OZEN by Atmosphere at Maadhoo 5*

Maledivy, Indický oceán

Objevte i Vy kouzlo Malediv v luxusním resortu se službami all inclusive, privátními vilkami s možností bazénu, pestrou nabídkou aktivit, lázeňkým centrem a podmořskou restaurací.

• all inclusive – The Atmosphere Indulgence Plan
• prémiová vína a alkohol v ceně
• 90 vil v 6 kategoriích
• možnost vil s vlastním bazénem
• 5 restaurací a 1 bar
• transfer rychlolodí cca 45min
• ostrov o rozměrech 900x80metrů

Luxusní all inclusive resort v atolu South Malé Atoll.

Všechny typy suchozemských vilek mají přímý vstup na pláž a vodní naopak vstup přímo do tyrkysové laguny. Velikost všech pokojů je více jak 85m2. Je jen na Vás, kterou vilku nebo suite si vyberete a zda to bude některá s vlastním bazénem.

All inclusive Premium Plan nabízí mimo běžných nápojů i prémiová vína a alkohol, kombinaci bufetu ale i gastronomických zážitků v a la carte restauracích nebo při tematických večerech.

Snídaně, oběd a večeře se podává v hlavní restauraci s výhledem na moře a servírující mezinárodní kuchyni. Obědy se servírují i v restauraci, která je součástí Spa a najdete zde například sushi. Večeři si můžete vychutnat i v srílansko-indické restauraci nebo v čínské. Vyzkoušet něco neobyčejného můžete v podmořské restauraci, kde si můžete objednat oběd nebo večeři. Váš drink nebo kousek pizzy se podává v baru u bazénu, kde si večer můžete užít romantiku při západu slunce.

Pro aktivnější hosty hotel nabízí možnost využít potápěčské centrum nebo širokou nabídku vodních sportů. Na souši můžete navštívit fitness centrum nebo bazén. Naopak do vody Vám hotel zdarma zapůjčí vybavení na šnorchlování a 2x denně se vyráží na 1 ze 6 míst pro nezapomenutelné zážitky pod vodou. Vyzkoušet si můžete i windsurfing, katamarány, kánoe nebo stand-up paddle board.

V rámci služeb hotelů máte během pobytu nárok na 1 výlet z nabídky, 1x rybolov

Speciálně vybudovaná značka ELENA by Atmosphere nabízí luxusní lázeňské procedury celkem v 8 kabinách, každá s vlastní venkovní částí a výhledem na moře.

Resort poskytuje služby luxusního Spa, speciálně vytvořeného pro hotely Atmosphere.

V resortu najdete i dětský klub a aktivity pro děti, obchod se suvenýry a kadeřnictví.

Transfer z letiště v Male (cca 35km) je organizován rychlolodí a trvá cca 45minut.

Svatba v OZEN by Atmosphere at Maadhoo 5*

Svatba na Maledivách v resortu s all inclusive službami, širokou nabídkou aktivit, privátními vilkami a podmořskou restaurací.

Cena: 32 500 Kč

Svatební cesta v OZEN by Atmosphere at Maadhoo 5*

Objevte i Vy kouzlo Malediv v luxusním resortu se službami all inclusive, privátními vilkami s možností bazénu, pestrou nabídkou aktivit, lázeňkým centrem a podmořskou restaurací.

Eart Villa Beachfront
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 185m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, počet: 14, venkovní koupelna s vanou, sprchou a WC, fén, klimatizace, televize s mezinárodními kanály, wifi, telefon (za poplatek), kávovar

Earth Villa with Pool
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 185m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, počet: 17, vlastní bazén 20m2, venkovní koupelna s vanou, sprchou a WC, fén, klimatizace, televize s mezinárodními kanály, wifi, telefon (za poplatek), kávovar

Earth Family Suite with Pool
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 4 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 285m2, kapacita 2 dospělí a 4 dítě do 12 let nebo 4 dospělí a 2 děti do 12 let nebo 3 dospělí a 3 děti do 12 let, počet: 10, vlastní bazén 35m2, 2 ložnice (1. s manželskou postelí a druhá s oddělenými), oddělená obývací část, venkovní lounge, 2 koupelny

Wind Villa Over-water
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 85m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, počet: 24, koupelna s vanou a WC, fén, klimatizace, televize s mezinárodními kanály, wifi, telefon (za poplatek), kávovar

Wind Villa with Pool
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 112m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 12 let, počet: 24, vlastní bazén 20m2, koupelna s vanou a WC, fén, klimatizace, televize s mezinárodními kanály, wifi, telefon (za poplatek), kávovar

The OZEN Water Suite
Kapacita pokoje: 6 dospělých, 4 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 430m2, kapacita 4 dospělí a 4 děti do 12 let nebo 6 dospělých a 2 děti do 12 let, počet: 1, vlastní bazén 35m2, 3 ložnice, vlastní fitness, pokoj pro chůvu s vlastním vstupem, kuchyň, venkovní jídelna, obývací část, 3 koupelny

All inclusive – The Atmosphere Indulgence Plan

Snídaně v hlavní hotelové restauraci. Oběd si můžete vychutnat v hlavní hotelové restauraci vč. salátů a dezertů, nebo na baru u bazénu se sendviči, burgery, pizzou nebo v restauraci, která je součástí Spa. Večeři máte opět na výběr v několika restauracích s nutností rezervace: hlavní hotelová restaurace s mezinárodní kuchyní a tematickými večery, a la carte chody, saláty a dezerty nebo srílansko-indická restaurace či čínská restaurace. Žízní zde rozhodně trpět nebude, The Atmosphere Indulgence Plan nabízí výběr ze 3 druhů šampaňského, whiskey, mezinárodních piv, alkoholických nápojů a likérů, více jak 80 druhů piv, koktejlů a moktejlů, čerstvých džusů, mléčných koktejlů, nealko nápojů, vody, čaje a kávy.

Jedenkrát za pobyt (min. 4 noci) je Vám k dispozici na oběd nebo večeři podmořská restaurace. Dvakrát denně je doplňován minibar na pokoji (pivo, víno, nealko nápoje a snack). V závilosti na Vaší délce pobytu si můžete vybrat lázeňskou proceduru nebo lekci potápění (nutné vlastnit potápěčskou licenci):
– pobyt na 4-5 nocí: 60min procedura ve Spa nebo 1x ponor
– pobyt na 6-8 nocí: 2x60min procedura ve Spa nebo 2x ponor
– pobyt na 9-12 nocí: 3x60min procedura ve Spa nebo 3x ponor
– pobyt na 13-16 nocí: 4x60min procedura ve Spa nebo 4x ponor
– pobyt na 17 a více nocí: 5x60min procedura ve Spa nebo 5x ponor
V ceně ale není zahrnuto vybavení na potápění a další poplatky s potápěním spojené.

Po příjezdu na hotel obdržíte:

– květinami ozdobenou postel na pokoji (1. nebo 2. noc v závislosti na času příjezdu)
– 1x romantickou večeři při svíčkách
– dort
– 1x aromatickou bublinkovou koupel

Benefity je možné uplatnit max. 1 rok od data svatby (nutné prokázat oddacím listem).

Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lenka & Miroslav

Pohádková svatba na pláži, Maledivy, Komandoo Island Resort

Dobrý deň Hanka,
touto cestou by sme sa Vám s manželom chceli srdečne poďakovať za sprostredkovanie našej svadby na Maledivách. Bolo to dokonalé, veľmi sme si to užili a ostali nám tie najkrajšie spomienky. Ďakujeme za Vašu podporu a milú komunikáciu pri organizácií.
Zasielame pár fotiek z našej svadby a svadobnej cesty 🙂

Lenka a Miro
Denisa & Michal

Svatba a svatební cesta v ráji Denisy a Michala na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Byli jsme naprosto spokojeni. Skvělé jednání, rychlá komunikace, ochota, nic nebylo problém a toho si moc vážíme. Doporučujeme všemi deseti.

Denisa & Michal
Diana & Stanislav

Svatba a svatební cesta v ráji Diany a Stanislava na Maledivách v resortu Oblu Select at Sangeli 4*

Moc děkujeme.

Diana
Edita & Ondřej

Svatba a svatební cesta v ráji Edity a Ondřeje na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Vážená paní Behanová,
naše svatba a dovolená s ní spojená proběhla úplně skvěle. Všechno, co se týče organizačních věcí proběhlo hladce. Personál resortu byl velice milý, nápomocný a vstřícný. Co se týče cestování, mrzí nás jen ta strávená noc na letišti. Kdybychom dopředu věděli o možnosti se na letišti na noc ubytovat, určitě bychom ji rádi využili. Zároveň si však uvědomujeme, že časy odletů jsme si mohli na letenkách zkontrolovat dávno sami. Tím pádem i pronájem hotelového pokoje mohl být zařízen z naší strany dříve. Testy před naším odletem z resortu proběhly dle domluvy se zaměstnanci, čímž chci také zdůraznit dobré organizační schopnosti personálu. Jinak jsme si celý pobyt opravdu náramně užili a ještě jednou vám oba moc děkujeme za jeho zprostředkování v tuto dobu. Jsme také moc rádi, že jste nám pomohla se změnou destinace, i když už nezbývalo příliš času. Moc si toho vážíme 🙂

Ondřej
Petra & Martin

Svatba a svatební cesta v ráji Petry a Martina na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den, Petro,

děkujeme za zprostředkování svatby, v resortu jsme byli maximálně spokojeni. Resort Sun Siyam Olhuveli byl nejlepší volbou, resort je nádherný a uchvátí již na první pohled. Zvolený typ ubytování „Grand water villa with pool“ byl naprosto úžasný – poskytuje maximální soukromí a výhodou je přímý vstup z terasy do moře.
Vše proběhlo dle plánu harmonogramu a bez větších obtíží. S Ms. Jenah, koordinátorkou svatby, jsme prošli harmonogram svatby, upřesnili jsme svá přání (včetně zvolené hudby) a využila jsem též služby kadeřníka v resortním spa centru, kde byli všichni velice milí, ochotní a nápomocní. Využili jsme také doplňkové focení při západu slunce, které se ukázalo být skvělou volbou, fotky vyšly nádherně a fotograf si zaslouží naši pochvalu. Všichni, kterým jsme ukázali naše fotky, byli unešení.
Ráno po svatbě jsme využili doplňkovou službu „floating breakfast“ přímo ve vile.
Celkově resort musíme pochválit – s takovým servisem, ochotou, milým přístupem jsme se za léta společného cestování nesetkali.

Měla jste pravdu – Maledivy jsou sen 🙂 stále nevěřím, že jsme tam byli 🙂

Petra
Renáta & Tibor

Svatba a svatební cesta v ráji Renáty a Tibora na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Ešte raz ďakujeme za skvelo zorganizovaný pobyt spojený so svadbou.

Renáta
Veronika & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Veroniky a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Za tento kouzelný a neopakovatelný den. Jeden z těch nejkrásnějších, který člověk ve svém životě prožije, nám pomohl prožít a plnými doušky naprosto bez starostí či jakýchkoli problémů vychutnat YachtWedding. Do Detailu naplánovaný harmonogram, zařízené letenky .. prostě vše fungovalo .. jak se říká .. jako na drátkách a to již od samého počátku, kdy jsem začínal s výběrem destinace, což trvalo skoro dva roky. Nic nebyl problém. Na Mé dotazy reagovali třeba i v osm hodin večer, zpracovali spoustu cenových nabídek .. mohu jen doporučit.

Lukáš
Martina & Josef

Svatba a svatební cesta v ráji Martiny a Josefa na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Dobrý den, my už teda máme večer, děkuji za gratulace, na Maledivách se nám moc líbí.

Martina
Kamila & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Kamily a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Chceme Vám hrozně moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala. Je to opravdu kouzelné a nezapomenutelné a moc děkuji.

Kamila

Reference:

Klára & Jakub
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty