CK YachtWedding

Mexiko

Karibik

Představte si svou svatbu v zemi nekonečných karibských pláží, jejichž oslnivě bělostný písek nepálí ani v největším žáru. V zemi, která si uchovala krásy panenské přírody i mystickou atmosféru dávné mayské civilizace. Prožijte svou svatbu v Mexiku.

Mexiko

Svatba na pláži a svatební cesta v Karibiku tajemné krásy
Cena svatebního obřadu od

Cena na vyžádání

Cena svatební cesty od

Cena na vyžádání

Oblasti: Mexiko

Mexiko

Představte si svou svatbu v zemi nekonečných karibských pláží, jejichž oslnivě bělostný písek nepálí ani v největším žáru. V zemi, která si uchovala krásy panenské přírody i mystickou atmosféru dávné mayské civilizace. Prožijte svou svatbu v Mexiku.

Mexiko, největší zemi střední Ameriky, omývá jak Tichý oceán, tak i Karibské moře. Krásná místa pro svatbu jsme pro Vás vybrali na východě, tedy na straně Karibiku, a to konkrétně na poloostrově Yucatán.

Své „Ano“ si tak můžete říci na nejkrásnějších plážích mexického Karibiku, ve světoznámém Cancúnu či na půvabné Mayské riviéře.

Karibské Mexiko je místem, kde příroda ukázala celou svou fantazii a dávné civilizace projevily svůj um: na Mayské riviéře vedle sebe nalezneme jak impozantní mayské pyramidy, tak i druhý největší korálový útes na světě.

Azurové pobřeží s mnoha lagunami Mayské riviéry tak lemuje jako bílá svatební krajka korálový útes, který je skutečným korálovým královstvím s velmi pestrým podmořským životem.

Poloostrov Yucatán, na němž Cancún a Mayská riviéra leží, tvoří rozlehlá yucatánská plošina. Ploché vnitrozemí, které pokrývá koberec tropického deštného pralesa, se na pobřeží proměňuje v překrásné pláže, jejichž široká bílá linie se táhne od obzoru k obzoru.

Mexická džungle v sobě ukryla mnohá tajemství dávných indiánských civilizací. Dnes jí panuje již jen tropická flora a fauna, v čele se šelmami, jako je puma či jaguár.

Celá tato mexická oblast je tvořena vápencem, a Yucatán je tak doslova protkán vzácnými „cenote“, tedy krasovými jevy, jako jsou přírodní propasti, podzemní řeky a zejména celý řetězec jeskyní (nejznámějšími krasovými komplexy jsou Xcaret, Tres Ríos či Xel-Há).

Když španělští dobyvatelé poprvé vstoupili na mexickou půdu, setkali se zde s velmi vyspělou indiánskou civilizací – Aztéky. Ti čerpali mnohé své znalosti od dávných Mayů. Tyto mocné říše, mayská i aztécká, po sobě zanechaly stovky i tisíce let staré fascinující důkazy o své kultuře, vědění i tajemném náboženství.

Dodnes se tak na Mayské riviéře hrdě tyčí Tulum, velké mayské sídlo s chrámovými pyramidami, postavené přímo na skalnatém útesu Karibiku. Nedaleko se nachází Cobá s nejvyšší pyramidou na celém Yucatánu.

Ve vzdálenosti jednodenního výletu pak leží světoznámá Chichén Itzá, rozsáhlé centrum mayské kultury s nejznámější mayskou pyramidou, která právem patří do novodobého seznamu sedmi divů světa.

Moderní historie Cancúnu a Mayské riviéry je velmi mladá. Snad právě díky tomu si tato svatební destinace uchovala své krásy přírody v nedotčené podobě.
Jako turistické centrum vznikala celá Mayská riviéra plánovaně v 70. letech 20. století. Budování započalo doslova na „zelené louce“ – na pustém písečném výběžku poblíž malé rybářské vesnice.

Mayská riviéra, 160km dlouhé bělostné pobřeží sahající od Cancúnu až po historický Tulum, se postupně rozrůstala od severu k jihu, a to také určilo její charakter.

Cancún na severu, to je slavné mondénní rekreační centrum o délce asi 20km, středisko impozantních hotelů, obchodů a zábavy. Na vnitrozemské straně Cancúnu se nachází slaná laguna a mangrovníky, výhled na moře pak zdobí Isla Mujeres, typicky karibský ostrůvek.

Srdce Mayské riviéry tvoří Playa del Carmen, nádherná lokalita s poklidnou karibskou atmosférou. Playa del Carmen vznikla později než Cancún, s plánem uchovat původní vegetaci, v níž se skrylo klidné městečko s hotely, jejichž výška nepřesahuje 5 podlaží. Naproti Playa del Carmen leží přímo na korálovém útesu ostrov Cozumel, ráj pro potápěče a obdivovatele podmořského světa.

Poslední a nejjižnější část pobřeží je exkluzivní oblast mezi Playa del Carmen a Tulumem. Zde nejsou velká střediska – v překrásné přírodě s modrými lagunami a zálivy se ukrývají malé luxusní boutique hotely. Celý pobřežní pás je pak zakončen přírodní a kulturní rezervací Tulumu.

Bohatství mexické kultury lahodně doplní i místní kuchyně, která čerpá z místních surovin a je tradičně velmi ostrá. Pravé tortillas plněné různými druhy masa si můžete dát jen v Mexiku.

Cancún a Mayská riviéra tak svým rozmanitým charakterem a atmosférou uspokojí jak snoubence, kteří si chtějí užít svatbu a líbánky v centru zábavy a typické karibské radosti ze života, tak i snoubence, kteří hledají intimní romantiku.

Prožijte svou jedinečnou svatbu v Mexiku, kde se tajemná atmosféra dávných kultur snoubí s krásami karibské přírody…

  • V karibském Mexiku panuje tropické klima se subtropickými vlivy v zimním období. Teplota vzduchu i moře se v průběhu roku výrazně nemění.
  • Ideálním obdobím pro pobyt je prosinec až květen. Od ledna do března vane také svěží vítr.
  • Od června do října panuje vlhčí letní období s přeháňkami, obecně nedoporučujeme cestovat v období od srpna do října, kdy je možný výskyt hurikánů a časté souvislé deště.
Letecky cca 13hod. (dle volby dopravce a místa přestupu)
-1200

Svatba na Mauriciu Edity a Vladimíra v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Dobrý den p. Ulrich,

ďakujeme pekne. Ano vsetko bolo úžasne. Boli sme velmi spokojní s rezortom aj so svadobným dnom. Takisto máte skvelú delegatku Marketu, velmi nam poèas svadobného dna pomohla.

Dakujem

Edita

Edita a Vladimír si přáli svatbu v exotice na krásném místě, kde bude jen klid a romantika. Vybrali si svatbu na Mauriciu v Paradise Cove Boutique Hotelu, který je skutečným rájem na zemi. Malý luxusní hotýlek pouze pro dospělé hosty, v privátní zátoce s krásnými tropickými zahradami, úžasným výhledem na oceán a mnoha „hnízdečky“ pro relaxaci je přímo stvořený pro svatební cestu. Svatba se konala na druhé straně zátoky hotelu Paradise Cove, s výhledem na Indický oceán a ostrov Coin de Mire. Novomanželé si poté užili svou svatební cestu na Mauriciu s mnoha benefity.  Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Kláry a Petra v luxusním resortu LUX* Le Morne 5*

Hezky‎ den, moc dekujeme za prani a take bychom Vam moc chteli podekovat. Mate velky‎ podil na tom, ze nas svatebni den byl zaroven nejkrasnejsim dnem naseho zivota. Dekujeme take slecne Markete za jeji profesionalni, ale zaroven lidsky pristup, byla skvela a se vsim nam pomohla. Jsme v raji, absolutnim, neni zde jedina chybicka. Dekujeme a Vas „rozkaz“ uz plnime :-), moc si to tu uzivame.

Petr & Klara

Klára a Petr si přáli krásnou svatbu v exotice na pláži, kterou si užijí v romantice a pohodě se svými nejbližšími. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v luxusním resortu LUX* Le Morne, pod světoznámou horou Le Morne Brabant. Svatba v exotickém ráji se konala na pláži pod palmami, s výhledem na tyrkysový Indický oceán. Novomanželé si poté užili svatební cestu s romantickými benefity. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatba na Mauriciu Lucie a Leoše v nádherném Preskil Beach Resort

Jak už to zpravidla bývá, nic není tak snadné, jak to na první pohled vypadá, a tak jsme do poslední chvíle nevěděli, zda vůbec odletíme. Přeci jen se trefit do cyklóny, která ostrovem prošla naposledy před 20ti lety, je poměrně umění. A opět musíme poděkovat panu Ulrichovi a paní Bočkové, kteří s námi byli posledních 24h před odletem na telefonu s nepřetržitými informacemi a pomocí. Vše dopadlo dobře a po příletu si nás převzala Markéta, která nezůstala pověsti YW nic dlužna. Vše bylo perfektně sladěno a my měli během jednoho odpoledne zařízeno na ostrově vše, co bylo pro svatbu potřeba. Samotná svatba byla nádherná. Den jsme si krásně užili, Markéta zařídila vše, co bylo potřeba, udělala kameramana, svědka a koordinátorku. Zbytek dovolené nám byla stále nápomocna, zařídila krásné výlety a poradila se vším, co nás zajímalo nebo jsme potřebovali. Opravdu jsme měli pocit výjmečnosti a umožnili jste nám si pobyt užít plnými doušky. Velice Vám děkujeme a přejeme, aby jste i do budoucna měli stále tolik trpělivosti a minimálně tak spokojené klienty jakými jsme byli my.

Lucie & Leoš

Lucie a Leoš si přáli krásnou svatbu v exotice na písečné pláži. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v plážovém resortu Preskil. Novomanželé si poté užili svatební cestu s romantickými benefity. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatba v Řecku Soni a Marka na pláži na Zakynthosu

Dobry den Hana 

Este raz Vám Dakujeme a prajeme pekny den 🙂 

Soňa

Soňa a Marek si přáli romantickou svatbu na pláži v Řecku, jen pro ně dva a jejich nejbližší. Zvolili si svatební cestu a svatbu na Zakynthosu, kde se svatba konala na pláži za krásného slunečného dne. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Renaty a Roberta na ostrůvku Cameo na Zakynthosu

Dobrý den,

velice děkujeme za přání. Na místě bylo vše v pořádku a vše proběhlo tak, jak bylo domluveno 🙂

Renata

Renata a Robert si přáli svatbu na světoznámém ostrůvku Cameo na Zakynthosu. Malý privátní ostrůvek Cameo má krásné dlouhé dřevěné molo, po kterém snoubenci přichází, a svatba se zde konala na malé písečné pláži pod širým nebem. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Veroniky a Michala na krásném ostrově Thassos

Dobrý den,

moc děkuji celé vaší společnosti za úchvatný zážitek. Poklona všem delegátům na ostrově.

Michal

Kristýna a Michal si přáli pohodovou svatbu na pláži ve Středomoří, s romantikou jen pro ně dva. Svatba se konala v řecku na ostrově Thassos, který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Svatba na pláži na Thassosu se konala u vesničky Kinira. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Nikoly a Martin na krásném ostrově Thassos

Dobrý den, děkujeme moc za vše. Všichni byli moc milí a obřad se vyvedl na výbornou, jsme oba moc spokojeni.
Ještě jednou tedy moc moc děkuji, hezčí svatbu jsem si nemohla přát. Dokonce se mi svěřila kamarádka, že by také chtěla svatbu v zahraničí, tak jsem ji mohla vřele doporučit agenturu YachtWedding 🙂 , tak doufám, že se na vás v budoucnu také obrátí a bude na svůj velký den vzpomínat tak krásně jako já 🙂
Přeji hezký den

Nikola

Nikola a Martin si přáli svatbu na pláži ve Středomoří, romanticky jen ve dvou. Vybrali si svatební cestu a svatbu na Thassosu v Řecku, který má krásné pláže a pohodovou atomsféru. Svatba na pláži na Thassosu se konala u městečka Limenaria. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Kristýny a Michala na slunečném ostrově Thassos

Dobrý den paní Bočková,

děkujeme za přání J Ano, svatba byla moc pěkná a povedená!!

Jste moc hodná a my jsme Vám velice vděční, že jste nás naší svatbou takhle „provedla“ až ke spokojenému konci 🙂

Kristýna

Kristýna a Michal si přáli svatbu na pláži ve Středomoří. Vybrali si svatební cestu a svatbu v Řecku, na krásném ostrově Thassos, který vyniká právě svými plážemi, krásnou přírodou a poklidnou romantickou atmosférou. Svatba na pláži na Thassosu se konala u městečka Limenaria. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Veroniky a Jiřího na krásném ostrově Thassos

Dobrý den,
děkujeme za přání. V Řecku bylo krásně, a i když jsme kvůli předpovědi počasí trochu měnili plány, tak se vše vydařilo. 🙂

Veronika & Jiří

Veronika a Jiří si přáli svatbu v Řecku, na klidném ostrově s krásnými plážemi. Vybrali si proto ostrov Thassos, který vyniká nádhernou přírodou a poklidným životním tempem. Na Thassosu si své svatební místo mohou snoubenci vybrat sami, plánovali jsme tedy obřad u historických památek, který se nakonec s ohledem na hlášenou přeháňku proměnil ve svatbu na pláži, pro jistotu chráněnou přístreškem. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Veroniky a Radka v krásném resortu Marriott Le Meridien Ile Maurice 4*+

Jednoznačně profesionální přístup, bezproblémová komunikace, absolutní přehled o problematice právních postupů na Mauriciu i v ČR……byly to nejhezčí dny našeho života, pevně věřím, že ne poslední 🙂 děkujeme

Radek

Veronika a Radek si přáli svatbu na tropickém ostrově, kde budou moci relaxovat na krásné pláži a také poznávat místní exotické krásy. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v oblíbeném resortu Marriott Le Meridien Ile Maurice na kilometr dlouhé písečné pláži. Snoubenci se ubytovali v prémiové části resortu Nirvana, která je určena pouze dospělým hostům a nabízí výhody navíc. Svatba se konala v altánu s výhledem na Indický oceán a novomanželé si vychutnali svatební cestu s mnoha romantickými benefity. Došlo také na krásné výlety, včetně plavání s delfíny. Novomanželům blahopřejeme!

Svatební fotografie pořídil fotograf z resortu.