Antigua

Karibik

Antigua je ostrov, který byl stvořen pro svatbu na pláži. Pokud byste chtěli pobýt na každé pláži ostrova jeden den, zůstanete zde přesně celý rok – Antigua má neuvěřitelných 365 pláží!

Antigua

Svatba na pláži a svatební cesta na Ostrově 365 pláží

Cena svatebního obřadu od
Cena svatební cesty od

Antigua

Antigua je ostrov, který byl stvořen pro svatbu na pláži. Pokud byste chtěli pobýt na každé pláži ostrova jeden den, zůstanete zde přesně celý rok – Antigua má neuvěřitelných 365 pláží!

Svatební ostrov Antigva patří do státu Antigua a Barbuda, který se nachází v Malých Antilách, na samé hranici mezi Karibským mořem a Atlantským oceánem. Antigua, na níž leží i hlavní město St. John´s, je největším ze Závětrných ostrovů.

Kryštof Kolumbus, který na ostrov doplul během své druhé výpravy do Ameriky, byl nadšen jeho krásami a pojmenoval jej podle ikony Santa María de la Antigua z katedrály ve španělské Seville.

Antigua má velmi členité pobřeží s mnoha průzračnými zátokami. Také proto na tomto ostrově, který je luxusní karibskou destinací, kotví mnoho exkluzivních jachet.

Ostrov je plochý a písčitý, na severu se do výšky 100m n. m. zvedá velmi ročleněná vápencová tabule, na jihu se zdvihá vrchol bývalé sopky. Ovšem nejkrásnější jsou na ostrově bezpochyby pláže s bělostně zářivým pískem a průzračnou tyrkysovou vodou.

Prožijte svou svatbu na Antigvě ve stínu exotických zahrad, nebo na pláži při západu slunce, kdy se nebe nad modrým oceánem zbarví do ohnivých odstínů …

Půvabný ostrov osídlili již před 4.000 lety indiáni Arawakové, kteří na ostrově začali pěstovat mimo jiné známý „černý“ ananas. Atnigvě říkali „Waladli“, tedy „Náš vlastní“ ostrov. Přesto je odsud vyhnali agresivní Karibové, kmen, jenž dal jméno celé karibské oblasti.

Antigua byla po staletí důležitým strategickým bodem, vstupní branou do Karibiku. Proto o ni svedli boj Španělé, Francouzi a Britové, kteří zde nakonec definitivně vybudovali své panství. I dnes na ostrově panuje anglická královna Alžběta II.

Britové na Antigvě vybudovali slavný vojenský přístav English Harbour, základnu pro britskou karibskou flotilu. Přístav spravoval sám admirál Nelson, který dohlížel na bezpečnou plavbu obchodních lodí vodami Karibiku. English Harbour je velmi bezpečným přístavem, který byl neviditelnou skrýší před nepřáteli a úkrytem před hurikány.

Antigua, stejně jako mnoho jiných ostrovů Karibiku, byla využívána pro pěstování cukrové třtiny. Proto sem Britové přivezli mnoho otroků z Afriky. Většina dnešních obyvatel ostrova jsou jejich potomky a nadále uctívají tradice afrických předků.

Kultura Antiguy je divokou směsí tradic a zvyků – tak, jak je s sebou přivezli námořníci, obchodníci i dobrodruhové z celého světa. Britští kolonizátoři si však ponechali svůj dominantní vliv – a jen málokdo by řekl, že nejoblíbenějším sportem na exotické Antigvě je kriket.

Významnou sportovní událostí jsou také jachtařské závody. Antigua hostí každoročně regatu Classic Yacht, kde závodí stovky jachet z celého světa.

Řeknětě si své „Ano“ na Antigvě, ostrově, který sehrál důležitou roli v historii lidstva. Jako pohádkové místo pro svatbu se stane i Vaším důležitým ostrovem…

 • Na Antigvě je tropické klima, s minimálními rozdíly teplot po celý rok. Tropy zpříjemňují svěží větry vanoucí od oceánu
 • Nejlepší počasí pro návštěvu panuje od prosince do dubna, dalšími vhodnými měsíci jsou květen, červen a listopad
 • Od srpna do října je v oblasti možný výskyt hurikánů, doporučujeme cestovat mimo tyto měsíce
Letecky cca 12hod. (dle volby dopravce a místa přestupu)
-1200
Veronika & David

Svatba Veroniky a Davida v Řecku v Andromeda Villas na pohádkovém Santorini

Dobrý den,

jen bych Vás chtěl informovat, že svatba dopadla moc dobře. Byli jsme naprosto spokojení a jsme moc a moc šťastní, že jsme využili služeb Yachtwedding. Tímto emailem Vám chci za nás moc poděkovat.
Máme krásný zážitek na celý život. Už to vypadalo všelijak, chvíli jsme byli opravdu zoufalí, avšak všechno dobře dopadlo a ještě jednou bych rád poděkoval za trpělivost a ochotu, zejména Vám paní Borčická.

Moc děkujeme,

David
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lucie & Jiří

Svatba na Zanzibaru Lucie a Jiřího v resortu My Blue 4*

Dobrý den, paní Baitler 🙂 moc děkujeme za gratulaci. Náš den se vydařil, bylo to moc krásné a emotivní :-). Moc děkujeme 🙂

Lucie
Veronika & Adam

Svatba Veroniky & Adama na pláži v chorvatském Trogiru

Svatba byla úžasná. Personál hodný a vstřícný. Vše proběhlo podle našich představ. Dekujeme.

Veronika
Pavlína & Radek

Svatba v Itálii Pavlíny a Radka na hradě Torri del Benaco u jezera Garda

Vážený pane řediteli,

chtěla bych touto cestou poděkovat Vaší agentuře za zrealizování naší pohádkové a nezapomenutelné svatby, která se konala dne 28.6. 2018 v Torri del Benaco :-D.

Obzvlášť pak největší děkuji a poklona patří koordinátorkám Hance Bočkové a Magdě Linhartové. Profesionální,  laskavý a lidský přístup je pro ně vždy prioritou. Jsou to skvělé ženy na správném místě.

Díky Magdě proběhl náš svatební den naprosto dokonale a předčil všechna očekávání :-D. Žádná nervozita, žádné zaváhání, vše bylo naprosto perfektní.

Byla bych moc ráda, kdyby byl tento email předám Hance i Magdě. Moc děkuji.

Vaši agenturu budu velmi ráda doporučovat ostatním snoubencům.

Přeji Vám mnoho úspěchů do dalších let.

S pozdravem,

Pavlína
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty