Hurawalhi Island Resort 5*

Maledivy, Indický oceán

Jedinečný resort s největší podmořskou restaurací, stravováním až all inclusive, širokou nabídkou aktivit a jen pro osoby starší 15 let. Vydejte se na dovolenou, kde neuslyšíte dětský křik a soustředíte se jen na Vás.

Hurawalhi Island Resort 5*

Cena svatební cesty
75 140 Kč
Cena svatby
78 000 Kč
Zahrnuje:
Benefity pro novomanžele
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Možnost vilek s bazénem nebo nad vodou
Symbolický svatební obřad

• hotel pouze pro dospělé starší 15let
• možnost až all inclusive
• 90 vil v 5 kategoriích
• skvělé podmínky pro šnorchlování
• 4 restaurace a 3 bary
• široká nabídka aktivit
• transfer hydroplánem cca 40min
• ostrov o rozměrech 400x165metrů
• doporučujeme pro symbolické svatební obřady

Skvělá volba pro páry, cestující za symbolickým svatebním obřadem, na svatební cestu nebo jen romantickou dovolenou bez dětí.

V resortu Hurawalhi najdete vilky umístěné na pláži nebo přímo nad tyrkysovou lagunou. Více jak polovina všech vilek má vlastní bazén. Vilky jsou postaveny v moderním stylu ve světlých barvách s použitím dřeva a barevných prvků s minimální velikostí 100m2.

Přímo u pláže se nachází hlavní hotelová restaurace, která podává snídani, oběd a večeři v bufetovém stylu v kombinaci mezinárodní a asijské kuchyně. Ochutnat to nejlepší z asijské kuchyně s prvky mořských specialit, vegetariánských jídel a teppanyaki můžete v restauraci umístěné přímo nad vodou. Máte-li ale chuť na burger, nachos nebo jiné podobné pochutiny můžete v třetí ze 4 restaurací. Opravdovou specialitou resortu Hurawalhi je aktuálně největší podmořská prosklená restaurace, která je otevřena na oběd a večeři, s 10 stoly a v hloubce 5,8metrů.

Kochat se výhledem na vody Indického oceánu, na západ slunce nebo sledovat sportovní utkání můžete v baru přímo u pláže, který je otevřen 24hod denně. Součástí asijské restaurace umístěné nad mořem je i bar, který servíruje typické asijské koktejly. Další lahůdkou resortu Hurawalhi je pavilon umístěný nad vodou s výhledem na západ slunce, kde se servíruje šampaňské a k tomu malé kanapky. Pokud dáváte, ale přednost vínu, v místním vinném sklípku budete mít z čeho vybírat. Hotelový sommeliér Vám doporučí velmi rád z více jak 355 lahví vína, které zde mají.

Je-li Vám chvíle na pláži nebo u bazénu již moc dlouhá, můžete vyzkoušet některou z aktivit – pozorování delfínů při západu slunce, luxusní plachtění, rybolov, jógu atd. Ze sportovních aktivit hotel nabízí bazén, hernu (stolní tenis, kulečník, deskové hry, pacmana, šachy), fitness centrum, minifotbal, tenis, badminton nebo vodní sporty (vodní lyže, parasailing, wakeboarding, windsurfing, kajaky, plavby na katamaránu atd). Dozvědět se něco více o podmořském životě můžete v místním biologickém centru nebo při lekci potápění.

Během pobytu určitě zažijete některý z kulturních a zábavních večerů, kdy můžete vidět tradiční Boduberu maledivské tance, živou hudbu, DJe, diskotéku, promítání atd.

Hotel disponuje vlastním lázeňským centrem s asijskými masážemi, které používá organické produkty.

V hotelu najdete i krámek se suvenýry, menší klenotnictví, doktora nebo profesionálního fotografa.

Transfer z letiště v Male (cca 145km) je organizován hydroplánem a trvá cca 40minut.

Svatba v Hurawalhi Island Resort 5*

Svatba na Maledivách v resortu pouze pro dospělé s vilkami na pláži i nad vodou, možností all inclusive a podmořskou restaurací.

Cena: 78 000 Kč

Svatební cesta v Hurawalhi Island Resort 5*

Jedinečný resort s největší podmořskou restaurací, stravováním až all inclusive, širokou nabídkou aktivit a jen pro osoby starší 15 let. Vydejte se na dovolenou, kde neuslyšíte dětský křik a soustředíte se jen na Vás.

Ocean Pool Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 132m2, kapacita 3 dospělí, počet: 30, přímý vstup do laguny, vlastní bazén, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, trezor, šatní skříň, pracovní stůl, lednice na víno, minibar, kávovar, telefon (za poplatek), wifi, televize s mezinárodními kanály, koupelna se sprchou, 2 umyvadly, fén, župany, terasa s lehátky

Romantic Ocean Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 105m2, kapacita 3 dospělí, počet: 15, přímý vstup do laguny, vana na terase, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, trezor, šatní skříň, pracovní stůl, lednice na víno, minibar, kávovar, telefon (za poplatek), wifi, televize s mezinárodními kanály, koupelna se sprchou, 2 umyvadly, fén, župany, terasa s lehátky

Ocean Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 105m2, kapacita 3 dospělí, počet: 15, přímý vstup do laguny, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, trezor, šatní skříň, pracovní stůl, lednice na víno, minibar, kávovar, telefon (za poplatek), wifi, televize s mezinárodními kanály, koupelna se sprchou, 2 umyvadly, fén, župany, terasa s lehátky

Beach Sunset Pool Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 132m2, kapacita 3 dospělí, počet: 21, přímý vstup na pláž, vlastní bazén, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, trezor, šatní skříň, pracovní stůl, lednice na víno, minibar, kávovar, telefon (za poplatek), wifi, televize s mezinárodními kanály, koupelna se sprchou, 2 umyvadly, fén, župany, terasa s lehátky

Beach Pool Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 132m2, kapacita 3 dospělí, počet: 9, přímý vstup na pláž, vlastní bazén, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, trezor, šatní skříň, pracovní stůl, lednice na víno, minibar, kávovar, telefon (za poplatek), wifi, televize s mezinárodními kanály, koupelna se sprchou, 2 umyvadly, fén, župany, terasa s lehátky

Snídaně, polopenze, plná penze a all inclusive

Snídaně formou bufetu.

Polopenze zahrnuje bufetovou snídani a bufetovou večeři.

Plná penze obsahuje, snídani, oběd a večeři ve formě bufetu.

All inclusive poskytuje snídani, oběd, večeři formou bufetu v hlavní hotelové restauraci. Každý den se podává snack v baru u pláže. Neomezené množství alko a nealko nápojů (voda, smoothie, čerstvé džusy, likéry, koktejly, moktejly). Součástí all inclusive je i denně doplňovaný minibar na pokoji (voda, víno, pivo, energy nápoje, nealko nápoje, alkohol, káva a čaj). Během pobytu si můžete jedenkrát vychutnat 3-chodový oběd a 3-chodovou večeři v asijské restauraci a 2-chodový oběd a 2-chdovou večeři v restauraci podávají burgery (nutná rezervace předem). Za příplatek si můžete dopřát 5-chodovou teppanyaki večeři v asijské restauraci, 5-chodovou večeři přímo na pláži (pořádá se 2y týdně), 5-chodový oběd v podmořské restauraci, šampaňské a kanapky v pavilonu. Po příjezdu na Vás na pokoji bude čekat láhev šampaňského.

Po příjezdu na hotel obdržíte:
– láhev šampaňského
– talíř s ovocem
– květiny

Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lenka & Miroslav

Pohádková svatba na pláži, Maledivy, Komandoo Island Resort

Dobrý deň Hanka,
touto cestou by sme sa Vám s manželom chceli srdečne poďakovať za sprostredkovanie našej svadby na Maledivách. Bolo to dokonalé, veľmi sme si to užili a ostali nám tie najkrajšie spomienky. Ďakujeme za Vašu podporu a milú komunikáciu pri organizácií.
Zasielame pár fotiek z našej svadby a svadobnej cesty 🙂

Lenka a Miro
Denisa & Michal

Svatba a svatební cesta v ráji Denisy a Michala na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Byli jsme naprosto spokojeni. Skvělé jednání, rychlá komunikace, ochota, nic nebylo problém a toho si moc vážíme. Doporučujeme všemi deseti.

Denisa & Michal
Diana & Stanislav

Svatba a svatební cesta v ráji Diany a Stanislava na Maledivách v resortu Oblu Select at Sangeli 4*

Moc děkujeme.

Diana
Edita & Ondřej

Svatba a svatební cesta v ráji Edity a Ondřeje na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Vážená paní Behanová,
naše svatba a dovolená s ní spojená proběhla úplně skvěle. Všechno, co se týče organizačních věcí proběhlo hladce. Personál resortu byl velice milý, nápomocný a vstřícný. Co se týče cestování, mrzí nás jen ta strávená noc na letišti. Kdybychom dopředu věděli o možnosti se na letišti na noc ubytovat, určitě bychom ji rádi využili. Zároveň si však uvědomujeme, že časy odletů jsme si mohli na letenkách zkontrolovat dávno sami. Tím pádem i pronájem hotelového pokoje mohl být zařízen z naší strany dříve. Testy před naším odletem z resortu proběhly dle domluvy se zaměstnanci, čímž chci také zdůraznit dobré organizační schopnosti personálu. Jinak jsme si celý pobyt opravdu náramně užili a ještě jednou vám oba moc děkujeme za jeho zprostředkování v tuto dobu. Jsme také moc rádi, že jste nám pomohla se změnou destinace, i když už nezbývalo příliš času. Moc si toho vážíme 🙂

Ondřej
Petra & Martin

Svatba a svatební cesta v ráji Petry a Martina na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den, Petro,

děkujeme za zprostředkování svatby, v resortu jsme byli maximálně spokojeni. Resort Sun Siyam Olhuveli byl nejlepší volbou, resort je nádherný a uchvátí již na první pohled. Zvolený typ ubytování „Grand water villa with pool“ byl naprosto úžasný – poskytuje maximální soukromí a výhodou je přímý vstup z terasy do moře.
Vše proběhlo dle plánu harmonogramu a bez větších obtíží. S Ms. Jenah, koordinátorkou svatby, jsme prošli harmonogram svatby, upřesnili jsme svá přání (včetně zvolené hudby) a využila jsem též služby kadeřníka v resortním spa centru, kde byli všichni velice milí, ochotní a nápomocní. Využili jsme také doplňkové focení při západu slunce, které se ukázalo být skvělou volbou, fotky vyšly nádherně a fotograf si zaslouží naši pochvalu. Všichni, kterým jsme ukázali naše fotky, byli unešení.
Ráno po svatbě jsme využili doplňkovou službu „floating breakfast“ přímo ve vile.
Celkově resort musíme pochválit – s takovým servisem, ochotou, milým přístupem jsme se za léta společného cestování nesetkali.

Měla jste pravdu – Maledivy jsou sen 🙂 stále nevěřím, že jsme tam byli 🙂

Petra
Renáta & Tibor

Svatba a svatební cesta v ráji Renáty a Tibora na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Ešte raz ďakujeme za skvelo zorganizovaný pobyt spojený so svadbou.

Renáta
Veronika & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Veroniky a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Za tento kouzelný a neopakovatelný den. Jeden z těch nejkrásnějších, který člověk ve svém životě prožije, nám pomohl prožít a plnými doušky naprosto bez starostí či jakýchkoli problémů vychutnat YachtWedding. Do Detailu naplánovaný harmonogram, zařízené letenky .. prostě vše fungovalo .. jak se říká .. jako na drátkách a to již od samého počátku, kdy jsem začínal s výběrem destinace, což trvalo skoro dva roky. Nic nebyl problém. Na Mé dotazy reagovali třeba i v osm hodin večer, zpracovali spoustu cenových nabídek .. mohu jen doporučit.

Lukáš
Martina & Josef

Svatba a svatební cesta v ráji Martiny a Josefa na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Dobrý den, my už teda máme večer, děkuji za gratulace, na Maledivách se nám moc líbí.

Martina
Kamila & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Kamily a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Chceme Vám hrozně moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala. Je to opravdu kouzelné a nezapomenutelné a moc děkuji.

Kamila

Reference:

Klára & Jakub
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty