Komandoo 4*+

Maledivy, Indický oceán

Oblíbený resort určený pouze dospělým s pestrou nabídkou aktivit, skvělými podmínkami pro šnorchlování a potápění, plnou penzí nebo all inclusive s ubytováním na pláži nebo nad vodou. Některé vilky navíc mají vlastní jacuzzi.

Komandoo 4*+

Cena svatební cesty
61 334 Kč
Cena svatby
20 800 Kč
Zahrnuje:
Benefity pro novomanžele
Garance pojištěné CK
Hotel pouze pro dospělé
Lze i bez letenek
Možnost vilek nad vodou
Sleva pro nevěstu
Symbolický svatební obřad

• resort v atolu Lhaviyani
• plážový resort pouze pro dospělé starší 18 let
• 65 vil ve 3 kategoriích
• možnost vil s jacuzzi
• 2 restaurace a 2 bary
• transfer hydroplánem cca 40min
• ostrov o rozměrech 500x200metrů

Oblíbený resort v atolu Lhaviyani určený pouze pro dospělé s ubytování ve vilkách na pláži nebo nad vodou. Některé vilky navíc disponují vlastním jacuzzi.

Vilky v tradičním maledivském provedení ve dřevě nabízejí soukromí, ale i moderní vymoženosti.

V resortu najdete dvě restaurace. V hlavní se podává snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Druhou restaurací je a la carte servírující mezinárodní menu, čerstvé ryby, mořské speciality a steaky. K lehkému osvěžení slouží dva bary – u bazénu a na pláži, v baru u bazénu si můžete dát i lehký snack.

Váš pobyt si můžete zvolit s plnou penzí nebo all inclusive Plus.

Resort Komandoo má skvělé podmínky pro šnorchlování, nebo Vás odveze i na skvělá místa za potápěním. Z volnočasových aktivit si můžete vybrat badminton, volejbal, tenis, stolní tenis, deskové hry nebo pétanque. Využít můžete i možnosti jet si zarybařit na moře, ať už v noci nebo přes den. V hotelu zároveň najdete i fitness centrum. V rámci vodních aktivit najdete v nabídce katamarány, kajaky, stand-up paddle boardy a windsurfing.

Chcete-li se nechat hýčkat, domluvte si schůzku a procedury v lázeňském centru.

Komandoo pořádá několikrát týdně večerní programy – tradiční maledivské Boduberu tance, živou hudbu, diskotéku nebo promítání filmů.

V místním obchodu najdete vše od plavek, přes šperky, různé výtvarné předměty, cigarety atd.

Transfer z letiště v Male (cca 132km) je organizován hydroplánem a trvá cca 40minut.

Svatba v Komandoo 4*+

Svatba na Maledivách přímo na písečné pláži obklopené vodami Indického oceánu.

Cena: 20 800 Kč

Svatební cesta v Komandoo 4*+

Oblíbený resort určený pouze dospělým s pestrou nabídkou aktivit, skvělými podmínkami pro šnorchlování a potápění, plnou penzí nebo all inclusive s ubytováním na pláži nebo nad vodou. Některé vilky navíc mají vlastní jacuzzi.

Beach Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 55m2, kapacita 3 dospělí, počet: 14, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, čaj a káva, telefon (za poplatek), televize s mezinárodními kanály, wifi, trezor, částečně venkovní koupelna se 2 umyvadly, sprchou, fén, terasa s lehátky

Jacuzzi Beach Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 71m2, kapacita 3 dospělí, počet: 36, jacuzzi, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, čaj a káva, telefon (za poplatek), televize s mezinárodními kanály, wifi, trezor, koupelna se 2 umyvadly, sprchou, fén, terasa s lehátky

Jacuzzi Water Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 88m2, kapacita 3 dospělí, počet: 14, jacuzzi, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, čaj a káva, telefon (za poplatek), televize s mezinárodními kanály, wifi, trezor, koupelna se 2 umyvadly, sprchou, fén, DVD přehrávač, terasa s lehátky

Premium Jacuzzi Beach Villa
Kapacita pokoje: 5 dospělých, děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 71m2, kapacita 3 dospělí, počet: 36. Výhled na východ slunce, jacuzzi, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, čaj a káva, telefon (za poplatek), televize s mezinárodními kanály, wifi, trezor, koupelna se 2 umyvadly, sprchou, fén, terasa s lehátky

Ocean Jacuzzi Water Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 88m2, kapacita 3 dospělí, počet: 14. Výhled na východ slunce, jacuzzi, manželská postel, klimatizace, stropní ventilátor, minibar, čaj a káva, telefon (za poplatek), televize s mezinárodními kanály, wifi, trezor, koupelna se 2 umyvadly, sprchou, fén, DVD přehrávač, terasa s lehátky

Plná penze, All inclusive Plus a All inclusive Gold

Plná penze zahrnuje snídani, oběd a večeři v hlavní restauraci.

Služby all inclusive Plus zahrnují snídani, oběd a večeři včetně neomezené konzumace alko a nealko nápojů – voda, nealko nápoje, džusy, pivo, víno, čaj, káva, ledová káva, ledový čaj, vybrané místno alkoholické nápoje, koktejly, moktejly atd. Z minibaru si můžete vybrat z nabídky nápojů, snacků, nebo si snack vychutnat během odpoledního čaje v baru u bazénu. Minibar a jeho obsah je denně doplňován vč. malé lahve šampaňského 1x za pobyt. 1x za pobyt si můžete dopřát večeři v a la carte restauraci (min. pobyt na 5 nocí), plavbu při západu slunce, 30min lekce šnorchlování (vybavení není v ceně), 30mon lekce windsurfingu (vybavení v ceně).

Služby all inclusive Gold  navíc k balíčku all inclusive Plus zahrnují 1x romantickou večeři na pláži při svíčkách, 1x masáž dle nabídky, 1x lekci potápění, 1x využití prádelny a možnost využít letištní lounge.

Více o službách all inclusive v přiložených prezentacích.

Po příjezdu na hotel na Vás bude čekat:
– talíř s ovocem
– láhev šumivého vína
– květiny

Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lenka & Miroslav

Pohádková svatba na pláži, Maledivy, Komandoo Island Resort

Dobrý deň Hanka,
touto cestou by sme sa Vám s manželom chceli srdečne poďakovať za sprostredkovanie našej svadby na Maledivách. Bolo to dokonalé, veľmi sme si to užili a ostali nám tie najkrajšie spomienky. Ďakujeme za Vašu podporu a milú komunikáciu pri organizácií.
Zasielame pár fotiek z našej svadby a svadobnej cesty 🙂

Lenka a Miro
Denisa & Michal

Svatba a svatební cesta v ráji Denisy a Michala na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Byli jsme naprosto spokojeni. Skvělé jednání, rychlá komunikace, ochota, nic nebylo problém a toho si moc vážíme. Doporučujeme všemi deseti.

Denisa & Michal
Diana & Stanislav

Svatba a svatební cesta v ráji Diany a Stanislava na Maledivách v resortu Oblu Select at Sangeli 4*

Moc děkujeme.

Diana
Edita & Ondřej

Svatba a svatební cesta v ráji Edity a Ondřeje na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Vážená paní Behanová,
naše svatba a dovolená s ní spojená proběhla úplně skvěle. Všechno, co se týče organizačních věcí proběhlo hladce. Personál resortu byl velice milý, nápomocný a vstřícný. Co se týče cestování, mrzí nás jen ta strávená noc na letišti. Kdybychom dopředu věděli o možnosti se na letišti na noc ubytovat, určitě bychom ji rádi využili. Zároveň si však uvědomujeme, že časy odletů jsme si mohli na letenkách zkontrolovat dávno sami. Tím pádem i pronájem hotelového pokoje mohl být zařízen z naší strany dříve. Testy před naším odletem z resortu proběhly dle domluvy se zaměstnanci, čímž chci také zdůraznit dobré organizační schopnosti personálu. Jinak jsme si celý pobyt opravdu náramně užili a ještě jednou vám oba moc děkujeme za jeho zprostředkování v tuto dobu. Jsme také moc rádi, že jste nám pomohla se změnou destinace, i když už nezbývalo příliš času. Moc si toho vážíme 🙂

Ondřej
Petra & Martin

Svatba a svatební cesta v ráji Petry a Martina na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den, Petro,

děkujeme za zprostředkování svatby, v resortu jsme byli maximálně spokojeni. Resort Sun Siyam Olhuveli byl nejlepší volbou, resort je nádherný a uchvátí již na první pohled. Zvolený typ ubytování „Grand water villa with pool“ byl naprosto úžasný – poskytuje maximální soukromí a výhodou je přímý vstup z terasy do moře.
Vše proběhlo dle plánu harmonogramu a bez větších obtíží. S Ms. Jenah, koordinátorkou svatby, jsme prošli harmonogram svatby, upřesnili jsme svá přání (včetně zvolené hudby) a využila jsem též služby kadeřníka v resortním spa centru, kde byli všichni velice milí, ochotní a nápomocní. Využili jsme také doplňkové focení při západu slunce, které se ukázalo být skvělou volbou, fotky vyšly nádherně a fotograf si zaslouží naši pochvalu. Všichni, kterým jsme ukázali naše fotky, byli unešení.
Ráno po svatbě jsme využili doplňkovou službu „floating breakfast“ přímo ve vile.
Celkově resort musíme pochválit – s takovým servisem, ochotou, milým přístupem jsme se za léta společného cestování nesetkali.

Měla jste pravdu – Maledivy jsou sen 🙂 stále nevěřím, že jsme tam byli 🙂

Petra
Renáta & Tibor

Svatba a svatební cesta v ráji Renáty a Tibora na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Ešte raz ďakujeme za skvelo zorganizovaný pobyt spojený so svadbou.

Renáta
Veronika & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Veroniky a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Za tento kouzelný a neopakovatelný den. Jeden z těch nejkrásnějších, který člověk ve svém životě prožije, nám pomohl prožít a plnými doušky naprosto bez starostí či jakýchkoli problémů vychutnat YachtWedding. Do Detailu naplánovaný harmonogram, zařízené letenky .. prostě vše fungovalo .. jak se říká .. jako na drátkách a to již od samého počátku, kdy jsem začínal s výběrem destinace, což trvalo skoro dva roky. Nic nebyl problém. Na Mé dotazy reagovali třeba i v osm hodin večer, zpracovali spoustu cenových nabídek .. mohu jen doporučit.

Lukáš
Martina & Josef

Svatba a svatební cesta v ráji Martiny a Josefa na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Dobrý den, my už teda máme večer, děkuji za gratulace, na Maledivách se nám moc líbí.

Martina
Kamila & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Kamily a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Chceme Vám hrozně moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala. Je to opravdu kouzelné a nezapomenutelné a moc děkuji.

Kamila

Reference:

Klára & Jakub
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty