Mexiko

Karibik

Představte si svou svatbu v zemi nekonečných karibských pláží, jejichž oslnivě bělostný písek nepálí ani v největším žáru. V zemi, která si uchovala krásy panenské přírody i mystickou atmosféru dávné mayské civilizace. Prožijte svou svatbu v Mexiku.

Mexiko

Svatba na pláži a svatební cesta v Karibiku tajemné krásy

Cena svatebního obřadu od
Cena svatební cesty od

Mexiko

Představte si svou svatbu v zemi nekonečných karibských pláží, jejichž oslnivě bělostný písek nepálí ani v největším žáru. V zemi, která si uchovala krásy panenské přírody i mystickou atmosféru dávné mayské civilizace. Prožijte svou svatbu v Mexiku.

Mexiko, největší zemi střední Ameriky, omývá jak Tichý oceán, tak i Karibské moře. Krásná místa pro svatbu jsme pro Vás vybrali na východě, tedy na straně Karibiku, a to konkrétně na poloostrově Yucatán.

Své „Ano“ si tak můžete říci na nejkrásnějších plážích mexického Karibiku, ve světoznámém Cancúnu či na půvabné Mayské riviéře.

Karibské Mexiko je místem, kde příroda ukázala celou svou fantazii a dávné civilizace projevily svůj um: na Mayské riviéře vedle sebe nalezneme jak impozantní mayské pyramidy, tak i druhý největší korálový útes na světě.

Azurové pobřeží s mnoha lagunami Mayské riviéry tak lemuje jako bílá svatební krajka korálový útes, který je skutečným korálovým královstvím s velmi pestrým podmořským životem.

Poloostrov Yucatán, na němž Cancún a Mayská riviéra leží, tvoří rozlehlá yucatánská plošina. Ploché vnitrozemí, které pokrývá koberec tropického deštného pralesa, se na pobřeží proměňuje v překrásné pláže, jejichž široká bílá linie se táhne od obzoru k obzoru.

Mexická džungle v sobě ukryla mnohá tajemství dávných indiánských civilizací. Dnes jí panuje již jen tropická flora a fauna, v čele se šelmami, jako je puma či jaguár.

Celá tato mexická oblast je tvořena vápencem, a Yucatán je tak doslova protkán vzácnými „cenote“, tedy krasovými jevy, jako jsou přírodní propasti, podzemní řeky a zejména celý řetězec jeskyní (nejznámějšími krasovými komplexy jsou Xcaret, Tres Ríos či Xel-Há).

Když španělští dobyvatelé poprvé vstoupili na mexickou půdu, setkali se zde s velmi vyspělou indiánskou civilizací – Aztéky. Ti čerpali mnohé své znalosti od dávných Mayů. Tyto mocné říše, mayská i aztécká, po sobě zanechaly stovky i tisíce let staré fascinující důkazy o své kultuře, vědění i tajemném náboženství.

Dodnes se tak na Mayské riviéře hrdě tyčí Tulum, velké mayské sídlo s chrámovými pyramidami, postavené přímo na skalnatém útesu Karibiku. Nedaleko se nachází Cobá s nejvyšší pyramidou na celém Yucatánu.

Ve vzdálenosti jednodenního výletu pak leží světoznámá Chichén Itzá, rozsáhlé centrum mayské kultury s nejznámější mayskou pyramidou, která právem patří do novodobého seznamu sedmi divů světa.

Moderní historie Cancúnu a Mayské riviéry je velmi mladá. Snad právě díky tomu si tato svatební destinace uchovala své krásy přírody v nedotčené podobě.
Jako turistické centrum vznikala celá Mayská riviéra plánovaně v 70. letech 20. století. Budování započalo doslova na „zelené louce“ – na pustém písečném výběžku poblíž malé rybářské vesnice.

Mayská riviéra, 160km dlouhé bělostné pobřeží sahající od Cancúnu až po historický Tulum, se postupně rozrůstala od severu k jihu, a to také určilo její charakter.

Cancún na severu, to je slavné mondénní rekreační centrum o délce asi 20km, středisko impozantních hotelů, obchodů a zábavy. Na vnitrozemské straně Cancúnu se nachází slaná laguna a mangrovníky, výhled na moře pak zdobí Isla Mujeres, typicky karibský ostrůvek.

Srdce Mayské riviéry tvoří Playa del Carmen, nádherná lokalita s poklidnou karibskou atmosférou. Playa del Carmen vznikla později než Cancún, s plánem uchovat původní vegetaci, v níž se skrylo klidné městečko s hotely, jejichž výška nepřesahuje 5 podlaží. Naproti Playa del Carmen leží přímo na korálovém útesu ostrov Cozumel, ráj pro potápěče a obdivovatele podmořského světa.

Poslední a nejjižnější část pobřeží je exkluzivní oblast mezi Playa del Carmen a Tulumem. Zde nejsou velká střediska – v překrásné přírodě s modrými lagunami a zálivy se ukrývají malé luxusní boutique hotely. Celý pobřežní pás je pak zakončen přírodní a kulturní rezervací Tulumu.

Bohatství mexické kultury lahodně doplní i místní kuchyně, která čerpá z místních surovin a je tradičně velmi ostrá. Pravé tortillas plněné různými druhy masa si můžete dát jen v Mexiku.

Cancún a Mayská riviéra tak svým rozmanitým charakterem a atmosférou uspokojí jak snoubence, kteří si chtějí užít svatbu a líbánky v centru zábavy a typické karibské radosti ze života, tak i snoubence, kteří hledají intimní romantiku.

Prožijte svou jedinečnou svatbu v Mexiku, kde se tajemná atmosféra dávných kultur snoubí s krásami karibské přírody…

 • V karibském Mexiku panuje tropické klima se subtropickými vlivy v zimním období. Teplota vzduchu i moře se v průběhu roku výrazně nemění.
 • Ideálním obdobím pro pobyt je prosinec až květen. Od ledna do března vane také svěží vítr.
 • Od června do října panuje vlhčí letní období s přeháňkami, obecně nedoporučujeme cestovat v období od srpna do října, kdy je možný výskyt hurikánů a časté souvislé deště.
Letecky cca 13hod. (dle volby dopravce a místa přestupu)
-1200
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty