CK YachtWedding

Thassos

Řecko, Středomoří

Thassos dosud nemá velká turistická letoviska a patří k méně známým řeckým ostrovům. Panuje tu proto větší klid a autentická řecká atmosféra.

Thassos

Thassos dosud nemá velká turistická letoviska a patří k méně známým řeckým ostrovům.
Cena svatebního obřadu od
17 072 Kč

Základní cena je přepočítávána z EUR dle aktuálního kurzu. Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Thassos

Svatba na ostrově Thassos, dříve podle legend nazývaném „Ostrov Sirén“.

Thassos je řecký ostrov, ke kterému se váže nejedna legenda. Podle té nejslavnější ostrov kdysi obývaly Sirény, které k sobě lákaly námořníky svým libým zpěvem. Nechte se nalákat krásou ostrova a prožijte svou svatbu na Thassosu, bájném ostrově v Egejském moři.

Současný název ostrova nejspíš vznikl odvozením od slova „dasos“, což v překladu znamená les. A tímto jménem se ostrov nepyšní jen náhodou. Thassos má velmi malou rozlohu a obvod jen asi sto kilometrů. Většinu území tvoří členitý terén se spoustou piniových, olivových nebo borových hájů a lesů. I proto se Thassosu také často přezdívá „Smaragd Egejského moře“. K tomu ostrov lemují krásné pláže jako z katalogu.

Právně platné svatby na Thassosu se mohou konat prakticky kdekoli. Mezi nejkrásnější pláže Thassosu patří Paradiso, Golden Beach dlouhá 3km nebo slavná pláž Makryammos s tyrkysovou vodou.

Thassos dosud nemá velká turistická letoviska a patří k méně známým řeckým ostrovům. Panuje tu proto větší klid a autentická řecká atmosféra. Během svého pobytu můžete navštívit například hlavní město Thassos, kde vás čekají zajímavé památky, útulné taverny a romantická zákoutí.

Svatba na Thassosu, na ostrově bájných Sirén, bude Vaší krásnou vzpomínkou na celý život.

Pro svatbu na Thassosu je vhodné období od konce května do poloviny října. Svou svatbu na pláži v Evropě tak můžete mít i na podzim.

Nejteplejšími měsíci jsou červenec a srpen, kdy mohou teploty vystoupat až na 45 °C.

letecky cca 2,5 hodiny

doplnit

Svatba v Řecku na ostrově Thassos, kde si svou pláž pro svatbu můžete vybrat téměř kdekoli, a to i po příletu na ostrov.
Cena: 22 658 Kč

Základní cena je přepočítávána z EUR dle aktuálního kurzu. Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

Svatba v Řecku na ostrově Thassos v Egejském moři.
Cena: 17 072 Kč

Základní cena je přepočítávána z EUR dle aktuálního kurzu. Podmínkou výběru svatebního balíčku je zakoupení zájezdu do Řecka.

doplnit

Svatba v Řecku Martiny a Jakuba na pláži krásného ostrova Thassos

Dobrý den,
také Vás zdravím a děkuji za zprávu. Svatba byla moc krásná, stejně tak celá dovolená. Moc jsme si to užili a určitě jsme na Thassosu nebyli naposled. 🙂
Hezký den 🙂

Martina

Svatba Martiny a Jakuba se konala v Řecku na ostrově Thassos dne 28.6., který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Foto: Dreammakers

Svatba v Řecku Jany a Dalibora na pláži krásného ostrova Thassos

Svatba Jany a Dalibora se konala v Řecku na ostrově Thassos dne 30.8., který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Annamárie a Gabriela na pláži krásného ostrova Thassos

Annamária a Gabriel si přáli pohodovou svatbu na pláži ve Středomoří, kam s nimi mohou snadno cestovat i jejich nejbližší. Svatba se konala v Řecku na ostrově Thassos, který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Jany a Jakuba, Thassos

Dobrý večer Hanko!
Moc děkujeme 🙂
Přiletěli jsme včera večer. Na Thassosu bylo nádherně, opravdu. Celý ostrov je krásný a resort Makryammos byl taky super. Říkali jsme si, že se tam určitě ještě někdy vrátíme. 🙂
Jakmile vybalíme, pošlu Vám pár fotek ze svatby. Bylo to krásné, jsme opravdu spokojeni 🙂
Ještě jednou děkujeme a přejeme krásný víkend
Jana a Jakub 🙂

Jana a Jakub

Jana a Jakub si vybrali svatbu v Řecku na Thassosu, na kouzelném ostrově, který má nádherné moře a pláže. Proto se svatba konala přímo na pláži a novomanželé si užili krásnou svatební cestu v Limenarii. Svatba v Řecku.

Svatba v Řecku na pláži Lenky a Radka, ostrov Thassos

Dobrý den paní Bočková,
Vše bylo v naprostém pořádku!
Počasí vyšlo, obě cesty jsme přežili :-), svatba na pláži, Řekové jsou naprosto fantastičtí, hotel jsme měli asi nejkrásnější na ostrově se skvělým personálem, delegátka FIRO tour paní Biebrová absolutně úžasná!
K tomu není co dodat.
Mockrát děkujeme.
Za nás tedy absolutně skvělá dovolená, v mém případě ještě umocněná oním POPRVÉ.
Pokud se mě někdo někdy bude ptát, tak jednoznačně kombinace YachtWedding-FiroTour-Thassos-Aeolis Thassos Palace – JEDNIČKA S HVĚZDIČKOU! 🙂
Ještě jednou děkuji za vše.

Radek

Lenka a Radek si pro svou svatbu vybrali Thassos, který patří mezi panenské ostrovy Řecka s krásnou přírodou. Svatba se konala přímo na pláži a sjela se na ni celá rodina. Všichni si pak užili krásnou dovolenou na Thassosu. Svatba v Řecku.

Svatba v Řecku Veroniky a Daniela na pláži krásného ostrova Thassos

Dobrý den,
Chtěla bych všem moc poděkovat za zprostředkování nádherné svatby na řeckém ostrově Thassos.
Za úžasné a ochotné chování paní Hany v ČR a za profesionálni a naprosto dokonalé chování lidí v Řecku. P.Thassos a Andrea, kteří nám maximálně pomohli a se vším vyšli vstříc do detailu.
Maximálně můžu všem doporučit, jak místo tak agenturu..TOP, děkujeme!!!

Veronika

Veronika a Daniel si přáli pohodovou svatbu na pláži ve Středomoří, kam s nimi mohou snadno cestovat i jejich nejbližší. Svatba se konala v Řecku na ostrově Thassos, který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Pavlíny a Martina na pláži krásného ostrova Thassos

Chtěla bych Vám velmi poděkovat za Váš přístup a ochotu, se svatbou jsme byli velice spokojeni. Všechno bylo kouzelné a musím tedy vychválit i delegátku z Čedoku, byla hrozně milá a ochotná, i když někteří jiní účastníci zájezdu na Thassos neměli ten pocit, naše skupinka s ní byla naprosto spokojená :-). Každopádně, ještě jednou děkujeme Vám, všechno vyšlo skvěle a Vy jste k tomu přispěla velikou částí, především trpělivostí s mojí osobou :-).

Zasílám Vám nějaké fotky, nejsou profesionální, ale o to víc kouzelné.

Mějte se krásně

Pavlína

Svatba Pavlíny a Martina se konala v Řecku na ostrově Thassos dne 6.6., který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Hany a Štěpána na pláži krásného ostrova Thassos

Dobrý den, paní Bočková,

děkujeme za přání a za informace. Oddací list jsem včera poslala překladatelce. Údaje svědků zapsané nemáme, pošlete nám je prosím.

V Řecku jsme byli více než spokojeni, toto místo jsme si zamilovali a zcela jistě se tam chceme vrátit. Také spolupráce s Andreou a celým týmem, který se podílel na přípravě naší svatby, byla úžasná. Takovou vstřícnost, ochotu a perfektní organizaci jsme si předem ani nedokázali představit.

Velice také děkujeme za Vaši spolupráci.

S pozdravem

Hana

Svatba Hana a Štěpán se konala v Řecku na ostrově Thassos dne 10.7., který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Moniky a Jiřího na pláži krásného ostrova Thassos

Svatba Moniky a Jiřího se konala v Řecku na ostrově Thassos, který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na pláži na Thassosu, Jana a Karel

Dobrý den paní Bočková,
děkujeme. Velmi jsme si to užili a vše proběhlo v pořádku a k naší spokojenosti.

Jana

Jana a Karel si pro svou romantickou svatbu v Řecku vybrali ostrov Thassos, který je známý svými krásnými plážemi a nedotčenou přírodou. Na pláži si novomanželé užili také svou svatební cestu. Svatba v Řecku.