Oblu Select at Sangeli 4*

Maledivy, Indický oceán

Na atolu North Male najdete vysoce kvalitní čtyřihvězdičkový hotel Oblu Select at Sangeli, který patří pod oblíbenou značku Atmosphere Hotels & Resorts. Užijte si nezapomenutelné líbánky v jedné z nadvodních vilek s přímým přístupem do moře. Tento moderní resort doporučujeme i pro symbolické obřady či obnovu slibu. Resort vítá páry s dětmi, ale nabízí také ostrůvek pouze pro dospělé.

Oblu Select at Sangeli 4*

Cena svatební cesty
79 456 Kč
Cena svatby
34 840 Kč
Zahrnuje:
Benefity pro novomanžele
Garance nejnižší ceny
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Možnost privátních vilek s bazénem
Symbolický svatební obřad
Ultra all inclusive
Česká - slovenská asistence
 • Unikátní plán all-inclusive – SERENITY Plan ™
 • Luxusní prémiový resort v North Male Atoll
 • Ostrov o rozměrech 500 x 295m
 • Transfer cca 50 minut rychlolodí z mezinárodního letiště Malé
 • ONE BANYAN Ostrov exklusivně pro dospělé
 • EXOTIC líbánkové Water Suites s vlastním bazénem a výhledem na moře
 • Privátní, samostatné vily a apartmá
 • V resortu jsou k dispozici kurzy PADI
 • Garden Spa & Wellness komplex a plně vybavené fitness centrum

Čtyřhvězdičkový resort Oblu Select at Sangeli patří pod značku Atmosphere Hotels & Resorts. Resort leží v v atolu North Male a dostanete se do něj za 50 minut rychlolodí z mezinárodního letiště v Malé.  Resort se skládá ze dvou ostrůvků spojených nadvodními vilkami. Hlavní ostrov obývají plážové vilky, bary, hlavní restaurace a bazén. Naopak One Banyan, menší ostrůvek pouze pro dospělé, má hotelové spa Elena, restauraci a bar One Banyan a další bazén.

Resort nabízí luxusní ubytování v 6 různých variantách. Všechny plážové vilky mají venkovní koupelnu, terasu a vlastní přístup na pláž či rovnou do vody. Interiéry jsou zařízené v moderním a prostorném stylu s tradičními prvky maledivské kultury. Abyste si užili svoje líbánky na Maledivách na maximum, doporučujeme Vám ubytovat se v jedné z Honeymoon Ocean Suites, nadvodní vilce se soukromým bazénem pouze pro dospělé. Společně s ubytováním tento krásný a světlý prostor nabízí i výhody k pobytu jako jsou párové masáže, dárky, šampaňské a sladkosti na přivítanou, přednostní check-in, službu komorníka, který vám donese snídani až na terasu a také speciální každodenní výzdobu pokoje.

Při pobytu v resortu Oblu Select at Sangeli máte automaticky unikátní all-inclusive plán s názvem Serenity. V ceně máte nejen neomezenou konzumaci jídla a pití, ale také spoustu aktivit v resortu.

Restaurace The Courtyard Vás potěší otevřenou kuchyní ve formě bufetu na snídaně, obědy i večeře. Navíc se menu obměňuje podle tematických večerů. Odpolední čaj a svačinky jsou k dispozici v The Sangs. V rámci programu se můžete najíst v každé z a la carte restaurací jedenkrát za pobyt. V Simply Veg u Just Grill Vás čekají gurmánské zážitky pro vegetariány i milovníky masa a mořských plodů.

Resort nabízí exotické koktejly a velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů ve všech restauracích a barech. Vyzkoušejte odpolední koktejl v The Sangs či v baru The Rock. Bar One Banyan je na privátním ostrově pouze pro dospělé.

Každý pátek resort připravuje gala večeři v The Courtyard, a proto jsou ostatní restaurace zavřeny. Hodit se vám bude i minibar na pokoji, který je denně doplňován.

Pokud se chcete vydat na objevování krásných pláží a neobydlených ostrůvků, využijte hotelové centrum aktivit, kde se dozvíte aktuální nabídku a rozpis výletů. Z široké nabídky si jistě vyberete, ať už je to PADI potápění či šnorchlování, pozorování podmořského světa, výlety lodí a nebo motorové i nemotorové vodní sporty. Po celém proplavaném dni se Vám bude hodit masáž v Elena spa, kde Vás ošetří organickou kosmetikou. Využít můžete lekce jógy nebo třeba i parní saunu. Pokud si líbánky nedovedete představit bez pravidelného cvičení, uvítáte moderní a plně vybavené fitcentrum.

Vydejte se na líbánky snů na Maledivy do luxusního čtyřhvězdičkového resortu Oblu Select at Sangeli s nadvodními vilkami.

Svatba v Oblu Select at Sangeli 4*

Váš svatební den v moderním a kvalitním resortu se službami all inclusive

Cena: 34 840 Kč

Svatební cesta v Oblu Select at Sangeli 4*

Na atolu North Male najdete vysoce kvalitní čtyřihvězdičkový hotel Oblu Select at Sangeli, který patří pod oblíbenou značku Atmosphere Hotels & Resorts. Užijte si nezapomenutelné líbánky v jedné z nadvodních vilek s přímým přístupem do moře. Tento moderní resort doporučujeme i pro symbolické obřady či obnovu slibu. Resort vítá páry s dětmi, ale nabízí také ostrůvek pouze pro dospělé.

Beach Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 81m2, kapacita max. 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dítě, počet: 39. Samostatné vilky na pláži. Postele king size/twin, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén, wifi, satelitní televize, telefon, minibar, káva a čaj, trezor.

Water Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 78m2, kapacita max. 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí, počet: 45. Samostatné vilky nad vodou s přímým vstupem do laguny. Postele king size/twin, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén, wifi, satelitní televize,  telefon, minibar, káva a čaj, trezor

Deluxe Beach Pool Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 101m2, kapacita max. 2 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 1 dítě, počet: 14. Samostatné vilky na pláži s vlastním 13m2 bazénem. Postele king size/twin, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén, wifi, satelitní televize,  telefon, minibar, káva a čaj, trezor.

Deluxe Overwater Pool Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 88m2, kapacita max. 2 dospělí + 1 dítě nebo 3 dospělí, počet: 26. Samostatné vilky nad vodou s přímým vstupem do laguny a vlastním 8m2 bazénem. Postele king size/twin,  klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén, wifi, satelitní televize,  telefon, minibar, káva a čaj, trezor

Honeymoon Select Ocean Villa
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 102m2, kapacita max. 2 dospělí, počet: 6. Vilka nad vodou exklusivně pro dospělé hosty, s kulatou vanou a vlastním 13m2 bazénem, terasou a lehátky. 1x postel king size, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén, wifi, satelitní televize,  telefon, minibar, káva a čaj, sejf.  V ceně ubytování je šampaňské a kanapky na uvítanou, večerní výzdoba pokoje, komorník, snídaně do vilky, párová masáž 2x za pobyt.

ubytování v Honeymoon Villa pouze od 3 nocí a výše

2 Bedroom Beach Pool Suite
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 4 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 152m2, kapacita max. 2 dospělí + 4 děti nebo 4 dospělí + 2 děti nebo 3 dospělí + 3 děti, počet: 7. Samostatné apartmány na pláži s vlastním 13m2 bazénem.  Postel king size/twin, klimatizace, stropní větrák, koupelové potřeby, pantofle a župany, fén, wifi, satelitní televize,  telefon, minibar, káva a čaj, trezor

All-inclusive – Serenity plan

Při pobytu v resortu Oblu Select at Sangeli doporučujeme zvolit si unikátní all-inclusive plán s názvem Serenity. V ceně máte nejen neomezenou konzumaci jídla a pití ale také spoustu aktivit v resortu.

Restaurace The Courtyard vás potěší otevřenou kuchyní ve formě bufetu na snídaně, obědy i večeře. Navíc se menu obměňuje podle tematických večerů. Odpolední čaj a svačinky jsou k dispozici v The Sangs. V rámci programu se můžete najíst v každé z a la carte restaurací jedenkrát za pobyt. V Simply Veg u Just Grill váš čekají gurmánské zážitky pro vegetariány i milovníky masa a mořských plodů.

Resort nabízí exotické koktejly a velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů ve všech restauracích a barech. Vyzkoušejte odpolední koktejl v The Sangs či v baru The Rock. Bar One Banyan je na privátním ostrově pouze pro dospělé.

Každý pátek resort připravuje gala večeři v The Courtyard a proto jsou ostatní restaurace zavřeny. Hodit se vám bude i minibar na pokoji, který je denně doplňován.

K zájezdu na Maledivy do resortu Oblu Select at Sangeli  nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • romantická dekorace postele
 • večeře při svíčkách
 • líbánkový dort
 • bublinková koupel
 • památka ze svatební cesty

Benefity platí také pro svatební cestu v s (bez svatby) s příjezdem maximálně 12 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Diana & Stanislav

Svatba a svatební cesta v ráji Diany a Stanislava na Maledivách v resortu Oblu Select at Sangeli 4*

Moc děkujeme.

Diana
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lenka & Miroslav

Pohádková svatba na pláži, Maledivy, Komandoo Island Resort

Dobrý deň Hanka,
touto cestou by sme sa Vám s manželom chceli srdečne poďakovať za sprostredkovanie našej svadby na Maledivách. Bolo to dokonalé, veľmi sme si to užili a ostali nám tie najkrajšie spomienky. Ďakujeme za Vašu podporu a milú komunikáciu pri organizácií.
Zasielame pár fotiek z našej svadby a svadobnej cesty 🙂

Lenka a Miro
Denisa & Michal

Svatba a svatební cesta v ráji Denisy a Michala na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Byli jsme naprosto spokojeni. Skvělé jednání, rychlá komunikace, ochota, nic nebylo problém a toho si moc vážíme. Doporučujeme všemi deseti.

Denisa & Michal
Edita & Ondřej

Svatba a svatební cesta v ráji Edity a Ondřeje na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Vážená paní Behanová,
naše svatba a dovolená s ní spojená proběhla úplně skvěle. Všechno, co se týče organizačních věcí proběhlo hladce. Personál resortu byl velice milý, nápomocný a vstřícný. Co se týče cestování, mrzí nás jen ta strávená noc na letišti. Kdybychom dopředu věděli o možnosti se na letišti na noc ubytovat, určitě bychom ji rádi využili. Zároveň si však uvědomujeme, že časy odletů jsme si mohli na letenkách zkontrolovat dávno sami. Tím pádem i pronájem hotelového pokoje mohl být zařízen z naší strany dříve. Testy před naším odletem z resortu proběhly dle domluvy se zaměstnanci, čímž chci také zdůraznit dobré organizační schopnosti personálu. Jinak jsme si celý pobyt opravdu náramně užili a ještě jednou vám oba moc děkujeme za jeho zprostředkování v tuto dobu. Jsme také moc rádi, že jste nám pomohla se změnou destinace, i když už nezbývalo příliš času. Moc si toho vážíme 🙂

Ondřej
Petra & Martin

Svatba a svatební cesta v ráji Petry a Martina na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den, Petro,

děkujeme za zprostředkování svatby, v resortu jsme byli maximálně spokojeni. Resort Sun Siyam Olhuveli byl nejlepší volbou, resort je nádherný a uchvátí již na první pohled. Zvolený typ ubytování „Grand water villa with pool“ byl naprosto úžasný – poskytuje maximální soukromí a výhodou je přímý vstup z terasy do moře.
Vše proběhlo dle plánu harmonogramu a bez větších obtíží. S Ms. Jenah, koordinátorkou svatby, jsme prošli harmonogram svatby, upřesnili jsme svá přání (včetně zvolené hudby) a využila jsem též služby kadeřníka v resortním spa centru, kde byli všichni velice milí, ochotní a nápomocní. Využili jsme také doplňkové focení při západu slunce, které se ukázalo být skvělou volbou, fotky vyšly nádherně a fotograf si zaslouží naši pochvalu. Všichni, kterým jsme ukázali naše fotky, byli unešení.
Ráno po svatbě jsme využili doplňkovou službu „floating breakfast“ přímo ve vile.
Celkově resort musíme pochválit – s takovým servisem, ochotou, milým přístupem jsme se za léta společného cestování nesetkali.

Měla jste pravdu – Maledivy jsou sen 🙂 stále nevěřím, že jsme tam byli 🙂

Petra
Renáta & Tibor

Svatba a svatební cesta v ráji Renáty a Tibora na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Ešte raz ďakujeme za skvelo zorganizovaný pobyt spojený so svadbou.

Renáta
Veronika & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Veroniky a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Za tento kouzelný a neopakovatelný den. Jeden z těch nejkrásnějších, který člověk ve svém životě prožije, nám pomohl prožít a plnými doušky naprosto bez starostí či jakýchkoli problémů vychutnat YachtWedding. Do Detailu naplánovaný harmonogram, zařízené letenky .. prostě vše fungovalo .. jak se říká .. jako na drátkách a to již od samého počátku, kdy jsem začínal s výběrem destinace, což trvalo skoro dva roky. Nic nebyl problém. Na Mé dotazy reagovali třeba i v osm hodin večer, zpracovali spoustu cenových nabídek .. mohu jen doporučit.

Lukáš
Martina & Josef

Svatba a svatební cesta v ráji Martiny a Josefa na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Dobrý den, my už teda máme večer, děkuji za gratulace, na Maledivách se nám moc líbí.

Martina
Kamila & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Kamily a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Chceme Vám hrozně moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala. Je to opravdu kouzelné a nezapomenutelné a moc děkuji.

Kamila
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty