CK YachtWedding

Mexiko

Karibik

Představte si svou svatbu v zemi nekonečných karibských pláží, jejichž oslnivě bělostný písek nepálí ani v největším žáru. V zemi, která si uchovala krásy panenské přírody i mystickou atmosféru dávné mayské civilizace. Prožijte svou svatbu v Mexiku.

Mexiko

Svatba na pláži a svatební cesta v Karibiku tajemné krásy
Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání
Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Oblasti: Mexiko

Mexiko

Představte si svou svatbu v zemi nekonečných karibských pláží, jejichž oslnivě bělostný písek nepálí ani v největším žáru. V zemi, která si uchovala krásy panenské přírody i mystickou atmosféru dávné mayské civilizace. Prožijte svou svatbu v Mexiku.

Mexiko, největší zemi střední Ameriky, omývá jak Tichý oceán, tak i Karibské moře. Krásná místa pro svatbu jsme pro Vás vybrali na východě, tedy na straně Karibiku, a to konkrétně na poloostrově Yucatán.

Své „Ano“ si tak můžete říci na nejkrásnějších plážích mexického Karibiku, ve světoznámém Cancúnu či na půvabné Mayské riviéře.

Karibské Mexiko je místem, kde příroda ukázala celou svou fantazii a dávné civilizace projevily svůj um: na Mayské riviéře vedle sebe nalezneme jak impozantní mayské pyramidy, tak i druhý největší korálový útes na světě.

Azurové pobřeží s mnoha lagunami Mayské riviéry tak lemuje jako bílá svatební krajka korálový útes, který je skutečným korálovým královstvím s velmi pestrým podmořským životem.

Poloostrov Yucatán, na němž Cancún a Mayská riviéra leží, tvoří rozlehlá yucatánská plošina. Ploché vnitrozemí, které pokrývá koberec tropického deštného pralesa, se na pobřeží proměňuje v překrásné pláže, jejichž široká bílá linie se táhne od obzoru k obzoru.

Mexická džungle v sobě ukryla mnohá tajemství dávných indiánských civilizací. Dnes jí panuje již jen tropická flora a fauna, v čele se šelmami, jako je puma či jaguár.

Celá tato mexická oblast je tvořena vápencem, a Yucatán je tak doslova protkán vzácnými „cenote“, tedy krasovými jevy, jako jsou přírodní propasti, podzemní řeky a zejména celý řetězec jeskyní (nejznámějšími krasovými komplexy jsou Xcaret, Tres Ríos či Xel-Há).

Když španělští dobyvatelé poprvé vstoupili na mexickou půdu, setkali se zde s velmi vyspělou indiánskou civilizací – Aztéky. Ti čerpali mnohé své znalosti od dávných Mayů. Tyto mocné říše, mayská i aztécká, po sobě zanechaly stovky i tisíce let staré fascinující důkazy o své kultuře, vědění i tajemném náboženství.

Dodnes se tak na Mayské riviéře hrdě tyčí Tulum, velké mayské sídlo s chrámovými pyramidami, postavené přímo na skalnatém útesu Karibiku. Nedaleko se nachází Cobá s nejvyšší pyramidou na celém Yucatánu.

Ve vzdálenosti jednodenního výletu pak leží světoznámá Chichén Itzá, rozsáhlé centrum mayské kultury s nejznámější mayskou pyramidou, která právem patří do novodobého seznamu sedmi divů světa.

Moderní historie Cancúnu a Mayské riviéry je velmi mladá. Snad právě díky tomu si tato svatební destinace uchovala své krásy přírody v nedotčené podobě.
Jako turistické centrum vznikala celá Mayská riviéra plánovaně v 70. letech 20. století. Budování započalo doslova na „zelené louce“ – na pustém písečném výběžku poblíž malé rybářské vesnice.

Mayská riviéra, 160km dlouhé bělostné pobřeží sahající od Cancúnu až po historický Tulum, se postupně rozrůstala od severu k jihu, a to také určilo její charakter.

Cancún na severu, to je slavné mondénní rekreační centrum o délce asi 20km, středisko impozantních hotelů, obchodů a zábavy. Na vnitrozemské straně Cancúnu se nachází slaná laguna a mangrovníky, výhled na moře pak zdobí Isla Mujeres, typicky karibský ostrůvek.

Srdce Mayské riviéry tvoří Playa del Carmen, nádherná lokalita s poklidnou karibskou atmosférou. Playa del Carmen vznikla později než Cancún, s plánem uchovat původní vegetaci, v níž se skrylo klidné městečko s hotely, jejichž výška nepřesahuje 5 podlaží. Naproti Playa del Carmen leží přímo na korálovém útesu ostrov Cozumel, ráj pro potápěče a obdivovatele podmořského světa.

Poslední a nejjižnější část pobřeží je exkluzivní oblast mezi Playa del Carmen a Tulumem. Zde nejsou velká střediska – v překrásné přírodě s modrými lagunami a zálivy se ukrývají malé luxusní boutique hotely. Celý pobřežní pás je pak zakončen přírodní a kulturní rezervací Tulumu.

Bohatství mexické kultury lahodně doplní i místní kuchyně, která čerpá z místních surovin a je tradičně velmi ostrá. Pravé tortillas plněné různými druhy masa si můžete dát jen v Mexiku.

Cancún a Mayská riviéra tak svým rozmanitým charakterem a atmosférou uspokojí jak snoubence, kteří si chtějí užít svatbu a líbánky v centru zábavy a typické karibské radosti ze života, tak i snoubence, kteří hledají intimní romantiku.

Prožijte svou jedinečnou svatbu v Mexiku, kde se tajemná atmosféra dávných kultur snoubí s krásami karibské přírody…

  • V karibském Mexiku panuje tropické klima se subtropickými vlivy v zimním období. Teplota vzduchu i moře se v průběhu roku výrazně nemění.
  • Ideálním obdobím pro pobyt je prosinec až květen. Od ledna do března vane také svěží vítr.
  • Od června do října panuje vlhčí letní období s přeháňkami, obecně nedoporučujeme cestovat v období od srpna do října, kdy je možný výskyt hurikánů a časté souvislé deště.
Letecky cca 13hod. (dle volby dopravce a místa přestupu)
-1200

Svatba na Santorini Terezy a Jakuba, Santorini Gem

Dobrý den Hanko,
děkujeme za blahopřání a zprostředkování celé svatby.
Na Santorini se nám moc líbilo, vše proběhlo naprosto v pořádku. Místo svatebního obřadu bylo nádherné a předčilo naše očekávání Zejména pak spolupráce s paní delegátkou Šárkou a paní Nasťou byla skvělá. Vše se vyvedlo na jedničku. Děkujeme

Tereza a Jakub

Tereza a Jakub si pro svou svatbu v Řecku vybrali překrásný ostrov Santorini, který je podle legend bájnou ztracenou Atlantidou. Svatba na Santorini se konala na útesu Santorini Gem s fantastickým výhledem na moře. Na svatbě nechyběla ani rodina a přátele a všichni strávili na Santorini krásnou dovolenou.

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherně svěží resort LUX* Le Morne Mauritius 5* na jihozápadě ostrova pod ikonickou horou. Svatba se konala 15.3. s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš

Alena a Tomáš si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 15.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra

Petra a Pavel si pro svou svatbu na Mauriciu přáli jedinečné místo s maximálním pohodlím. Vybrali si unikátní resort v lávovém designu The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott s nádherným výhledem na západy slunce. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem dne 1. července. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Adély a Radka v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den, paní Říhová,
děkuji za Váš email. Svatba proběhla v naprostém pořádku. Bylo to nádherné místo, obřad byl krásný a dojemný.
Mnohokrát děkujeme za celkovou organizaci a za umožnění říci své „NE“ na tak krásném místě.
Ještě jednou děkuji.

Adéla

Adéla a Řadek si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 19.9. na útesu s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 28.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.