Omán

Blízký východ

Sultanát Omán na jihovýchodě Arabského poloostrova v sobě ukrývá bohatou minulost z dob obchodních cest mezi Evropou a Asií, ropná ložiska a na pouštní stát překvapivě rozmanitou floru a faunu. Objevte některou z mnoha památek na seznamu UNESCO, projděte se po pláži nebo se vydejte potápět se žraloky.

Omán

Země pohádek Tisíce a jedné noci, historických pevností, hor a oáz, vůně kadidla a koření, datlí, písečných pláží a tyrkysových vod Indického oceánu. Staré domy zdobené pestrobarevnými kachličkami a okny s ornamenty.

Cena svatebního obřadu od
Cena svatební cesty od
28 886 Kč
Zahrnuje:
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence

Omán

Příroda je zde rozmanitá díky vlhkým přímořským oblastem a tropickým teplým suchým pouštním vnitrozemím s pohořím Al Hajjar a nejvyšší horou Al Shams. Na mnoha místech zde uvidíte palmy (ať už banánové či datlové), kadidlovníky, pouštní růže nebo různé druhy ovocných stromů a keřů. Ve stínu hor a oáz se zde schovávají velbloudi, přímorožci nebo ohrožený levhart perský.

Budete- li chtít odpočívat jen na pláži, najdete jich tu mnoho a téměř každá Vám nabídne i něco navíc. V oblasti Salalah jsou to například Al Fazaya, Mughsall s jeskyněmi a mořskými gejzíry nebo Ad Dahariz. Další krásné pláže jsou Rakhyut v Zufaru, Ras Al Jinz s chráněnými želvami nebo Shuwaymiyah.

V Ománu najdete mnoho míst zapsaných na seznamu UNESCO: pevnost Bahla, archeologické naleziště Bat, baštu Kalhat nebo například park Al Saleel. Mimo tyto pamětihodnosti můžete navštívit i mešitu sultána Kábúse (jedno z nejdéle vládnoucích panovníků na světě, který vládl téměř 50 let), malou ZOO Al Naman Park, pevnosti Jabrin a Nizwa a mnohá další místa.

Omán nabízí skvělé podmínky i pro vyznavače a obdivovatele podmořského života, s možností potápění se se žraloky v oblasti Mirbat nebo pozorování velryb a delfínů, horské turistiky vč. slaňování a lezení nebo pasivního pozorování závodů koní a velbloudů.

Nejlepším obdobím pro cesty je obecně říjen až duben, od května do září se v některých částech Ománu (např. Salalah) vyskytují tajfuny přinášející silné větry a vydatné děště.

Česká - slovenská asistence
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery

Ideálními měsíci pro cestu do Ománu jsou listopad až duben. V rozmezí května až října přicházejí nad Omán tajfuny se silnými větry a dešti. V těchto měsících nedoporučujeme cestovat hlavně do oblasti Salalah.

letecky cca 7 hodin
Ománský rijál
+0400
Do země je vízová povinnost

Není povinné

Salalah Rotana Resort 5*

Nejoblíbenější plážový resort v governorátu Salalah přímo u písečné pláže, službami all inclusive a širokou nabídkou služeb.

Cena: 28 886 Kč
W Muscat 5*

Nový moderní hotel s osobitým stylem, kvalitními službami, pulzující atmosférou a gastronomickými zážitky.

Cena: 34 970 Kč
Al Baleed Resort Salalah by Anantara 5*+

Luxusní hotel v arabsko-asijském stylu přímo u dlouhé písečné pláže s pokoji i privátními vilkami s vlastním bazénem.

Cena: 39 702 Kč
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty