Výročí svatby v Benátkách

Itálie, Středomoří

Benátky jsou jedním z nejslavnějších měst světa a svými krásami a romantikou budí obdiv už po celá staletí. Prožijte svou symbolickou svatbu nebo obřad výročí svatby na gondole nebo benátském ostrůvku.

Výročí svatby v Benátkách

Cena svatby
28 794 Kč
Cena svatební cesty

Benátky v severní Itálii patří mezi nejslavnější města na světě a jsou považovány za symbol věčné lásky a romantiky.

Během dvou tisíc let se z malého městečka na laguně u Jaderského moře stalo jedno z nejdůležitějších měst v celém Středomoří, bohaté centrum evropského obchodu a umění.

Není divu, že Benátky jsou dnes památkou světového kulturního dědictví UNESCO. Unikátní město vybudované v mořské laguně je labyrintem křivolakých uliček s kamennými domy, gotickými, renesančními a barokními paláci, vystavěnými na dubových kůlech, město protkané neuvěřitelnou sítí vodních kanálů s kamennými mosty. Čilý ruch turistů i místních, který na vodních kanálech a v uličkách Benátek každý den panuje, se stal součástí svébytné atmosféry města.

Srdcem Benátek je Náměstí sv. Marka s  nádherným Dóžecím palácem a Bazilikou sv. Marka. Ta je místem posledního odpočinku tohoto apoštola, kterého mají Benátčané za svého patrona a ochránce. Proto mají také Benátky ve svém znaku okřídleného lva, symbol svatého Marka.

Jedním ze symbolů Benátek jsou typické dlouhé tmavé lodě gondoly, které po vodních kanálech vedou zkušení gondoliéři. Tradice gondol sahá až do středověku a dříve bylo běžné, že se jich po Benátkách plavilo několik tisíc.

Právě v gondole se může konat vaše symbolická svatba nebo obřad při oslavě výročí svatby. Obřad na gondole je spojený s plavbou Benátkami, poplujete např. k slavnému mostu Ponte di Rialto. Na samotný obřad pak gondola zastaví v klidném zákoutí města.

Gondola má kapacitu pro nevěstu, ženicha a oddávajícího a případně profesionálního fotografa, budete-li chtít. Pokud byste chtěli do Benátek pozvat více hostů a sdílet s nimi krásné okamžiky vaší svatby nebo výročí svatby, pak pro vás připravíme jako alternativu svatbu na ostrůvku v Benátkách, kam se dopravíte na tradiční dřevěné loďce (tuto loďku plánujeme na míru dle počtu hostů a je za příplatek). Z ostrova je nádherný výhled na celé Benátky, Dóžecí palác a chrám svatého Marka. Pokud se obřad koná přes poledne a zrovna se rozezvoní zvony po celých Benátkách, je to silný zážitek pro vás i vaše hosty.

Benátky jsou krásným místem pro svatbu a nabízí také spoustu zážitků, které se svatbou můžete spojit. Benátky se proslavily svým sklářským uměním a i dnes můžete navštívit místní sklářské dílny. Benátky jsou dodnes centrem kultury. Světoznámý karneval v Benátkách každoročně přiláká davy obdivovatelů tradiční zábavy, pouličních umělců a karnevalových pochoutek. Pokud se vydáte na svatbu do Benátek během karnevalu, doporučujeme plánovat svatební obřad na všední den, kdy je v ulicích více klidu než o víkendu. Každý lichý rok se v Benátkách také koná Biennale di Venezia, celoroční přehlídka současného umění v ulicích i galeriích s bohatým doprovodným programem.

Prožijte svou romantickou svatbu v Benátkách!

Výročí svatby v Benátkách

Svatba nebo obřad výročí svatby v Benátkách na gondole je jen pro vás dva. Pokud za vámi přijedou také vaši blízcí, pak pro vás na míru upravíme svatbu tak, aby se konala na ostrůvku v Benátkách s plavbou na větší lodi, dle počtu hostů.

 • Symbolický obřad (bez legalit)
 • svatební obřad nebo slavnostní obnovení slibu při příležitosti výročí svatby
 • pronájem místa obřadu – gondola
 • ceremoniář pro obřad v češtině
 • předsvatební organizace – pokyny před svatbou, přípravy, harmonogram svatby
 • koordinace svatebního obřadu na místě
 • fotografie z gondoly na Váš aparát
 • organizace dodavatelů
 • pamětní listina
 • zapůjčení dekorativní krabičky na prstýnky.
Cena svatby:
28 794 Kč
Cena svatební cesty:
 • Symbolický obřad (bez legalit)
 • svatební obřad nebo slavnostní obnovení slibu při příležitosti výročí svatby, romantický obřad lze také uspořádat pro snoubence, kteří mají svou právně platnou svatbu jinde a v Benátkách chtějí spolu prožít ještě krásný symbolický obřad.
 • pronájem místa obřadu – gondola pro 2 osoby s okružní plavbou na 45 minut
 • ceremoniář pro obřad hovořící česky
 • předsvatební organizace – pokyny před svatbou, přípravy, harmonogram svatby
 • koordinace svatebního obřadu na místě, zajištění gondoly
 • fotografie z gondoly na váš aparát (fotoaparát či mobil). Služby profesionálního fotografa si můžete přikoupit.
 • Organizace dodavatelů. S ohledem na garanci kvality spolupracujeme na svatbě pouze s našimi prověřenými dodavateli.
 • Pamětní listina ze svatebního obřadu.
 • Zapůjčení dekorativní krabičky na prstýnky.
 • V případě, že na svou svatbu nebo výročí v Benátkách chcete pozvat hosty, pak vám na míru upravíme program tak, aby se svatba s ohledem na více osob konala na ostrově v Benátkách, s pronájmem větší lodě. Nabídku vám připravíme na vyžádání.
 • Ubytování a doprava nejsou zahrnuty v ceně svatebního balíčku. Zájezd či samostatné ubytování (hotel, penzion, apartmán) vám rádi pomůžeme zařídit, nebo si je zajistíte samostatně.

K základnímu svatebnímu balíčku nabízíme také další extra služby.

V Itálii tyto extra svatební služby pro snoubence a svatební hosty zajišťujeme na míru. Níže uvedené extra služby jsou proto indikativní a jejich nabídka a cena se může měnit dle vašich požadavků, svatebního termínu a dostupnosti.

Z důvodů garance kvality našich služeb spolupracujeme pouze s našimi léta prověřenými dodavateli (např. fotograf, kameraman atd.).

 • Svatební fotograf
  Základní balíček: 2 hodiny fotografování (svatební obřad a pózování), 70 fotografií v HD kvalitě s postprodukcí, fotografie dodány ke stažení on-line. Cena od 390EUR.
 • Svatební video
  Základní balíček: video ze svatebního obřadu, s postprodukcí, k dispozici ke stažení on-line. V ceně od 450EUR
 • Profesionální kadeřník pro nevěstu
  Přípravy v salonu od 150EUR dle náročnosti účesu.
  Přípravy na vašem hotelovém pokoji na vyžádání.
 • Profesionální vizážistka pro nevěstu
  Přípravy v salonu od 150EUR dle náročnosti účesu.
  Přípravy na vašem hotelovém pokoji na vyžádání.
 • Profesionální svědci, kteří dojíždí k obřadu (v případě, že nemáte své svědky).
  Cena 30EUR/svědek
 • Kytice a dekorace obřadu
  Kytice pro nevěstu na přání od 100EUR dle požadavků.
  Dekorace na míru dle požadavků, dle možností svatebního místa. V Benátkách je zakázáno pod pokutou dávat dekorace na veřejná prostranství.
 • Myrty pro svatebčany. Cena od 1EUR/ks

 

Při plánování svatby v Benátkách začněte vždy nejdříve termínem svatby, pro kterou vám prověříme dostupnost. Následně společně sladíme také váš zájezd, ať už si ho vyberete u nás, nebo zajistíte samostatně.

Svatba v Benátkách jakožto symbolický obřad nebo oslava výročí svatby se koná ve všední dny i o víkendech, s výjimkou místních státních svátků.

Vše pro právně platnou svatbu v zahraničí již od roku 2008

Mnoho míst v zahraničí nabízí svatební balíčky, ale nezajišťují již dořešení legalit nezbytných pro to, aby oddací list uznaly i české a slovenské úřady po vašem návratu ze zahraničí. Proto tyto legality zajišťujeme pro vás my, aby byla vaše svatba v zahraničí právně platná.

Vypadá to složitě, ale nebojte se – celým procesem Vás v klidu a bez stresu provedeme :)

Postup a dokumenty pro právně platnou svatbu v Itálii

Svatba v Itálii v pohodě a bez stresu! S námi již od roku 2008

V Itálii je možná právně platná svatba jak civilní, tak také církevní (katolická). Případně také svatba symbolická, tedy bez legalit.
Pozor, pro svatbu v Itálii mají čeští a slovenští občané odlišný postup.


DOKUMENTY PRO UZAVŘENÍ PRÁVOPLATNÉHO CIVILNÍHO SŇATKU V ITÁLII – PRO OBČANY ČR

V Itálii se postup pro snoubence často mění a mohou zde být také odlišnosti dle konkrétního místa obřadu. Proto neustále vše sledujeme a postup vám potvrdíme dle vámi vybraného místa obřadu.

Nevěsta a ženich si pro svatbu v Itálii připravují následující dokumenty:

 • duplikát rodného listu v mezinárodní variantě s glosářem v italském jazyce
 • vysvědčení o právní způsobilosti v mezinárodní variantě s glosářem v italském jazyce
 • cestovní pas nebo občanský průkaz
 • v případě, že jste rozvedeni, pravomocný rozsudek o rozvodu s datem nabytí platnosti
 • v případě vdovstní úmrtní list zesnulého
 • v případě rozvodu či vdovství nás prosím při plánování Vaší svatby v Itálii vždy informujte, jak dlouho jste rozvedeni či ovdovělí, abychom Vám potvrdili individuální požadavky italského úřadu pro Vaši svatbu. Italský úřad může mimo jiné invididuálně stanovit, kdy nejdříve po rozvodu se může svatba konat.

Další postup příprav dokumentů se odvíjí od konkrétní lokality svatby v Itálii.
Rádi Vám poskytneme všechny podrobné informace.

Jedná-li se o právně platnou katolickou církevní svatbu v Itálii, pak je třeba připravit také dokumenty katolické církve, souběžně s dokumenty civilními. Jste-li rozvedeni, pak církevní svatba v Itálii může proběhnout jen tehdy, byla-li vaše předchozí svatba civilní.
Informujte se u nás o detailním postupu, protože požadavky jednotlivých italských farností se mohou lišit.

YachtWedding – vše pro svatbu v Itálii již od roku 2008

Postup a dokumenty pro právně platnou svatbu v Itálii

Svatba v Itálii v pohodě a bez stresu! S námi již od roku 2008

V Itálii je možná právně platná svatba jak civilní, tak také církevní (katolická). Případně také svatba symbolická, tedy bez legalit.
Pozor, pro svatbu v Itálii mají čeští a slovenští občané odlišný postup.


Dokumenty a postup pro slovenské občany:

DOKUMENTY PRO UZAVŘENÍ PRÁVOPLATNÉHO CIVILNÍHO SŇATKU V ITÁLII

Máte-li slovenské občanství, pak se pro svatbu v Itálii musíte nejdřív dostavit na úřad v Římě, kde vám vydají potvrzení o tom, že jste způsobilí uzavřít právně platný sňatek (poplatky se hradí úřadu na místě v hotovosti). Tento postup platí, ať se vaše svatba koná kdekoli na území Itálie, protože potřebné potvrzení vystavuje pouze úřad v Římě.

V Římě vás na úřady doprovodí naše slovenská nebo česká svatební koordinátorka. Na úřady je třeba dostavit se v období 2-3 měsíců před svatbou (po předchozí domluvě lze zajistit v rámci jedné cesty na svatbu).

Pro civilní svatbu v Itálii slovenští občané předloží:

 • duplikát rodného listu v mezinárodní variantě s glosářem v italském jazyce
 • cestovní pas nebo občanský průkaz
 • v případě, že jste rozvedeni, pravomocný rozsudek o rozvodu s datem nabytí platnosti
 • v případě vdovstní úmrtní list zesnulého
 • v případě rozvodu či vdovství nás prosím při plánování Vaší svatby v Itálii vždy informujte, jak dlouho jste rozvedeni či ovdovělí, abychom Vám potvrdili individuální požadavky italského úřadu pro Vaši svatbu. Italský úřad může mimo jiné invididuálně stanovit, kdy nejdříve po rozvodu se může svatba konat.

Další postup příprav dokumentů se odvíjí od konkrétní lokality svatby v Itálii.
Rádi Vám poskytneme všechny podrobné informace.

Jedná-li se o právně platnou katolickou církevní svatbu v Itálii, pak je třeba připravit také dokumenty katolické církve, souběžně s dokumenty civilními. Jste-li rozvedeni, pak církevní svatba v Itálii může proběhnout jen tehdy, byla-li vaše předchozí svatba civilní.
Informujte se u nás o detailním postupu, protože požadavky jednotlivých italských farností se mohou lišit.

YachtWedding – vše pro svatbu v Itálii již od roku 2008

Emma & Arsen

Výročí svatby v Itálii Emmy a Arsena v romantických Benátkách

Dobrý den, paní Magdaleno,
Ještě jednou děkuji za krasný zážitek,uspořádala jste vše báječně.

 

Arsen
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Martina & Jindřich

Svatba Martiny & Jindřicha, Benátky, Itálie

Dobrý den 🙂 Moc děkujeme! Všechno bylo super!!!!!! A paní fotografka, ta byla úplně famózní!!! :-)))))

Martina
Diana & Martin

Svatba v Itálii Diany a Martina na hradě u jezera Garda v Malcesine

Dobrý den přejeme,

Se svatbou jsme byli maximálně spokojeni. Organizace ze strany paní Magdy byla absolutně bezchybná. Výzdoba, kvetiny i restaurace předčila naše očekávání. Všichni jsme si to maximálně užili.

Ještě jednou moc dekujeme. Nemělo to chybu! Magda je jednička!

Diana a Martin
Michaela & Mario

Svatba v Itálii Michaela & Mario na hradě u jezera Garda v Malcesine

Dobrý den,
Děkujeme moc!!!
Byli jsme moc spokojeni!
Nymí jsme na svatební ceste❤️
Děkujeme!

Michaela & Mario
Gabriela & Martin

Svatba v Itálii Gabriela a Martin na hradě u jezera Garda v Malcesine

Gabriela a Martin si pro svou svatbu v Itálii vybrali hrad Castello Scaligero u jezera Lago di Garda v Malcesine. Svatba se konala dne 18.9.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Valeria Berti

Petra & Jiří

Svatba v Itálii Petry a Jiřího na hradě Torri del Benaco u Lago di Garda

Dobrý den paní Bočková,

jen jsem Vás chtěla informovat, že jsme se s fotografkou v klidu dohodly a již bez problému jsem od ní dostala fotografie, které jsme následně sami vybrali. Nakonec jsme to vyřešili jen 15 fotkami, které jsme chtěli jako doplněk k těm, které vybrala Valerie. Vše proběhlo rychle a bez problému, Valerie byla velice ochotná :), takže jsme naprosto spokojeni.

Ještě jednou děkuji za vše a přeji příjemný zbytek dne,

Petra
Adéla & Jiří

Svatba v Itálii Adély a Jiřího v starobylém paláci Carlo Goldoni, Chioggia

Adéla a Jiří si pro svou pohodovou svatbu v Itálii vybrali palác Carlo Goldoni ve starobylém městečku Chioggia nedaleko Benátek. Právně platná svatba v Itálii proběhla dne 24.7.
Novomanželům přejeme vše nejlepší!

Lucie & Martin

Svatba v Itálii Lucie a Martina v oblíbeném letovisku Caorle

Tak uz i my to máme za sebou 28.8. Bylo to moooc hezke, jen my dva a svědci. Děkujeme

Lucie
Michaela & Jan

Svatba v Itálii Michaela & Jan v romantických Benátkách

Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za perfektně naplánovanou a provedenou svatbu.
Byly jste obě báječné, vstřícné a profesionální
Paní Magda měla výborné nápady a vše proběhlo hladce.
Vnikající práce, děkuji.

Jan

Svatba v severní Itálii, která nabízí pohádková místa pro svatbu u jezera, v historických městečkách a na pláži. Severní Itálie je pohodlně dostupná letecky i autem, takže můžete pozvat všechny své blízké.

Ubytování a doprava nejsou zahrnuty v ceně základního svatebního balíčku.

Zájezd letecky či autobusem nebo samostatné ubytování v Benátkách (hotel, penzion, apartmán) vám rádi pomůžeme zařídit, ale můžete si cestu a pobyt zajistit také samostatně.

Při plánování svatby v Benátkách vždy začněte termínem svatby. Teprve s potvrzenou dostupností svatebního termínu společně sladíme také váš zájezd, ať už si ho vyberete u nás, nebo zajistíte samostatně.

Reference:

Emma & Arsen
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty