Florida

USA a Karibik

Jméno Florida, které znamená „květinová“, dali kdysi této zemi španělští objevitelé. Nejlépe však Floridu vystihuje její přezdívka Sunshine State, tedy „Sluneční země“.

Florida je zemí jako stvořenou pro svatbu na pláži. Její převážnou část totiž tvoří poloostrov, omývaný jak Atlantským oceánem, tak vlnami Mexického zálivu.

Představte si nekonečné bílé pláže s palmovými háji, a vy kráčíte v záři slunce k oltáři s tropickými květy po hřejivém písku…

Florida

Svatba na pláži a svatební cesta v zemi zalité sluncem

Cena svatebního obřadu od
Cena svatební cesty od

Florida

Svatba na Floridě je ideálním řešením pro ty z vás, kteří si přejete spíše malou intimní svatbu jen sami dva, nebo v doprovodu svých nejbližších.

Jako místa pro svatbu pro vás vybíráme krásné pláže, mimo jiné i legendární Miami Beach, která proslula jako letovisko marnotratných amerických milionářů.

Své „ano“ si také můžete říct uprostřed tropické zahrady, nebo na palubě luxusní jachty. Originálním místem, které spojuje tradiční obřad v kapli a jedinečný zážitek ze svatby na jachtě, je zcela unikátní plovoucí kaple.

Florida se nachází v tropickém pásmu, a má proto celoročně velmi příjemné klima, od prosince do března s teplotami kolem 25˚C, po zbytek roku kolem 30˚C a více. Od června do října sem zasahuje období dešťů, s možností vzniku hurikánů, zejména v srpnu a září.

Florida byla po staletí křižovatkou mnoha kultur, a jejich dědictví je dodnes patrné v architektuře i místní kuchyni. Je to země mnoha tváří, kde se krása bělostných pláží a korálových útesů snoubí s divočinou úchvatné přírody exotických bažin a prudkým tepem zábavy a nočního života moderních měst.

Řekněte si své ano na Floridě, ve sluneční zemi, z níž dýchá exotika a radost ze života.

 • Celoroční destinace, nejlépe od prosince do března
 • možnost vzniku hurikánů zejména v období srpen – říjen.
Letecky – doba letu cca 12h
Americký dolar
-0600
Marie & Michael

Svatba na pláži na ostrově Key West, Florida, USA

Dakujem za info a zaroven by som vam chcel podakovat za zorganizovanie najkrajsieho dna v zivote oboch. Boli sme velmi spokojni s vybavovanim potrebnych dokumentov, povoleni, samotnej svadby vratane. Oddavajucemu som to povedal ze takto som si kedysi v mladosti predstavoval svadbu a na Key Weste sa mi to splnilo. Za inych okolnosti by som napisal ze aj nabuduce ale v tomto pripade dufam ze raz a dost 🙂

Michael
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty