Svatba v Sun Island Resort & SPA 5*

Maledivy, Indický oceán

Symbolická svatba na Maledivách Vám nikdy nebyla blíže. Užijte si romantických chvilek na pláži pod palmami a pobyt si zpříjemněte vilkou s bazénem nebo nad vodou. Jeden z největších maledivských ostrovů nabízí ubytování celkem v 462 vilkách, bungalovech a suitách. Pestrá nabídka stravování, volnočasových aktivit a menší golfové hřiště uspokojí páry, ale i rodiny s dětmi.

Svatba v Sun Island Resort & SPA 5*

Cena svatby
35 230 Kč
Cena svatební cesty
40 269 Kč
Zahrnuje:
Benefity pro novomanžele
Sleva pro nevěstu
Symbolický svatební obřad
 • Největší maledivský ostrov o rozměrech 1600 x 440m
 • Atol South Ari
 • Otevřen v roce 1998
 • Golfové hřiště
 • 462 bungalovů, vilek a suite
 • 5 restaurací a 5 barů s kavárnou
 • transfer místním přeletem a rychlolodí (20+10min)
 • doporučujeme pro symbolické svatební obřady

Jeden z nejstarších a zároveň největších maledivských resortů nabízí střední kategorii ubytování vhodné pro rodiny s dětmi i páry či skupiny přátel. Pestrá nabídka služeb a stravování Vám dá ochutnat maledivské kultury.

Největší maledivských ostrov nabízí celkem 462 pokojů v 6 různých kategoriích. Vybrat si tak můžete vybrat plážovou nebo nadvodní vilku či bungalov, popř. i vilku s bazénem na pláži.

V resort najdete celkem 5 restaurací s mezinárodní, a la carte thajskou nebo např. italskou kuchyní. Ubytování v plážových pokojích má k dispozici vlastní restauraci pro snídaně, obědy a večeře (vodní bungalowy mají vlastní restauraci). Nápoje se podávají celkem v 5 barech a kavárně.

V rámci all inclusive si můžete vybrat z široké nabídky nápojů – vody, čaje, kávy, nealko nápojů, džusů, místního vína, piva, vybraných alkoholických nápojů a koktejlů. Snídaně, obědy a večeře jsou servírovány ve vybrané restauraci dle typu pokoje. Nezapomeňte si odpoledne vychutnat Váš šálek čaje nebo kávy s lehkým snackem. Denně Vám bude doplněn i minibar nealko nápoji a vodou.

Pro aktivní klienty resort nabízí bazén, kulečník, stolní tenis, šachy, volejbal, badminton, tenisové kurty, basketbal, fitness centrum fotbal, squash, hernu nebo za poplatek potápěčské centrum. Z vodních aktivit si můžete vybrat pronájem lodí, kánoe, plavbu na katamaránu, plachtění, šnorchlování, wakeboarding, vodní lyže, windsurfing, parasailing, stand-up paddle board nebo možnost ponoru v částečné ponorce.

Resort nabízí pestrou nabídku animačních programů – večery s živou hudbou, vystoupení tradičních umělců, karaoke, krabí závody nebo krmení žraloků a rejnoků.

V hotelu Vám rádi zajistí některou z exkurzí, např. ranní rybolov, rybolov při západu slunce, půldenní nebo celodenní výlet po okolních ostrovech, plavání s velrybími žraloky, výlet za delfíny, plavání s mantami nebo třeba výlet do tradiční maledivské vesničky.

Lázeňské centrum Araamu nabízí aromaterapie, jacuzzi, saunu, parní lázně, ayurvédské procedury nebo i salon krásy.

V resortu samozřejmě najdete i obchody se suvenýry, konferenční prostory nebo menší golfové hřiště.

Transfer z letiště v Male je organizován místním přeletem (cca 20min) a rychlolodí (cca10min).

Svatba v Sun Island Resort & SPA 5*

Svatba v Sun Island Resort & SPA 5* je spojená s pobytem, který si u nás vyberete. Připravíme pro vás nabídku na svatební cestu na míru s benefity a slevami pro novomanžele.

 • služby oddávajícího
 • vystoupení tradičních umělců Boduberu
 • květinové věnce pro snoubence
 • symbolický svatební certifikát
 • láhev vína
 • koš s ovocem
 • květinová dekorace pokoje
 • romantická plavba na lodi dhoni po obřadu
 • focení během obřadu (20ks fotografií na USB)
 • romantická večeře při západu slunce
 • benefity pro novomanžele
Cena svatby:
35 230 Kč
Cena svatební cesty:
40 269 Kč
 • služby oddávajícího
 • vystoupení tradičních umělců Boduberu
 • květinové věnce pro snoubence
 • symbolický svatební certifikát
 • láhev vína
 • koš s ovocem
 • květinová dekorace pokoje
 • romantická plavba na lodi dhoni po obřadu
 • focení během obřadu (20ks fotografií na USB)
 • romantická večeře při západu slunce
 • benefity pro novomanžele
 • Ubytování a doprava nejsou zahrnuty v ceně svatebního balíčku.
  Podmínkou svatebního balíčku v resortu Sun Island Resort & SPA 5*  je ubytování v tomto resortu, které si u nás vyberete.
  Vaši svatební cestu vám připravíme na míru, pro libovolný termín, délku pobytu a kategorii pokoje.

Novomanželé od hotelu po příjezdu obdrží

 • láhev šumivého vína
 • koš s ovocem

Podmínkou k obdržení benefitů je předložení oddacího listu, který proazuje datum svatby ne více než 6 měsíců před pobytem.

Vše pro právně platnou svatbu v zahraničí již od roku 2008

Mnoho míst v zahraničí nabízí svatební balíčky, ale nezajišťují již dořešení legalit nezbytných pro to, aby oddací list uznaly i české a slovenské úřady po vašem návratu ze zahraničí. Proto tyto legality zajišťujeme pro vás my, aby byla vaše svatba v zahraničí právně platná.

Vypadá to složitě, ale nebojte se – celým procesem Vás v klidu a bez stresu provedeme :)

Na Maledivách není právně platná svatba českých a slovenských občanů možná.

Pro právně platnou svatbu v exotice doporučujeme Mauricius, který je pro právně platnou svatbu českých a slovenských občanů ideální a mezi exotickými destinacemi nemá v této oblasti konkurenci.

Maledivy jsou ideální pro svatební cesty se symbolickou svatbou nebo výročí svatby s obnovou svatebního slibu.

Na Maledivách není právně platná svatba českých a slovenských občanů možná.

Pro právně platnou svatbu v exotice doporučujeme Mauricius, který je pro právně platnou svatbu českých a slovenských občanů ideální a mezi exotickými destinacemi nemá v této oblasti konkurenci.

Maledivy jsou ideální pro svatební cesty se symbolickou svatbou nebo výročí svatby s obnovou svatebního slibu.

Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lenka & Miroslav

Pohádková svatba na pláži, Maledivy, Komandoo Island Resort

Dobrý deň Hanka,
touto cestou by sme sa Vám s manželom chceli srdečne poďakovať za sprostredkovanie našej svadby na Maledivách. Bolo to dokonalé, veľmi sme si to užili a ostali nám tie najkrajšie spomienky. Ďakujeme za Vašu podporu a milú komunikáciu pri organizácií.
Zasielame pár fotiek z našej svadby a svadobnej cesty 🙂

Lenka a Miro
Denisa & Michal

Svatba a svatební cesta v ráji Denisy a Michala na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Byli jsme naprosto spokojeni. Skvělé jednání, rychlá komunikace, ochota, nic nebylo problém a toho si moc vážíme. Doporučujeme všemi deseti.

Denisa & Michal
Diana & Stanislav

Svatba a svatební cesta v ráji Diany a Stanislava na Maledivách v resortu Oblu Select at Sangeli 4*

Moc děkujeme.

Diana
Edita & Ondřej

Svatba a svatební cesta v ráji Edity a Ondřeje na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Vážená paní Behanová,
naše svatba a dovolená s ní spojená proběhla úplně skvěle. Všechno, co se týče organizačních věcí proběhlo hladce. Personál resortu byl velice milý, nápomocný a vstřícný. Co se týče cestování, mrzí nás jen ta strávená noc na letišti. Kdybychom dopředu věděli o možnosti se na letišti na noc ubytovat, určitě bychom ji rádi využili. Zároveň si však uvědomujeme, že časy odletů jsme si mohli na letenkách zkontrolovat dávno sami. Tím pádem i pronájem hotelového pokoje mohl být zařízen z naší strany dříve. Testy před naším odletem z resortu proběhly dle domluvy se zaměstnanci, čímž chci také zdůraznit dobré organizační schopnosti personálu. Jinak jsme si celý pobyt opravdu náramně užili a ještě jednou vám oba moc děkujeme za jeho zprostředkování v tuto dobu. Jsme také moc rádi, že jste nám pomohla se změnou destinace, i když už nezbývalo příliš času. Moc si toho vážíme 🙂

Ondřej
Petra & Martin

Svatba a svatební cesta v ráji Petry a Martina na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den, Petro,

děkujeme za zprostředkování svatby, v resortu jsme byli maximálně spokojeni. Resort Sun Siyam Olhuveli byl nejlepší volbou, resort je nádherný a uchvátí již na první pohled. Zvolený typ ubytování „Grand water villa with pool“ byl naprosto úžasný – poskytuje maximální soukromí a výhodou je přímý vstup z terasy do moře.
Vše proběhlo dle plánu harmonogramu a bez větších obtíží. S Ms. Jenah, koordinátorkou svatby, jsme prošli harmonogram svatby, upřesnili jsme svá přání (včetně zvolené hudby) a využila jsem též služby kadeřníka v resortním spa centru, kde byli všichni velice milí, ochotní a nápomocní. Využili jsme také doplňkové focení při západu slunce, které se ukázalo být skvělou volbou, fotky vyšly nádherně a fotograf si zaslouží naši pochvalu. Všichni, kterým jsme ukázali naše fotky, byli unešení.
Ráno po svatbě jsme využili doplňkovou službu „floating breakfast“ přímo ve vile.
Celkově resort musíme pochválit – s takovým servisem, ochotou, milým přístupem jsme se za léta společného cestování nesetkali.

Měla jste pravdu – Maledivy jsou sen 🙂 stále nevěřím, že jsme tam byli 🙂

Petra
Renáta & Tibor

Svatba a svatební cesta v ráji Renáty a Tibora na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Ešte raz ďakujeme za skvelo zorganizovaný pobyt spojený so svadbou.

Renáta
Veronika & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Veroniky a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Za tento kouzelný a neopakovatelný den. Jeden z těch nejkrásnějších, který člověk ve svém životě prožije, nám pomohl prožít a plnými doušky naprosto bez starostí či jakýchkoli problémů vychutnat YachtWedding. Do Detailu naplánovaný harmonogram, zařízené letenky .. prostě vše fungovalo .. jak se říká .. jako na drátkách a to již od samého počátku, kdy jsem začínal s výběrem destinace, což trvalo skoro dva roky. Nic nebyl problém. Na Mé dotazy reagovali třeba i v osm hodin večer, zpracovali spoustu cenových nabídek .. mohu jen doporučit.

Lukáš
Martina & Josef

Svatba a svatební cesta v ráji Martiny a Josefa na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Dobrý den, my už teda máme večer, děkuji za gratulace, na Maledivách se nám moc líbí.

Martina
Kamila & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Kamily a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Chceme Vám hrozně moc poděkovat za vše, co jste pro nás udělala. Je to opravdu kouzelné a nezapomenutelné a moc děkuji.

Kamila

Objevte kouzlo Malediv na jednom z největších ostrovů, který nabízí ubytování celkem v 462 vilkách, bungalovech a suitách. Pestrá nabídka stravování, volnočasových aktivit a menší golfové hřiště uspokojí páry, ale i rodiny s dětmi.

Novomanželé od hotelu po příjezdu obdrží

 • láhev šumivého vína
 • koš s ovocem

Podmínkou k obdržení benefitů je předložení oddacího listu, který proazuje datum svatby ne více než 6 měsíců před pobytem.

Sun Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 46m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99let, počet: 36. Ukryté v zahradě v 2. řadě vilek, klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, posezení, fén, vana, plážové osušky, zařízení na přípravu čaje a kávy, venkovní sprcha, lehátka, manželská postel nebo 2 oddělené postele.

Beach Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 35m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99let, počet: 110. Klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, posezení, fén, plážové osušky, zařízení na přípravu čaje a kávy, venkovní sprcha, lehátka, manželská postel nebo 2 oddělené postele.

Deluxe Beach Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 52m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99let, počet: 128. Klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, posezení, fén, vana, bidet, plážové osušky, zařízení na přípravu čaje a kávy, venkovní sprcha, lehátka, manželská postel nebo 2 oddělené postele.

Sunset Beach Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 41m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99let, počet: 30. Klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, posezení, fén, plážové osušky, zařízení na přípravu čaje a kávy, venkovní sprcha, lehátka, manželská postel nebo 2 oddělené postele.

Beach Pool Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 121m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99let, počet: 53. Vlastní bazén (18m2), klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, posezení, fén, plážové osušky, zařízení na přípravu čaje a kávy, venkovní sprcha, lehátka, manželská postel nebo 2 oddělené postele.

Water Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 73m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99let, počet: 32. Klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, posezení, fén, vana, bidet, plážové osušky, zařízení na přípravu čaje a kávy, venkovní sprcha, lehátka, manželská postel nebo 2 oddělené postele, přímý vstup do laguny.

2 Bedroom Overwater Suite
Kapacita pokoje: 6 dospělých, děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 201m2, kapacita 6 osob, počet: 4. 2ložnice (1x manželská postel a 2 oddělené postele), 2 koupelny, 2 šatny, obývací část, klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, posezení, fén, vana, bidet, plážové osušky, zařízení na přípravu čaje a kávy, venkovní sprcha, lehátka, manželská postel nebo 2 oddělené postele, přímý vstup do laguny, DVD přehrávač, jacuzzi.

Beach Villa with Whirpool
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 121m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99let, počet: 17. Klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, posezení, fén, plážové osušky, zařízení na přípravu čaje a kávy, venkovní sprcha, lehátka, manželská postel nebo 2 oddělené postele, whirpool.

Sunset Water Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 41m2, kapacita 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 11,99let, počet: 30. Klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, posezení, fén, plážové osušky, zařízení na přípravu čaje a kávy, venkovní sprcha, lehátka, manželská postel nebo 2 oddělené postele.

2 Bedroom Family Beach Villa
Kapacita pokoje: 6 dospělých, děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 104m2, kapacita 6 osob, počet: 4. 2ložnice (2 propojené Beach Villy), 2 koupelny, 2 šatny, klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor, minibar, satelitní TV, posezení, fén, vana,  plážové osušky, zařízení na přípravu čaje a kávy, venkovní sprcha, lehátka, manželská postel nebo 2 oddělené postele.

Polopenze, plná penze a all inclusive

V rámci all inclusive si můžete vybrat z široké nabídky nápojů – vody, čaje, kávy, nealko nápojů, džusů, místního vína, piva, vybraných alkoholických nápojů a koktejlů. Snídaně, obědy a večeře jsou servírovány ve vybrané restauraci dle typu pokoje. Nezapomeňte si odpoledne vychutnat Váš šálek čaje nebo kávy s lehkým snackem. Denně Vám bude doplněn i minibar nealko nápoji a vodou.

Reference:

Klára & Jakub
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty