CK YachtWedding

Svatá Lucie

Karibik

Prožijte své líbánky a svatbu na ostrově, o jehož výjimečnost po staletí vedly mocnosti tak vášnivý boj, až se mu podle proslulé Trójské války o krásnou Helenu začalo říkat „Helena západu“.

Svatá Lucie

Svatba v Karibiku a svatební cesta na divukrásném ostrově
Cena svatebního obřadu od

Cena na vyžádání

Cena svatební cesty od

Cena na vyžádání

Oblasti: Svatá Lucie

Svatá Lucie

Svatá Lucie je ostrovní stát, který leží na samém pomezí Atlantského oceánu a Karibiku, v sousotroví Malé Antily. Je jedním z Návětrných ostrovů a jeho jméno mu dali francouzští kolonizátoři podle svaté Lucie ze Syrakus.

Ostrov je jedním z nejkrásnějších v celém Karibském moři. A navíc je zcela nezaměnitelný, a to díky dvěma přírodním dominantám – sopkám Gros Piton a Petit Piton, jejichž siluety budou krásnou kulisou Vašich svatebních fotografií. Oblast Pitons je také na seznamu světového dědictví UNESCO.

Svatá Lucie je karibským rájem, jehož přírodní krásy berou dech a pohoda tak typická pro Karibik kolébá v rytmu plážového reggae.

Na Svaté Lucii prožijete nádhernou svatbu. Své „Ano“ si můžete říct jak tradičně, tedy na krásné pláži a s kulisou sopek Pitons, tak i netradičně, na výjimečných místech pro obřad. Protože je Svatá Lucie vulkanického původu, pláže zde mají převážně netradiční tmavý odstín.

Svatební obřad můžete mít velmi stylově na koloniální plantáži, v zahradě u ruiny mlýna na cukrovou třtinu, v zeleni botanické zahrady Diamond mineral Baths, nebo v tzv. Treehouse uprostřed tropické vegetace.

Velmi romantická je svatba u vodopádu Touraille, netradiční obřad můžete mít na lodičce, či si své „Ano“ říci dokonce pod vodou.

Svatá Lucie je místem, kde se svatební fantazii meze nekladou.

Sopečný ostrov Svatá Lucie je hornatější než většina karibských ostrovů. Je velmi úrodný a kromě banánových plantáží ho pokrývá bujná tropická vegetace. Na úpatí sopečných hor roste tropický deštný prales, odkud se po setmění ozývají tajemné zvuky džungle.

Svatá Lucie je jeden z mála ostrovů na světě, kde je možné podniknout výpravu doslova do útrob vulkánu, do kráteru sopky Qualibou. Zajímavostí jsou také sirné prameny Sulphur Springs, přírodní termální minerální lázně, které lákaly samotného francouzského krále Ludvíka XVI.

Pro svou krásu, strategickou pozici, úrodnou půdu a v Karibiku tolik vzácné prameny sladké vody byla Svatá Lucie po staletí místem mocenských sporů. Ať už to byl válečný kmen Karibů, který z ostrova vyhnal původní obyvatele Arawaky, nebo evropské velmoci, v čele s Anglií a Francií. Byl to boj hodný krásné „Heleny západu“.

Dnes je Svatá Lucie, s hlavním městem Castries, členem Commonwealthu a podléhá britské královně. Většina jejích obyvatel je potomky afrických otroků a na ostrově se stále uchovávají tradice afrického kontinentu.

Zejména v hudbě se projevují prvky afrických rytmů, které se mísí s karibskými žánry, jako je soca, zouk a reggae. Svatá Lucie každý rok hostí tradiční hudební festivaly La Rose a Marguerite, kam přijíždí hudebníci z celého světa.

Utečte spolu na rajský ostrov Svatá Lucie. Divukrásné půvaby „Heleny západu“ jsou jedinečnými kulisami pro líbánky a svatbu snů …

  • Klima Svaté Lucie je tropické, píjemně je ochlazují severovýchodní větry z Atlantského oceánu
  • Období sucha panuje od prosince od května, nejlpeší počasí je od prosince do dubna. Dalšími vhodnými měsíci jsou květen a konec listopadu
  • Obecně nedoporučujeme na ostrov cestovat od srpna do října, kdy je možný výskyt hurikánů
Letecky cca 13-14hod. (dle volby dopravce a místa přestupu)
-1200

Svatba na Mauriciu Edity a Vladimíra v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Dobrý den p. Ulrich,

ďakujeme pekne. Ano vsetko bolo úžasne. Boli sme velmi spokojní s rezortom aj so svadobným dnom. Takisto máte skvelú delegatku Marketu, velmi nam poèas svadobného dna pomohla.

Dakujem

Edita

Edita a Vladimír si přáli svatbu v exotice na krásném místě, kde bude jen klid a romantika. Vybrali si svatbu na Mauriciu v Paradise Cove Boutique Hotelu, který je skutečným rájem na zemi. Malý luxusní hotýlek pouze pro dospělé hosty, v privátní zátoce s krásnými tropickými zahradami, úžasným výhledem na oceán a mnoha „hnízdečky“ pro relaxaci je přímo stvořený pro svatební cestu. Svatba se konala na druhé straně zátoky hotelu Paradise Cove, s výhledem na Indický oceán a ostrov Coin de Mire. Novomanželé si poté užili svou svatební cestu na Mauriciu s mnoha benefity.  Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Kláry a Petra v luxusním resortu LUX* Le Morne 5*

Hezky‎ den, moc dekujeme za prani a take bychom Vam moc chteli podekovat. Mate velky‎ podil na tom, ze nas svatebni den byl zaroven nejkrasnejsim dnem naseho zivota. Dekujeme take slecne Markete za jeji profesionalni, ale zaroven lidsky pristup, byla skvela a se vsim nam pomohla. Jsme v raji, absolutnim, neni zde jedina chybicka. Dekujeme a Vas „rozkaz“ uz plnime :-), moc si to tu uzivame.

Petr & Klara

Klára a Petr si přáli krásnou svatbu v exotice na pláži, kterou si užijí v romantice a pohodě se svými nejbližšími. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v luxusním resortu LUX* Le Morne, pod světoznámou horou Le Morne Brabant. Svatba v exotickém ráji se konala na pláži pod palmami, s výhledem na tyrkysový Indický oceán. Novomanželé si poté užili svatební cestu s romantickými benefity. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatba na Mauriciu Lucie a Leoše v nádherném Preskil Beach Resort

Jak už to zpravidla bývá, nic není tak snadné, jak to na první pohled vypadá, a tak jsme do poslední chvíle nevěděli, zda vůbec odletíme. Přeci jen se trefit do cyklóny, která ostrovem prošla naposledy před 20ti lety, je poměrně umění. A opět musíme poděkovat panu Ulrichovi a paní Bočkové, kteří s námi byli posledních 24h před odletem na telefonu s nepřetržitými informacemi a pomocí. Vše dopadlo dobře a po příletu si nás převzala Markéta, která nezůstala pověsti YW nic dlužna. Vše bylo perfektně sladěno a my měli během jednoho odpoledne zařízeno na ostrově vše, co bylo pro svatbu potřeba. Samotná svatba byla nádherná. Den jsme si krásně užili, Markéta zařídila vše, co bylo potřeba, udělala kameramana, svědka a koordinátorku. Zbytek dovolené nám byla stále nápomocna, zařídila krásné výlety a poradila se vším, co nás zajímalo nebo jsme potřebovali. Opravdu jsme měli pocit výjmečnosti a umožnili jste nám si pobyt užít plnými doušky. Velice Vám děkujeme a přejeme, aby jste i do budoucna měli stále tolik trpělivosti a minimálně tak spokojené klienty jakými jsme byli my.

Lucie & Leoš

Lucie a Leoš si přáli krásnou svatbu v exotice na písečné pláži. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v plážovém resortu Preskil. Novomanželé si poté užili svatební cestu s romantickými benefity. Novomanželům přejeme mnoho štěstí!

Svatba v Řecku Soni a Marka na pláži na Zakynthosu

Dobry den Hana 

Este raz Vám Dakujeme a prajeme pekny den 🙂 

Soňa

Soňa a Marek si přáli romantickou svatbu na pláži v Řecku, jen pro ně dva a jejich nejbližší. Zvolili si svatební cestu a svatbu na Zakynthosu, kde se svatba konala na pláži za krásného slunečného dne. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Renaty a Roberta na ostrůvku Cameo na Zakynthosu

Dobrý den,

velice děkujeme za přání. Na místě bylo vše v pořádku a vše proběhlo tak, jak bylo domluveno 🙂

Renata

Renata a Robert si přáli svatbu na světoznámém ostrůvku Cameo na Zakynthosu. Malý privátní ostrůvek Cameo má krásné dlouhé dřevěné molo, po kterém snoubenci přichází, a svatba se zde konala na malé písečné pláži pod širým nebem. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Veroniky a Michala na krásném ostrově Thassos

Dobrý den,

moc děkuji celé vaší společnosti za úchvatný zážitek. Poklona všem delegátům na ostrově.

Michal

Kristýna a Michal si přáli pohodovou svatbu na pláži ve Středomoří, s romantikou jen pro ně dva. Svatba se konala v řecku na ostrově Thassos, který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Svatba na pláži na Thassosu se konala u vesničky Kinira. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Nikoly a Martin na krásném ostrově Thassos

Dobrý den, děkujeme moc za vše. Všichni byli moc milí a obřad se vyvedl na výbornou, jsme oba moc spokojeni.
Ještě jednou tedy moc moc děkuji, hezčí svatbu jsem si nemohla přát. Dokonce se mi svěřila kamarádka, že by také chtěla svatbu v zahraničí, tak jsem ji mohla vřele doporučit agenturu YachtWedding 🙂 , tak doufám, že se na vás v budoucnu také obrátí a bude na svůj velký den vzpomínat tak krásně jako já 🙂
Přeji hezký den

Nikola

Nikola a Martin si přáli svatbu na pláži ve Středomoří, romanticky jen ve dvou. Vybrali si svatební cestu a svatbu na Thassosu v Řecku, který má krásné pláže a pohodovou atomsféru. Svatba na pláži na Thassosu se konala u městečka Limenaria. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Kristýny a Michala na slunečném ostrově Thassos

Dobrý den paní Bočková,

děkujeme za přání J Ano, svatba byla moc pěkná a povedená!!

Jste moc hodná a my jsme Vám velice vděční, že jste nás naší svatbou takhle „provedla“ až ke spokojenému konci 🙂

Kristýna

Kristýna a Michal si přáli svatbu na pláži ve Středomoří. Vybrali si svatební cestu a svatbu v Řecku, na krásném ostrově Thassos, který vyniká právě svými plážemi, krásnou přírodou a poklidnou romantickou atmosférou. Svatba na pláži na Thassosu se konala u městečka Limenaria. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Řecku Veroniky a Jiřího na krásném ostrově Thassos

Dobrý den,
děkujeme za přání. V Řecku bylo krásně, a i když jsme kvůli předpovědi počasí trochu měnili plány, tak se vše vydařilo. 🙂

Veronika & Jiří

Veronika a Jiří si přáli svatbu v Řecku, na klidném ostrově s krásnými plážemi. Vybrali si proto ostrov Thassos, který vyniká nádhernou přírodou a poklidným životním tempem. Na Thassosu si své svatební místo mohou snoubenci vybrat sami, plánovali jsme tedy obřad u historických památek, který se nakonec s ohledem na hlášenou přeháňku proměnil ve svatbu na pláži, pro jistotu chráněnou přístreškem. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Veroniky a Radka v krásném resortu Marriott Le Meridien Ile Maurice 4*+

Jednoznačně profesionální přístup, bezproblémová komunikace, absolutní přehled o problematice právních postupů na Mauriciu i v ČR……byly to nejhezčí dny našeho života, pevně věřím, že ne poslední 🙂 děkujeme

Radek

Veronika a Radek si přáli svatbu na tropickém ostrově, kde budou moci relaxovat na krásné pláži a také poznávat místní exotické krásy. Vybrali si svatbu na Mauriciu, v oblíbeném resortu Marriott Le Meridien Ile Maurice na kilometr dlouhé písečné pláži. Snoubenci se ubytovali v prémiové části resortu Nirvana, která je určena pouze dospělým hostům a nabízí výhody navíc. Svatba se konala v altánu s výhledem na Indický oceán a novomanželé si vychutnali svatební cestu s mnoha romantickými benefity. Došlo také na krásné výlety, včetně plavání s delfíny. Novomanželům blahopřejeme!

Svatební fotografie pořídil fotograf z resortu.