CK YachtWedding

Zanzibar

Indický oceán

Souostroví Zanzibar to jsou nekonečně dlouhé písečné pláže lemované palmami a omývané tyrkysovými vodami Indického oceánu unášející tradiční arabské plachetnice Dhow, vůně různých druhů koření, skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění. Ačkoliv ostrov nepatří mezi největší na světě (pouze 100x50km), jeho kultura Vás uchvátí.

Zanzibar

Ostrov Zanzibar nabízí nejen bílé písečné pláže a tyrkysové moře, ale i možnost objevovat tropickou přírodu a kus africké historie. Hledáte-li místo pro Vaší neoficiální svatbu, svatební cestu či obnovu manželského slibu, které ještě není tak známé, Zanzibar je tou pravou volbou.
Cena svatebního obřadu od
9 100 Kč

při zakoupení pobytu v resortu u nás

Cena svatební cesty od
26 988 Kč

7 nocí, snídaně, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, 650USD/os.

Oblasti: Zanzibar

Zanzibar

První zmínky o Zanzibaru, respektive „Unguje“ či „ostrovu koření,“ se datují do 1. století našeho letopočtu, kdy se na ostrově poprvé objevili lodě s Řeky a Římany. Po mnoho století ostrov sloužil jako důležitý zdroj surovin (např. slonoviny, želvích krunýřů, ebenového dřeva, kokosů, ovoce atd) a otroků pro obchod mezi Asií a Afrikou.  Společně s ostrovem Pemba a necelými dvěmi desítkami dalších ostrovů tvoří souostroví Zanzibar.

Země, kde se mísí kultury z dob minulých, ať už v životním stylu nebo architektuře. Nádhernou připomínkou původní architektury je čtvrť Stone Town v hlavním městě Zanzibar City, která si svou tvář zachovává již 200 let a kde najdete pevnost Old Fort nebo Sultánský palác. Chutě a vůně, které Vás očarují. Ochutnejte opravu pestrou kombinací chutí a kuchyní. Díky své pestré minulosti z dob mořeplavců, se zde prolínají kuchyně arabské, evropské, africké ale i asijské.

Vydejte se na severní pobřeží do oblastí Nungwi a Kendwa a obdivujte místní pláže s minimálním rozdílem v přílivu a odlivu.  Východní pobřeží Vám během odlivu, který je až 600m, nabídne ukázku podmořského života, který kde v lagunách zůstává i při odlivu. Nejznámějšími oblastmi jsou např Uroa, Kiwengwa, Pongwe. Skvělou kombinaci krásných pláží a možností pro šnorchlování nabízí oblast Matemwe na severovýchodě ostrova. Jste-li vyznavačem vodních sportů jako jsou všechny druhy surfingu, vydejte se do oblasti Paje. Divoké delfíny v jejich přirozeném prostředí najdete na jihozápadě ostrova u Kizimkazi, které dřív bývalo hlavním městem ostrova a nachází se zde zřícenina mešity Shirazi Dimbani, prý nejstarší mešity v Africe z 12. století.

Zanzibar Vám nabídne i mnoho míst k prozkoumání. Vyfoťte se s guerézou červenou, opicí žijící pouze na tomto ostrově v pralese Jozani. Lákají-li Vás více plazi, můžete se vydat na ostrov Prison Island, na kterém bylo původně postaveno vězení, ale dnes zde žijí desítky želv vč. sloních. Skvělým zážitkem je i akvárium Mnarani nebo ZOO Cheetah´s Rock. Rozhodně ale nezapomeňte vyzkoušet některou z nabízených Spice Tour, kdy na místních farmách uvidíte různé druhy koření jako např. vanilku, skořici, hřebíček či muškátový oříšek.

Svou rozmanitost Vám Zanzibar ukáže i v rozličnosti ubytování, kdy si můžete vybírat od malých jednoduchých ale pěkných hotýlků, přes hotely střední kategorie s bohatší nabídkou služeb až po luxusní hotelové komplexy se skvělými službami.

Zanzibar se nachází v tropickém pásu s typickým přímořským počasím. Během celého roku, zde nedochází k velkým teplotním výkyvům. Jediné rozdíly zde panují v době dešťů, kdy se střídají dlouhé deště s krátkými. Není to ale tak, že by v kuse pršelo. Dlouhé deště přicházejí od poloviny dubna do konce května a ty krátké v listopadu a prosinci. Nejlepším obdobím pro cestu je tak leden až březen nebo květen až říjen. I během období dešťů má ale Zanzibar šmrnc.

letecky cca 12 hodin v závislosti na volbě dopravce a letového spoje
Tanzanský šilink
+0200
Angličtina, Svahilština
ano

Cestovatelé, kteří v posledních 6 měsících navštívili zemi s výskytem žluté zimnice, by se měli prokázat očkovacím průkazem s očkováním proti této nemoci.

Svatba na Zanzibaru v menším plážovém resortu u jedné z nejkrásnějších pláží s možností all inclusive.
Cena: 9 100 Kč

při zakoupení pobytu v resortu u nás

Svatba na Zanzibaru v plážovém resortu v africko-arabském stylu ukrytém v tropické zahradě u bílé písečné pláže
Cena: 71 500 Kč

při zakoupení pobytu v resortu u nás

Svatba na Zanzibaru v plážovém resortu se službami all inclusive 24hodin denně, výhledem na tyrkysové vody Indického oceánu a pestrou nabídkou služeb
Cena: 37 700 Kč

při zakoupení pobytu v resortu u nás

Svatba na Zanzibaru v 24-hodinovém all inclusive resortu určeném pouze pro dospělé u jedné z nejkrásnějších pláží
Cena: 63 700 Kč

při zakoupení pobytu v resortu u nás

Tropická zahrada a bílé písečné pláže oblasti Nungwi nabízejí ubytování v přátelském hotelu s all inclusive službami.
Cena: 44 174 Kč

7 nocí, all inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenka 650USD/os.

Stylový menší hotel s bungalowy ve světlých barvách s barevnými detaily ukrytý v tropické zahradě na jihovýchodním pobřeží ostrova ve vesničce Bwejuu.
Cena: 26 988 Kč

7 nocí, snídaně, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, 650USD/os.

Bungalowy v tradičním africkém stylu s prvky moderny ukryté v tropické zahradě u pláže.
Cena: 28 730 Kč

7 nocí, smídaně, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 14990KČ/588EUR.

Resort určený pouze pro dospělé je známý službami all inclusive 24 hodin denně, 3 bazény a 4 restauracemi a 4 bary.
Cena: 43 524 Kč

7 nocí, all inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy za včasný nákup v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 14990KČ/588EUR.

Hotel v tradičním africko-arabském stylu na jihovýchodě ostrova se 3 restauracemi a 3 bary a rozmanitými lázeňskými procedurami.
Cena: 34 216 Kč

7 nocí, polopenze, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. 20% slevy na líbánky v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 14990KČ/588EUR.

Odpočinková dovolená v menším rodinném hotelu v oblasti Nungwi s tropickou zahradou, výhledem na Indický oceán a bez vymožeností moderního světa až na wifi.
Cena: 33 982 Kč

7 nocí, snídaně, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 14990KČ/588EUR.

Luxusní moderní resort s afro-arabskými prvky v rozlehlé tropické zahradě s množstvím volnočasových aktivit, 6 restauracemi a 3 bary přímo u bílé písečné pláže.
Cena: 42 198 Kč

7 nocí, polopenze, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. 20% slevy pro nevěstu v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 14990KČ/588EUR.

Moderní resort umístěný na útesu nad bílou písečnou pláží přímo u azurového moře v oblasti Nungwi. Užijte si ubytování s výhledem na moře a službami od snídaně až po all inclusive.
Cena: 35 048 Kč

7 nocí, snídaně, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 14990KČ/588EUR.

Jeden z nejoblíbenějších hotelů na ostrově přímo u bílé písečné pláže v oblasti Nungwi, službami od polopenze až po all inclusive, přátelským personálem a pěkným ubytováním.
Cena: 35 282 Kč

7 nocí, polopenze, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy za včasný nákup v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 14990KČ/588EUR.

Oblíbený rodinný resort v severozápadní části ostrova na jedné z nejhezčích pláží v oblasti Nungwi se službami all inclusive 24hodin denně a bazénem se slanovou vodou.
Cena: 41 158 Kč

Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy za včasný nákup v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 14990KČ/588EUR.

Svatba na Santorini Terezy a Jakuba, Santorini Gem

Dobrý den Hanko,
děkujeme za blahopřání a zprostředkování celé svatby.
Na Santorini se nám moc líbilo, vše proběhlo naprosto v pořádku. Místo svatebního obřadu bylo nádherné a předčilo naše očekávání Zejména pak spolupráce s paní delegátkou Šárkou a paní Nasťou byla skvělá. Vše se vyvedlo na jedničku. Děkujeme

Tereza a Jakub

Tereza a Jakub si pro svou svatbu v Řecku vybrali překrásný ostrov Santorini, který je podle legend bájnou ztracenou Atlantidou. Svatba na Santorini se konala na útesu Santorini Gem s fantastickým výhledem na moře. Na svatbě nechyběla ani rodina a přátele a všichni strávili na Santorini krásnou dovolenou.

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína

Pavlína a Radek si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Torri del Benaco u jezera Lago di Garda, protože je pohodlně přístupný i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala dne 28.6. Blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherně svěží resort LUX* Le Morne Mauritius 5* na jihozápadě ostrova pod ikonickou horou. Svatba se konala 15.3. s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš

Alena a Tomáš si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 15.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra

Petra a Pavel si pro svou svatbu na Mauriciu přáli jedinečné místo s maximálním pohodlím. Vybrali si unikátní resort v lávovém designu The Westin Turtle Bay 5* značky Marriott s nádherným výhledem na západy slunce. Svatba se konala v romantickém altánu Ocean Vista nad oceánem dne 1. července. Novomanželé si užili také krásné benefity na své svatební cestě. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Adély a Radka v Řecku na pohádkovém Santorini

Dobrý den, paní Říhová,
děkuji za Váš email. Svatba proběhla v naprostém pořádku. Bylo to nádherné místo, obřad byl krásný a dojemný.
Mnohokrát děkujeme za celkovou organizaci a za umožnění říci své „NE“ na tak krásném místě.
Ještě jednou děkuji.

Adéla

Adéla a Řadek si pro svou svatbu a svatební cestu v Řecku vybrali pohádkový ostrov Santorini, který je bájnou ztracenou Atlantidou. Své ANO si řekli dne 19.9. na útesu s impozantním výhledem na moře. Na Santorini také strávili svou svatební cestu.

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana

Zuzana a Marian si pro svou svatbu v exotice vybrali resort Ravenala Attitude 4* na severozápadě ostrova. Svatba se konala 28.5. přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.