CK YachtWedding

Ambre 4*

Mauricius, Indický oceán

Ambre Mauritius resort značky SUN je určen pouze pro dospělé hosty nad 16 let. Je rovnou All inclusive, s cílem poskytnout co nejvíce pohodlí bez starostí. Hosté zde naleznou relaxaci a klid, ale také spoustu zábavy a aktivit. Ambre se nachází u krásné 750m dlouhé bílé písečné pláže a doporučujeme ho pro pobyt po většinu roku, od září do června.

Ambre 4*

Cena svatební cesty:
44 432 Kč

7 nocí, All Inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy pro novomanžele v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 600EUR.

Cena svatby:
10 773 Kč

378EUR při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality

 • Zahrnuje:
 • 20% sleva pro nevěstu
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery
 • All inclusive resort
 • Adults only (pouze pro hosty nad 16 let)
 • 750m dlouhá bílá písečná pláž
 • lokalita vhodná pro návštěvu v sezóně září-červen
 • celkem 297 pokojů a suites v 7 kategoriích
 • 3 restaurace, 2 bary a 1 noční klub
 • 2 bazény, Spa, fitness centrum, široký výběr plážových a vodních aktivit zdarma
 • přístup do golfového klubu na ostrově Ile aux Cerfs.

Ambre Mauritius z kolekce SUN Resorts je svěží moderní resort, který se ideálně hodí pro svatební cestu na pláži bez starostí. Ambre je totiž rovnou All inclusive resort. Navíc je jako jeden z mála na Mauriciu určen pouze pro dospělé hosty starší 16 let. Proto vás zde čeká pohoda a romantika. Pro aktivní páry je tu spousta zábavy.

Ambre se nachází v lokalitě Belle Mare, na východním pobřeží Mauricia, která je proslulá bílými písečnými plážemi. Resort obklopuje chráněná zátoka s korálovou písečnou pláží, dlouhou přes 700 metrů. Stejně jako prakticky všude na Mauriciu, i pláž resortu Ambre chrání korálový útes, který je na dohled.

Z resortu Ambre Mauritius je to blízko na oblíbený ostrov Ile aux Cerf s krásnými plážemi a světoznámým šampionským golfovým hřištěm podle designu Bernharda Langera. Z resortu sem snadno doplujete na loďce. Hosté Ambre mají denně green fee zdarma, včetně dopravy.

Resort Ambre je zařízený v moderním stylu. Pokoje mají jednoduchý a svěží design a mají buď výhled na oceán, nebo do tropických zahrad. Pokoje vyšších kategorií a suites mají také balkón či terasu.

Ambre Mauritius nabízí svým hostům 3 restaurace a 2 bary. Hlavní restaurace Indigo pořádá tematické večery a nabízí indické, čínské a kreolské speciality, včetně mezinárodní kuchyně. Restaurace Dolce Vita s velmi osobitou atmosférou klade důraz na domácí kuchyni. Plážová restaurace La Plage, která je umístěna rovnou v písku, nabízí místní mauricijské i středomořské speciality. Coral Bar u bazénu je kromě koktejlů také místem pro večerní zábavu, tanec, hudbu s DJ a show. H&H Lounge bar je ideální pro sledování sportovních zápasů. Noční klub Shakers je ručen pro zábavu až do noci. Resort má také plážový servis.

Protože je Ambre resort pouze pro dospělé hosty, je to ideální místo pro klid a relaxaci. Odpočinout si můžete v lázních Tropical Spa, kde vás čekají masáže, procedury a detoxikační kůry. Relaxovat můžete také u hlavního velkého bazénu, který má celých 735m2 a hned několik relaxačních zón.

Ambre Mauritius resort nabízí také mnoho aktivit, zdarma kajaky, šlapadla, malé plachetnice, výlety na lodích s proskleným dnem, šnorchlování, windsurfing, aqua aerobik, vodní polo a další. Jako extra služby za příplatek si můžete vyzkoušet plavbu na katamaránu, rybaření na moři, vodní lyže atd. Resort má dále zdarma Fitness centrum, plážový volejbal, stolní tenis, hodiny jógy, tai chi a další. Za příplatek jsou lekce tenisu s trenérem, pronájem kol nebo osobní fitness trenér.

Pokud by vám nestačilo zázemí Ambre resortu, můžete se vydat do nedalekého Long Beach Mauritius resortu, který stejně jako Ambre patří do kolekce SUN resortů (konzumace v Long Beach Mauritius je zpoplatněna).

V resortu Ambre se také může konat vaše právně platná svatba na Mauriciu. Svatba se koná exkluzivně vždy jen jedna denně.

Vydejte se na romantickou svatební cestu na Mauricius, do all inclusive resortu Ambre Mauritius!

Ambre Mauritius resort značky SUN je určen pouze pro dospělé hosty nad 16 let. Je rovnou All inclusive, s cílem poskytnout co nejvíce pohodlí bez starostí. Hosté zde naleznou relaxaci a klid, ale také spoustu zábavy a aktivit. Ambre se nachází u krásné 750m dlouhé bílé písečné pláže a doporučujeme ho pro pobyt po většinu roku, od září do června.

Courtyard room

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 20m2, kapacita max. 2 dospělí. Pokoj v přízemí, prvním či druhém patře, 1x postel king size. Pokoje této kategorie jsou umístěné v jižním křídle resortu. Mini bar, satelitní televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Superior Garden room

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 30m2, kapacita max. 2 dospělí. Pokoj v přízemí, prvním či druhém patře, 1x postel king size, výhled do zahrad. Pokoje této kategorie umístěné v severním křídle mají balkon nebo terasu. Mini bar, satelitní televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Superior Sea-facing room

Kapacita pokoje: 2 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 30m2, kapacita max. 2 dospělí. Pokoj v přízemí či v prvním patře, jižní křídlo, 1x postel king size, situovány směrem k oceánu, balkon nebo terasa. Mini bar, televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Deluxe Sea-facing room

Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 42m2, kapacita max. 3 dospělí. Pokoj v přízemí či v prvním patře, 1x postel king size, výhled na oceán. Mini bar, televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Deluxe Sea-facing room terrace/balcony

Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 42m2, kapacita max. 3 dospělí. Pokoj v přízemí či v prvním patře, 1x postel king size, výhled na oceán, balkon nebo terasa. Mini bar, televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Deluxe Beach room – terrace

Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 42m2, kapacita max. 3 dospělí. Pokoj v přízemí či v prvním patře, 1x postel king size, výhled na oceán, terasa. Mini bar, televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Junior Suite

Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 72m2, kapacita max. 3 dospělí. Pokoj v přízemí či v prvním patře, oddělený sprchový kout a vana, oddělená ložnice,1x postel king size, výhled na oceán, terasa. Přístupné od pláže. Mini bar, televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

Ambre Suite

Kapacita pokoje: 3 dospělí, bez dětí

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 80m2, kapacita max. 3 dospělí. Pokoj v přízemí či v prvním patře, oddělený sprchový kout a vana, oddělená ložnice, 1x postel king size, výhled na oceán, terasa. Přístupné od pláže. Mini bar, televize, wi-fi zdarma, trezor, vybavení pro kávu a čaj, ručníky, pantofle, telefon, fén.

All inclusive.

Ambre Mauritius nabízí svým hostům 3 restaurace a 2 bary. Hlavní restaurace Indigo pořádá tematické večery a  nabízí indické, čínské a kreolské speciality, včetně mezinárodní kuchyně. Restaurace Dolce Vita s klade důraz na domácí kuchyni a je a la carte. Plážová restaurace La Plage nabízí místní mauricijské i středomořské speciality. Coral Bar u bazénu je kromě koktejlů také místem pro večerní zábavu, tanec, hudbu s DJ a show. H&H Lounge bar je ideální pro sledování sportovních zápasů. Noční klub Shakers je ručen pro zábavu až do noci. Resort má také plážový servis.

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • 70% sleva pro nevěstu
 • tričko pro ženicha
 • pareo pro nevěstu
 • talíř s ovocem při příjezdu
 • romantická večeře
 • láhev sektu
 • honeymoon dort
 • při pobyt min. 10 nocí navíc 45 minut masáže ve spa (mezi 10:00 a 15:00).

Benefity platí pro svatební cestu v Ambre Mauritius resortu na Mauriciu s příjezdem maximálně 9 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí oslavíte během pobytu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Svatba na Mauriciu v resortu, který je celý rovnou All inclusive a pouze pro dospělé hosty, u bílé písečné pláže Belle Mare
Cena: 10 773 Kč

378EUR při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality

Svatba na Mauriciu Andrea a Stanislav v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dobry den pan Ulrich,

dakujeme krasne za gratulaciu, fotky a uzitocne instrukcie.
Mauricius je naaaadherny ostrov – laguny, prales a hory ma neskutocne ocarili!!!! Uz teraz mi ostrov velmi chyba…

So sluzbami Vasej cestovne kancelarie sme boli pokojni. Hlavne si cenime rychlu a bezproblemovu komunikaciu s vami, s pani Bockovou a tiez s Marketou.

Andrea

Andrea a Stanislav si naplánovali svatbu v exotice a vybrali si k tomu ráj na Mauriciu v Indickém oceánu. Svatba proběhla dne 17.4. v resortu Ambre, který je určen pouze pro dospělé hosty a nachází se na krásné bílé pláži Belle Mare. Svatební cestu v Ambre jim zpříjemnily také benefity pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Nat&Jude

Svatba na Mauriciu Jaroslavy & Jakuba v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dobrý den,

děkujeme za mail.

V podstatě vše proběhlo hladce, resort je moc pěkný a ani na počasí se nedá moc stěžovat. Teď nás ještě čeká zmíněné vyřizování formalit a čekání na fotky. Jinak to celé byl moc pěkný zážitek.

Děkujeme a přejeme hezký den.

Jakub

Jaroslava a Jakub si naplánovali svatbu v exotice a vybrali si k tomu ráj na Mauriciu v Indickém oceánu. Svoje líbánky strávili v All inclusive resortu Ambre, který je určen pouze pro dospělé hosty a nachází se na krásné bílé pláži Belle Mare. Svatební cestu v Ambre jim zpříjemnily také benefity pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Terezy a Radka v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dobrý den,

Chceme Vám obrovsky poděkovat za organizaci nekrásnějšich 10 dni v ráji. Naše svatba předčila všechna očekávání. Svatební koordinátorka Karishma i delegátka Markéta byly naprosto perfektní a dokázaly zařídit všechno do posledního puntíku. Fotografové Nate a Jude taktéž naprosto profesionální přístup. Složitý pro nás byl snad jen návrat do reality z takového ráje.

Děkujeme za moc za veškerou podporu

Tereza & Radek

Tereza a Radek si naplánovali svatbu v exotice a vybrali si k tomu ráj na Mauriciu v Indickém oceánu. Svoje líbánky strávili v All inclusive resortu Ambre, který je určen pouze pro dospělé hosty a nachází se na krásné bílé pláži Belle Mare. Svatební cestu v Ambre jim zpříjemnily také benefity pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba Lucii & Mateja na Mauriciu v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dobry den,

dakujeme za Vasu spravu.

Radi by sme sa podakovali za vybornu organizaciu vsetkych potrebnych formalit na Mauriciu. Vsetko bolo tip-top!

Velmi sa nam pacilo a pravdupovediac domov sa nam islo tazko:)

Co sa tyka sobasneho listu, to sme vyriesili uz den po navrate a teda momentalne sme v ocakavani sobasneho listu z Osobitnej matriky.

Dakujeme este raz a pozdravujeme cely tim, ktory prispel k nasej bezstresovej a uzasnej svadbe.

Matej & Lucia

Lucia a Matej si naplánovali svatbu v exotice a vybrali si k tomu ráj na Mauriciu v Indickém oceánu. Svoje líbánky strávili v All inclusive resortu Ambre, který je určen pouze pro dospělé hosty a nachází se na krásné bílé pláži Belle Mare. Svatební cestu v Ambre jim zpříjemnily také benefity pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Denisy a Martina v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dakujeme za profesionalne sluzby, boli sme spokojni pocas celeho pred, pocas a po svadobneho procesu 🙂 …az na to pocasie, bohuzial to nikto ovladat nedokaze.

Martin

Denisa a Martin si naplánovali svatbu v exotice a vybrali si k tomu ráj na Mauriciu v Indickém oceánu. Na svatbu v ráji je doprovodili i jejich nejbližší. Svoje líbánky strávili v All inclusive resortu Ambre, který je určen pouze pro dospělé hosty a nachází se na krásné bílé pláži Belle Mare. Svatební cestu v Ambre jim zpříjemnily také benefity pro novomanžele.
Během pobytu novomanžele zastihla tropická cyklóna, která se na Mauriciu objevila poprvé za 24 let. Svatební den sice propršel celý indický oceán štěstí, ale naši fotografové přijeli další den pro nové focení už tentokrát za sluníčka 🙂
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Elišky a Adriana v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Vážený pane Ulrichu,
mockrát děkuji za email a za upozornění na náležitosti na matrice. Již jsem se pustila do notářských kopií, zajištění překladu a na matriku jdeme v pondělí.
Co se týká pobytu na Mauriciu, tak vše proběhlo naprosto báječně. Svatba pro nás byla nezapomenutelným okamžikem se vším, co k tomu patří. Hotel Ambre Resort je krásné místo pro takovou příležitost, a to už jen z důvodu, že je pro hosty starší 18 let. Ubytování, jídlo, moře bylo naprosto báječné a celkově hotelový servis byl na vysoké úrovni. Rádi bychom poděkovali slečně Lucii, která nás ochotně doprovázela na úřadech na Mauriciu a zároveň pomohla s reklamací kufru, který nám na cestě tam letecká společnost kompletně zničila (bohužel ten nový na cestě zpět utrpěl taktéž, urazili protentokrát kolečko, ale to už jsem vyřídila). Svatební koordinátor v hotelu, pan Ankush Sungkur, byl naprosto profesionální a vyřídil vše dle našich představ a přání. Je to člověk na správném místě. S transfery jsme byli také velmi spokojení. Vaši agenturu YachtWedding mohu jen doporučit a to už také dělám, neboť jsou všichni unešení z našich fotek a zážitků. Jsem přesvědčená, že se na Mauricius opět vrátíme. Tentokrát třeba na výročí 🙂
S pozdravem a přáním krásného dne,

Eliška a Adrian

Eliška a Adrian si naplánovali svou svatbu v exotice a vybrali si k tomu ráj na Mauriciu v Indickém oceánu. Svoje líbánky strávili v All inclusive resortu Ambre, který je určen pouze pro dospělé hosty a nachází se na krásné bílé pláži Belle Mare. Svatební cestu v Ambre jim zpříjemnily také benefity pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Lucie a Petra v All inclusive resortu Ambre 4*

Lucie a Petr si přáli romantickou svatbu na pláži s dlouhou svatební cestou. Zvolili si svatbu na Mauriciu v oblíbeném All inclusive resortu Ambre, který je pouze pro dospělé hosty a poskytuje tak příjemný klid, romantiku i zábavu. Svatba v Ambre se konala na pláži za odlivu, za tichého šumění Indického oceánu. Druhou část své svatební cesty si novomanželé užili v resortu Seaview Calodyne Lifestyle, a stejně jako v Ambre i zde dostali krásné benefity pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Zuzany a Viliama v resortu Ambre 4* pouze pro dospělé

Dovolenka sa nam velmi pacila, Marketa vsetko vybavila bola velmi ochotna a mila. Hotelove prostredie bolo super, dalo sa tam vyuzit vela moznosti len za ten kratky cas sme to vsetko nestihli 🙂 More bolo ciste a dalo sa tam aj plavat 🙂
Celkovo sme velmi spokojny a urcite vas len odporucime dalej a dost mozne ze vase sluzby vyuzijeme znovu v buducnosti.

Zuzana

Zuzana a Viliam si přáli svatbu na Mauriciu v resortu na krásné bílé pláži, kde se bude líbit také jejich blízkým, kteří na svatbu přijeli. Vybrali si oblíbený resort Ambre v krásné lokalitě Belle Mare, který je rovnou All Inclusive a určen pouze pro dospělé hosty. Svatba se konala na pláži za odlivu a novomnaželé ji zakončili společným skokem do bazénu. Poté užili svou svatební cestu na Mauriciu s mnoha benefity.  Novomanželům blahopřejeme!

Andrea a Michal – svatební cesta na Mauriciu v resortu Ambre 4*

Dobry den,

Mauricius je uzasny, boli sme spokojny s vyberom dovolenky, s rezortom aj s jeho sluzbami. Urcite by sme tento rezort odporucili ak by tam niekto cestoval. Vlastne sa tak aj stalo, mozno Vam budu pisat nasi kamarati.

Dakujeme za sprostredkovanie.

Michal

Andrea s Michalem si pro svou svatební cestu vybrali oblíbený resort Ambre na krásné bílé pláži Belle Mare, který je jen pro dospělé.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Alice & Roberta v resortu SUN Ambre 4* pouze pro dospělé

Dobrý večer paní Bočková,

zdravíme Vás i pana Ulricha z Mauricia.

Již máme po svatbě – vše proběhlo hladce podle plánu 🙂

Chtěli bychom Vám i delegátce slečně Markétě velmi poděkovat za spolupráci a pokud budete chtít zpětnou vazbu ve formě recenze, napíšeme jen to nejlepší 🙂

Ještě jednou díky,

Alice & Robert

Alice a Robert si naplánovali svatbu v exotice a vybrali si k tomu ráj na Mauriciu v Indickém oceánu. Svatba proběhla dne 5.4. Svoje líbánky strávili v All inclusive resortu Ambre, který je určen pouze pro dospělé hosty a nachází se na krásné bílé pláži Belle Mare. Svatební cestu v Ambre jim zpříjemnily také benefity pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatební fotografie jsou od fotografa resortu.