Svatba v The Sun Siyam Iru Fushi Maldives 5* Deluxe

Maledivy, Indický oceán

Vaše symbolická svatba nebo obnova svatebního slibu v The Sun Siyam Iru Fushi Maldives 5* Deluxe na nekonečné pláži s jemným bílým pískem, která se vine kolem celého ostrova se skvělým all inclusive a řadou prestižních ocenění

Svatba v The Sun Siyam Iru Fushi Maldives 5* Deluxe

Cena svatby
37 466 Kč
Cena svatební cesty
90 610 Kč
Zahrnuje:
Až 60% sleva pro nevěstu na pobyt se snídaní
Benefity pro novomanžele
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
 • luxusní resort v atolu Noonu
 • skvělé podmínky pro šnorchlování a potápění
 • 221 vil v 11 kategoriích
 • 11 restaurací a barů
 • transfer hydroplánem cca 45min
 • ostrov o velikosti 810 x 300 metrů (cca 52akrů)
 • doporučujeme pro symbolické svatební obřady

Jen 45 minut zážitkového letu hydroplánem z hlavního letiště na Malé Vás dělí od rajského ostrova na Noonu atolu. Atol Noonu tvoří 71 ostrovů, z nichž jen třináct je obydleno. V tvrdé konkurenci na Maledivách je Iru Fushi na svatební cestu výborná volba, kterou osobně vřele doporučujeme!

Resort Sun Siyam Iru Fushi Maldives se rozprostírá na privátním ostrově o velikosti 52 akrů. Tento exotický ráj na zemi nabízí slavnou pláž s velmi jemným bílým pískem, která bez přerušení lemuje celý ostrov kolem dokola. Křišťálově čistá voda, bujná vegetace a svěží palmové háje společně s pohádkovou lagunou vytváří nezapomenutelnou kulisu pro svatební cestu v ráji.

Iru Fushi nabízí jak zábavu a aktivity, tak také soukromí. Je ideální a oblíbenou volbou pro páry i pro rodiny s dětmi, pro které je v resortu připraveno bohaté vyžití v dětském klubu s profesionální péčí. Hlavní restaurace má oddělenou zónu pro rodiny s dětmi, protože Iru Fushi si zakládá na romantice a klidu pro každého.

Sun Siyam Iru Fushi Maldives je dokonalým rájem pro potápěče. Vlastní korálový útes s křišťálově čistou vodou a bohatým životem nabízí nádherný podmořský svět, ze kterého se nebudete chtít vynořit! Proto má také Iru Fushi své PADI 5* potápěčské centrum.

Resort nabízí širokou škálu ubytování v luxusních a velice pohodlných vilách s výhledem na Indický oceán. K dispozici jsou zde pro Vás plně vybavené a prostorné plážové i nadvodní vily s privátní terasou a bazénem či vířivkou. Ve výbavě vil na Vás mimo jiné čeká také bezplatné WiFi, kávovar, satelitní TV atd.

Resort nabízí 11 špičkových restaurací a barů, které poskytují svým hostům nejlákavější jídla světových kuchyní a jsou držiteli prestižních ocenění (tradiční maledivská kuchyně s mořskými plody, italské speciality, asijská kuchyně, japonské lahůdky, francouzská kuchyně).

Iru Fushi resort nabízí zázemí prestižního potápěčského centra, centrum vodních sportů, plně vybavené fitness centrum, tenisové a badmintonové kurty, mini golf, centrum zábavy, nákupní zónu, profesionální foto/video studio a další. K vnějšímu vybavení resortu patří venkovní bazény, terasa na slunění s lehátky a slunečníky.

Vydat se také můžete na plavbu za delfíny při západu slunce, rybaření na Indickém oceánu nebo třeba na romantickou plavbu s šampaňským!

Chloubou resortu Iru Fushi je lázeňské centrum The Spa by Thalgo France, které se pyšní mnoha prestižními světovými oceněními a nabízí na 140 lázeňských procedur. Jako dokonalé místo pro relaxaci v pohádkovém prostředí klidu a harmonie nabízí prvotřídní ayurvédské a tradiční čínské procedury. Můžete si zde zvolit také celé několikadenní wellness programy.

Vydejte se spolu na svatební cestu do ráje na Iru Fushi Maldives!

Svatba v The Sun Siyam Iru Fushi Maldives 5* Deluxe

Svatba v The Sun Siyam Iru Fushi Maldives 5* Deluxe je spojená s pobytem, který si u nás vyberete. Připravíme pro vás nabídku na svatební cestu na míru s benefity a slevami pro novomanžele.

 • služby svatebního koordinátora
 • služby oddávajícího
 • ozdobený vozík buggy k příjezdu na svatbu
 • svatební místo přímo na pláži
 • uvítácí nápoj „Kurumba“ pro ženicha a nevěstu před obřadem
 • láhev šumivého vína na přípitek
 • svatební dort
 • benefity pro novomanžele
Cena svatby:
37 466 Kč
Cena svatební cesty:
90 610 Kč
 • služby svatebního koordinátora
 • služby oddávajícího
 • ozdobený vozík buggy k příjezdu na svatbu
 • svatební místo přímo na pláži
 • uvítácí nápoj „Kurumba“ pro ženicha a nevěstu před obřadem
 • láhev šumivého vína na přípitek
 • svatební dort
 • benefity pro novomanžele
 • Ubytování a doprava nejsou zahrnuty v ceně svatebního balíčku.
  Podmínkou svatebního balíčku v resortu The Sun Siyam Iru Fushi Maldives 5* Deluxe  je ubytování v tomto resortu, které si u nás vyberete.
  Vaši svatební cestu vám připravíme na míru, pro libovolný termín, délku pobytu a kategorii pokoje.

Při pobytu od 3 do 7 nocí: Koš s ovocem a láhev vína při příjezdu, novomanželský dort, romantická dekorace pokoje, romantická koupel a 1x romanická večeře při svíčkách.

Při pobytu 7 nocí a více: Koš s ovocem a láhev vína při příjezdu, 1x 30min masáž, 1x romanická večeře při svíčkách, romantická dekorace pokoje, novomanželský dort a 1x romantická květinová koupel na pokoji.

Podmínkou novomanželských slev a benefitů je předložení oddacího listu, ne staršího 12 měsíců.

 • Tradiční maledivští bubeníci Bodu Beru od 358EUR
 • Svatební fotograf od 369EUR
 • Svatební kameraman od 666EUR
 • Privátní romantická večeře pod hvězdami se servisem šéfkuchaře od 490EUR
 • Exkluzivní privátní romantická večeře s výhledem na oceán od 999EUR
 • Účes pro nevěstu od 88EUR
 • Makeup pro nevěstu od 60EUR

Vše pro právně platnou svatbu v zahraničí již od roku 2008

Mnoho míst v zahraničí nabízí svatební balíčky, ale nezajišťují již dořešení legalit nezbytných pro to, aby oddací list uznaly i české a slovenské úřady po vašem návratu ze zahraničí. Proto tyto legality zajišťujeme pro vás my, aby byla vaše svatba v zahraničí právně platná.

Vypadá to složitě, ale nebojte se – celým procesem Vás v klidu a bez stresu provedeme :)

Na Maledivách není právně platná svatba českých a slovenských občanů možná.

Pro právně platnou svatbu v exotice doporučujeme Mauricius, který je pro právně platnou svatbu českých a slovenských občanů ideální a mezi exotickými destinacemi nemá v této oblasti konkurenci.

Maledivy jsou ideální pro svatební cesty se symbolickou svatbou nebo výročí svatby s obnovou svatebního slibu.

Na Maledivách není právně platná svatba českých a slovenských občanů možná.

Pro právně platnou svatbu v exotice doporučujeme Mauricius, který je pro právně platnou svatbu českých a slovenských občanů ideální a mezi exotickými destinacemi nemá v této oblasti konkurenci.

Maledivy jsou ideální pro svatební cesty se symbolickou svatbou nebo výročí svatby s obnovou svatebního slibu.

Hana & Daniel

Romantická dovolená Hany a Daniela na Maledivách s kombinací resortu Sun Siyam Iru Fushi a Kudafushi

My moc děkujeme 😊

Hana
Klára & Jakub

Svatba a svatební cesta v ráji Kláry a Ondřeje na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den,
na Maledivách se nám líbilo vše bylo v pořádku,
děkujeme za novomanželskou dovolenou a zároveň naší svatbu.
Budeme vás všude doporučovat.

Jakub
Lenka & Miroslav

Pohádková svatba na pláži, Maledivy, Komandoo Island Resort

Dobrý deň Hanka,
touto cestou by sme sa Vám s manželom chceli srdečne poďakovať za sprostredkovanie našej svadby na Maledivách. Bolo to dokonalé, veľmi sme si to užili a ostali nám tie najkrajšie spomienky. Ďakujeme za Vašu podporu a milú komunikáciu pri organizácií.
Zasielame pár fotiek z našej svadby a svadobnej cesty 🙂

Lenka a Miro
Denisa & Michal

Svatba a svatební cesta v ráji Denisy a Michala na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Byli jsme naprosto spokojeni. Skvělé jednání, rychlá komunikace, ochota, nic nebylo problém a toho si moc vážíme. Doporučujeme všemi deseti.

Denisa & Michal
Diana & Stanislav

Svatba a svatební cesta v ráji Diany a Stanislava na Maledivách v resortu Oblu Select at Sangeli 4*

Moc děkujeme.

Diana
Edita & Ondřej

Svatba a svatební cesta v ráji Edity a Ondřeje na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Vážená paní Behanová,
naše svatba a dovolená s ní spojená proběhla úplně skvěle. Všechno, co se týče organizačních věcí proběhlo hladce. Personál resortu byl velice milý, nápomocný a vstřícný. Co se týče cestování, mrzí nás jen ta strávená noc na letišti. Kdybychom dopředu věděli o možnosti se na letišti na noc ubytovat, určitě bychom ji rádi využili. Zároveň si však uvědomujeme, že časy odletů jsme si mohli na letenkách zkontrolovat dávno sami. Tím pádem i pronájem hotelového pokoje mohl být zařízen z naší strany dříve. Testy před naším odletem z resortu proběhly dle domluvy se zaměstnanci, čímž chci také zdůraznit dobré organizační schopnosti personálu. Jinak jsme si celý pobyt opravdu náramně užili a ještě jednou vám oba moc děkujeme za jeho zprostředkování v tuto dobu. Jsme také moc rádi, že jste nám pomohla se změnou destinace, i když už nezbývalo příliš času. Moc si toho vážíme 🙂

Ondřej
Petra & Martin

Svatba a svatební cesta v ráji Petry a Martina na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Dobrý den, Petro,

děkujeme za zprostředkování svatby, v resortu jsme byli maximálně spokojeni. Resort Sun Siyam Olhuveli byl nejlepší volbou, resort je nádherný a uchvátí již na první pohled. Zvolený typ ubytování „Grand water villa with pool“ byl naprosto úžasný – poskytuje maximální soukromí a výhodou je přímý vstup z terasy do moře.
Vše proběhlo dle plánu harmonogramu a bez větších obtíží. S Ms. Jenah, koordinátorkou svatby, jsme prošli harmonogram svatby, upřesnili jsme svá přání (včetně zvolené hudby) a využila jsem též služby kadeřníka v resortním spa centru, kde byli všichni velice milí, ochotní a nápomocní. Využili jsme také doplňkové focení při západu slunce, které se ukázalo být skvělou volbou, fotky vyšly nádherně a fotograf si zaslouží naši pochvalu. Všichni, kterým jsme ukázali naše fotky, byli unešení.
Ráno po svatbě jsme využili doplňkovou službu „floating breakfast“ přímo ve vile.
Celkově resort musíme pochválit – s takovým servisem, ochotou, milým přístupem jsme se za léta společného cestování nesetkali.

Měla jste pravdu – Maledivy jsou sen 🙂 stále nevěřím, že jsme tam byli 🙂

Petra
Renáta & Tibor

Svatba a svatební cesta v ráji Renáty a Tibora na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Ešte raz ďakujeme za skvelo zorganizovaný pobyt spojený so svadbou.

Renáta
Veronika & Lukáš

Svatba a svatební cesta v ráji Veroniky a Lukáše na Maledivách v resortu Olhuveli Beach & Spa Maldives 4* Deluxe

Za tento kouzelný a neopakovatelný den. Jeden z těch nejkrásnějších, který člověk ve svém životě prožije, nám pomohl prožít a plnými doušky naprosto bez starostí či jakýchkoli problémů vychutnat YachtWedding. Do Detailu naplánovaný harmonogram, zařízené letenky .. prostě vše fungovalo .. jak se říká .. jako na drátkách a to již od samého počátku, kdy jsem začínal s výběrem destinace, což trvalo skoro dva roky. Nic nebyl problém. Na Mé dotazy reagovali třeba i v osm hodin večer, zpracovali spoustu cenových nabídek .. mohu jen doporučit.

Lukáš
Martina & Josef

Svatba a svatební cesta v ráji Martiny a Josefa na Maledivách v resortu Innahura Maldives Resort 3* Superior

Dobrý den, my už teda máme večer, děkuji za gratulace, na Maledivách se nám moc líbí.

Martina

Sun Siyam Iru Fushi Maldives 5* Deluxe je dokonalý luxusní resort po kompletní renovaci, ověnčený řadou prestižních ocenění, jako např. čtyři roky po sobě světová prestižní cena za špičkové lázně World Luxury Spa Award, dále ocenění za nejlepší rodinný resort Best Family Resort 2016 v rámci World Travel Awards a mimo jiné i ocenění za nejlepší kuchyni World Luxury Restaurant Award 2016.

Při pobytu od 3 do 7 nocí: Koš s ovocem a láhev vína při příjezdu, novomanželský dort, romantická dekorace pokoje, romantická koupel a 1x romanická večeře při svíčkách.

Při pobytu 7 nocí a více: Koš s ovocem a láhev vína při příjezdu, 1x 30min masáž, 1x romanická večeře při svíčkách, romantická dekorace pokoje, novomanželský dort a 1x romantická květinová koupel na pokoji.

Podmínkou novomanželských slev a benefitů je předložení oddacího listu, ne staršího 12 měsíců.

Deluxe Beach Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 128m2, kapacita 3 dospělí  a 1 dítě do 14,99 let nebo 2 dospělí a 2 děti do 14,99 let, počet: 58. Manželská postel, plážová cabana s výhledem na moře, venkovní sprcha, WiFi, koupelna s vanou, klimatizace, satelitní TV, trezor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, žehlička žehlící prkno na vyžádání, župany, plážová taška

 

Deluxe Beach Villa with Pool
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 150m2, kapacita 3 dospělí  a 1 dítě do 14,99 let nebo 2 dospělí a 2 děti do 14,99 let, počet: 65. Privátní bazén (21m2), manželská postel, plážová cabana s výhledem na moře, venkovní sprcha, WiFi, koupelna s vanou, klimatizace, satelitní TV, trezor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, žehlička žehlící prkno na vyžádání, župany, plážová taška, houpačka

 

Family Deluxe Beach Villa with Pool
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 3 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 140m2, kapacita 4 dospělí  a 1 dítě do 14,99 let nebo 2 dospělí a 3 děti do 14,99 let, počet: 10. Privátní bazén (21m2), manželská postel, plážová cabana s výhledem na moře, venkovní sprcha, WiFi, koupelna s vanou, klimatizace, satelitní TV, trezor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, žehlička žehlící prkno na vyžádání, župany, plážová taška, houpačka, kávovar Nespresso

Pool Beach Villa
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 3 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 140m2, kapacita 4 dospělí  a 1 dítě do 14,99 let nebo 2 dospělí a 3 děti do 14,99 let, počet: 5. Privátní bazén (21m2), manželská postel, plážová cabana s výhledem na moře, venkovní sprcha, WiFi, koupelna s vanou, klimatizace, satelitní TV, trezor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, žehlička žehlící prkno na vyžádání, župany, plážová taška, houpačka, kávovar Nespresso

 

Water Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 85m2, kapacita 3 dospělí  a 1 dítě do 14,99 let nebo 2 dospělí a 2 děti do 14,99 let, počet: 40. Manželská postel, WiFi, koupelna s vanou, klimatizace, satelitní TV, trezor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, žehlička žehlící prkno na vyžádání, župany, plážová taška

Horizon Water Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 90m2, kapacita 3 dospělí  a 1 dítě do 14,99 let nebo 2 dospělí a 2 děti do 14,99 let, počet: 16. Manželská postel, WiFi, koupelna s jacuzzi, klimatizace, satelitní TV, trezor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, žehlička žehlící prkno na vyžádání, župany, plážová taška

 

Sunset Horizon Water Villa
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 90m2, kapacita 3 dospělí  a 1 dítě do 14,99 let nebo 2 dospělí a 2 děti do 14,99 let, počet: 19. Výhled na západ slunce, manželská postel, WiFi, koupelna s jacuzzi, klimatizace, satelitní TV, trezor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, žehlička žehlící prkno na vyžádání, župany, plážová taška

 

 

Infinity Water Villa
Kapacita pokoje: 4 dospělí, 3 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 155m2, kapacita 4 dospělí  a 1 dítě do 14,99 let nebo 2 dospělí a 3 děti do 14,99 let, počet: 5. Privátní bazén (15m2), oddělená obývací a jídelní část, venkovní sprcha, manželská postel, plážová cabana s výhledem na moře, venkovní sprcha, WiFi, koupelna s jacuzzi, klimatizace, satelitní TV, trezor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, žehlička žehlící prkno na vyžádání, župany, plážová taška, kávovar Nespresso

 

Hidden Retreat (2 bedrooms)
Kapacita pokoje: 6 dospělých, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 205m2, kapacita 6 dospělých nebo 4 dospělí a 2 děti do 14,99 let, počet: 1.  Privátní bazén (70m2), oddělená obývací a jídelní část, kuchyňský kout, venkovní sprcha, osobní butler, 2x manželská postel, plážová cabana s výhledem na moře, venkovní sprcha, WiFi, koupelna s jacuzzi, klimatizace, satelitní TV, trezor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, žehlička žehlící prkno na vyžádání, župany, plážová taška, kávovar Nespresso

 

Aqua Retreat (2 bedrooms)
Kapacita pokoje: 6 dospělých, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 350m2, kapacita 6 dospělých nebo 4 dospělí a 2 děti do 14,99 let, počet: 1.  Privátní bazén (34m2), oddělená obývací a jídelní část, kuchyňský kout, venkovní sprcha, osobní butler, 2x manželská postel, plážová cabana s výhledem na moře, venkovní sprcha, WiFi, koupelna s jacuzzi, klimatizace, satelitní TV, trezor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, žehlička žehlící prkno na vyžádání, župany, plážová taška, kávovar Nespresso

 

Celebrity Retreat (3 bedrooms)
Kapacita pokoje: 10 dospělých, 4 děti
Cena: Cena na vyžádání (Pokoj/Noc)

Rozloha 600m2, kapacita 10 dospělých nebo 6 dospělých a 4 děti do 14,99 let, počet: 1.  Privátní bazén (77+18m2), oddělená obývací a jídelní část, kuchyňský kout, venkovní sprcha, osobní butler,  vlastní spa, vlastní fitness a herna, 3x manželská postel, plážová cabana s výhledem na moře, venkovní sprcha, WiFi, koupelna s jacuzzi, klimatizace, satelitní TV, trezor, minibar, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén, žehlička žehlící prkno na vyžádání, župany, plážová taška, kávovar Nespresso

 

Resort nabízí stravování formou snídaně, polopenze, plné penze a all inclusive.

 • Iru Restaurant: snídaně s bohatým výběrem, každý večer bufet s jinou světovou kuchyní – kapacita 340 míst, terasa na pláži
 • Islander’s Grill: gril s maledivskými plody moře – 105 míst, pláž
 • The Trio: italská kuchyně – 100 míst, nad vodou
 • Bamboo: autentická vietnamská kuchyně – 34 míst, terasa na pláži
 • Teppanyaki: japonská kuchyně – 10 míst, terasa na pláži
 • Flavours: francouzská kuchyně (vítěz World Luxury Restaurant Award 2016) – 64 míst, nad vodou
 • The Cellar: vinotéka – 12 míst – nad vodou
 • Bubble Lounge: Výběrové šampaňské a sekty – 11 míst – nad vodou
 • Fluid: rodinný bar u bazénu – 55 míst – ostrovní zahrada
 • Taste of India: tradiční indické pochoutky – 30 míst – ostrovní zahrada
 • Reflections: Bar u infinity bazénu pro hosty starší 18 let – 30 míst – pláž
 • Waters Edge: koktejly a zábava – 142 míst – pláž
 • La Cremeria: cukrárna a zmrzlina – 23 míst – terasa na pláži
 • The Spa Café: zdravá výživa – 8 míst – lázně
 • In-Villa Dining – 24/7 privátní služba na pokoji
 • Destination Dining – intimní romantické místo na pláži a pod hvězdami dle vlastního výběru

Reference:

Hana & Daniel
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty