Coin de Mire Attitude 3* Superior

Mauricius, Indický oceán

Resort Coin de Mire se nachází na severu Mauricia, v blízkosti hlavního turistického centra ostrova Grand Baie. Je proto oblíbený jako výchozí bod pro poznávání ostrova a individuální výlety. Písečná pláž resortu je dostupná přes místní komunikaci a nabízí atraktivní výhled na ostrůvek Coin de Mire. Resort vyniká pohodovou atmosférou a zážitkovým programem Otentik.

Coin de Mire Attitude 3* Superior

Cena svatební cesty
33 798 Kč
Cena svatby
ZDARMA
Zahrnuje:
Benefity pro novomanžele
Garance nejnižší ceny
Garance pojištěné CK
Lze i bez letenek
Privátní transfery
Česká - slovenská asistence
 • v blízkosti Grand Baie, oblíbený výchozí bod pro výlety
 • pro páry a rodiny s dětmi
 • pláž dostupná přes místní komunikaci
 • lokalita vhodná pro návštěvu po celý rok
 • unikátní zážitkový program Otentik
 • celkem 122 pokojů ve 4 kategoriích
 • 2 restaurace, bar, stánek Taba-J, plážový nápojový servis
 • resort vlastní privátní katamarán
 • Spa, výběr plážových a vodních aktivit zdarma.

Resort Coin de Mire patří do oblíbeného řetězce Attitude. Nachází se na severu ostrova, v blízkosti hlavního mauricijského turistického centra Grand Baie, a je proto vyhledáván zejména těmi, kdo chtějí aktivně poznávat ostrov a podnikat výlety.

Resort také vyniká krásným výhledem na stejnojmenný skalnatý ostrov Coin de Mire, který je jednou z ikon Mauricia. Impozantní výhled se otevírá hostům z pláže, která je dostupná přes místní komunikaci.

Coin de Mire je zaměřený jak na páry, tak i rodiny s dětmi. Prošel nedávnou rekonstrukcí a svým hostům nabízí ubytování v pokojích čtyř kategorií s interiérem v jemných barvách a tradičním mauricijským designem. Pro rodiny s dětmi doporučujeme Family apartment, který má 60m2 a oddělený pokoj pro děti.

Resorty řetězce Attitude vynikají pohostinností a velmi dobrou kuchyní. Výjimkou není ani resort Coin de Mire, kde je hostům k dispozici hlavní restaurace s místní i mezinárodní kuchyní, dále značková restaurace Atittude Kot Nou, která má otevřeno čtyři večery v týdnu a specializuje se na lahůdky domácí kuchyně. Stánek Taba-J podává tradiční mauricijské jídlo z ulice a v baru The Shaker si můžete dát osvěžující drink až do půlnoci. Odpoledne je hostům k dispozici plážový servis s nápoji.

Pravé mauricijské zážitky hostům zajišťuje program „Otentik Attitude“, v rámci kterého resort Coin de Mire pořádá tematické večery s živou hudbou a tradičními hudebními nástroji, sega show a zábavou, dále jednou týdně Otentik bazar, kde si můžete zakoupit tradiční produkty přímo od místních výrobců. Jedinečným zážitkem je večeře s mauricijskou rodinou, která vás také naučí tradiční recepty. Na výletě po ostrově se můžete nechat vést mobilní aplikací Otentik Discovery, která vás provede i méně známými zákoutími Mauricia.

Relaxaci si můžete dopřát u dvou bazénů nebo v malých Spa se třemi masážními pokoji. Lázeňská péče vychází z mauricijských tradic a zdejších přírodních živlů: země, moře, slunce a rostlin.

Coin de Mire Attitude nabízí také aktivity zdarma, loď s proskleným dnem, kajaky, šlapadla, tenisové kurty (míčky za příplatek), stolní tenis, tělocvičnu, pétanque, stolní hry apod. Za příplatek si můžete zapůjčit kola (včetně sedátek pro děti), vydat se na oceán rybařit, přihlásit se na kurz potápění do blízkého PADI centra nebo na kitesurfing v lokalitě Anse-la-Raie. Resort disponuje vlastním katamaránem, na kterém si můžete objednat plavbu na blízké ostrůvky i s piknikem. Pro děti od 3 do 12 let je připravena zábava v Mini klubu Ayo Le Dodo. Baby-sitting přes den i večer je za příplatek na vyžádání.

Vydejte se na svatební cestu na Mauricius do Coin de Mire Attitude, za pohodou i poznáváním krás tohoto exotického ostrova!

Svatba v Coin de Mire Attitude 3*** Superior

Svatba na Mauriciu v resortu nedaleko turistického centra Grand Baie a s pěkným výhledem z pláže na ostrov Coin de Mire

Cena: ZDARMA

Svatební cesta v Coin de Mire Attitude 3* Superior

Resort Coin de Mire se nachází na severu Mauricia, v blízkosti hlavního turistického centra ostrova Grand Baie. Je proto oblíbený jako výchozí bod pro poznávání ostrova a individuální výlety. Písečná pláž resortu je dostupná přes místní komunikaci a nabízí atraktivní výhled na ostrůvek Coin de Mire. Resort vyniká pohodovou atmosférou a zážitkovým programem Otentik.

Superior
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 33m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 17,99 let, počet: 78. Výhled do zahrady, terasa nebo balkon s nábytkem, anželská psotel nebo dvě oddělené postele, sofa, telefon (za poplatek), satelitvní TV, minibar, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, stropní větrák, fín, koupelna se sprchou, oddělené WC.

Deluxe
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 1 dítě
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 35m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 1 dítě do 17,99 let, počet: 23. Výhled do zahrady, terasa nebo balkon s nábytkem, anželská psotel nebo dvě oddělené postele, sofa, telefon (za poplatek), satelitvní TV, minibar, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, stropní větrák, fín, koupelna se sprchou, oddělené WC.

Deluxe Family
Kapacita pokoje: 3 dospělí, 2 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 40m2, kapacita max. 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 12,99 let včetně. Výhled do zahrady, terasa nebo balkon s nábytkem, anželská psotel nebo dvě oddělené postele, sofa, telefon (za poplatek), satelitvní TV, minibar, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, stropní větrák, fín, koupelna se sprchou, oddělené WC.

Family Apartment
Kapacita pokoje: 2 dospělí, 3 děti
Cena: Cena na vyžádání (Osoba/Noc)

Rozloha 60m2, kapacita max. 2 dospělí a 2 děti do 17,99 let nebo 3 dospělí a 1 teenager do 17,99 let, počet: 9. Výhled do zahrady, terasa nebo balkon s nábytkem, anželská psotel nebo dvě oddělené postele, sofa, telefon (za poplatek), satelitvní TV, minibar, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, stropní větrák, fín, koupelna se sprchou, oddělené WC, oddělené ložnice pro děti s palandou, venkovní kuchyňský kout.

Polopenze, All inclusive.

Coin de Mire nabízí hlavní restauraci s místní i mezinárodní kuchyní, dále značkovou restauraci Atittude Kot Nou, která má otevřeno čtyři večery v týdnu a specializuje se na domácí kreolskou kuchyni. Stánek Taba-J podává tradiční mauricijské jídlo z ulice a bar The Shaker osvěžující nápoje a svačinky. Odpoledne je hostům k dispozici plážový servis s nápoji. Program Otentik nabízí jedinečný zážitek tradiční večeře v mauricijské rodině (za příplatek).

Pro pobyt s maximálním pohodlím bez starostí doporučujeme program All inclusive. Pokud se přes den vydáte na výlet, dostanete v rámci All inklusive piknikový košík s sebou (je třeba oznámit den předem).

K zájezdu na Mauricius nabízíme následující benefity pro novomanžele a výročí svatby:

 • Láhev místního rumu
 • květinová dekorace na pokoji při příjezdu
 • 25% sleva na masáž pro nevěstu jedenkrát za pobyt
 • romantická večeře pro novomanžele jedenkrát za pobyt
 • tradiční plážová taška pro nevěstu
 • slaměný klobouk pro ženicha.

Benefity platí také pro svatební cestu v Coin de Mire Attitude na Mauriciu (bez svatby) s příjezdem maximálně 12 měsíců od svatby a pro kulatá výročí svatby každých 5 let (5, 10, 15, 20 let atd.), kdy výročí musíte oslavit v rozmezí 3 měsíce před příletem a 3 měsíce po příletu. Podmínkou získání benefitů pro novomanžele je předložení oddacího listu.

Benefity jsou poskytovány resortem zdarma jako dárek pro novomanžele, bez nároku na reklamaci. Rozpis benefitů je informativní, může být operativně změněn resortem s ohledem na sezónu, kapacitu či nepředvídatelné situace.

Lenka & Ondřej

Svatba na Mauriciu Lenky a Ondřeje v  resortu Coin de Mire Attitude 3* Superior

Ahoj Staňko,
Jen jsem ti chtěla napsat, že se nám tu moc líbí. Vše zatím probíhá v pořádku. Kristýna je milá, v hotelu se krásně starají, jídlo a koktejly výborné! Máme za sebou 2 výlety a fotky ráda nasdílím po příjezdu. Těšíme se na pondělí na obřad 🙂

Posíláme krásný pozdrav a děkujeme!

Lenka
Marcela & Boris

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu LUX* Le Morne Mauritius 5*

Dobry den,
chceme sa Vam podakovat za skvelu pripravu a zorganizovanie nasej svadby na Mauriciu. Zaroven dakujeme aj za sluzby Vasej delegatky Terezy ktora nam bola napomocna pocas celeho pobytu.
Dakujeme

Marian
Alena & Tomáš

Svatba na Mauriciu Aleny & Tomáše v resortu Ravenala Attitude 4*

Děkujeme za všechno, co jste pro nás udělali. Byl to obrovský zážitek. Byli jsme se vším naprosto spokojeni a jestli mohu ještě jednou poděkujte i Michalovi, který se o nás na místě staral. Je to pohodový a fajn člověk.

Tomáš
Monika & Martin

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Petra & Pavel

Svatba na Mauriciu Petry a Pavla v luxusním resortu Marriott The Westin Turtle Bay 5*

Dobrý den,

Zítra jdeme společně s manželem na matriku vše podat. Přeložený oddací list by měl být také zítra, kdybych cokoli potřebovala ozvu se. Jinak se týče dovolené jinak vše bylo v pořádku a věřím, že toto nebyla poslední cesta na mauricius. Jeden dotaz bych přeci jenom měla, kdybychom se rozhodli jet znovu na mauricius, pořádáte i klasické zájezdy nebo pouze svatby a výročí v zahraničí ? Děkuji a přeji hezký zbytek dne.

Petra
Zuzana & Marian

Svatba na Mauriciu Zuzany & Mariana v resortu Ravenala Attitude 4*

Dobrý deň,
Chceli by sme sa vám poďakovať že sme si mohli splniť sen o svatbe v zahraničí prostredníctvom vašej agentúry.
Ďakujeme aj za gratuláciu.
Všetko prebehlo v úplnom kľude, bol to naozaj krásny zážitok.
V resorte sme boli maximálne spokojný, určite by sme ešte niekedy radi zavítali na Maurícius.

Zuzana
Jana & Ivan

Svatba na Mauriciu Jany a Ivana v resortu Westin Turtle Bay Resort & Spa 5*

Dobry den pan Ulrich,

velmi pekne dakujeme za prianie.

Dovolenka bola uzasna, skvela, nezabudnutelna a nie len tym, ze sme tam mali svadbu.

Chcem sa Vam tymto podakovat za skvely tip na rezort, krasne miesto, mili ludia, bezchybny servis….

Taktiez sa Vam chcem podakovat za organizaciu od prveho nasho kontaktu az po tento mail, velmi si cenim profesionalny pristup, ktory som od vas dostal!

Prajem vam vela spokojnych klientov a vela uspechov. U mna ste jednoznacne TOP spolocnost len a len s pozitivnymi referenciami!

Este raz velke DAKUJEME!

S pozdravom

Michal
Marie & Petr

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie
Klára & Petr

Svatba na Mauriciu Kláry a Petra v luxusním resortu LUX* Le Morne 5*

Hezky‎ den, moc dekujeme za prani a take bychom Vam moc chteli podekovat. Mate velky‎ podil na tom, ze nas svatebni den byl zaroven nejkrasnejsim dnem naseho zivota. Dekujeme take slecne Markete za jeji profesionalni, ale zaroven lidsky pristup, byla skvela a se vsim nam pomohla. Jsme v raji, absolutnim, neni zde jedina chybicka. Dekujeme a Vas „rozkaz“ uz plnime :-), moc si to tu uzivame.

Petr & Klara
Sledujte naše novinky
Rychlý dotaz

  Kontakt
  CZ +420 226 633 396
  SK +421 221 025 221
  Po – Pá: 10:00 – 17:00
  Svatba v zahraničí a svatební cesta
  Místa pro svatbu v zahraničí
  Místa pro svatební cestu
  O společnosti
  Úvod | O nás | Postup pro svatbu v zahraničí | Blog Sbaleno do ráje | Informace pro akcionáře | Kontakty