Emiráty

Blízký východ

Spojené Arabské Emiráty, ležící na východní části Arabského poloostrova, představují kombinaci přírodních protikladů jako např. dlouhých písečných pláží s vodami Perského zálivu, pouští, vysokých hor a moderních vymožeností. Těžko budete hledat na světě zemi, která téměř z ničeho do současnosti vyrostla za 20 let.

Emiráty

Země šejků, zlata, luxusu, nekonečných možností, písečných dun, mrakodrapů, mnoha světových nej..Emiráty - místo, kde díky nerostnému bohatství vyrostly moderní města a hotely uprostřed pouště, a kde téměř nic se nezdá být nemožné.

Cena svatebního obřadu od
Cena svatební cesty od
31 408 Kč
Zahrnuje:
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence

Emiráty

Již od nepaměti patřil Arabský polostrov mezi důležité obchodní místo mezi Evropou a Asií. V 18. století zde začaly vznikat první emiráty Dubaj, Abu Dhabí a Ras Al Khaimah, které se o dvě století později, spolu s dalšími 4 emiráty, dne 2.12.1971 spojily ve Spojené Arabské Emiráty. Nenechte se zmílit, ale Emiráty nejsou jen Dubaj. Tvoří je celkem 7 emirátů: Abu Dhabí (zároveň hlavní město celých Emirátů), Dubaj, Sharjah, Ajman, Ras Al Khaimah, Fujairah a Umm Al Quwain.

Emiráty jsou skvělou kombinací všeho, co si jen umíte představit. Nebaví-li Vás už ležet na pláži a užívat si služeb luxusních hotelů, pak vyražte za nákupy do největších nákupních středisek světa nebo na místní trhy, do zábavních parků, zahrát si golf, shlédnout různá kulturní představení. Každý cestovatel si zde najde něco co jej zaujme. Nejste-li vyznavačem moderních měst s mrakodrapy jako je Abu Dhabí a Dubaj, vydejte se objevovat více přírodních krás do Ras Al Khaimah nebo Fujairah.

Každý chce při své cestě do Emirátů vidět Dubaj. Toto město nabízí snad nejvíce světových NEJ najednou: nejvyšší budovu světa Burj Khalifa, největší obchodní centrum světa Dubai Mall s největším akváriem a největší fontánou nebo nejluxusnější hotel Burj Al Arab. Zároveň zde můžete zavítat do některého ze zábavních parků nebo aquaparků, zalyžovat si na kryté sjezdovce, udělat si foto u nebo na zlatém rámu Dubai Frame, svézt se tramvají nebo metrem bez řidiče, projet část Dubaje na loďce abra, zavítat na trh se zlatem Gold Souk nebo s kořením Spice Souk. Aktivit a zábavy zde stále přibývá…

Nezapomeňte ale ani na hlavní město Emirátů a stejnojmenný emirát Abu Dhabí. Město je známé svým rozložením na mnoha ostrovech s lagunami. Díky tomu zde vznikly krásné pláže vč. UNESCO chráněnou na ostrově Saadiyat, kde najdete i galerii Louvre. Mnoho návštěvníků zavítá na Yas Island, kde najdete okruh F1, zábavní park Ferrari s nejrychlejší horskou dráhou na světě nebo aquapark. Nejvíce fotografií ale vzniká u druhé největší mešity na světě Sheikh Zayed Grand Mosque, kde najdete největší koberec na světěa celá je postavena z mramoru.

Naopak emiráty Sharjah a Ajman jsou oproti dvou předchozím klidnější. Tady můžete o něco lépe poznat místní život, který není tolik poznamenám okázalým luxusem. Ve všech hotelech v Sharjah se nepodává alkohol, a to platí i pro některé v Ajmanu.

Emiráty Ras Al Khaimah a Fujairah Vám nabídnou více přírody. V RAKu, jak se zkráceně říká Ras Al Khaimah, najdete nejvyšší pohoří Al Hajjar s nejvyšší horou Jebel Jais, kde se můžete svézt na lanové dráze Via Ferrata s max. rychlostí 150km/h. Naopak ve Fujairah se podíváte zase do podmořských hlubin, kde jsou skvělé podmínky pro potápění.

Poslední emirát Umm Al Quwain je nejklidnější s nejméně hotely a prakticky prázdnými plážemi.

Ačkoliv jsou Emiráty muslimskou zemí, turismus je zde druhé nejdůležitejší ekonomické odvětví a díky tomu je země hodně tolerantní k turistům. To ale neznamená, že tu nejsou pravidla, která musíte dodržovat.

Česká - slovenská asistence
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery

Emiráty se nacházejí v subtropickém podnebném pásu, díky čemuž jsou vhodnou destinací po celý rok. Ideálním obdobím pro cesty je podzim až jaro, tzv. říjen až duben. V ostatních měsících zde panují vysoké teploty dosahující až k 50°C.

letecky cca 6 hodin
Dirham
+0400

Není povinné

17.04.2019
Saadiyat Rotana Resort & Villas 5*

Nejhezčí pláž v Emirátech, široka nabídka služeb pro děti a dospělé, mnoho druhů pokojů, 4 restaurace a 3 bary. Co víc si přát?

Cena: 32 500 Kč
W Dubai – The Palm 5*

Moderní hotel umístěný na dubajském poloostrově Palm Jumeirah s barem s 360° výhledem na Dubaj a vlastním DJem, 3 restauracemi a 4 bazény.

Cena: 31 408 Kč
Rixos Premium Saadiyat Island 5*

První ultra all inclusive resort v Abu Dhabí postavený v arabském stylu přímo u písečné pláže, té nejkrásnější v Abu Dhabí.

Cena: 39 702 Kč
Anantara The Palm Dubai Resort 5*

Luxusní dubajský hotel umístěný na ikonickém poloostrově Palm Jumeirah v thajském stylu. Možnost ubytování ve vilkách s bazénem nebo nad vodou.

Cena: 34 736 Kč
Rixos Bab Al Bahr 5*

Ultra all inclusive resort postavený ve stylu pyramid v emirátu Ras Al Khaimah. Vysoká kvalita služeb a široká nabídka aktivit pro každého.

Cena: 32 994 Kč
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty