CK YachtWedding

Svatá Lucie

Karibik

Prožijte své líbánky a svatbu na ostrově, o jehož výjimečnost po staletí vedly mocnosti tak vášnivý boj, až se mu podle proslulé Trójské války o krásnou Helenu začalo říkat „Helena západu“.

Svatá Lucie

Svatba v Karibiku a svatební cesta na divukrásném ostrově
Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání
Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Oblasti: Svatá Lucie

Svatá Lucie

Svatá Lucie je ostrovní stát, který leží na samém pomezí Atlantského oceánu a Karibiku, v sousotroví Malé Antily. Je jedním z Návětrných ostrovů a jeho jméno mu dali francouzští kolonizátoři podle svaté Lucie ze Syrakus.

Ostrov je jedním z nejkrásnějších v celém Karibském moři. A navíc je zcela nezaměnitelný, a to díky dvěma přírodním dominantám – sopkám Gros Piton a Petit Piton, jejichž siluety budou krásnou kulisou Vašich svatebních fotografií. Oblast Pitons je také na seznamu světového dědictví UNESCO.

Svatá Lucie je karibským rájem, jehož přírodní krásy berou dech a pohoda tak typická pro Karibik kolébá v rytmu plážového reggae.

Na Svaté Lucii prožijete nádhernou svatbu. Své „Ano“ si můžete říct jak tradičně, tedy na krásné pláži a s kulisou sopek Pitons, tak i netradičně, na výjimečných místech pro obřad. Protože je Svatá Lucie vulkanického původu, pláže zde mají převážně netradiční tmavý odstín.

Svatební obřad můžete mít velmi stylově na koloniální plantáži, v zahradě u ruiny mlýna na cukrovou třtinu, v zeleni botanické zahrady Diamond mineral Baths, nebo v tzv. Treehouse uprostřed tropické vegetace.

Velmi romantická je svatba u vodopádu Touraille, netradiční obřad můžete mít na lodičce, či si své „Ano“ říci dokonce pod vodou.

Svatá Lucie je místem, kde se svatební fantazii meze nekladou.

Sopečný ostrov Svatá Lucie je hornatější než většina karibských ostrovů. Je velmi úrodný a kromě banánových plantáží ho pokrývá bujná tropická vegetace. Na úpatí sopečných hor roste tropický deštný prales, odkud se po setmění ozývají tajemné zvuky džungle.

Svatá Lucie je jeden z mála ostrovů na světě, kde je možné podniknout výpravu doslova do útrob vulkánu, do kráteru sopky Qualibou. Zajímavostí jsou také sirné prameny Sulphur Springs, přírodní termální minerální lázně, které lákaly samotného francouzského krále Ludvíka XVI.

Pro svou krásu, strategickou pozici, úrodnou půdu a v Karibiku tolik vzácné prameny sladké vody byla Svatá Lucie po staletí místem mocenských sporů. Ať už to byl válečný kmen Karibů, který z ostrova vyhnal původní obyvatele Arawaky, nebo evropské velmoci, v čele s Anglií a Francií. Byl to boj hodný krásné „Heleny západu“.

Dnes je Svatá Lucie, s hlavním městem Castries, členem Commonwealthu a podléhá britské královně. Většina jejích obyvatel je potomky afrických otroků a na ostrově se stále uchovávají tradice afrického kontinentu.

Zejména v hudbě se projevují prvky afrických rytmů, které se mísí s karibskými žánry, jako je soca, zouk a reggae. Svatá Lucie každý rok hostí tradiční hudební festivaly La Rose a Marguerite, kam přijíždí hudebníci z celého světa.

Utečte spolu na rajský ostrov Svatá Lucie. Divukrásné půvaby „Heleny západu“ jsou jedinečnými kulisami pro líbánky a svatbu snů …

  • Klima Svaté Lucie je tropické, píjemně je ochlazují severovýchodní větry z Atlantského oceánu
  • Období sucha panuje od prosince od května, nejlpeší počasí je od prosince do dubna. Dalšími vhodnými měsíci jsou květen a konec listopadu
  • Obecně nedoporučujeme na ostrov cestovat od srpna do října, kdy je možný výskyt hurikánů
Letecky cca 13-14hod. (dle volby dopravce a místa přestupu)
-1200

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba u moře Martiny a Jakuba v italském Bibione

Dobrý den, děkujeme Vám za nádherný zážitek, bylo to okouzlující. Jsme nadšení a máme nádherné vzpomínky na celý život. S paní Magdou byla úžasná spolupráce i Vám velký dík.
Vaše agenturu budeme doporučovat.

S přáním hezkého dne,

Martina

Martina a Aleš si pro svou svatbu u moře vybrali italské Bibione, protože je pohodlně přístupné i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala na pláži jaderského moře dne 17.7. Všichni si svatbu a pobyt u moře krásně užili.

Svatba na Mauriciu Aleny a Martina v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobrý den, pane Ulrichu,

děkujeme za přivítání, fotečky 🙂 ze svatby a pokyny k legalizaci našeho sňatku u nás v ČR.

Alena a Martin

Alena a Martin si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 10.12.  na terase s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Kateřiny a Lukáše v resortu Maritim Crystals Beach Hotel 4*

Děkujeme moc za zařízení svatby v březnu 2018 na Mauriciu. Líbí se nám, že upřednostňujete individuální přístup ke klientům. Fotografové Nat & Jude byli úžasní, ochotní, dobře se nám s nimi pracovalo, vyhověli i našim výmyslům 😀 a focení nás skutečně bavilo. Už se těšíme na fotky. Delegátka Terezka byla super, se vším nám pomáhala, zajímala se, po celou dobu jsme s ní byli v kontaktu. Díky ní byl svatební den pohádkový. Z ostrova jsme nadšení, Mauricius je opravdu ráj. Měli jsme možnost navštívit více pláží na ostrově a můžeme doporučit nejkrásnější pláž Belle Mare, kde jsme také byli. Agenturu Yachtwedding nám doporučily tři páry a vybrali jsme si dobře. Sami jsme už doporučili pěti snoubencům/novomanželům Vaši agenturu :-). Díky Vám jsme si líbánky užili na maximum a máme fantastické zážitky, na které budeme celý život vzpomínat. Vážíme si toho!

Kateřina & Lukáš

Kateřina a Lukáš si pro svou svatbu v exotice vybrali příjemný resort Maritim Crystals s krásnou pláží na severovýchodě ostrova. Na svatbu snoubence doprovodili jejich nejbližší. Svatba se konala 10.3. na pláži  s krásným výhledem na Indickým oceánem. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba v Řecku Annamárie a Gabriela na pláži krásného ostrova Thassos

Annamária a Gabriel si přáli pohodovou svatbu na pláži ve Středomoří, kam s nimi mohou snadno cestovat i jejich nejbližší. Svatba se konala v řecku na ostrově Thassos, který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Andrea a Petr – svatba v Itálii, Řím

Hezký večer paní Bočková,

rovněž Vám moc děkuji za zorganizování pro nás té nejkrásnější svatby. Byť byla symbolická, pokládáme jí za „hlavní“ a zde v ČR už pouze v brzké době vyřídíme formální, papírový sňatek. I prstýnky máme gravírované na datum 6.11.

Velká pochvala jde také za paní Evou a hlavně za fotografkou, ta byla naprosto fenomenální – milá, příjemná, rozhodně nám hodně pomohla.

Pokud bude příležitost, určitě Vás rádi doporučíme.

Krásný zbytek dne.

Andrea

Andrea a Petr si přáli svatbu v Římě s nádherným výhledem na Vatikán, kde by si užili pohodový svatební den. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Terezy a Jana v  legendárním Tivoli u Říma

Tereza a Jan si pro svou vysněnou svatbu v Itálii vybrali nádherné Tivoli u Říma. Svatba konala 11.11. v historické svatební síni. Po obřadu se novomanželé fotografovali v pohádkových zahradách a také v centru Říma u slavných památek. Novomanželům blahopřejeme!

Andrea & Tibor – svatba na Mauriciu v resortu Seaview Calodyne 4*

Andrea a Tibor si pro svou svatbu v exotice vybrali oblíbený resort Seaview Calodyne Lifestyle na severu ostrova, který je čerstvě zrekonstruovaný a nabízí nádherný výhled na legendární ostrov Coin de Mire. Svatba se konala 6.12. v altánu nad Indickým oceánem. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Michaely a Jaromíra v oblíbeném resortu Marriott Le Méridien Ile Maurice 4*+

Michaela a Jaromír si přáli svatbu v exotice. Rozhodli se pro Mauricius s největšími benefity pro novomanžele a konkrétně pro resort Marriott Le Méridien Ile Maurice 4*+ a jeho prémiovou zónu Nirvána, která je jen pro dospělé. Ten patří mezi to nejlepší na Mauriciu ve své kategorii, takže volba byla jasná. Svatba se konala 4.12. a novomanželé si dopřáli krásnou svatební cestu s mnoha benefity. Novomanželům blahopřejeme!