem na západy slunce. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem dne 1. července. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Adély a Radka v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den, paní Říhová,
děkuji za Váš email. Svatba proběhla v naprostém pořádku. Bylo to nádherné místo, obřad byl krásný a dojemný.
Mnohokrát děkujeme za celkovou organizaci a za umožnění říci své „NE“ na tak krásném místě.
Ještě jednou děkuji.

Adéla

Adéla a Řadek si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 19.9. na útesu s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 28.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.