Svatá Lucie

Karibik

Prožijte své líbánky a svatbu na ostrově, o jehož výjimečnost po staletí vedly mocnosti tak vášnivý boj, až se mu podle proslulé Trójské války o krásnou Helenu začalo říkat „Helena západu“.

Svatá Lucie

Svatba v Karibiku a svatební cesta na divukrásném ostrově

Cena svatebního obřadu od
Cena svatební cesty od

Svatá Lucie

Svatá Lucie je ostrovní stát, který leží na samém pomezí Atlantského oceánu a Karibiku, v sousotroví Malé Antily. Je jedním z Návětrných ostrovů a jeho jméno mu dali francouzští kolonizátoři podle svaté Lucie ze Syrakus.

Ostrov je jedním z nejkrásnějších v celém Karibském moři. A navíc je zcela nezaměnitelný, a to díky dvěma přírodním dominantám – sopkám Gros Piton a Petit Piton, jejichž siluety budou krásnou kulisou Vašich svatebních fotografií. Oblast Pitons je také na seznamu světového dědictví UNESCO.

Svatá Lucie je karibským rájem, jehož přírodní krásy berou dech a pohoda tak typická pro Karibik kolébá v rytmu plážového reggae.

Na Svaté Lucii prožijete nádhernou svatbu. Své „Ano“ si můžete říct jak tradičně, tedy na krásné pláži a s kulisou sopek Pitons, tak i netradičně, na výjimečných místech pro obřad. Protože je Svatá Lucie vulkanického původu, pláže zde mají převážně netradiční tmavý odstín.

Svatební obřad můžete mít velmi stylově na koloniální plantáži, v zahradě u ruiny mlýna na cukrovou třtinu, v zeleni botanické zahrady Diamond mineral Baths, nebo v tzv. Treehouse uprostřed tropické vegetace.

Velmi romantická je svatba u vodopádu Touraille, netradiční obřad můžete mít na lodičce, či si své „Ano“ říci dokonce pod vodou.

Svatá Lucie je místem, kde se svatební fantazii meze nekladou.

Sopečný ostrov Svatá Lucie je hornatější než většina karibských ostrovů. Je velmi úrodný a kromě banánových plantáží ho pokrývá bujná tropická vegetace. Na úpatí sopečných hor roste tropický deštný prales, odkud se po setmění ozývají tajemné zvuky džungle.

Svatá Lucie je jeden z mála ostrovů na světě, kde je možné podniknout výpravu doslova do útrob vulkánu, do kráteru sopky Qualibou. Zajímavostí jsou také sirné prameny Sulphur Springs, přírodní termální minerální lázně, které lákaly samotného francouzského krále Ludvíka XVI.

Pro svou krásu, strategickou pozici, úrodnou půdu a v Karibiku tolik vzácné prameny sladké vody byla Svatá Lucie po staletí místem mocenských sporů. Ať už to byl válečný kmen Karibů, který z ostrova vyhnal původní obyvatele Arawaky, nebo evropské velmoci, v čele s Anglií a Francií. Byl to boj hodný krásné „Heleny západu“.

Dnes je Svatá Lucie, s hlavním městem Castries, členem Commonwealthu a podléhá britské královně. Většina jejích obyvatel je potomky afrických otroků a na ostrově se stále uchovávají tradice afrického kontinentu.

Zejména v hudbě se projevují prvky afrických rytmů, které se mísí s karibskými žánry, jako je soca, zouk a reggae. Svatá Lucie každý rok hostí tradiční hudební festivaly La Rose a Marguerite, kam přijíždí hudebníci z celého světa.

Utečte spolu na rajský ostrov Svatá Lucie. Divukrásné půvaby „Heleny západu“ jsou jedinečnými kulisami pro líbánky a svatbu snů …

 • Klima Svaté Lucie je tropické, píjemně je ochlazují severovýchodní větry z Atlantského oceánu
 • Období sucha panuje od prosince od května, nejlpeší počasí je od prosince do dubna. Dalšími vhodnými měsíci jsou květen a konec listopadu
 • Obecně nedoporučujeme na ostrov cestovat od srpna do října, kdy je možný výskyt hurikánů
Letecky cca 13-14hod. (dle volby dopravce a místa přestupu)
-1200
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty