CK YachtWedding

Kréta

Řecko, Středomoří

Kréta patří mezi oblíbené dovolenkové destinace. Je pátým největším ostrovem ve Středozemním moři a leží na hranici dvou moří – na severu je to moře Egejské s mnoha drobnými ostrůvky, na jižních březích omývá Krétu moře Libyjské.

Kréta

Kréta patří mezi oblíbené dovolenkové destinace. Je pátým největším ostrovem ve Středozemním moři a leží na hranici dvou moří.
Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání

Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Kréta

Svatba na ostrově, kde se podle antických bájí zrodil sám Zeus, vládce Olympu a řeckého světa. To je svatba na Krétě.

Kréta patří mezi oblíbené dovolenkové destinace. Je pátým největším ostrovem ve Středozemním moři a leží na hranici dvou moří – na severu je to moře Egejské s mnoha drobnými ostrůvky, na jižních březích omývá Krétu moře Libyjské.

Kréta si svým osobitým kouzlem získá každého. Je to ostrov krásného moře, impozantních vápencových hor (nejvyšší má téměř 2.500m) i soutěsek (např. Samaria, která je jednou z nejdelších v Evropě), dlouhých pláží na severu i strmých útesů na jihu. Romantiku ostrova umocňují náhorní plošiny s větrnými mlýny a olivové či citrusové háje.

S mnohakilometrovými plážemi na severu je Kréta jako stvořená pro svatbu na pláži. Pro právně platný obřad v Řecku jsou to např. oblíbená letoviska a starobylé přístavy Chania, Rethymno nebo světoznámý Heraklion. Luxusní svatbu na pláži si můžete dopřát na severozápadě v lokalitě Elounda a Agios Nikolaos.

Jako jsou na Krétě rozmanité krásy přírody, je i bohatá její historie. Na Krétě vskutku kráčely dějiny, antických bájí a mýtů i skutečných událostí, které se časem staly legendou. Své „Ano“ (tedy řecké „Ne“) si tak řeknete na písečné pláži u moře, kde se podle řeckých bájí zrodila z mořské pěny bohyně lásky Afrodité.

Před pěti tisíci lety byla Kréta centrem velmi vyspělé mínojské civilizace, která je považovaná za nejstarší evropskou civilizaci vůbec. Její stopy jsou na Krétě patrné dodnes – např. starověké paláce Faistos či slavný Knóssos. Kolem roku 1450 př. n. l. však mocná mínojská říše náhle zanikla, pravděpodobně v důsledku apokalyptického výbuchu sopky na ostrově Santorini.

V následujících staletích ostrov Kréta ovládly nejmocnější říše své doby: kultura mykénská a dórská, Římská říše a po jejím rozpadu pak Byzantská, později říše Arabská, ve středovku páni Benátčané a posléze turecká Osmanská říše. Každá z těchto mocných říší zanechala na Krétě svůj odkaz, přesto si tento řecký ostrov a jeho hrdí obyvatelé dokázali zachovat i svou původní kulturu, hudbu i poezii.

Prožijte svou řeckou svatbu na Krétě, na ostrově, kde se krásy přírody snoubí s uměním a řecké legendy s historií.

Pro svatbu na Krétě je vhodné období od konce května do poloviny října. Svou svatbu na pláži v Evropě tak můžete mít i na podzim.

Nejteplejšími měsíci jsou červenec a srpen, kdy mohou teploty vystoupat až na 45 °C.

letecky cca 2,5 hodiny

Doplnit

Doplnit

Svatba na pláži v Řecku Lucie a Pavla a na ostrově Kréta

Dobrý den, paní Behanová

moc děkujeme za gratulace a celkovou organizaci.
Byli jsme nadšeni a jsme moc rádi, že jsme si zvolili tento způsob svatby.
Bylo to opravdu nádherné. Zejména díky Danielce, která vše naprosto dokonale připravila a krásně se o nás starala.

S přáním krásného dne

Lucie

Lucie a Pavel si pro svou romantickou svatbu na pláži vybrali řecký ostrov Kréta a den 25.7. – Svatba na Krétě.

Svatební foto: Vaggelis Tsoukalis

Svatba na pláži v Řecku Jany & Róberta na ostrově Kréta

Dobrý deň,

veľmi pekne Vám dakujeme.Dovolenka bola super, všetkym sa velmi pačilo a všetci sme boli spokojní🙂a svadba bola podla našich predstáv🙂👍🏻 (3 palce nahoru)

Ďakujeme ešte raz

Monika & Róbert

Jana a Róbert si pro svou romantickou svatbu na pláži vybrali řecký ostrov Kréta a den 18.6.. Svatba na Krétě.

Svatba na pláži v Řecku Kristýny a Tomáše a na ostrově Kréta

Kristýna a Tomáš si pro svou romantickou svatbu na pláži vybrali řecký ostrov Kréta a den 29.9. – Svatba na Krétě.

Svatební foto: Vaggelis Tsoukalis

Svatba na pláži v Řecku Kataríny a Matúše na ostrově Kréta

Katarína a Matúš si pro svou romantickou svatbu na pláži vybrali řecký ostrov Kréta a den 7.7. – Svatba na Krétě.

Svatební momentka: delegát YachtWeddingu na mobilní telefon

Svatba na Santorini Terezy a Jakuba, Santorini Gem

Dobrý den Hanko,
děkujeme za blahopřání a zprostředkování celé svatby.
Na Santorini se nám moc líbilo, vše proběhlo naprosto v pořádku. Místo svatebního obřadu bylo nádherné a předčilo naše očekávání Zejména pak spolupráce s paní delegátkou Šárkou a paní Nasťou byla skvělá. Vše se vyvedlo na jedničku. Děkujeme

Tereza a Jakub

Tereza a Jakub si pro svou svatbu v Řecku vybrali překrásný ostrov Santorini, který je podle legend bájnou ztracenou Atlantidou. Svatba na Santorini se konala na útesu Santorini Gem s fantastickým výhledem na moře. Na svatbě nechyběla ani rodina a přátele a všichni strávili na Santorini krásnou dovolenou.

Svatba Adély a Radka v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den, Jano,
děkuji za Váš email. Svatba proběhla v naprostém pořádku. Bylo to nádherné místo, obřad byl krásný a dojemný.
Mnohokrát děkujeme za celkovou organizaci a za umožnění říci své „NE“ na tak krásném místě.
Ještě jednou děkuji.

Adéla

Adéla a Řadek si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 19.9. na útesu s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba v Řecku na pláži na Vezalis beach, Lucie a David

Dobry den, dekujeme za gratulaci a chteli bychom vam timto podekovat za vse. Svatba i dovolena na Zakynthosu probehly naprosto v poradku, moc se nam vse libilo. Dekujeme a prejeme hezky den.

Lucie a David

Lucie a David si pro svou svatbu na pláži vybrali oblíbený řecký ostrov Zakynthos. Svatba se konala na Vezalis beach na jihu ostrova s krásným výhledem na moře. V letovisku Laganas také novomanželé strávili svou svatební cestu na pláži. Svatba v Řecku.

Svatba Terezy & Ondřeje v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den paní Bočková,

svatba i náš pobyt na Santorini proběhl v naprostém pořádku, a řekla bych, že to všechno dokonce předčilo naše očekávání. Byli jsme velmi spokojení i s volbou hotelu, s tak ochotným personálem jsem se snad ještě nesetkala a to už mám procestovanou řadů míst nejen v Řecku. Musím pochválit velmi schopnou paní delegátku, která se starala o průběh obřadu a zajistila nám tím nezapomenutelný zážitek. Na závěr bych, za nás oba, ráda poděkovala především Vám za dosavadní skvělou spolupráci!

Děkuji.

S pozdravem a přáním příjemného dne,

Tereza

Tereza

Tereza a Ondřej si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli na útesu s impozantním výhledem na moře, na terase hotelu Ilioperato 4*+ v Imerovigli, kde také strávili svou svatební cestu.

Denisa a Martin svatba v Řecku a na pláži krásného ostrova Thassos

Dobrý den,

děkujeme 🙂
V destinaci se nám moc líbilo. Půjčili jsme si auto a ostrov si alespoň z poloviny projeli. Užili jsme si to maximálně – i právě díky covidu, protože všude bylo málo lidí 😀 Jinak na letišti nás netestovali, ale řekla bych, že asi tak 1/3 letadla ano. Kromě roušek v hromadné dopravě a v obchodech, kde jsme je stejně neměli nasazené, je vše v pořádku. V hotelu nám jídlo nandával personál, my jsme si vždy ukázali, co chceme, ale jak jsem psala výš – tím, že nás bylo pět a půl, tak jsme nečekali ve frontě.

S pozdravem

Denisa

Svatba Denisy a Martina se konala v Řecku na ostrově Thassos dne 11.6., který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Billy TZ Vasileios Tziatas

Svatba v Řecku Terezy a Jiřího a na pláži krásného ostrova Thassos

Moc dekujeme, meli jsme se krasne a vse probehlo dle nasich ocekavani. 🙂

Tereza

Svatba Terezy a Jiřího se konala v Řecku na ostrově Thassos dne 3.6., který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Billy TZ Vasileios Tziatas