CK YachtWedding

Chorvatsko

Středomoří

Chorvatsko s tisíci kilometry pláží a ostrůvků patří mezi nejvíce vyhledávané destinace pro dovolenou. Jen pár hodin cesty autem a hodinu letecky nás dělí od středomořského slunce a nekonečných písečných a oblázkových pláží. Kromě krásné středomořské přírody nabízí Chorvatsko také světoznámá starobylá městečka při pobřeží. Romantické místo pro svatbu, které má své osobité kouzlo a zároveň nádech exotiky.

Chorvatsko

Díky tomu, že je Chorvatsko snadno dostupné a téměř na dosah ruky, je ideální svatební destinací pro vás, kteří sníte o svatbě u moře s vůní piniových hájů a chcete mít všechny své blízké s sebou.
Cena svatebního obřadu od
33 060 Kč

Pronájem svatebního místa je již v ceně.
Ceny v EUR jsou na české koruny přepočítávány dle aktuálního kurzu.

Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Oblasti: Chorvatsko

Chorvatsko

Romantické místo pro svatbu, které má své osobité kouzlo a zároveň nádech exotiky. Takové je Chorvatsko, které všichni dobře známe a kde má každý své oblíbené místečko.

Díky tomu, že je Chorvatsko snadno dostupné a téměř na dosah ruky, je ideální svatební destinací pro vás, kteří sníte o svatbě u moře s vůní piniových hájů a chcete mít všechny své blízké s sebou.

Chorvatsko s tisíci kilometry pláží a ostrůvků patří mezi nejvíce vyhledávané destinace pro dovolenou. Jen pár hodin cesty autem a hodinu letecky nás dělí od středomořského slunce a nekonečných písečných a oblázkových pláží.

Kromě krásné středomořské přírody nabízí Chorvatsko také světoznámá starobylá městečka při pobřeží. Historie Chorvatska je velmi pestrá stejně jako jeho kultura, která čerpala svou inspiraci už z antiky. I díky tomu jsou mnohá chorvatská města zapsána na seznamu unikátních světových památek UNESCO.

Chorvatsko s tisíci kilometry pláží a romantických ostrůvků nabízí krásná místa pro svatbu u moře. Svatba může být romantická na pláži nebo elegantní ve svatební síni – nebo rovnou obojí, když se po svatbě v historickém paláci vydáte fotografovat na pláž nebo na romantickou okružní plavbu na loďce.

Svatbu lze rovnou spojit se svatební cestou po pohádkových ostrovech. Není tajemstvím, že jen z paluby jachty je možné v Chorvatsku pozorovat delfíny a že Jadran skrývá kouzelná místa, kam se dostanete jen na lodi.

Chorvatsko je stará láska, která nikdy nerezaví. Je malebné, plné života i luxusní. A zejména střední a jižní Dalmácie se směle vyrovnají francouzské Riviéře – a to nejen délkou slunečního svitu po celý rok.

Prožijte svou svatbu v Chorvatsku. U Jaderského moře, kde to znáte a máte rádi.

Vhodným obdobím pro svatbu v Chorvatsku je květen až první polovina října.
Hlavní turistická sezóna v Chorvatsku je červenec, srpen a září.
Pozor, v srpnu je Chorvatsko plné Italů, kteří mají v tomto měsíce celozávodní dovolené a vydávají se hojně právě do Chorvatska. V tento měsíc je v Chorvatsku nejvíce turistů, restaurace jsou plné, provozovatelé nestíhají a ceny jsou nejvyšší.
Květen a červen jsou spíše sportovnější měsíce, oblíbené jachtaři. To samé platí o konci září a říjnu.
Rodiny s dětmi preferují koupání v moři, jachtaři zase dávají přednost větru.

autem cca 8-12 hodin, letecky cca 1 hodina
Kuna
+0100
Chorvatština
Array
Svatba na molu u krásné pláže nedaleko Omiše, vyhledávaného přímořského městečka se skvělou dostupností a těmi nejhezčími výhledy na Jaderské moře.
Cena: 39 615 Kč

Balíček nezahrnuje pronájem místa. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Ceny jsou z EUR přepočítávány na Kč dle aktuálního kurzu.

Svatba na pláži u Trogiru ve Střední Dalmácii, kam za vámi na svatbu pohodlně přijedou také vaši blízcí.
Cena: 39 615 Kč

Balíček nezahrnuje pronájem místa již od 350 EUR. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Ceny jsou z EUR přepočítávány na Kč dle aktuálního kurzu.

Svatba na pláži se zázemím tradiční chorvatské restaurace, nedaleko oblíbeného městečka Omiš a s krásným výhledem na ostrov Brač
Cena: 39 615 Kč

Pronájem restaurace stanovuje dle počtu osob. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.

Svatba v Chorvatsku ve Střední Dalmácii, přímo na útesu s nádherným výhledem na moře, ve světoznámém městě Split.
Cena: 39 615 Kč

Balíček nezahrnuje pronájem místa obřadu, který je již od 135EUR dle počtu osob. Balíček nezahrnuje kauci k pronájmu a poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Ceny z EUR na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba u moře ve Splitu v luxusním resortu světoznámé značky Le Méridien Lav s panoramatickým výhledem a úrovní 5 hvězdiček
Cena: 39 615 Kč

Pronájem hotel stanovuje na míru dle svatebního místa, termínu a počtu osob. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Cena se z EUR přepočítává na CZK dle aktuálního kurzu.

Svatba u moře ve Splitu v luxusním hotelu Radisson Blu Resort & Spa s panoramatickým výhledem na ostrovy Brač a Šolta
Cena: 39 615 Kč

Pronájem místa zdarma v případě svatby na terase ve vaší suite, dále dle svatebního místa a počtu osob. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Cena je z EUR přepočítávána na CZK dle aktuálního kurzu.

Svatba v Chorvatsku na ostrově Brač v luxusní privátní vile Gumonca s obřadem na terase s výhledem na moře nebo na pláži u vily
Cena: 54 122 Kč

Podmínkou svatby je ubytování ve vile Gumonca. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Ceny z EUR jsou na CZK přepočítávány dle aktuálního kurzu.

Svatba u moře v Dalmácii, za historickými hradbami na ostrůvku. To je svatba v Trogiru, který magazín National Geographic jmenoval nejkrásnějším ostrovním městečkem na světě!
Cena: 33 345 Kč

Pronájem místa je již v ceně.
Cena z EUR je na české koruny přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba v Chorvatsku na ostrově Brač v tradiční dalmatské vile Maruka, s obřadem na terase pod širým nebem
Cena: 54 122 Kč

Podmínkou svatby je ubytování ve vile Maruka. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Cena z EUR se na CZK přepočítává dle aktuálního kurzu.

Svatba u moře v Chorvatsku v luxusním butikovém hotelu Brown Beach House, který má vlastní pláž a nachází se na ostrově Čiovo, kousek od městečka Trogir
Cena: 39 615 Kč

Pronájem místa již od 300 EUR dle svatebního místa a počtu osob. Balíček nezahrnuje poplatek úřadu za svatbu mimo oficiální prostory, který úřad stanovuje individuálně.
Cena je z EUR na CZK přepočítávána dle aktuálního kurzu.

Svatba a svatební cesta na jachtě, Chorvatsko

Svatební týden proběhl naprosto parádně, v klidu a pohodě, přesně jak jsme to chtěli. Krásná loď, krásné město, moře i počasí…co víc si přát. Ve svatební den jsme stáli u městského mola i přes noc, takže jsme si ještě parádně užili atmosféru nočního Trogiru. Organizace s fotografy a paní Victorii byla naprosto v pořádku a vše hladce proběhlo.

Barbora a Pavel

Barbora a Pavel si pro svou svatební cestu vybrali privátní 15 m dlouhou jachtu, na kterou pozvali také své blízké. Společně dopluli do krásného Trogiru, kde se konala jejich svatba. Poté si ještě užili svatební cestu na jachtě v Dalmácii, mezi nádhernými ostrovy.
Novomanželům přejeme vše nejlepší!

Svatba na jachtě Hany a Petra v Trogiru

Chceme poděkovat agentuře YachtWedding a zejména Viktorii za perfektní organizaci naší svatby. Děkujeme také za trpělivost a náročné přípravy s jachtou, byli jsme hodně nároční a vše nakonec předčilo naše očekávání. Nápad mít svatbu v Trogiru byl skvělý, je to nádherné místo!

Hana & Petr

Romantická a právně platná svatba Hany a Petra se konala na jachtě, v překrásné atmosféře městečka Trogir, které je ostrůvkem v moři. Ženich připlul přímo k promenádě na jachtě a po obřadu novomanželé vypluli na svatební cestu po krásných ostrovech Dalmácie. Blízcí a přátelé zůstali v Chorvatsku na dovolenou u moře – svatba v Chorvatsku.

Jachtařská svatba v Chorvatsku Kataríny a Jozefa v Trogiru

Katarína a Jozef si přáli svatbu na jachtě na Jadranu, kam by mohli vzít i své nejbližší. Rozhodli se pro Dalmácii a svatební síň pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svou jachtu vyvázali v protější ACI maríně a zažili krásný svatební den. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Barbory a Michaela u moře v chorvatském Trogiru

Dobrý den, paní Borčická,

moc děkujeme, odkaz jsme dostali již od pana fotografa.
Fotky se opravdu povedli, tak jsme rádi, že jste nám jej doporučili 🙂

Krásný den vám přeji a ještě jednou děkuji za vše!

Barbora

Barbora a Michael si přáli svatbu ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a svatební síň pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 24.7.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Antonio Mise

Svatba Ivety a Michala u moře v chorvatském Trogiru

Moc vám děkujeme nejen za přání, ale zejména za realizaci svatby. Vše proběhlo hladce, bez komplikací myslím, že to byl pro všechny skvělý zážitek nejen pro nás dva.

Iveta & Michal

Iveta a Michal si přáli svatbu ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a svatební síň pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 13.6.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Studio Loha

Svatba Natálie a Lukáše u moře v chorvatském Trogiru

Dobrý den pane Kotuczi,

moc Vás zdravím 🙂

Chtěli bychom Vám tímto moc poděkovat za zprostředkování naší svatby, která byla naprosto skvělá a máme plno krásných zážitků 🙂

Děkujeme moc za postup, kdyby nám bylo něco nejasného, ještě se ozvu 🙂

Mockrát děkujeme ještě jednou a přeji Vám krásný den.

Natálie

Natálie a Lukáš si přáli svatbu ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a svatební síň pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 18.6.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Studio Loha

Svatba Jany a Mariána u moře v chorvatském Trogiru

Dobrý deň pani Lucka, chceme sa Vám a celej agentúre Yachtwedding veľmi pekne poďakovať za skvelú organizáciu našej svadby, všetko dopadlo nad očakávania a skvelé sme si to užili ☺️

Jana

Jana a Marián si přáli svatbu ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a svatební síň pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 23.8.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Boris Tomljanović

Svatba Nikolety & Ĺubomíra u moře v chorvatském Trogiru

Dobrý večer, minulý týždeň sme zažili najkrajší deň v našom živote, 3.9. sme sa vzali v Trogire . Bol to nádherný deň , prekonal naše očakávania. Ďakujeme Vam za všetko. Bolo to oveľa krajšie ako sme čakali. Veľké Ďakujeme ❤
YachtWedding

Nikoleta

Nikoleta & Ĺubomír si přáli svatbu ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a svatební síň pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 3.9.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Studio Loha

Svatba Miroslavy & Jakuba u moře v chorvatském Trogiru

Dakujeme mame to stishnute. Budeme cakat na oficialne dokumenty aby sme zaregistrovali svadbu na Slovensku.
Ďakujem pekne.

Jakub

Miroslava a Jakub si přáli svatbu ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a svatební síň pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 18.6.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Lucie & Petra u moře v chorvatském Trogiru

Dobrý večer, paní Bočková.
Velmi děkujeme, za vše. I za velmi milé přání.
Stále jsme v Trogiru a ještě zde trávíme dovolenou. Je to velmi rušné a živelné město 😊
Vše krásně proběhlo a vyšlo dle našich představ.
Předem děkuji.
S pozdravem ze slunného Trogiru

 

Lucie

Lucie a Petr si přáli svatbu ve Středomoří. Rozhodli se pro Dalmácii a svatební síň pohádkového městečka Trogir, který leží na malém ostrůvku a celý je světovou kulturní památkou. Svatba proběhla dne 6.8.
Novomanželům blahopřejeme!