CK YachtWedding

Antigua

Karibik

Antigua je ostrov, který byl stvořen pro svatbu na pláži. Pokud byste chtěli pobýt na každé pláži ostrova jeden den, zůstanete zde přesně celý rok – Antigua má neuvěřitelných 365 pláží!

Antigua

Svatba na pláži a svatební cesta na Ostrově 365 pláží
Cena svatebního obřadu od
Cena na vyžádání
Cena svatební cesty od
Cena na vyžádání

Oblasti: Antigua

Antigua

Antigua je ostrov, který byl stvořen pro svatbu na pláži. Pokud byste chtěli pobýt na každé pláži ostrova jeden den, zůstanete zde přesně celý rok – Antigua má neuvěřitelných 365 pláží!

Svatební ostrov Antigva patří do státu Antigua a Barbuda, který se nachází v Malých Antilách, na samé hranici mezi Karibským mořem a Atlantským oceánem. Antigua, na níž leží i hlavní město St. John´s, je největším ze Závětrných ostrovů.

Kryštof Kolumbus, který na ostrov doplul během své druhé výpravy do Ameriky, byl nadšen jeho krásami a pojmenoval jej podle ikony Santa María de la Antigua z katedrály ve španělské Seville.

Antigua má velmi členité pobřeží s mnoha průzračnými zátokami. Také proto na tomto ostrově, který je luxusní karibskou destinací, kotví mnoho exkluzivních jachet.

Ostrov je plochý a písčitý, na severu se do výšky 100m n. m. zvedá velmi ročleněná vápencová tabule, na jihu se zdvihá vrchol bývalé sopky. Ovšem nejkrásnější jsou na ostrově bezpochyby pláže s bělostně zářivým pískem a průzračnou tyrkysovou vodou.

Prožijte svou svatbu na Antigvě ve stínu exotických zahrad, nebo na pláži při západu slunce, kdy se nebe nad modrým oceánem zbarví do ohnivých odstínů …

Půvabný ostrov osídlili již před 4.000 lety indiáni Arawakové, kteří na ostrově začali pěstovat mimo jiné známý „černý“ ananas. Atnigvě říkali „Waladli“, tedy „Náš vlastní“ ostrov. Přesto je odsud vyhnali agresivní Karibové, kmen, jenž dal jméno celé karibské oblasti.

Antigua byla po staletí důležitým strategickým bodem, vstupní branou do Karibiku. Proto o ni svedli boj Španělé, Francouzi a Britové, kteří zde nakonec definitivně vybudovali své panství. I dnes na ostrově panuje anglická královna Alžběta II.

Britové na Antigvě vybudovali slavný vojenský přístav English Harbour, základnu pro britskou karibskou flotilu. Přístav spravoval sám admirál Nelson, který dohlížel na bezpečnou plavbu obchodních lodí vodami Karibiku. English Harbour je velmi bezpečným přístavem, který byl neviditelnou skrýší před nepřáteli a úkrytem před hurikány.

Antigua, stejně jako mnoho jiných ostrovů Karibiku, byla využívána pro pěstování cukrové třtiny. Proto sem Britové přivezli mnoho otroků z Afriky. Většina dnešních obyvatel ostrova jsou jejich potomky a nadále uctívají tradice afrických předků.

Kultura Antiguy je divokou směsí tradic a zvyků – tak, jak je s sebou přivezli námořníci, obchodníci i dobrodruhové z celého světa. Britští kolonizátoři si však ponechali svůj dominantní vliv – a jen málokdo by řekl, že nejoblíbenějším sportem na exotické Antigvě je kriket.

Významnou sportovní událostí jsou také jachtařské závody. Antigua hostí každoročně regatu Classic Yacht, kde závodí stovky jachet z celého světa.

Řeknětě si své „Ano“ na Antigvě, ostrově, který sehrál důležitou roli v historii lidstva. Jako pohádkové místo pro svatbu se stane i Vaším důležitým ostrovem…

  • Na Antigvě je tropické klima, s minimálními rozdíly teplot po celý rok. Tropy zpříjemňují svěží větry vanoucí od oceánu
  • Nejlepší počasí pro návštěvu panuje od prosince do dubna, dalšími vhodnými měsíci jsou květen, červen a listopad
  • Od srpna do října je v oblasti možný výskyt hurikánů, doporučujeme cestovat mimo tyto měsíce
Letecky cca 12hod. (dle volby dopravce a místa přestupu)
-1200

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal

Jana a Ivan si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 9.2. v intimním altánku Ocean Vista nad vodou s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba u moře Martiny a Jakuba v italském Bibione

Dobrý den, děkujeme Vám za nádherný zážitek, bylo to okouzlující. Jsme nadšení a máme nádherné vzpomínky na celý život. S paní Magdou byla úžasná spolupráce i Vám velký dík.
Vaše agenturu budeme doporučovat.

S přáním hezkého dne,

Martina

Martina a Aleš si pro svou svatbu u moře vybrali italské Bibione, protože je pohodlně přístupné i pro jejich nejbližší, kteří je na jejich svatební den doprovodili. Svatba se konala na pláži jaderského moře dne 17.7. Všichni si svatbu a pobyt u moře krásně užili.

Svatba na Mauriciu Aleny a Martina v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobrý den, pane Ulrichu,

děkujeme za přivítání, fotečky 🙂 ze svatby a pokyny k legalizaci našeho sňatku u nás v ČR.

Alena a Martin

Alena a Martin si pro svou svatbu v exotice vybrali moderní lázeňský resort Westin Turtle Bay Resort & Spa na severozápadě ostrova. Svatba se konala 10.12.  na terase s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Kateřiny a Lukáše v resortu Maritim Crystals Beach Hotel 4*

Děkujeme moc za zařízení svatby v březnu 2018 na Mauriciu. Líbí se nám, že upřednostňujete individuální přístup ke klientům. Fotografové Nat & Jude byli úžasní, ochotní, dobře se nám s nimi pracovalo, vyhověli i našim výmyslům 😀 a focení nás skutečně bavilo. Už se těšíme na fotky. Delegátka Terezka byla super, se vším nám pomáhala, zajímala se, po celou dobu jsme s ní byli v kontaktu. Díky ní byl svatební den pohádkový. Z ostrova jsme nadšení, Mauricius je opravdu ráj. Měli jsme možnost navštívit více pláží na ostrově a můžeme doporučit nejkrásnější pláž Belle Mare, kde jsme také byli. Agenturu Yachtwedding nám doporučily tři páry a vybrali jsme si dobře. Sami jsme už doporučili pěti snoubencům/novomanželům Vaši agenturu :-). Díky Vám jsme si líbánky užili na maximum a máme fantastické zážitky, na které budeme celý život vzpomínat. Vážíme si toho!

Kateřina & Lukáš

Kateřina a Lukáš si pro svou svatbu v exotice vybrali příjemný resort Maritim Crystals s krásnou pláží na severovýchodě ostrova. Na svatbu snoubence doprovodili jejich nejbližší. Svatba se konala 10.3. na pláži  s krásným výhledem na Indickým oceánem. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba v Řecku Annamárie a Gabriela na pláži krásného ostrova Thassos

Annamária a Gabriel si přáli pohodovou svatbu na pláži ve Středomoří, kam s nimi mohou snadno cestovat i jejich nejbližší. Svatba se konala v řecku na ostrově Thassos, který má krásnou přírodu a pláže a poklidnou atmosféru. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Andrea a Petr – svatba v Itálii, Řím

Hezký večer paní Bočková,

rovněž Vám moc děkuji za zorganizování pro nás té nejkrásnější svatby. Byť byla symbolická, pokládáme jí za „hlavní“ a zde v ČR už pouze v brzké době vyřídíme formální, papírový sňatek. I prstýnky máme gravírované na datum 6.11.

Velká pochvala jde také za paní Evou a hlavně za fotografkou, ta byla naprosto fenomenální – milá, příjemná, rozhodně nám hodně pomohla.

Pokud bude příležitost, určitě Vás rádi doporučíme.

Krásný zbytek dne.

Andrea

Andrea a Petr si přáli svatbu v Římě s nádherným výhledem na Vatikán, kde by si užili pohodový svatební den. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba v Itálii Terezy a Jana v  legendárním Tivoli u Říma

Tereza a Jan si pro svou vysněnou svatbu v Itálii vybrali nádherné Tivoli u Říma. Svatba konala 11.11. v historické svatební síni. Po obřadu se novomanželé fotografovali v pohádkových zahradách a také v centru Říma u slavných památek. Novomanželům blahopřejeme!

Andrea & Tibor – svatba na Mauriciu v resortu Seaview Calodyne 4*

Andrea a Tibor si pro svou svatbu v exotice vybrali oblíbený resort Seaview Calodyne Lifestyle na severu ostrova, který je čerstvě zrekonstruovaný a nabízí nádherný výhled na legendární ostrov Coin de Mire. Svatba se konala 6.12. v altánu nad Indickým oceánem. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Svatba na Mauriciu Michaely a Jaromíra v oblíbeném resortu Marriott Le Méridien Ile Maurice 4*+

Michaela a Jaromír si přáli svatbu v exotice. Rozhodli se pro Mauricius s největšími benefity pro novomanžele a konkrétně pro resort Marriott Le Méridien Ile Maurice 4*+ a jeho prémiovou zónu Nirvána, která je jen pro dospělé. Ten patří mezi to nejlepší na Mauriciu ve své kategorii, takže volba byla jasná. Svatba se konala 4.12. a novomanželé si dopřáli krásnou svatební cestu s mnoha benefity. Novomanželům blahopřejeme!