CK YachtWedding

Friday Attitude 3*+

Mauricius, Indický oceán

Menší hotel s rodinnou atmosférou a službami all inclusive nacházející se na východním pobřeží ostrova v oblasti Trou d´Eau Douce. Bílá písečná pláž a tyrkysová laguna nabízí perfektní zázemí pro ničím nerušenou dovolenou, která je doplněna o skvělý servis přátelského personálu a program Otentik Attitude.

Friday Attitude 3*+

Cena svatební cesty:
30 352 Kč

7 nocí, all inclusive, privátní transfery, česká/slovenská delegátka, letenky.
Cena základního pokoje rozpočítaná na osobu vč. slevy pro novomanžele v nejnižší sezóně a se zpáteční letenkou za 600EUR.

Cena svatby:
Cena na vyžádání
 • Zahrnuje:
 • All inclusive
 • Benefity pro novomanžele
 • Česká – slovenská asistence
 • Garance nejnižší ceny
 • Garance pojištěné CK
 • Lze i bez letenek
 • Privátní transfery
 • Pro rodiny s dětmi i páry
 • Služby pouze all inclusive
 • unikátní zážitkový program Otentik
 • písečná pláž přímo u hotelu
 • lokalita vhodná pro návštěvu po většinu roku, od září do června
 • 50 pokojů vč. rodinných se 2 ložnicemi
 • 2 restaurace, street food Taba-J a 2 bary

Hotel Friday Attitude vyniká přátelskou atmosférou a svou krásnou písečnou pláží a azurovou lagunou. Přímo na pláži se odehrává samotný svatební obřad s výhledem na moře.

V roce 2020 prošel hotel kompletní renovací. Ubytovat se můžete v jednom z 35 standardních pokojů o rozloze 24m2 nebo pro rodiny vhodném rodinném pokoj (celkem 155) o rozloze 33m2. Každý z pokojů má k dispozici balkon nebo terasu, satelitní TV, minibar, WiFi, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, fén a koupelnu se sprchou.

Služby all inclusive platí od příjezdu na hotel až do odjezdu z hotelu. Ačkoliv ještě, nebo už, nemáte svůj pokoj k dispozici, stále si můžete dopřát něco dobrého k jídlu nebo koktejl s výhledem na moře. U pláže najdete hlavní hotelovou restauraci servírující snídani, oběd a večeře každý den. Druhou restaurací je pro řetězec typická restaurace Kot Nou, která podává speciality mauricijské kuchyně (otevřena je jen 3x týdně a doporučujeme rezervaci předem). Toužíte-li ochutnat tradiční mauricijskou „pouliční“ kuchyni, zavítejte na oběd nebo odpolední čaj do barevné maringotky Taba-J. Hlavní bar se nachází přímo na pláži a je otevřen od ráno do pozdních nočních hodin. Drhuý z barů najdete u recepce a je otevřen jen večer.

V rámci all inclusive máte k dispozici snídaně, obědy, večeře, nápoje (voda, pivo, čaj, káva, nealko nápoje, místní víno a alkoholické nápoje), snack, odpolední čaj a kávu a 20% slevu na první masáž (min. pobyt na 5 nocí). Nezapomeňte, že v rámci programu Otentik Attitude můžete zavítat na snídani, oběd nebo večeři i do některého ze sesterských hotelů Attitude.

Svou pozornost věnujte i originálnímu programu „Otentik Attitude.“ Nápaditý zážitkový program, který hostům dává příležitost zažít pravý Mauricius. Můžete se tak vydat na večeři k mauricijské rodině, uvařit si společně vlastní večeři a strávit jedinečný večer. Friday Attitude také jednou týdně pořádá Otentik bazar, kde si můžete zakoupit tradiční produkty přímo od místních výrobců. Resort také pořádá tematické večery s živou hudbou a zábavou. Pokud se vydáte na výlet po ostrově, provázet vás může aplikace Otentik Discovery, která vás provede i méně známými zákoutími Mauricia.

Chcete-li si chvíli odpočinout od sluníčka a slané vody, můžete si na hotelu bezplatně zahrát deskové hry, stolní tenis, plážový volejbal nebo se Vaše dospívající ratolesti mohou naučit si namíchat nealko koktejl. Za poplatek je Vám k dispozici kulečník či pronájem kol. Zchladit se můžete i v bazénu, který má dětskou část, nebo se ponořit pod hladinu a objevovat krásy podmořského života při šnorchlování. K dispozici je i loďka s proskleným dnem nebo výlety na ostrov Ile aux Cerfs (za poplatek).

Čtyřikrát týdně hotel pořádá večery s hudbou, ukázkou sega tanců atd. Nezapomeňte ani zavítat do místního lázeňského centra či obchodu se suvenýry

Pro Vaše nejmenší ratolesti je přímo na pláži k dispozici dětský Klub Ayo le Dodo vč. hlídání dětí za poplatek (samozřejmě pouze v angličtině).

Menší hotel s rodinnou atmosférou a službami all inclusive nacházející se na východním pobřeží ostrova v oblasti Trou d´Eau Douce. Bílá písečná pláž a tyrkysová laguna nabízí perfektní zázemí pro ničím nerušenou dovolenou, která je doplněna o skvělý servis přátelského personálu a program Otentik Attitude.

Standard

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 1 dítě

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 24m2, kapacita max. 2 dospělí a 1 dítě do 6,99let, počet: 35. Balkon nebo terasa s nábytkem, telefon, satelitní TV, minibar, WiFi, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, fén, koupelna se sprchou.

Family

Kapacita pokoje: 2 dospělí, 2 děti

Cena: Cena na vyžádání (osoba/noc)

Rozloha 33m2, kapacita max. 2 dospělí a 2 děti do 17,99let, počet: 15. Balkon nebo terasa s nábytkem, telefon, satelitní TV, minibar, WiFi, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, fén, koupelna se sprchou, oddělený pokoj pro děti.

All inclusive zahrnuje snídani v hlavní restauraci, oběd ve dvou restauracích a večeři na výběr ze 2 restaurací. V rámci nápojů si můžete dopřát vodu, místní pivo a víno, čaj, kávu, nealko nápoje a samozřejmě místní alkoholické nápoje. Nezapomeňte ani na možnost odpoledního čaje s něčím sladkým. Plánujete-li se vydat na výlet, nezapomeňte si na recepci požádat o piknikový koš. Při pobytu min. na 5 nocí navíc obdržíte 20% slevu na první masáž (v čase 9-14:00hod). All inclusive platí od příjezdu na hotel do odjezdu z hotelu, nehledě na čas check-inu/check-outu.

Jednou z výhod programu Otentik je i možnost snídaně/oběu/večeře v jiném ze sesterských hotelů řetězce Attitude. Poptejte se na recepci, jaké máte přesné možnosti a rezervaci si udělejte nejpozději 48hod předem (transfer mezi hotely není v ceně pobytu).

Novomanželé po příjezdu obdrží:

 • plážovou tašku
 • exkluzivní Attitude čaj
 • 1x za pobyt 30min masáž pro pár
 • 1x za pobyt romantickou večeři (bez nápojů)

Podmínkou obdržení benefitů je předložení oddacího listu, který prokazuje svatbu ne více jak 24 měsíců od data pobytu.
Pro každý 5-ti násobek výročí svatby platí stejné benefity a slevy. Výročí svatby lze oslavit max. 3 měsíce od data svatby.

Svatba na Mauriciu Evy &  Jakuba v resortu Friday Attitude  3* Superior

Děkujeme za přivítání.
Líbilo se nám strašně moc, byl to ráj. S resortem jsme byli naprosto spokojení.

Jakub

Eva s Jakubem si pro svou svatbu v exotice vybrali nádherné pláže exotického ostrova Mauricius. Jejich právně platný svatební obřad proběhl v resortu Friday Attitude 3* Superior na východě ostrova. Svatba se konala dne 11.10.
Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Foto: fotograf z resortu Friday Attitude

Svatba na Mauriciu Štěpána a Moniky v resortu Beachcomber Paradis Hotel & Golf Club 5*

Dobrý den,

mockrát děkujeme za blahopřání a za fotku, i když doufáme, že ty od fotografů budou lepší 🙂

Co se týká zpětné vazby, tak pokud budete chtít nějaké rozsáhlejší hodnocení, tak to klidně poskytnu, ale až v klidu z domova, nyní si ještě užíváme zbytek dovči na Mauriciu. Tak prozatím mohu v rychlosti napsat, že všechno bylo naprosto v pořádku. Přístup delegátky byl (a vlastně ještě je) perfektní. Od odvozu do Paradisu, přes pomoc při samotné svatbě až po zařízení odvozu z Paradisu do dalšího ubytování, všechno bez výhrad. Pobyt v Paradisu byl krásný, skvělý servis, vynikající jídlo, úžasný golf a samozřejmě samotná svatba byla také báječná, jen byste příště mohli zařídit o trošku lepší počasí 🙂

EDIT: reference na Facebooku viz https://www.facebook.com/hypik/posts/10211583397284897:0

Štěpán

Štěpán a Monika jsou oba vášniví golfisté a svou svatbu na pláži v exotice si tak přáli spojit s golfem pod legendární horou v Le Morne v Beachcomber Paradis Hotel & Golf Club 5*, kam za nimi dorazili i jejich nejbližší. Právně platná svatba proběhla dne 7.2.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Hany a Lubomíra v pohádkových vilách The Maradiva Villas Resort & Spa 6*

Přejí krásný den, paní Bočková

děkujeme za blahopřání. Cesta, pobyt, ale hlavně i obřad, byl na výbornou, děkujeme za nabídku resortu, který měl vše, co jsme mohli si jen přát.

Staňka byla skvělá osoba, která nás trpělivě doprovázela. Zaslouží si také uznání a pochvalu.

Lubomír

Hana a Lubomír si vybrali pohádkové místo pro svatbu na Mauriciu, unikátní resort The Maradiva Villas 6*, který má pouze luxusní vily. Svatba snů se konala 27. dubna v altánu na Indickým oceánem. Novomanželé si užili romantickou svatební cestu v soukromé své privátní vily s benefit pro novomanžele. Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na pláži na Mauriciu Nikol a Leoše, resort Shandrani

Dobrý vecer my jsme dnes dorazili domu do irska:) Jinak dovolena a svatba byla super a hlavne krásný zážitek 😉 vse bylo jak melo akorat ten let byl dlouhý 😉

Leoš

Romantická svatba Nikol a Leoše se konala na Mauriciu, v lokalitě Blue Bay, na krásné písečné pláži luxusního resortu Shandrani. Nevěsta a ženich strávili v resortu Beachcomber Shandrani také svou svatební cestu a vychutnali si romantické výhody pro novomanžele. Svatba na Mauriciu.

Svatba na Mauriciu Michaely a Petera, resort Tamassa

Dobry den, mali sme sa vyborne, vsetko bolo v poriadku, len teraz v praci vobec vobec nestiham… 😉
Mali sme krasnu romanticku svadbu.

Peter

Michaela a Peter si vybrali pro svou svatbu a svatební cestu na Mauriciu krásný resort Tamassa by LUX 4* v lokalitě Bel Ombre. Svatba se konala na pláži a novomanželé zůstali v resortu Tamassa na romantickou svatební cestu s komfortem All inclusive. Svatba na Mauriciu.

Andrea & Radovan – svatba na Mauriciu v golfovém resortu Tamarina Golf.

Andrea a Radovan si pro svou svatbu v ráji exotiky vybrali golfový resort Tamarin Golf na západě ostrova. Svatba se konala na pláži s výhledem na Indický oceán. Po svatbě je čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele, kterou si novomanželé ještě prodloužili cestou na blízký ostrov Reunion. Blahopřejeme!

Svatební cesta na Mauriciu Zuzany a Branislava v pohodovém Tamassa by LUX 4*

Dobrý deň,
Mali sme sa výborne, aj keď cesta tam a späť bola dosť únavná. Maurícius je krásny ostrov a nechcelo sa nám odtiaľ odísť. V rezorte bolo všetko v poriadku. Skvelé jedlo, čistota, pocit luxusu a všade prítomný veľmi milý servis. Veľmi sa nám páčil aj výlet, ktorý sme mali posledný deň. Veľa sme toho videli a aj šofér bol super. Len škoda, že sa to už celé skončilo. Počas pobytu nás dvakrát kontaktovala aj delegátka Tereza, či je všetko v poriadku. Spolu s manželkou by sme sa Vám chceli touto cestou poďakovať za sprostredkovanie tohto zážitku a určite Vás budeme odporúčať známym.

Branislav

Zuzana a Branislav si přáli svatební cestu na pláži v exotice s benefity pro novomanžele. Vybrali si resort Tamassa by LUX na jihu ostrova, což je klidnější a „divočejší“ část Mauricia. Proto jsme novomanželům nabídli jako dárek také půldenní výlet privátním vozem s řidičem zdarma, díky kterému poznali další krásy Mauricia, které jsou jinak konkrétně z jižního pobřeží hůře dostupné.
Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Marcely a Borise v Paradise Cove Boutique Hotelu  5* Deluxe pouze pro dospělé

Špičková organizácia svadobného dňa i celého pobytu, maximálne profesionálne služby a ľudský prístup každého člena tímu YachtWedding, s ktorým sme prišli do kontaktu. Cez YachtWedding sme vycestovali na čarovný Maurícius, kde sme mali právne platnú svadbu na pláži. Všetko bolo úplne dokonalé! :)) Od hotela, služieb, prístupu personálu, cez jedlo a pitie až po výlety a nádherné zákutia ostrova. Želáme veľa veľa ďalších spokojných klientov. My budeme spomínať len v tom najlepšom :))

Marcela

Maricela a Boris si přáli svatbu v exotice na krásném místě, kde bude jen klid a romantika. Vybrali si svatbu na Mauriciu v Paradise Cove Boutique Hotelu, který je skutečným rájem na zemi. Malý luxusní hotýlek pouze pro dospělé hosty, v privátní zátoce s krásnými tropickými zahradami, úžasným výhledem na oceán a mnoha „hnízdečky“ pro relaxaci je přímo stvořený pro svatební cestu. Svatba se konala na druhé straně zátoky hotelu Paradise Cove, s výhledem na Indický oceán a ostrov Coin de Mire. Novomanželé si poté užili svou svatební cestu na Mauriciu s mnoha benefity.  Novomanželům blahopřejeme!

Svatební foto a video: Motion

Svatba na Mauriciu Moniky a Martina v resortu La Pirogue 4* Superior

Monika s Martinem si přáli svatbu na pláži a zvažovali více variant. Nakonec si pro svůj svatební den a svatební cestu v ráji vybrali exotiku Mauricia a palmový resort La Pirogue 4* Superior na krásné bílé pláži ve Flic en Flac.

Novomanžele fotil náš dvorní fotograf studio Nat & Jude.

Novomanželům blahopřejeme!

Svatba na Mauriciu Marie a Petra v resortu Heritage Awali Golf & Spa 5*

Dobrý den,
omlouvám se za pozdní reakci. Po navrátu jsme rovnou naskočili do procesu a nějak nebyl klid na odpověď .
Děkujeme za pokyny. Už čekáme na přeložené dokumenty :).
Svatba i celá dovolena byly super, rádi bychom se do hotelu zase vrátily.
Moc děkuji a přeji krásný den

Marie

Marie a Petr si pro svou svatbu v exotice vybrali věčně zelený plážový resort Heritage Awali na jihu ostrova. Svatba proběhla 20.10. přímo na pláži s nádherným výhledem na Indický oceán. Po svatbě novomanžele čekala krásná svatební cesta s benefity pro novomanžele.

Reference: