Řím a okolí

Itálie, Středomoří

Svatba v Římě se koná jako civilní nebo církevní, na krásných místech historického centra nebo v blízkém okolí na hradech a vesničkách. Řím je pohodlně dostupný, takže na svatbu můžete pozvat všechny své blízké.

Řím a okolí

Svatba v Římě, který patří mezi nejkrásnější města na světě a kde se konají svatby civilní i církevní. Řím je pohodlně dostupný letecky i případně autem.

Cena svatebního obřadu od
44 016 Kč

Řím a okolí

Řím patří mezi nejkrásnější města Itálie a celého světa vůbec. Úchvatné město s bohatou historií stvořily legendy, moc a síla starověkých císařů a pověstná italská vášeň. Ani tisíce let života neubraly Římu na kráse a přezdívá se mu tak Věčné město.

Druhé takové město na světě nenajdeme, a už jen tím je svatba v Římě výjimečná: na sedmi římských pahorcích nad řekou Tiberou leží labyrint křivolakých uliček i prostranství přepychových paláců, město s temperamentní italskou povahou, kterému přicházeli už od antiky vzdát hold nejslavnější umělci své doby.

Při zmínce o Římě se každému vybaví alespoň jedno z legendárních míst: římské Colosseum, místo soubojů gladiátorů, Forum Romanum, kdysi středobod celé Římské říše, Fontána di Trevi, kde se ve filmu La Dolce Vita koupala krásná Anita Ekberg, římský chrám Pantheon, monumentální Andělský hrad, kouzelná Villa Borghese a v neposlední řadě Vatikán, impozantní sídlo papeže… Světoznámé památky vytváří jedinečnou atmosféru každé svatby v Římě a svatebních fotografií.

Věčné město má mnoho tváří, proto váš svatební den v Římě může mít mnoho podob, přesně podle vašeho gusta. Ať už plánujete elegantní, nebo pohodovou letní svatbu.

Civilní svatba v Římě se koná v Sala Rossa na Kapitolu, v Červeném sále přímo v srdci města. Klidným zákoutím pro svatbu v Římě a přesto přímo v centru je odsvěcený kostelík Vignola Mattei poblíž Colossea a Caracallových lázní. Svatba se také může konat v historické Vile Lais, která je stranou historického centra.

Krásným zážitkem je také svatba v blízkém okolí Říma. Je ideální pro ty, kdo si nepřejí svatbu přímo v centru, ale přesto Římu nablízku: ve světoznámém Tivoli či v méně známých venkovských městečkách, kde se svatby konají v zámeckých zahradách nebo třeba na hradě pod širým nebem.

V Římě se také konají církevní svatby, vždy s českým či slovenským oddávajícím knězem. Řím je pro církevní svatbu jako stvořený, vždyť za dlouhá tisíciletí zde byly postaveny stovky kostelíků, bazilik a chrámů, z nichž každý je něčím výjimečný.

Na svatbu v Římě můžete pozvat své blízké a přátele, kteří sem pohodlně přiletí třeba jen na prodloužený víkend, a společně si užijete krásy Věčného města. Nebo si jen tak v klidu dáte to pravé italské cappuccino.

Vydejte se na svou krásnou svatbu v Římě. Ne náhodou jméno této metropole Roma, čteno obráceně, znamená lásku – Amor.

Svatby v Římě a blízkém okolí se konají celoročně.

Leden  až prosinec je vhodný pro svatby v obřadních síních a květen až říjen jsou měsíce vhodné pro svatby pod širým nebem.

Řím je dostupný letecky cca za 1,5hod., autem cca 12 hod.
Svatba v Tivoli u Říma

Tivoli nedaleko Říma je známé po celém světě svými krásnými antickými vilami a zahradami s fontánami. Svatba v Tivoli se koná ve zdobené historické obřadní síni bývalého kláštera.

Cena: 44 016 Kč
Svatba v Římě, ve Vignola Mattei

Svatba v Římě, v historickém centru nedaleko Colossea a Caracallových lázní. To je svatba ve Vignola Mattei, v kostelíku, který byl odsvěcen pro civilní svatby.

Cena: 44 278 Kč
Svatba na hradě Theodoli u Říma

Svatba ve zdobené historické síni nebo v zahradách pod širým nebem. To je svatba na hradě Theodoli nedaleko Říma.

Cena: 44 016 Kč
Církevní svatba v Římě v Santa Maria na Kapitolu

Církevní svatba v Římě na Kapitolu, nejvýznamnějším ze sedmi římských pahorků. To je svatba v Santa Maria in Aracoeli, v jednom z nejslavnějších římských chrámů.

Cena: 46 898 Kč
Církevní svatba v Římě, Santa Costanza

Církevní svatba v Římě v antickém chrámu, který je zcela unikátní. To je svatba v Santa Costanza, v klidné čtvrti italské metropole.

Cena: 46 898 Kč
Církevní svatba v Římě, San Bartolomeo

Církevní svatba v Římě v historickém chrámu, který se nachází na ostrově na řece Tibeře. To je svatba v San Bartolomeo, přímo v srdci Říma a v blízkosti slavných památek.

Cena: 46 898 Kč
Svatba v Římě, v Sala Rossa na Kapitolu

Svatba v Římě na Kapitolu, nejslavnějším ze sedmi římských pahorků. To je svatba v Sala Rossa del Campidoglio, ve slavnostním Červeném sále.

Cena: 44 278 Kč
Svatba na hradě v Civitella u Říma

Svatba na hradě pod širým nebem, to je svatba v Civitella nedaleko Říma. Svatba se koná na středověkých hradbách s výhledem na městečko.

Cena: 44 016 Kč
Štefánia & Daniel

Církevní svatba Štefánie & Daniela v kostele Santa Costanza v Římě

Dobrý deň prajem, ďakujeme veľmi pekne:)

Štefánia
Lenka & Martin

Právně platná svatba Lenky a Martina, Itálie, Tivoli

Mockrát děkujeme, paní Bočková! S Vaší kolegyní jsme byli velmi spokojeni! A máme krásné zážitky z dnů zde strávených.

Lenka a Martin
Dana & Juraj

Církevní svatba v Římě Dany a Juraje v chrámu Santa Costanza, Řím, Itálie

Dobry den p.Bockova,
chceli by sme Vam velmi pekne podakovat za organizaciu svadby! Svadba bola velmi pekna a podla nasich predstav 🙂
Taktiez by sme sa chceli podakovat nasej koordinatorke Eve, ktora bola velmi prijemna, ustretova a hlavne velmi profesionalna!
Este raz dakujeme za vsetko, co ste pre nas spravili, pre nas krasny svadobny den!

Dana a Juraj
Barbora & Richard

Svatba v Itálii Barbory a Richarda v  legendárním Tivoli u Říma

Dobrý den,
mnohokrát děkujeme, vše v Itálii proběhlo dle našich představ 🙂

Richard
Mária & Radoslav

Svatba v Itálii Mária & Radoslav na hradě Theodoli u Říma

Mária a Radoslav si přáli pohodovou svatbu v Itálii na romantickém místě. Vybrali si hrad Theodoli nedaleko Říma, kde se svatba koná v krásné historické svatební síni zdobené freskami.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Vinicio

Lenka & René

Svatba v Itálii Lenky a Reného, Sala Rossa na Kapitolu v Římě

Lenka a René si přáli elegantní a jedinečnou svatbu v Itálii, která bude jen pro ně dva. Zvolili si svatbu v krásném Červeném sále – Sala Rossa na Kapitolu, přímo v srdci starobylého Říma. Novomanželé se pak také fotografovali u slavných římských památek. Právně platná svatba proběhla dne 13.9.
Novomanželům přejeme všechno nejlepší!

Svatební foto: Ivanka

Ľubomíra & Silvestr

Svatba v Itálii Ľubomíry a Silvestera, chrám Santa Maria na Kapitolu v Římě

Ľubomíra a Silvester si přáli právně platnou církevní svatbu v zahraničí jen se svými nejbližšími. Pro svůj velký den si vybrali Santa Maria na Kapitolu v Římě, který má krásnou a jedinečnou atmosféru. Novomanželé se také fotografovali u slavných římských památek. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatební foto: Ivanka

Veronika & Martin

Svatba Veroniky a Martina v srdci Říma

Veronika a Martin si přáli svatbu v Římě s nádherným výhledem na Vatikán, kde by si užili pohodový svatební den spolu se svými nejbližšími. Po svatebním obřadu se fotili u památek v ulicích Říma. Novomanželům blahopřejeme!

Denisa & Mikuláš

Svatba v Itálii Denisy a Mikuláše v  legendárním Tivoli u Říma

Chcela by som sa velmi pekne podakovat za pripravu svadby v talianskom Tivoli. Prpravili ste nam nezabudnutelny zazitok. Agentúra YachtWedding poskytuje kvalitne sluzby na vysokej urovni. Komunikovali sme s agenturou priblizne rok a ani po tisicej otazke som z odpovedi od Hanky nemala pocit ze otravujem. Taktiez s Evkou, s ktorou sme sa osobne stretli v Rime a na obrade sme mali uplne super skusenost.
Ak tuzite po svadbe bez stresu toto je spravna volba. Ak mate radi historiu, ale Rim je pre Vas prilis turisticky, Tivoli je to spravne mesto. Pohlti Vas svojou atmosferou, historiou tu dycha kazdy kut, kazda ulicka  :). Urcite sa oplati ostat na dlhsie nie len na jeden den. Mesto je taktiez vyhodne svojou polohou, len polhodinka z letiska autom (Ciampino), da sa vsak dopravit autobusom, + vlakom bez problemov.
Dakujeme velmi pekne ste uzasni  🙂

Denisa&Miki
Iva & Roman

Svatba v Itálii Ivy a Romana na hradě Theodoli u Říma

Dobrý den, paní Bočková,
chtěli jsme Vám všem z celého srdce poděkovat, bylo to všechno krásný, nádherný, perfektní.

Super lidi, jak v salonu, tak na obřadu. Krásné kytice.

Ještě jednou Vám všem obrovské díky.

Iva
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty