CK YachtWedding

Thassos

Řecko, Středomoří

Thassos dosud nemá velká turistická letoviska a patří k méně známým řeckým ostrovům. Panuje tu proto větší klid a autentická řecká atmosféra.

Thassos

Thassos dosud nemá velká turistická letoviska a patří k méně známým řeckým ostrovům.
Cena svatebního obřadu od
17 072 Kč

Základní cena je přepočítávána z EUR dle aktuálního kurzu. Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Thassos

Svatba na ostrově Thassos, dříve podle legend nazývaném „Ostrov Sirén“.

Thassos je řecký ostrov, ke kterému se váže nejedna legenda. Podle té nejslavnější ostrov kdysi obývaly Sirény, které k sobě lákaly námořníky svým libým zpěvem. Nechte se nalákat krásou ostrova a prožijte svou svatbu na Thassosu, bájném ostrově v Egejském moři.

Současný název ostrova nejspíš vznikl odvozením od slova „dasos“, což v překladu znamená les. A tímto jménem se ostrov nepyšní jen náhodou. Thassos má velmi malou rozlohu a obvod jen asi sto kilometrů. Většinu území tvoří členitý terén se spoustou piniových, olivových nebo borových hájů a lesů. I proto se Thassosu také často přezdívá „Smaragd Egejského moře“. K tomu ostrov lemují krásné pláže jako z katalogu.

Právně platné svatby na Thassosu se mohou konat prakticky kdekoli. Mezi nejkrásnější pláže Thassosu patří Paradiso, Golden Beach dlouhá 3km nebo slavná pláž Makryammos s tyrkysovou vodou.

Thassos dosud nemá velká turistická letoviska a patří k méně známým řeckým ostrovům. Panuje tu proto větší klid a autentická řecká atmosféra. Během svého pobytu můžete navštívit například hlavní město Thassos, kde vás čekají zajímavé památky, útulné taverny a romantická zákoutí.

Svatba na Thassosu, na ostrově bájných Sirén, bude Vaší krásnou vzpomínkou na celý život.

Pro svatbu na Thassosu je vhodné období od konce května do poloviny října. Svou svatbu na pláži v Evropě tak můžete mít i na podzim.

Nejteplejšími měsíci jsou červenec a srpen, kdy mohou teploty vystoupat až na 45 °C.

letecky cca 2,5 hodiny

doplnit

Svatba v Řecku na ostrově Thassos, kde si svou pláž pro svatbu můžete vybrat téměř kdekoli, a to i po příletu na ostrov.
Cena: 22 658 Kč

Základní cena je přepočítávána z EUR dle aktuálního kurzu. Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba v Řecku na ostrově Thassos v Egejském moři.
Cena: 17 072 Kč

Základní cena je přepočítávána z EUR dle aktuálního kurzu. Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

doplnit

Denisa a Martin svatba v Řecku a na pláži krásného ostrova Thassos

Dobrý den,

děkujeme 🙂
V destinaci se nám moc líbilo. Půjčili jsme si auto a ostrov si alespoň z poloviny projeli. Užili jsme si to maximálně – i právě díky covidu, protože všude bylo málo lidí 😀 Jinak na letišti nás netestovali, ale řekla bych, že asi tak 1/3 letadla ano. Kromě roušek v hromadné dopravě a v obchodech, kde jsme je stejně neměli nasazené, je vše v pořádku. V hotelu nám jídlo nandával personál, my jsme si vždy ukázali, co chceme, ale jak jsem psala výš – tím, že nás bylo pět a půl, tak jsme nečekali ve frontě.

S pozdravem

Denisa

Svatba Denisy a Martina se konala v Řecku na ostrově Thassos dne 11.6., který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Billy TZ Vasileios Tziatas

Svatba v Řecku Terezy a Jiřího a na pláži krásného ostrova Thassos

Moc dekujeme, meli jsme se krasne a vse probehlo dle nasich ocekavani. 🙂

Tereza

Svatba Terezy a Jiřího se konala v Řecku na ostrově Thassos dne 3.6., který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Billy TZ Vasileios Tziatas

Svatba v Řecku Martiny a Milana a na pláži krásného ostrova Thassos

Svatba Martiny a Milana se konala v Řecku na ostrově Thassos dne 10.6., který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Billy TZ Vasileios Tziatas

Svatba v Řecku Jany a Dalibora na pláži krásného ostrova Thassos

Svatba Jany a Dalibora se konala v Řecku na ostrově Thassos dne 30.8., který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Annamárie a Gabriela na pláži krásného ostrova Thassos

Annamária a Gabriel si přáli pohodovou svatbu na pláži ve Středomoří, kam s nimi mohou snadno cestovat i jejich nejbližší. Svatba se konala v Řecku na ostrově Thassos, který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Jany a Jakuba, Thassos

Dobrý večer Hanko!
Moc děkujeme 🙂
Přiletěli jsme včera večer. Na Thassosu bylo nádherně, opravdu. Celý ostrov je krásný a resort Makryammos byl taky super. Říkali jsme si, že se tam určitě ještě někdy vrátíme. 🙂
Jakmile vybalíme, pošlu Vám pár fotek ze svatby. Bylo to krásné, jsme opravdu spokojeni 🙂
Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný víkend
Jana a Jakub 🙂

Jana a Jakub

Jana a Jakub si vybrali svatbu v Řecku na Thassosu, na kouzelném ostrově, který má nádherné moře a pláže. Proto se svatba konala přímo na pláži a novomanželé si užili krásnou svatební cestu v Limenarii. Svatba v Řecku.

Svatba v Řecku na pláži Lenky a Radka, ostrov Thassos

Dobrý den paní Bočková,
Vše bylo v naprostém pořádku!
Počasí vyšlo, obě cesty jsme přežili :-), svatba na pláži, Řekové jsou naprosto fantastičtí, hotel jsme měli asi nejkrásnější na ostrově se skvělým personálem, delegátka FIRO tour paní Biebrová absolutně úžasná!
K tomu není co dodat.
Mockrát děkujeme.
Za nás tedy absolutně skvělá dovolená, v mém případě ještě umocněná oním POPRVÉ.
Pokud se mě někdo někdy bude ptát, tak jednoznačně kombinace YachtWedding-FiroTour-Thassos-Aeolis Thassos Palace – JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU! 🙂
Ještě jednou děkuji za vše.

Radek

Lenka a Radek si pro svou svatbu vybrali Thassos, který patří mezi panenské ostrovy Řecka s krásnou přírodou. Svatba se konala přímo na pláži a sjela se na ni celá rodina. Všichni si pak užili krásnou dovolenou na Thassosu. Svatba v Řecku.

Svatba v Řecku Veroniky a Daniela na pláži krásného ostrova Thassos

Dobrý den,
Chtěla bych všem moc poděkovat za zprostředkování nádherné svatby na řeckém ostrově Thassos.
Za úžasné a ochotné chování paní Hany v ČR a za profesionálni a naprosto dokonalé chování lidí v Řecku. P.Thassos a Andrea, kteří nám maximálně pomohli a se vším vyšli vstříc do detailu.
Maximálně můžu všem doporučit, jak místo tak agenturu..TOP, děkujeme!!!

Veronika

Veronika a Daniel si přáli pohodovou svatbu na pláži ve Středomoří, kam s nimi mohou snadno cestovat i jejich nejbližší. Svatba se konala v Řecku na ostrově Thassos, který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Milady a Karola na pláži krásného ostrova Thassos

Pekný podvečer pani Borčická.

Hneď na úvod mi dovoľte poďakovať Vám za blahoželanie. Radi by sme sa poďakovali Vám, ale aj celému Vášmu tímu YachtWedding ( nakoľko sme svadbu riešili aj s viacerými kolegyňami. Robíte skvelú prácu, pri ktorej všetky naše požiadavky boli na 100% splnené, s presnými informáciami ohľadom právnych postupov a dokladov. Veľmi si to vážime 🙂 Nakoľko to dnes už nie je veľmi bežné. Minimalizovalo nám to aj stres, ktorý takúto udalosť a jej vybavovanie často sprevádza.
Komunikácia bola skvelá aj so svadobnou delegátkou na ostrove, ktorá bola veľmi príjemná. Odporučila nám si pozrieť niekoľko pláži, z ktorých sme si následne vybrali. Výzdoba svadobného miesta až predčila naše očakávania a tiež nás veľmi príjemne prekvapilo prekvapenie na izbe v podobe vína, kytice olivových vetvičiek vo váze, balónov… Samotný obrad bol veľmi uvoľnený, priateľský, hlavne romantický a všetko spolu to vytvorilo atmosféru, ktorú som si už pár rokov predstavovala. Bol to náš doslova splnený sen a ešte raz Vám zaň patrí veľké a srdečné ďakujem.
Ostrov Thasoso je jedno prenádherné miesto, ak nemáti radi veľmi komerčné dovolenky, čo nám veľmi vyhovovalo. Má krásne pláže s borovicovými hájmi čo vyzerá dokonale, čisté a príjemne teplé more, reštaurácie so skvelou domácou kuchyňou. Určite by som si cestu rada zopakovala. Možno na niektoré výročie 🙂

Milada

Svatba Milady a Karola se konala v Řecku na ostrově Thassos dne 13.8., který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Foto: delegát YachtWedding na mobilní telefon

Svatba v Řecku Michaely a Aleše a na pláži krásného ostrova Thassos

Svatba Michaely a Aleše se konala v Řecku na ostrově Thassos dne 17.6., který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Foto: delegát YachtWedding na mobilní telefon