CK YachtWedding

Coin de Mire Attitude 3* Superior

Mauricius, Indický oceán

Resort Coin de Mire se nachází na severu Mauricia, v blízkosti hlavního turistického centra ostrova Grand Baie. Je proto oblíbený jako výchozí bod pro poznávání ostrova a individuální výlety. Písečná pláž resortu je dostupná přes místní komunikaci a nabízí atraktivní výhled na ostrůvek Coin de Mire. Resort vyniká pohodovou atmosférou a zážitkovým programem Otentik.

Coin de Mire Attitude 3* Superior

Cena svatební cesty:
36 765 Kč

7 nocí, all inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy pro novomanžele v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 600EUR.

Cena svatby:
ZDARMA

ZDARMA při zakoupení pobytu v resortu u nás + legality 550EUR

 • Zahrnuje:
 • Benefity pro novomanžele
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance nejnižší ceny
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery
 • v blízkosti Grand Baie, oblíbený výchozí bod pro výlety
 • pro páry a rodiny s dětmi
 • pláž dostupná přes místní komunikaci
 • lokalita vhodná pro návštěvu po celý rok
 • unikátní zážitkový program Otentik
 • celkem 122 pokojů ve 4 kategoriích
 • 2 restaurace, bar, stánek Taba-J, plážový nápojový servis
 • resort vlastní privátní katamarán
 • Spa, výběr plážových a vodních aktivit zdarma.

Resort Coin de Mire patří do oblíbeného řetězce Attitude. Nachází se na severu ostrova, v blízkosti hlavního mauricijského turistického centra Grand Baie, a je proto vyhledáván zejména těmi, kdo chtějí aktivně poznávat ostrov a podnikat výlety.

Resort také vyniká krásným výhledem na stejnojmenný skalnatý ostrov Coin de Mire, který je jednou z ikon Mauricia. Impozantní výhled se otevírá hostům z pláže, která je dostupná přes místní komunikaci.

Coin de Mire je zaměřený jak na páry, tak i rodiny s dětmi. Prošel nedávnou rekonstrukcí a svým hostům nabízí ubytování v pokojích čtyř kategorií s interiérem v jemných barvách a tradičním mauricijským designem. Pro rodiny s dětmi doporučujeme Family apartment, který má 60m2 a oddělený pokoj pro děti.

Resorty řetězce Attitude vynikají pohostinností a velmi dobrou kuchyní. Výjimkou není ani resort Coin de Mire, kde je hostům k dispozici hlavní restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, dále značková restaurace Atittude Kot Nou, která má otevřeno čtyři večery v týdnu a specializuje se na lahůdky domácí kuchyně. Stánek Taba-J podává tradiční mauricijské jídlo z ulice a v baru The Shaker si můžete dát osvěžující drink až do půlnoci. Odpoledne je hostům k dispozici plážový servis s nápoji.

Pravé mauricijské zážitky hostům zajišťuje program „Otentik Attitude“, v rámci kterého resort Coin de Mire pořádá tematické večery s živou hudbou a tradičními hudebními nástroji, sega show a zábavou, dále jednou týdně Otentik bazar, kde si můžete zakoupit tradiční produkty přímo od místních výrobců. Jedinečným zážitkem je večeře s mauricijskou rodinou, která vás také naučí tradiční recepty. Na výletě po ostrově se můžete nechat vést mobilní aplikací Otentik Discovery, která vás provede i méně známými zákoutími Mauricia.

Relaxaci si můžete dopřát u dvou bazénů nebo v malých Spa se třemi masážními pokoji. Lázeňská péče vychází z mauricijských tradic a zdejších přírodních živlů: země, moře, slunce a rostlin.

Coin de Mire Attitude nabízí také aktivity zdarma, loď s proskleným dnem, kajaky, šlapadla, tenisové kurty (míčky za příplatek), stolní tenis, tělocvičnu, pétanque, stolní hry apod. Za příplatek si můžete zapůjčit kola (včetně sedátek pro děti), vydat se na oceán rybařit, přihlásit se na kurz potápění do blízkého PADI centra nebo na kitesurfing v lokalitě Anse-la-Raie. Resort disponuje vlastním katamaránem, na kterém si můžete objednat plavbu na blízké ostrůvky i s piknikem. Pro děti od 3 do 12 let je připravena zábava v Mini klubu Ayo Le Dodo. Baby-sitting přes den i večer je za příplatek na vyžádání.

Vydejte se na svatební cestu na Mauricius do Coin de Mire Attitude, za pohodou i poznáváním krás tohoto exotického ostrova!

Resort Coin de Mire se nachází na severu Mauricia, v blízkosti hlavního turistického centra ostrova Grand Baie. Je proto oblíbený jako výchozí bod pro poznávání ostrova a individuální výlety. Písečná pláž resortu je dostupná přes místní komunikaci a nabízí atraktivní výhled na ostrůvek Coin de Mire. Resort vyniká pohodovou atmosférou a zážitkovým programem Otentik.

Superior

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 33m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 17,99 let, počet: 78. Výhled do zahrady, terasa nebo balkon s nábytkem, anželská psotel nebo dvě oddělené postele, sofa, telefon (za poplatek), satelitvní TV, minibar, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, stropní větrák, fín, koupelna se sprchou, oddělené WC.

Deluxe

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 35m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 17,99 let, počet: 23. Výhled do zahrady, terasa nebo balkon s nábytkem, anželská psotel nebo dvě oddělené postele, sofa, telefon (za poplatek), satelitvní TV, minibar, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, stropní větrák, fín, koupelna se sprchou, oddělené WC.

Deluxe Family

Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 40m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12,99 let včetně. Výhled do zahrady, terasa nebo balkon s nábytkem, anželská psotel nebo dvě oddělené postele, sofa, telefon (za poplatek), satelitvní TV, minibar, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, stropní větrák, fín, koupelna se sprchou, oddělené WC.

Family Apartment

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 3 děti

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 60m2, kapacita max. 2 dospělí a 2 děti do 17,99 let nebo 3 dospělí a 1 teenager do 17,99 let, počet: 9. Výhled do zahrady, terasa nebo balkon s nábytkem, anželská psotel nebo dvě oddělené postele, sofa, telefon (za poplatek), satelitvní TV, minibar, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, stropní větrák, fín, koupelna se sprchou, oddělené WC, oddělené ložnice pro děti s palandou, venkovní kuchyňský kout.

Polopenze, All inclusive.

Coin de Mire nabízí hlavní restauraci s místní i mezinárodní kuchyní, dále značkovou restauraci Atittude Kot Nou, která má otevřeno čtyři večery v týdnu a specializuje se na domácí kreolskou kuchyni. Stánek Taba-J podává tradiční mauricijské jídlo z ulice a bar The Shaker osvěžující nápoje a svačinky. Odpoledne je hostům k dispozici plážový servis s nápoji. Program Otentik nabízí jedinečný zážitek tradiční večeře v mauricijské rodině (za příplatek).

Pro pobyt s maximálním pohodlím bez starostí doporučujeme program All inclusive. Pokud se přes den vydáte na výlet, dostanete v rámci All inklusive piknikový košík s sebou (je třeba oznámit den předem).

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • Láhev místního rumu
 • květinová dekorace na pokoji při příjezdu
 • 25% sleva na masáž pro nevěstu jedenkrát za pobyt
 • romantická večeře pro novomanžele jedenkrát za pobyt
 • tradiční plážová taška pro nevěstu
 • slaměný klobouk pro ženicha.

Benefity platí také pro svatební cestu v Coin de Mire Attitude na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 12 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí musíte oslavit v rozmezí 3 měsíce před příletem a 3 měsíce po příletu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Svatba na Mauriciu Lenky a Ondřeje v  resortu Coin de Mire Attitude 3* Superior

Ahoj Staňko,
Jen jsem ti chtěla napsat, že se nám tu moc líbí. Vše zatím probíhá v pořádku. Kristýna je milá, v hotelu se krásně starají, jídlo a koktejly výborné! Máme za sebou 2 výlety a fotky ráda nasdílím po příjezdu. Těšíme se na pondělí na obřad 🙂

Posíláme krásný pozdrav a děkujeme!

Lenka

Lenka a Ondřej si přáli symbolickou svatbu v exotice. Rozhodli se pro Mauricius s největšími benefity pro novomanžele a konkrétně pro resort Coin de Mire Attitude 3* Superior na severu ostrova.
Svatba se konala červnu a novomanželé si dopřáli krásnou svatební cestu s mnoha benefity.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto: Motion

Svatba na Mauriciu Štěpána a Moniky v resortu Beachcomber Paradis Hotel & Golf Club 5*

Dobrý den,

mockrát děkujeme za blahopřání a za fotku, i když doufáme, že ty od fotografů budou lepší 🙂

Co se týká zpětné vazby, tak pokud budete chtít nějaké rozsáhlejší hodnocení, tak to klidně poskytnu, ale až v klidu z domova, nyní si ještě užíváme zbytek dovči na Mauriciu. Tak prozatím mohu v rychlosti napsat, že všechno bylo naprosto v pořádku. Přístup delegátky byl (a vlastně ještě je) perfektní. Od odvozu do Paradisu, přes pomoc při samotné svatbě až po zařízení odvozu z Paradisu do dalšího ubytování, všechno bez výhrad. Pobyt v Paradisu byl krásný, skvělý servis, vynikající jídlo, úžasný golf a samozřejmě samotná svatba byla také báječná, jen byste příště mohli zařídit o trošku lepší počasí 🙂

EDIT: reference na Facebooku viz https://www.facebook.com/hypik/posts/10211583397284897:0

Štěpán

Štěpán a Monika jsou oba vášniví golfisté a svou svatbu na pláži v exotice si tak přáli spojit s golfem pod legendární horou v Le Morne v Beachcomber Paradis Hotel & Golf Club 5*, kam za nimi dorazili i jejich nejbližší. Právně platná svatba proběhla dne 7.2.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Hany a Lubomíra v pohádkových vilách The Maradiva Villas Resort & Spa 6*

Přejí krásný den, paní Bočková

děkujeme za blahopřání. Cesta, pobyt, ale hlavně i obřad, byl na výbornou, děkujeme za nabídku resortu, který měl vše, co jsme mohli si jen přát.

Staňka byla skvělá osoba, která nás trpělivě doprovázela. Zaslouží si také uznání a pochvalu.

Lubomír

Hana a Lubomír si vybrali pohádkové místo pro svatbu na Mauriciu, unikátní resort The Maradiva Villas 6*, který má pouze luxusní vily. Svatba snů se konala 27. dubna v altánu na Indickým oceánem. Novomanželé si užili romantickou svatební cestu v soukromé své privátní vily s benefit pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na pláži na Mauriciu Nikol a Leoše, resort Shandrani

Dobrý vecer my jsme dnes dorazili domu do irska:) Jinak dovolena a svatba byla super a hlavne krásný zážitek 😉 vse bylo jak melo akorat ten let byl dlouhý 😉

Leoš

Romantická svatba Nikol a Leoše se konala na Mauriciu, v lokalitě Blue Bay, na krásné písečné pláži luxusního resortu Shandrani. Nevěsta a ženich strávili v resortu Beachcomber Shandrani také svou svatební cestu a vychutnali si romantické výhody pro novomanžele. Svatba na Mauriciu.

Svatba na Mauriciu Michaely a Petera, resort Tamassa

Dobry den, mali sme sa vyborne, vsetko bolo v poriadku, len teraz v praci vobec vobec nestiham… 😉
Mali sme krasnu romanticku svadbu.

Peter

Michaela a Peter si vybrali pro svou svatbu a svatební cestu na Mauriciu krásný resort Tamassa by LUX 4* v lokalitě Bel Ombre. Svatba se konala na pláži a novomanželé zůstali v resortu Tamassa na romantickou svatební cestu s komfortem All inclusive. Svatba na Mauriciu.

Andrea & Radovan – svatba na Mauriciu v golfovém resortu Tamarina Golf.

Andrea a Radovan si pro svou svatbu v ráji exotiky vybrali golfový resort Tamarin Golf na západě ostrova. Svatba se konala na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele, kterou si novomanželé ještě prodloužili cestou na blízký ostrov Reunion. Blahopřejeme!

Svatební cesta na Mauriciu Zuzany a Branislava v pohodovém Tamassa by LUX 4*

Dobrý deň,
Mali sme sa výborne, aj keď cesta tam a späť bola dosť únavná. Maurícius je krásny ostrov a nechcelo sa nám odtiaľ odísť. V rezorte bolo všetko v poriadku. Skvelé jedlo, čistota, pocit luxusu a všade prítomný veľmi milý servis. Veľmi sa nám páčil aj výlet, ktorý sme mali posledný deň. Veľa sme toho videli a aj šofér bol super. Len škoda, že sa to už celé skončilo. Počas pobytu nás dvakrát kontaktovala aj delegátka Tereza, či je všetko v poriadku. Spolu s manželkou by sme sa Vám chceli touto cestou poďakovať za sprostredkovanie tohto zážitku a určite Vás budeme odporúčať známym.

Branislav

Zuzana a Branislav si přáli svatební cestu na pláži v exotice s benefity pro novomanžele. Vybrali si resort Tamassa by LUX na jihu ostrova, což je klidnější a „divočejší“ část Mauricia. Proto jsme novomanželům nabídli jako dárek také půldenní výlet privátním vozem s řidičem zdarma, díky kterému poznali další krásy Mauricia, které jsou jinak konkrétně z jižního pobřeží hůře dostupné.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela

Maricela a Boris si přáli svatbu v exotice na krásném místě, kde bude jen klid a romantika. Vybrali si svatbu na Mauriciu v Paradise Cove Boutique Hotelu, který je skutečným rájem na zemi. Malý luxusní hotýlek pouze pro dospělé hosty, v privátní zátoce s krásnými tropickými zahradami, úžasným výhledem na oceán a mnoha „hnízdečky“ pro relaxaci je přímo stvořený pro svatební cestu. Svatba se konala na druhé straně zátoky hotelu Paradise Cove, s výhledem na Indický oceán a ostrov Coin de Mire. Novomanželé si poté užili svou svatební cestu na Mauriciu s mnoha benefity.  Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto a video: Motion

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.