Ambre 4*

Mauricius, Indický oceán

Ambre Mauritius resort značky SUN je určen pouze pro dospělé hosty nad 16 let. Je rovnou All inclusive, s cílem poskytnout co nejvíce pohodlí bez starostí. Hosté zde naleznou relaxaci a klid, ale také spoustu zábavy a aktivit. Ambre se nachází u krásné 750m dlouhé bílé písečné pláže a doporučujeme ho pro pobyt po většinu roku, od září do června.

Ambre 4*

Cena svatební cesty
40 846 Kč
Cena svatby
9 904 Kč
Zahrnuje:
20% sleva pro nevěstu
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence
 • All inclusive resort
 • Adults only (pouze pro hosty nad 16 let)
 • 750m dlouhá bílá písečná pláž
 • lokalita vhodná pro návštěvu v sezóně září-červen
 • celkem 297 pokojů a suites v 7 kategoriích
 • 3 restaurace, 2 bary a 1 noční klub
 • 2 bazény, Spa, fitness centrum, široký výběr plážových a vodních aktivit zdarma
 • přístup do golfového klubu na ostrově Ile aux Cerfs.

Ambre Mauritius z kolekce SUN Resorts je svěží moderní resort, který se ideálně hodí pro svatební cestu na pláži bez starostí. Ambre je totiž rovnou All inclusive resort. Navíc je jako jeden z mála na Mauriciu určen pouze pro dospělé hosty starší 16 let. Proto vás zde čeká pohoda a romantika. Pro aktivní páry je tu spousta zábavy.

Ambre se nachází v lokalitě Belle Mare, na východním pobřeží Mauricia, která je proslulá bílými písečnými plážemi. Resort obklopuje chráněná zátoka s korálovou písečnou pláží, dlouhou přes 700 metrů. Stejně jako prakticky všude na Mauriciu, i pláž resortu Ambre chrání korálový útes, který je na dohled.

Z resortu Ambre Mauritius je to blízko na oblíbený ostrov Ile aux Cerf s krásnými plážemi a světoznámým šampionským golfovým hřištěm podle designu Bernharda Langera. Z resortu sem snadno doplujete na loďce. Hosté Ambre mají denně green fee zdarma, včetně dopravy.

Resort Ambre je zařízený v moderním stylu. Pokoje mají jednoduchý a svěží design a mají buď výhled na oceán, nebo do tropických zahrad. Pokoje vyšších kategorií a suites mají také balkón či terasu.

Ambre Mauritius nabízí svým hostům 3 restaurace a 2 bary. Hlavní restaurace Indigo pořádá tematické večery a nabízí indické, čínské a kreolské speciality, včetně mezinárodní kuchyně. Restaurace Dolce Vita s velmi osobitou atmosférou klade důraz na domácí kuchyni. Plážová restaurace La Plage, která je umístěna rovnou v písku, nabízí místní mauricijské i středomořské speciality. Coral Bar u bazénu je kromě koktejlů také místem pro večerní zábavu, tanec, hudbu s DJ a show. H&H Lounge bar je ideální pro sledování sportovních zápasů. Noční klub Shakers je ručen pro zábavu až do noci. Resort má také plážový servis.

Protože je Ambre resort pouze pro dospělé hosty, je to ideální místo pro klid a relaxaci. Odpočinout si můžete v lázních Tropical Spa, kde vás čekají masáže, procedury a detoxikační kůry. Relaxovat můžete také u hlavního velkého bazénu, který má celých 735m2 a hned několik relaxačních zón.

Ambre Mauritius resort nabízí také mnoho aktivit, zdarma kajaky, šlapadla, malé plachetnice, výlety na lodích s proskleným dnem, šnorchlování, windsurfing, aqua aerobik, vodní polo a další. Jako extra služby za příplatek si můžete vyzkoušet plavbu na katamaránu, rybaření na moři, vodní lyže atd. Resort má dále zdarma Fitness centrum, plážový volejbal, stolní tenis, hodiny jógy, tai chi a další. Za příplatek jsou lekce tenisu s trenérem, pronájem kol nebo osobní fitness trenér.

Pokud by vám nestačilo zázemí Ambre resortu, můžete se vydat do nedalekého Long Beach Mauritius resortu, který stejně jako Ambre patří do kolekce SUN resortů (konzumace v Long Beach Mauritius je zpoplatněna).

V resortu Ambre se také může konat vaše právně platná svatba na Mauriciu. Svatba se koná exkluzivně vždy jen jedna denně.

Vydejte se na romantickou svatební cestu na Mauricius, do all inclusive resortu Ambre Mauritius!

Svatba v Ambre Resort & Spa 4*

Svatba na Mauriciu v resortu, který je celý rovnou All inclusive a pouze pro dospělé hosty, u bílé písečné pláže Belle Mare

Cena: 9 904 Kč

Svatební cesta v Ambre 4*

Ambre Mauritius resort značky SUN je určen pouze pro dospělé hosty nad 16 let. Je rovnou All inclusive, s cílem poskytnout co nejvíce pohodlí bez starostí. Hosté zde naleznou relaxaci a klid, ale také spoustu zábavy a aktivit. Ambre se nachází u krásné 750m dlouhé bílé písečné pláže a doporučujeme ho pro pobyt po většinu roku, od září do června.

Courtyard room
Kapacita pokoje: 2 dospělí, děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 20m2, kapacita max. 2 dospělí. Pokoj v přízemí, prvním či druhém patře, 1x postel king size. Pokoje této kategorie jsou umístěné v jižním křídle resortu. Mini bar, satelitní televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Superior Garden room
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 30m2, kapacita max. 2 dospělí. Pokoj v přízemí, prvním či druhém patře, 1x postel king size, výhled do zahrad. Pokoje této kategorie umístěné v severním křídle mají balkon nebo terasu. Mini bar, satelitní televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Superior Sea-facing room
Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 30m2, kapacita max. 2 dospělí. Pokoj v přízemí či v prvním patře, jižní křídlo, 1x postel king size, situovány směrem k oceánu, balkon nebo terasa. Mini bar, televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Deluxe Sea-facing room
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 42m2, kapacita max. 3 dospělí. Pokoj v přízemí či v prvním patře, 1x postel king size, výhled na oceán. Mini bar, televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Deluxe Sea-facing room terrace/balcony
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 42m2, kapacita max. 3 dospělí. Pokoj v přízemí či v prvním patře, 1x postel king size, výhled na oceán, balkon nebo terasa. Mini bar, televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Deluxe Beach room - terrace
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 42m2, kapacita max. 3 dospělí. Pokoj v přízemí či v prvním patře, 1x postel king size, výhled na oceán, terasa. Mini bar, televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Deluxe Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 72m2, kapacita max. 3 dospělí. Pokoj v přízemí či v prvním patře, oddělený sprchový kout a vana, oddělená ložnice,1x postel king size, výhled na oceán, terasa. Přístupné od pláže. Mini bar, televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Ambre Suite
Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 80m2, kapacita max. 3 dospělí. Pokoj v přízemí či v prvním patře, oddělený sprchový kout a vana, oddělená ložnice, 1x postel king size, výhled na oceán, terasa. Přístupné od pláže. Mini bar, televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

All inclusive.

Ambre Mauritius nabízí svým hostům 3 restaurace a 2 bary. Hlavní restaurace Indigo pořádá tematické večery a  nabízí indické, čínské a kreolské speciality, včetně mezinárodní kuchyně. Restaurace Dolce Vita s klade důraz na domácí kuchyni a je a la carte. Plážová restaurace La Plage nabízí místní mauricijské i středomořské speciality. Coral Bar u bazénu je kromě koktejlů také místem pro večerní zábavu, tanec, hudbu s DJ a show. H&H Lounge bar je ideální pro sledování sportovních zápasů. Noční klub Shakers je ručen pro zábavu až do noci. Resort má také plážový servis.

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • 70% sleva pro nevěstu
 • tričko pro ženicha
 • pareo pro nevěstu
 • talíř s ovocem při příjezdu
 • romantická večeře
 • láhev sektu
 • honeymoon dort
 • při pobyt min. 10 nocí navíc 45 minut masáže ve spa (mezi 10:00 a 15:00).

Benefity platí pro svatební cestu v Ambre Mauritius resortu na Mauriciu s příjezdem maximálně 9 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Denisa & Pavel

Svatba na Mauriciu Denisy a Pavla v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dobry den, Stanko,

Mauricius je proste pohadka a pro nas to byla nezapomenutelne svatba a jsem moc rada, ze nase delegatka Kacenka mohla byt jeji soucasti, je proste skvela, je to clovek na svem miste, ktereho bavi, to co dela a od toho se to take odrazuje. Nesmim take opomenout koordinatorku Joannu, ktere take patri velke diky, protoze pro nas udelala vse, co nam na ocich videla a snazila se,aby jsme byli maximalne spokojeni.

Timto chci take velice podekova Vam a vasim kolegum za vybornou organizaci a splneni tak naseho snu.

Urcite na Mauricius znovu zavitame 🙂

Denisa
Klára & Gustav

Svatba na Mauriciu Kláry & Gustava v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Vážený pane Ulrichu, paní Bočková, paní Borčická a delegátko Markétko,
moc bychom Vám chtěli poděkovat za zprostředkování našeho nejkrásnějšího dne v životě.
Kudy chodíme tudy vás chválíme :-). Opravdu vše bylo perfektně nachystáno, jsme opravdu nadšeni ze svatby a celého našeho pobytu na Mauriciu. Moc chválíme práci delegátky Markétky, je to člověk na pravém místě.
Nemáme slov…, pro nás to je zážitek na celý život.
Ještě bychom vás chtěli poprosit o zaslání údajů svědků.
Mockrát Vám děkujeme a snad ještě využijeme vašich služeb, třeba na nějaké výročí :-).
Mějte se krásně.

Klára a Gustav
Dana & Ondřej

Svatba na Mauriciu Dany a Ondřeje v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Moc děkujeme celému týmu YachtWedding za vysněnou svatbu. Chtěli jsme si ji užíj jen my dva, bez stresu a bez zdlouhavých a vysilujících příprav. Vybrali jsme si Ambre Resort, kde se o nás královsky starali od začátku do konce pobytu a byli velice flexibilní co se týče samotného obřadu. Resort nabízí nádherné pláže, které v květnu nebyly vůbec plné a dokonce nám zdarma upgradovali pokoj. Česká delegátka Markéta byla na místě naprosto úžasná, nápomocná, ochotná zodpovědět veškeré naše dotazy a díky svým zkušenostem nám velice usnadnila oběhávání místních úřadů. Pan Ulrich s paní Borčickou z týmu YachtWedding nám se vším před i po svatbě maximálně pomohli, takže celou zkušenost určitě doporučuji všem, co o tom přemýšlí. Je to nezapomenutelný zážitek.

Dana & Ondřej
Miroslava & Tomáš

Svatba na Mauriciu Miroslavy & Tomáše v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dobry den p. Borcicka
Dakujeme, velmi ste nam pomohli.
Kedze sme nemali pocas obradu cas na odpisanie prislusnych dokumentov od svedkov tak sme sa obratili na Marketku.
Ale dakujeme aj za info.
Dovolenka aj svadba boli na vybornu.
Velmi sme si to uzili.
Dakujeme velmi pekne za vsetko!
Bolo tu super 🙂
Aj nasa delegatka Marketka bola skvela, tiez sme sa na nu mohli vo vsetkom obratit a ona nam s radostou vo vsetkom pomohla.
Zo srdca vam este raz velmi pekne dakujeme!

Mirka & Tommy
Nela & Tomáš

Svatba na Mauriciu Nely a Tomáše v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Nela a Tomáš si naplánovali svatbu v exotice a vybrali si k tomu ráj na Mauriciu v Indickém oceánu. Svatba proběhla dne 26.2. v resortu Ambre, který je určen pouze pro dospělé hosty a nachází se na krásné bílé pláži Belle Mare. Svatební cestu v Ambre jim zpříjemnily také benefity pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Nat&Jude

Andrea & Stanislav

Svatba na Mauriciu Andrea a Stanislav v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dobry den pan Ulrich,

dakujeme krasne za gratulaciu, fotky a uzitocne instrukcie.
Mauricius je naaaadherny ostrov – laguny, prales a hory ma neskutocne ocarili!!!! Uz teraz mi ostrov velmi chyba…

So sluzbami Vasej cestovne kancelarie sme boli pokojni. Hlavne si cenime rychlu a bezproblemovu komunikaciu s vami, s pani Bockovou a tiez s Marketou.

Andrea
Jaroslava & Jakub

Svatba na Mauriciu Jaroslavy & Jakuba v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dobrý den,

děkujeme za mail.

V podstatě vše proběhlo hladce, resort je moc pěkný a ani na počasí se nedá moc stěžovat. Teď nás ještě čeká zmíněné vyřizování formalit a čekání na fotky. Jinak to celé byl moc pěkný zážitek.

Děkujeme a přejeme hezký den.

Jakub
Tereza & Radek

Svatba na Mauriciu Terezy a Radka v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dobrý den,

Chceme Vám obrovsky poděkovat za organizaci nekrásnějšich 10 dni v ráji. Naše svatba předčila všechna očekávání. Svatební koordinátorka Karishma i delegátka Markéta byly naprosto perfektní a dokázaly zařídit všechno do posledního puntíku. Fotografové Nate a Jude taktéž naprosto profesionální přístup. Složitý pro nás byl snad jen návrat do reality z takového ráje.

Děkujeme za moc za veškerou podporu

Tereza & Radek
Lucia & Matej

Svatba Lucii & Mateja na Mauriciu v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dobry den,

dakujeme za Vasu spravu.

Radi by sme sa podakovali za vybornu organizaciu vsetkych potrebnych formalit na Mauriciu. Vsetko bolo tip-top!

Velmi sa nam pacilo a pravdupovediac domov sa nam islo tazko:)

Co sa tyka sobasneho listu, to sme vyriesili uz den po navrate a teda momentalne sme v ocakavani sobasneho listu z Osobitnej matriky.

Dakujeme este raz a pozdravujeme cely tim, ktory prispel k nasej bezstresovej a uzasnej svadbe.

Matej & Lucia
Denisa & Martin

Svatba na Mauriciu Denisy a Martina v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dakujeme za profesionalne sluzby, boli sme spokojni pocas celeho pred, pocas a po svadobneho procesu 🙂 …az na to pocasie, bohuzial to nikto ovladat nedokaze.

Martin

Reference:

Denisa & Pavel
Více
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty