CK YachtWedding

Svatá Lucie

Karibik

Prožijte své líbánky a svatbu na ostrově, o jehož výjimečnost po staletí vedly mocnosti tak vášnivý boj, až se mu podle proslulé Trójské války o krásnou Helenu začalo říkat „Helena západu“.

Svatá Lucie

Svatba v Karibiku a svatební cesta na divukrásném ostrově
Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání
Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Oblasti: Svatá Lucie

Svatá Lucie

Svatá Lucie je ostrovní stát, který leží na samém pomezí Atlantského oceánu a Karibiku, v sousotroví Malé Antily. Je jedním z Návětrných ostrovů a jeho jméno mu dali francouzští kolonizátoři podle svaté Lucie ze Syrakus.

Ostrov je jedním z nejkrásnějších v celém Karibském moři. A navíc je zcela nezaměnitelný, a to díky dvěma přírodním dominantám – sopkám Gros Piton a Petit Piton, jejichž siluety budou krásnou kulisou Vašich svatebních fotografií. Oblast Pitons je také na seznamu světového dědictví UNESCO.

Svatá Lucie je karibským rájem, jehož přírodní krásy berou dech a pohoda tak typická pro Karibik kolébá v rytmu plážového reggae.

Na Svaté Lucii prožijete nádhernou svatbu. Své „Ano“ si můžete říct jak tradičně, tedy na krásné pláži a s kulisou sopek Pitons, tak i netradičně, na výjimečných místech pro obřad. Protože je Svatá Lucie vulkanického původu, pláže zde mají převážně netradiční tmavý odstín.

Svatební obřad můžete mít velmi stylově na koloniální plantáži, v zahradě u ruiny mlýna na cukrovou třtinu, v zeleni botanické zahrady Diamond mineral Baths, nebo v tzv. Treehouse uprostřed tropické vegetace.

Velmi romantická je svatba u vodopádu Touraille, netradiční obřad můžete mít na lodičce, či si své „Ano“ říci dokonce pod vodou.

Svatá Lucie je místem, kde se svatební fantazii meze nekladou.

Sopečný ostrov Svatá Lucie je hornatější než většina karibských ostrovů. Je velmi úrodný a kromě banánových plantáží ho pokrývá bujná tropická vegetace. Na úpatí sopečných hor roste tropický deštný prales, odkud se po setmění ozývají tajemné zvuky džungle.

Svatá Lucie je jeden z mála ostrovů na světě, kde je možné podniknout výpravu doslova do útrob vulkánu, do kráteru sopky Qualibou. Zajímavostí jsou také sirné prameny Sulphur Springs, přírodní termální minerální lázně, které lákaly samotného francouzského krále Ludvíka XVI.

Pro svou krásu, strategickou pozici, úrodnou půdu a v Karibiku tolik vzácné prameny sladké vody byla Svatá Lucie po staletí místem mocenských sporů. Ať už to byl válečný kmen Karibů, který z ostrova vyhnal původní obyvatele Arawaky, nebo evropské velmoci, v čele s Anglií a Francií. Byl to boj hodný krásné „Heleny západu“.

Dnes je Svatá Lucie, s hlavním městem Castries, členem Commonwealthu a podléhá britské královně. Většina jejích obyvatel je potomky afrických otroků a na ostrově se stále uchovávají tradice afrického kontinentu.

Zejména v hudbě se projevují prvky afrických rytmů, které se mísí s karibskými žánry, jako je soca, zouk a reggae. Svatá Lucie každý rok hostí tradiční hudební festivaly La Rose a Marguerite, kam přijíždí hudebníci z celého světa.

Utečte spolu na rajský ostrov Svatá Lucie. Divukrásné půvaby „Heleny západu“ jsou jedinečnými kulisami pro líbánky a svatbu snů …

  • Klima Svaté Lucie je tropické, píjemně je ochlazují severovýchodní větry z Atlantského oceánu
  • Období sucha panuje od prosince od května, nejlpeší počasí je od prosince do dubna. Dalšími vhodnými měsíci jsou květen a konec listopadu
  • Obecně nedoporučujeme na ostrov cestovat od srpna do října, kdy je možný výskyt hurikánů
Letecky cca 13-14hod. (dle volby dopravce a místa přestupu)
-1200

Svatba na Santorini Terezy a Jakuba, Santorini Gem

Dobrý den Hanko,
děkujeme za blahopřání a zprostředkování celé svatby.
Na Santorini se nám moc líbilo, vše proběhlo naprosto v pořádku. Místo svatebního obřadu bylo nádherné a předčilo naše očekávání Zejména pak spolupráce s paní delegátkou Šárkou a paní Nasťou byla skvělá. Vše se vyvedlo na jedničku. Děkujeme

Tereza a Jakub

Tereza a Jakub si pro svou svatbu v Řecku vybrali překrásný ostrov Santorini, který je podle legend bájnou ztracenou Atlantidou. Svatba na Santorini se konala na útesu Santorini Gem s fantastickým výhledem na moře. Na svatbě nechyběla ani rodina a přátele a všichni strávili na Santorini krásnou dovolenou.

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherně svěží resort LUX* Le Morne Mauritius 5* na jihozápadě ostrova pod ikonickou horou. Svatba se konala 15.3. s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš

Alena a Tomáš si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 15.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra

Petra a Pavel si pro svou svatbu na Mauriciu přáli jedinečné místo s maximálním pohodlím. Vybrali si unikátní resort v lávovém designu The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott s nádherným výhledem na západy slunce. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem dne 1. července. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Adély a Radka v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den, paní Říhová,
děkuji za Váš email. Svatba proběhla v naprostém pořádku. Bylo to nádherné místo, obřad byl krásný a dojemný.
Mnohokrát děkujeme za celkovou organizaci a za umožnění říci své „NE“ na tak krásném místě.
Ještě jednou děkuji.

Adéla

Adéla a Řadek si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 19.9. na útesu s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 28.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.