CK YachtWedding

Řím a okolí

Itálie, Středomoří

Svatba v Římě se koná jako civilní nebo církevní, na krásných místech historického centra nebo v blízkém okolí na hradech a vesničkách. Řím je pohodlně dostupný, takže na svatbu můžete pozvat všechny své blízké.

Řím a okolí

Svatba v Římě, který patří mezi nejkrásnější města na světě a kde se konají svatby civilní i církevní. Řím je pohodlně dostupný letecky i případně autem.
Cena svatebního obřadu od
25 245 Kč

Pronájem místa již od 300EUR dle termínu svatby.
Základní cena 990EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Řím a okolí

Řím patří mezi nejkrásnější města Itálie a celého světa vůbec. Úchvatné město s bohatou historií stvořily legendy, moc a síla starověkých císařů a pověstná italská vášeň. Ani tisíce let života neubraly Římu na kráse a přezdívá se mu tak Věčné město.

Druhé takové město na světě nenajdeme, a už jen tím je svatba v Římě výjimečná: na sedmi římských pahorcích nad řekou Tiberou leží labyrint křivolakých uliček i prostranství přepychových paláců, město s temperamentní italskou povahou, kterému přicházeli už od antiky vzdát hold nejslavnější umělci své doby.

Při zmínce o Římě se každému vybaví alespoň jedno z legendárních míst: římské Colosseum, místo soubojů gladiátorů, Forum Romanum, kdysi středobod celé Římské říše, Fontána di Trevi, kde se ve filmu La Dolce Vita koupala krásná Anita Ekberg, římský chrám Pantheon, monumentální Andělský hrad, kouzelná Villa Borghese a v neposlední řadě Vatikán, impozantní sídlo papeže… Světoznámé památky vytváří jedinečnou atmosféru každé svatby v Římě a svatebních fotografií.

Věčné město má mnoho tváří, proto váš svatební den v Římě může mít mnoho podob, přesně podle vašeho gusta. Ať už plánujete elegantní, nebo pohodovou letní svatbu.

Civilní svatba v Římě se koná v Sala Rossa na Kapitolu, v Červeném sále přímo v srdci města. Klidným zákoutím pro svatbu v Římě a přesto přímo v centru je odsvěcený kostelík Vignola Mattei poblíž Colossea a Caracallových lázní. Svatba se také může konat v historické Vile Lais, která je stranou historického centra.

Krásným zážitkem je také svatba v blízkém okolí Říma. Je ideální pro ty, kdo si nepřejí svatbu přímo v centru, ale přesto Římu nablízku: ve světoznámém Tivoli či v méně známých venkovských městečkách, kde se svatby konají v zámeckých zahradách nebo třeba na hradě pod širým nebem.

V Římě se také konají církevní svatby, vždy s českým či slovenským oddávajícím knězem. Řím je pro církevní svatbu jako stvořený, vždyť za dlouhá tisíciletí zde byly postaveny stovky kostelíků, bazilik a chrámů, z nichž každý je něčím výjimečný.

Na svatbu v Římě můžete pozvat své blízké a přátele, kteří sem pohodlně přiletí třeba jen na prodloužený víkend, a společně si užijete krásy Věčného města. Nebo si jen tak v klidu dáte to pravé italské cappuccino.

Vydejte se na svou krásnou svatbu v Římě. Ne náhodou jméno této metropole Roma, čteno obráceně, znamená lásku – Amor.

Svatby v Římě a blízkém okolí se konají celoročně.

Leden  až prosinec je vhodný pro svatby v obřadních síních a květen až říjen jsou měsíce vhodné pro svatby pod širým nebem.

Řím je dostupný letecky cca za 1,5hod., autem cca 12 hod.
Tivoli nedaleko Říma je známé po celém světě svými krásnými antickými vilami a zahradami s fontánami. Svatba v Tivoli se koná ve zdobené historické obřadní síni bývalého kláštera.
Cena: 25 245 Kč

Pronájem místa již od 300EUR dle termínu svatby.
Základní cena 990EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Římě, v historickém centru nedaleko Colossea a Caracallových lázní. To je svatba ve Vignola Mattei, v kostelíku, který byl odsvěcen pro civilní svatby.
Cena: 25 245 Kč

Pronájem místa již od 1.200EUR dle termínu svatby.
Základní cena 990EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba ve zdobené historické síni nebo v zahradách pod širým nebem. To je svatba na hradě Theodoli nedaleko Říma.
Cena: 25 245 Kč

Pronájem místa již od 200EUR dle termínu svatby.
Základní cena 990EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Církevní svatba v Římě na Kapitolu, nejvýznamnějším ze sedmi římských pahorků. To je svatba v Santa Maria in Aracoeli, v jednom z nejslavnějších římských chrámů.
Cena: 31 875 Kč

Pronájem místa již od 270EUR.
Základní cena 1.200EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Církevní svatba v Římě v antickém chrámu, který je zcela unikátní. To je svatba v Santa Costanza, v klidné čtvrti italské metropole.
Cena: 31 875 Kč

Pronájem místa již od 340EUR včetně hudby na varhany.
Základní cena 1.200EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Církevní svatba v Římě v historickém chrámu, který se nachází na ostrově na řece Tibeře. To je svatba v San Bartolomeo, přímo v srdci Říma a v blízkosti slavných památek.
Cena: 31 875 Kč

Pronájem místa již od 270EUR.
Základní cena 1.200EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Římě na Kapitolu, nejslavnějším ze sedmi římských pahorků. To je svatba v Sala Rossa del Campidoglio, ve slavnostním Červeném sále.
Cena: 25 245 Kč

Pronájem místa již od 1.200EUR dle termínu svatby.
Základní cena 990EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba na hradě pod širým nebem, to je svatba v Civitella nedaleko Říma. Svatba se koná na středověkých hradbách s výhledem na městečko.
Cena: 25 245 Kč

Pronájem místa již od 200EUR dle termínu svatby.
Základní cena 990EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Andrea a Petr – svatba v Itálii, Řím

Hezký večer paní Bočková,

rovněž Vám moc děkuji za zorganizování pro nás té nejkrásnější svatby. Byť byla symbolická, pokládáme jí za „hlavní“ a zde v ČR už pouze v brzké době vyřídíme formální, papírový sňatek. I prstýnky máme gravírované na datum 6.11.

Velká pochvala jde také za paní Evou a hlavně za fotografkou, ta byla naprosto fenomenální – milá, příjemná, rozhodně nám hodně pomohla.

Pokud bude příležitost, určitě Vás rádi doporučíme.

Krásný zbytek dne.

Andrea

Andrea a Petr si přáli svatbu v Římě s nádherným výhledem na Vatikán, kde by si užili pohodový svatební den. Novomanželům blahopřejeme!

Církevní svatba Štefánie & Daniela v kostele Santa Costanza v Římě

Dobrý deň prajem, ďakujeme veľmi pekne:)

Štefánia

Snoubenci Štefánia a Daniel si pro svou církevní svatbu v Itálii vybrali Řím a antický chrám Santa Costanza. Po obřadu se fotografovali u známých římských památek. Na svatební cestu novomanželé zůstali v luxusním Grand Hotelu Parco dei Principi 5* – svatba v Itálii.

Právně platná svatba Lenky a Martina, Itálie, Tivoli

Mockrát děkujeme, paní Bočková! S Vaší kolegyní jsme byli velmi spokojeni! A máme krásné zážitky z dnů zde strávených.

Lenka a Martin

Romantická svatba Lenky a Martina se konala nedaleko Říma, v krásném Tivoli. Na obřad snoubenci pozvali také všechny své blízké. Novomanželé se také fotografovali ve světoznámých zahradách s fontánami Villy d´Este. V Římě pak strávili líbánky v luxusním hotelu Raphael Roma 5* – svatby v Itálii.

Církevní svatba v Římě Dany a Juraje v chrámu Santa Costanza, Řím, Itálie

Dobry den p.Bockova,
chceli by sme Vam velmi pekne podakovat za organizaciu svadby! Svadba bola velmi pekna a podla nasich predstav 🙂
Taktiez by sme sa chceli podakovat nasej koordinatorke Eve, ktora bola velmi prijemna, ustretova a hlavne velmi profesionalna!
Este raz dakujeme za vsetko, co ste pre nas spravili, pre nas krasny svadobny den!

Dana a Juraj

Dana a Juraj si řekli své ANO v Římě, při církevním obřadu v antickém kostele Santa Costanza. Do Říma za snoubenci dorazili také jejich blízcí. Po obřadu se novomanželé fotografovali u slavných památek Věčného města – svatba v Itálii.

Svatba v Itálii Drahomíry a Zdeňka ve slavném Tivoli u Říma

Dobrý večer Hanko děkujeme za gratulaci a mnohokráte děkujeme za vyřízení naší svatby která proběhla perfektně a jsme opravdu nadšení a šťastní děkujeme. Celý den byl výjimečný a krásný díky Vaší a Evy skvěle odvedené práci děkujeme. Užíváme si italskou pohodu dnes s památkami Říma a v tuto chvíli u dobrého vína. Přejeme i Vám pohodový večer a za vše moooooc děkujeme

Zdeněk

Drahomíra a Zdeněk si přáli romantickou a pohodovou svatbu v Itálii se svými nejbližšími. Svatba se konala 26. dubna ve světoznámém městečku Tivoli u Říma. Novomanželé se samozřejmě fotografovali v pohádkových zahradách a svatbu oslavili výbornou hostinou přímo v Tivoli. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Michaly a Jána v romantickém Tivoli u Říma

Dobry den pani Bockova,

dakujeme este raz! Dakujeme Vam za organizaciu a vsetky informacie! Velmi sa nam ten den vydaril – vdaka Vam a velka vdaka aj pani Eve, ktoru velmi pozdravujeme!!!
Dakujeme este raz aj za darcek, ktory nas velmi potesil!!!
Skoda len, ze to tak rychlo ubehlo.
Budeme teda cakat na postu so sobasnym listom a dalej poriesime u nas na matrike.
Tesime sa uz aj na fotografie.
Este raz velke DAKUJEME! My sme si to uzili!!!
Prajeme Vam vela spokojnych neviest a zenichov!!!
pekny den este prajem.

Michala

Michala a Ján si přáli malou intimní svatbu v Itálii jen se svými nejbližšími. Jako místo pro svatbu si zvolili legendární městečko Tivoli u Říma, kde se svatební obřad konal v bývalém klášteře, v krásné slavnostní síni. Všichni se poté fotografovali v malebných uličkách Tivoli. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Anny a Tomáše na hradě Theodoli u Říma

Zdravíme… 😀

Ďakujeme Vám za všetko,ďakujeme Pani Evke, že nás podržala v nepríjemnej situácii, za ktorú sme si mohli sami. Chceme sa jej tymto ospravedlniť za komplikacie a že nám pomohla-VEĽKÉ ĎAKUJEM.

Anna & Tomáš

Anna a Tomáš si přáli svatbu v Itálii na klidném a romantickém místě, kde by si užili pohodový svatební den se svými nejbližšími. Svatba se konala na hradě Theodoli u Říma, a i když nám snoubenci ve svatební den trochu zaspali, všechno se podařilo krásně zvládnout a Anna s Tomášem si řekli své šťastné ANO 🙂 Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Ireny a Jana, Sala Rossa v Římě

Paní Hano, velmi ráda bych Vám poděkovala za skvělou spolupráci, bezvadnou komunikaci… jste pro tuto práci dokonalá a já osobně jsem moc ráda, že jste řídila celkovou koordinaci svatby. Pokud bych si mohla vybrat, svěřila bych i péči o náš svatební den jenom Vám.

Ještě jednou moc velké díky a přeji Vám hodně dalších úspěchů!

Irena 🙂

Irena

Irena a Jan si přáli elegantní a jedinečnou svatbu v Itálii, která bude jen pro ně dva. Zvolili si svatbu v krásném Červeném sále – Sala Rossa na Kapitolu, přímo v srdci starobylého Říma. Novomanželé se pak také fotografovali u slavných římských památek. Novomanželům přejeme všechno nejlepší!

Svatba v Itálii Pavlíny a Jiřího, Vignola Mattei v Římě

Moc Vam dekujeme. Bylo to nadherne! 🙂

Pavlína

Pavlína a Jiří si přáli krásnou svatbu v Římě, přímo v srdci Věčného města. Vybrali si svou svatbu ve Vignola Mattei, bývalém kostelíku, kde se nyní konají romantické civilní svatby a který se nachází v blízkosti Caracallových lázní a Colossea. Na svatbu dorazila také rodina a přátelé a všichni si společně užili pobyt v pohádkovém Římě. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Ivany a Daniela, chrám Santa Costanza v Římě

Dobry den Hana,

Chceme sa podakovat celemu timu za profesionalny a ludsky pristup. PS: aj Alessandrio spravil krasne foto.

Daniel a Ivana

Ivana a Daniel si přáli právně platnou církevní svatbu v zahraničí jen se svými nejbližšími. Pro svůj velký den si vybrali antický chrám Santa Costanza v italském Římě, který má krásnou a jedinečnou atmosféru. Novomanželé se také fotografovali u slavných římských památek. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!