Tobago

Karibik

Svatba na malebném ostrůvku, na kterém se snoubí karibský půvab a jihoamerická vášeň. To je svatba na výjimečném Tobagu.

Tobago je karibský ostrůvek, menší ze dvou hlavních ostrovů, které společně s dvaceti dalšími tvoří stát Trinidad a Tobago. Leží na pomezí Atlantiku a Karibského moře, jen asi 100km od pobřeží jihoamerické Venezuely.

Tobago

Svatba na pláži a svatební cesta v Karibiku s dotekem jižní Ameriky

Cena svatebního obřadu od
Cena svatební cesty od

Tobago

Svatba na malebném ostrůvku, na kterém se snoubí karibský půvab a jihoamerická vášeň. To je svatba na výjimečném Tobagu.

Tobago je karibský ostrůvek, menší ze dvou hlavních ostrovů, které společně s dvaceti dalšími tvoří stát Trinidad a Tobago. Leží na pomezí Atlantiku a Karibského moře, jen asi 100km od pobřeží jihoamerické Venezuely.

Prvními obyvateli Tobaga byli indiáni kmene Arawaka, které později vytlačili dobyvační Karibové. Indiáni na ostrově pěstovali tabák, pochutinu, kterou evropští objevitelé neznali, a záhy si ji velmi oblíbili. Tak také ostrov získal své jméno – Tobago je vlastně „tobaco“.

Tobago je zelený tropický ostrov vulkanického původu, jehož zvláštností jsou drobná naleziště ropy. Na jihovýchodě je Tobago plochý, s kouzelnými korálovými útesy. Kromě krásných karibských pláží jsou na některých místech pobřeží i tropické bažiny. Páteř ostrova tvoří kopcovitý sopečný terén Main Ridge s mnoha vodopády.

Prožijte svou svatbu při západu slunce na těch nejkrásnějších plážích celého Tobaga nebo v exotické zahradě s vůní tropických květů.

Průzračné vody Tobaga jsou domovem mnoha tropických druhů ryb, rejnoků, žraloků a želv. Není divu, že ostrov je rájem potápěčů.

Tobago bylo kdysi součástí jihoamerického kontinentu, a proto je jeho příroda bohatší než na ostatních karibských ostrovech. Žije zde totiž také mnoho zástupců flory i fauny, běžné v Jižní Americe (např. kajmani či pták Ibis, národní symbol Tobaga).

Tobago, s hlavním městem Scarborough, má jen 42km délky a 10km šířky. I proto zůstával po staletí nepošimnut, zatímco velký ostrov Trinidad, vzdálený jen 30km, dychtivě osídlovali evropští kolonizátoři.

Zatímco na Trinidadu se mísila populace ze všech koutů světa, na Tobagu je většina obyvatel potomky afrických otroků, které sem přivezli britští osadníci. Na Tobagu se tak stále udržuje mnoho původních afrických tradic.

Tobago je proslulé svými karnevaly. Je to místo, kde se zrodily ocelové bubny, afro-karibská hudba calypso i zábavný tanec limbo.

Pro mnohé však Tobago zůstvává ostrovem Robinsona Crusoe. Když Daniel Defoe sepisoval příběh slavného trosečníka, inspiroval se osobitými krásami tohoto ostrova.

Řekněte si své „Ano“ na Tobagu, kde se karibská radost ze života spojuje s jihoamerickým temperamentem …

 • Tobago má tropické klima, s průměrnými ročními teplotami kolem 28˚C
 • Na ostrově panují dvě roční doby: období dešťů od června do října (obvykle více prší ve vnitrozemí, Main Ridge, než na pobřeží) a období sucha od prosince do června
 • Nejlepší období pro návštěvu je tedy od prosince do dubna, dalšími vhodnými měsíci jsou květen a listopad
 • Ostrov leží mimo Atlantský hurikánový pás, více na jihu.
Letecky cca 13hod. (dle volby dopravce a místa přestupu)
-1200
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty