CK YachtWedding

Florida

USA a Karibik

Jméno Florida, které znamená „květinová“, dali kdysi této zemi španělští objevitelé. Nejlépe však Floridu vystihuje její přezdívka Sunshine State, tedy „Sluneční země“.

Florida je zemí jako stvořenou pro svatbu na pláži. Její převážnou část totiž tvoří poloostrov, omývaný jak Atlantským oceánem, tak vlnami Mexického zálivu.

Představte si nekonečné bílé pláže s palmovými háji, a vy kráčíte v záři slunce k oltáři s tropickými květy po hřejivém písku…

Florida

Svatba na pláži a svatební cesta v zemi zalité sluncem
Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání
Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Oblasti: Florida

Florida

Svatba na Floridě je ideálním řešením pro ty z vás, kteří si přejete spíše malou intimní svatbu jen sami dva, nebo v doprovodu svých nejbližších.

Jako místa pro svatbu pro vás vybíráme krásné pláže, mimo jiné i legendární Miami Beach, která proslula jako letovisko marnotratných amerických milionářů.

Své „ano“ si také můžete říct uprostřed tropické zahrady, nebo na palubě luxusní jachty. Originálním místem, které spojuje tradiční obřad v kapli a jedinečný zážitek ze svatby na jachtě, je zcela unikátní plovoucí kaple.

Florida se nachází v tropickém pásmu, a má proto celoročně velmi příjemné klima, od prosince do března s teplotami kolem 25˚C, po zbytek roku kolem 30˚C a více. Od června do října sem zasahuje období dešťů, s možností vzniku hurikánů, zejména v srpnu a září.

Florida byla po staletí křižovatkou mnoha kultur, a jejich dědictví je dodnes patrné v architektuře i místní kuchyni. Je to země mnoha tváří, kde se krása bělostných pláží a korálových útesů snoubí s divočinou úchvatné přírody exotických bažin a prudkým tepem zábavy a nočního života moderních měst.

Řekněte si své ano na Floridě, ve sluneční zemi, z níž dýchá exotika a radost ze života.

  • Celoroční destinace, nejlépe od prosince do března
  • možnost vzniku hurikánů zejména v období srpen – říjen.
Letecky – doba letu cca 12h
Americký dolar
-0600
Angličtina

Svatba na pláži na ostrově Key West, Florida, USA

Dakujem za info a zaroven by som vam chcel podakovat za zorganizovanie najkrajsieho dna v zivote oboch. Boli sme velmi spokojni s vybavovanim potrebnych dokumentov, povoleni, samotnej svadby vratane. Oddavajucemu som to povedal ze takto som si kedysi v mladosti predstavoval svadbu a na Key Weste sa mi to splnilo. Za inych okolnosti by som napisal ze aj nabuduce ale v tomto pripade dufam ze raz a dost 🙂

Michael

Svatba Michaela a Marie se konala na nejjižnějším ostrově Floridy – na romantickém Key West. Právně platný obřad probíhal na pláži se západem slunce

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba u moře Martiny a Jakuba v italském Bibione

Dobrý den, děkujeme Vám za nádherný zážitek, bylo to okouzlující. Jsme nadšení a máme nádherné vzpomínky na celý život. S paní Magdou byla úžasná spolupráce i Vám velký dík.
Vaše agenturu budeme doporučovat.

S přáním hezkého dne,

Martina

Martina a Aleš si pro svou svatbu u moře vybrali italské Bibione, protože je pohodlně přístupné i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala na pláži jaderského moře dne 17.7. Všichni si svatbu a pobyt u moře krásně užili.

Svatba na Mauriciu Aleny a Martina v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobrý den, pane Ulrichu,

děkujeme za přivítání, fotečky 🙂 ze svatby a pokyny k legalizaci našeho sňatku u nás v ČR.

Alena a Martin

Alena a Martin si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 10.12.  na terase s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Kateřiny a Lukáše v resortu Maritim Crystals Beach Hotel 4*

Děkujeme moc za zařízení svatby v březnu 2018 na Mauriciu. Líbí se nám, že upřednostňujete individuální přístup ke klientům. Fotografové Nat & Jude byli úžasní, ochotní, dobře se nám s nimi pracovalo, vyhověli i našim výmyslům 😀 a focení nás skutečně bavilo. Už se těšíme na fotky. Delegátka Terezka byla super, se vším nám pomáhala, zajímala se, po celou dobu jsme s ní byli v kontaktu. Díky ní byl svatební den pohádkový. Z ostrova jsme nadšení, Mauricius je opravdu ráj. Měli jsme možnost navštívit více pláží na ostrově a můžeme doporučit nejkrásnější pláž Belle Mare, kde jsme také byli. Agenturu Yachtwedding nám doporučily tři páry a vybrali jsme si dobře. Sami jsme už doporučili pěti snoubencům/novomanželům Vaši agenturu :-). Díky Vám jsme si líbánky užili na maximum a máme fantastické zážitky, na které budeme celý život vzpomínat. Vážíme si toho!

Kateřina & Lukáš

Kateřina a Lukáš si pro svou svatbu v exotice vybrali příjemný resort Maritim Crystals s krásnou pláží na severovýchodě ostrova. Na svatbu snoubence doprovodili jejich nejbližší. Svatba se konala 10.3. na pláži  s krásným výhledem na Indickým oceánem. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba v Řecku Annamárie a Gabriela na pláži krásného ostrova Thassos

Annamária a Gabriel si přáli pohodovou svatbu na pláži ve Středomoří, kam s nimi mohou snadno cestovat i jejich nejbližší. Svatba se konala v řecku na ostrově Thassos, který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Andrea a Petr – svatba v Itálii, Řím

Hezký večer paní Bočková,

rovněž Vám moc děkuji za zorganizování pro nás té nejkrásnější svatby. Byť byla symbolická, pokládáme jí za „hlavní“ a zde v ČR už pouze v brzké době vyřídíme formální, papírový sňatek. I prstýnky máme gravírované na datum 6.11.

Velká pochvala jde také za paní Evou a hlavně za fotografkou, ta byla naprosto fenomenální – milá, příjemná, rozhodně nám hodně pomohla.

Pokud bude příležitost, určitě Vás rádi doporučíme.

Krásný zbytek dne.

Andrea

Andrea a Petr si přáli svatbu v Římě s nádherným výhledem na Vatikán, kde by si užili pohodový svatební den. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Terezy a Jana v  legendárním Tivoli u Říma

Tereza a Jan si pro svou vysněnou svatbu v Itálii vybrali nádherné Tivoli u Říma. Svatba konala 11.11. v historické svatební síni. Po obřadu se novomanželé fotografovali v pohádkových zahradách a také v centru Říma u slavných památek. Novomanželům blahopřejeme!

Andrea & Tibor – svatba na Mauriciu v resortu Seaview Calodyne 4*

Andrea a Tibor si pro svou svatbu v exotice vybrali oblíbený resort Seaview Calodyne Lifestyle na severu ostrova, který je čerstvě zrekonstruovaný a nabízí nádherný výhled na legendární ostrov Coin de Mire. Svatba se konala 6.12. v altánu nad Indickým oceánem. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.